Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#2776 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by il dottore »

GandalfSivi wrote: 17/07/2021 00:30 24 sata poslije napokon sam smogao snage da otvorim ovu temu. Jebem ga, nije nam prvi put da ovako kiksamo, valjda ce biti bolje...
Ne bih se slozio s tobom. Sve dosadasnje kikseve sa ovim "lijevim" ekipama mozes svrstati u nesretne, sa sportskog aspekta to se desava redovno i svugdje.
Ovo ispadanje je drugacije u smislu da smo bili totalno nemocni, nismo sanse kako treba napravili. Ustvari ljudi nas kulturno dobili.

Kako sam ranije pisao iznenadili smo ih u prvoj utakmici, i to u prvom poluvremenu. Cim su skontali koga treba malo zatvoriti nismo sanse napravili ni u drugom poluvremenu a ni u revansu
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#2777 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by il dottore »

yasaq wrote: 17/07/2021 10:49
Analiticarr wrote: 17/07/2021 03:00

Zasto ne napises ko je dao novce za pojacanja? Ili ti to nisu rekli? :-D :bih:
ne mogu ja sve iznositi, hajde i ti nešto napiši.
:thumbup: :lol:
Koristi te levat da i on nesto sazna iz kluba
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2778 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

DRAŽEN BAGARIĆ NOVI IGRAČ FK SARAJEVO

https://fksarajevo.ba/vijesti/drazen-ba ... ajevo/6141

Konacno da potpise. Dobro dosao i sretno. Sad je vec bolja situacija u napadu. :D
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#2779 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Logovan wrote: 17/07/2021 13:56 DRAŽEN BAGARIĆ NOVI IGRAČ FK SARAJEVO

https://fksarajevo.ba/vijesti/drazen-ba ... ajevo/6141

Konacno da potpise. Dobro dosao i sretno. Sad je vec bolja situacija u napadu. :D
Mnogo bolja, sad imamo bar jednog zdravog napadaca :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#2780 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

yasaq wrote: 16/07/2021 16:22 Nam je između ostalog otišao jer ga je Tan naguzio, bio je dogovor da Nam pokriva 10 a Tan 2 plate godišnje, međutim, Tan ni jednu nije dao za ove tri godine i to je 6 plata što se kasni svima.
Nam je meni bio simpaticniji od Tana, vise je bio zagrijan za klub.

Steta sto je izvisio sa Tanom a jos veca steta sto je ispao levat u relacijama sa ovima iz uprave.

To je kako ja vidim stvari bez ikakvih insajderskih.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#2781 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

il dottore wrote: 17/07/2021 12:29
yasaq wrote: 17/07/2021 10:49

ne mogu ja sve iznositi, hajde i ti nešto napiši.
:thumbup: :lol:
Koristi te levat da i on nesto sazna iz kluba
Ovaj levat je dao svoje novce za plate igracima. A sve sto levat zeli saznati, jave mu direktno iz kluba. Pozdrav tebi i svima koji prate nas najveci klub :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2782 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

:lol: :lol: :lol: cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate :lol: nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu

Ubij se trolu, osevapi se
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#2783 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by TheTraveler »

Raigor Stonehoof wrote: 17/07/2021 16:43 :lol: :lol: :lol: cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate :lol: nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu

Ubij se trolu, osevapi se
E vo sta je on:

"Patološki lažljivac je osoba koja ima stalnu potrebu i naviku laganja, varanja i manipuliranja. Iako su svi skloni svakodnevnim sitnim lažima kojima uglavnom žele usmjeriti komunikaciju u boljem smjeru, patološki lažljivci posjeduju posebnu vrstu laganja koja nema nikakav poseban razlog niti svrhu, nego je naprosto njihova svakodnevica."
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#2784 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Oh boze, zasto otvorih post? Postaje ozbiljno svega mi...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#2785 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Grean wrote: 17/07/2021 15:10
yasaq wrote: 16/07/2021 16:22 Nam je između ostalog otišao jer ga je Tan naguzio, bio je dogovor da Nam pokriva 10 a Tan 2 plate godišnje, međutim, Tan ni jednu nije dao za ove tri godine i to je 6 plata što se kasni svima.
Nam je meni bio simpaticniji od Tana, vise je bio zagrijan za klub.

