Tako i za 1.5dci je za evropsko trziste interval zamjene bio 120k a za balkan 60k.RagibUzoriti wrote: ↑10/08/2021 14:10 Kod nekih 180 kod drugih 240.
Valjda zavisno od motora,podneblja,servisne mreze ,khurca palca...
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#36301 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#36302 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala, znaci prodace se prije zamjene
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#36303 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mani se ti tudjih guzica i izvuci glavu iz svoje
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#36304 Re: Pitamo Mehanicare ?
@STARx
jebenica cijene MANN-a kod ovog mobila,haman duplo jeftinije nego euromotorio,uz fiskalni

postom imam jedno od rijetkih auta sa 2 filtera kabine,cijena je koja jeste
jebenica cijene MANN-a kod ovog mobila,haman duplo jeftinije nego euromotorio,uz fiskalni

postom imam jedno od rijetkih auta sa 2 filtera kabine,cijena je koja jeste
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#36305 Re: Pitamo Mehanicare ?
1000% provjerena radnja, ne bih nikad preporucio nesto za sta ne mogu garantovati kvalitet.. kod njih kupujem stvari za mali servis, mobil ulje i mannove filtere.. cjenovno su jeftiniji od svih radnji, a na upit mozes dobiti i uvoznu deklaraciju, cmr, carinske papire..Evolution_IV wrote: ↑10/08/2021 16:29 @STARx
jebenica cijene MANN-a kod ovog mobila,haman duplo jeftinije nego euromotorio,uz fiskalni![]()
postom imam jedno od rijetkih auta sa 2 filtera kabine,cijena je koja jeste![]()
-
el_bake007
- Posts: 1094
- Joined: 16/03/2017 15:26
#36306 Re: Pitamo Mehanicare ?
Corsa Ckonektovan wrote: ↑10/08/2021 08:59Koji je ovo bibi???el_bake007 wrote: ↑09/08/2021 21:16 Danas je bilo uzasno vruce i nakon voznje od nekih kilometar-dva uzbrdo je temperatura motora pocela da se penje, dosla do ovog nivoa ] ,klima je bila upaljena pa je bilo i vece opterecenje. Nisam strucan ali mislim da nebi mi smjela ovoliko prosetati iznad 90,jednom mi se je ovo desilo i ranije , cuje se ventilator kako se upali i vrti i onda pocne obarati ali isto kao da termostat kasno otvoriU normalnoj voznji po ravnom se ovo ne desava,ostaje manje vise zakovana na 85-90. G12+ je u autu, star godinu ipo, ne fali ga nimalo.
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#36307 Re: Pitamo Mehanicare ?
Privukoste mi paznju i odoh da pogledam na profil sta prodaju.STARx wrote: ↑10/08/2021 16:381000% provjerena radnja, ne bih nikad preporucio nesto za sta ne mogu garantovati kvalitet.. kod njih kupujem stvari za mali servis, mobil ulje i mannove filtere.. cjenovno su jeftiniji od svih radnji, a na upit mozes dobiti i uvoznu deklaraciju, cmr, carinske papire..Evolution_IV wrote: ↑10/08/2021 16:29 @STARx
jebenica cijene MANN-a kod ovog mobila,haman duplo jeftinije nego euromotorio,uz fiskalni![]()
postom imam jedno od rijetkih auta sa 2 filtera kabine,cijena je koja jeste![]()
I svaki artikal - cijena po dogovoru.
Ja se najezim kad vidim takvu vrstu prodaje.
Pa stavi bolan ne bio cijenu, sto komplikujes...
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#36308 Re: Pitamo Mehanicare ?
Proljev je i meni ta stavka.. nisam nikad nista kacio na pik da prodajem, pa ne znam koja je procedura oglasavanja.. svejedno, ustedis svima na vremenu..RagibUzoriti wrote: ↑10/08/2021 19:26Privukoste mi paznju i odoh da pogledam na profil sta prodaju.STARx wrote: ↑10/08/2021 16:38
1000% provjerena radnja, ne bih nikad preporucio nesto za sta ne mogu garantovati kvalitet.. kod njih kupujem stvari za mali servis, mobil ulje i mannove filtere.. cjenovno su jeftiniji od svih radnji, a na upit mozes dobiti i uvoznu deklaraciju, cmr, carinske papire..
I svaki artikal - cijena po dogovoru.
Ja se najezim kad vidim takvu vrstu prodaje.
Pa stavi bolan ne bio cijenu, sto komplikujes...
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#36309 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja takve uopte ne kontaktiram. Smatram ih neozbiljnim kad nesto prodaje a ne kaze cijenu.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#36310 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo MANN filteri iz Delta Dobrinja. Pitat ću i ReAl baš da vidim ima li razlike kakve.
Filter ulja 15,00KM
zraka 23,00KM
goriva 42,00KM
kabine 27,00KM sa ugljenom
Filter ulja 15,00KM
zraka 23,00KM
goriva 42,00KM
kabine 27,00KM sa ugljenom
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#36311 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ni ja. Iskljucim iz pretrazivanja artikle bez cijene.preludezalude wrote: ↑10/08/2021 20:21 Ja takve uopte ne kontaktiram. Smatram ih neozbiljnim kad nesto prodaje a ne kaze cijenu.
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#36312 Re: Pitamo Mehanicare ?
150.000, ja na 151658 radio. Bez vodene, jbg. Astra Jdrug_profi wrote: ↑10/08/2021 14:20 Da, ali na Astri nema intervala preko 120K
Na starijim je bilo i na 70K
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#36313 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne znam za J, kod mene je lančugatopcam wrote: ↑10/08/2021 21:25150.000, ja na 151658 radio. Bez vodene, jbg. Astra Jdrug_profi wrote: ↑10/08/2021 14:20 Da, ali na Astri nema intervala preko 120K
Na starijim je bilo i na 70K
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36314 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kameni ili lignitblack_adrian wrote: ↑10/08/2021 20:33 Evo MANN filteri iz Delta Dobrinja. Pitat ću i ReAl baš da vidim ima li razlike kakve.
Filter ulja 15,00KM
zraka 23,00KM
goriva 42,00KM
kabine 27,00KM sa ugljenom
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
-
Aequus
- Posts: 242
- Joined: 04/05/2019 11:55
#36318 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozz raja,
Ako moze preporuka nekog makstora za reparaciju/presvlacenje rucice mjenjaca i volana?
Ako moze preporuka nekog makstora za reparaciju/presvlacenje rucice mjenjaca i volana?
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#36319 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja radio u visokom, za cirokija. Ks. Ostavio im volan, trajalo je par dana.. Ima i kosovac iz sarajeva, nisam radio s njim nista..
- astala_vistala
- Posts: 1604
- Joined: 17/11/2009 23:31
- Location: Namibija
#36320 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel moguće da se Kompresor klime na T5 pokvari za manje od godinu dana ? a nov kupljen kod Kareta ?
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#36321 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sto nije, imas garanciju
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
-
hiiamjasko
- Posts: 41
- Joined: 19/12/2017 18:31
#36324 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav ekipa,
pokvarila su mi se zadnja lijeva kociona klijesta u passata b6 1.9 tdi 2007 godina. ( Prekljucer mjenjao plocice, nakon voznje kod zadnjeg lijevog tocka se osjeti uzasan smrad i diskovi su vreli )
Malo sam gledao cijene po piku i pronasao sam nova klijesta sa motoricem za 260 KM. ( najskuplja na pik-u)
Moj mehanicar tvrdi da nova kociona klijesta kostaju 450 KM + ruke a polovna 150 KM + ruke.
Posto se ne razumijem puno u te stvari htio sam zamoliti da mi neko kaze da li su cijene mog mehanicara uredu ili me ipak zakida ?
Unaprijed se zahvaljujem
pokvarila su mi se zadnja lijeva kociona klijesta u passata b6 1.9 tdi 2007 godina. ( Prekljucer mjenjao plocice, nakon voznje kod zadnjeg lijevog tocka se osjeti uzasan smrad i diskovi su vreli )
Malo sam gledao cijene po piku i pronasao sam nova klijesta sa motoricem za 260 KM. ( najskuplja na pik-u)
Moj mehanicar tvrdi da nova kociona klijesta kostaju 450 KM + ruke a polovna 150 KM + ruke.
Posto se ne razumijem puno u te stvari htio sam zamoliti da mi neko kaze da li su cijene mog mehanicara uredu ili me ipak zakida ?
Unaprijed se zahvaljujem
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#36325 Re: Pitamo Mehanicare ?
De malo presaberi tok događaja.
Mijenjao si pločice prekjučer.
Sjeo si u auto i počelo je smrditi.
Majstor kaže da si naš'o prejeftina kliješta i da je zamjena 150 KM
Jedino što smrdi u toj priči je majstor.
Mijenjao si pločice prekjučer.
Sjeo si u auto i počelo je smrditi.
Majstor kaže da si naš'o prejeftina kliješta i da je zamjena 150 KM
Jedino što smrdi u toj priči je majstor.