Steta sto je izvisio sa Tanom a jos veca steta sto je ispao levat u relacijama sa ovima iz uprave.

To je kako ja vidim stvari bez ikakvih insajderskih.
Ne moze se porediti zbog pandemije, ali Tan doveo svoje ljude, bio upucen do kraja, iz svog dzepa nam Benku platio, dolazio par puta, gotivio nas mi gotivili njega (dok ga ne zajebasmo). Nam (btw, jebem ih u imena slicna), sve nesta teoretski, ljubav preko zice i te zajebancije, ne znam koliko se pitao, ali nakav nit’ smrdi nit’ mirise...
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#2786 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Raigor Stonehoof wrote: 17/07/2021 16:43 :lol: :lol: :lol: cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate :lol: nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu

Ubij se trolu, osevapi se
Imas 8000 komentara vise nego ja a kazes da ja visim na forumu. Mada je to ionako nebitno ali moras razmisljati sta pises da ti se ne smiju ljudi koji citaju forum.

Iako pare nisu sve u zivotu, meni je Bog dao tu srecu da ih imam. Glupo ti je sto pises o nekome koga niti ne poznajes jer ja Tininu platu ja zaradim za jedan dan. Moja privatna firma koju sam otvorio prije 15-ak godina je u prosloj godini, godini korone, imala (BRUTO) zaradu od skoro 7 miliona dolara afirma moje supruge (koju kao sto znate sam upoznao preko ovog foruma i doveo je iz BiH) u kojoj radi ona i jos 2 zene je zaradila blizu 500 000 dolara.

Zadnju recenicu u tvome postu mi je ispod casti da komentarisem. :kiss:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#2787 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

TheTraveler wrote: 17/07/2021 17:44
Raigor Stonehoof wrote: 17/07/2021 16:43 :lol: :lol: :lol: cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate :lol: nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu

Ubij se trolu, osevapi se
E vo sta je on:

"Patološki lažljivac je osoba koja ima stalnu potrebu i naviku laganja, varanja i manipuliranja. Iako su svi skloni svakodnevnim sitnim lažima kojima uglavnom žele usmjeriti komunikaciju u boljem smjeru, patološki lažljivci posjeduju posebnu vrstu laganja koja nema nikakav poseban razlog niti svrhu, nego je naprosto njihova svakodnevica."
Mani se pisanja po forumu dok herr Schuster ceka da mu zamijenis pelenu. Ako tako nastavis mogao bi opet po semberiji brati kupus i maline za dnevnicu.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#2788 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by TheTraveler »

Analiticarr wrote: 18/07/2021 04:08
TheTraveler wrote: 17/07/2021 17:44

E vo sta je on:

"Patološki lažljivac je osoba koja ima stalnu potrebu i naviku laganja, varanja i manipuliranja. Iako su svi skloni svakodnevnim sitnim lažima kojima uglavnom žele usmjeriti komunikaciju u boljem smjeru, patološki lažljivci posjeduju posebnu vrstu laganja koja nema nikakav poseban razlog niti svrhu, nego je naprosto njihova svakodnevica."
Mani se pisanja po forumu dok herr Schuster ceka da mu zamijenis pelenu. Ako tako nastavis mogao bi opet po semberiji brati kupus i maline za dnevnicu.
Istina boli, ha lazov? De nam nabrzinu Photoshopiraj kakvu moju poruku.

Pazi se ovih kisa, da ne poplavi u maminom podrumu :lol:

@Charuga jel jos uvijek nije za bana?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2789 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Analiticarr wrote: 18/07/2021 04:04
Raigor Stonehoof wrote: 17/07/2021 16:43 :lol: :lol: :lol: cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate :lol: nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu

Ubij se trolu, osevapi se
Imas 8000 komentara vise nego ja a kazes da ja visim na forumu. Mada je to ionako nebitno ali moras razmisljati sta pises da ti se ne smiju ljudi koji citaju forum.

Iako pare nisu sve u zivotu, meni je Bog dao tu srecu da ih imam. Glupo ti je sto pises o nekome koga niti ne poznajes jer ja Tininu platu ja zaradim za jedan dan. Moja privatna firma koju sam otvorio prije 15-ak godina je u prosloj godini, godini korone, imala (BRUTO) zaradu od skoro 7 miliona dolara afirma moje supruge (koju kao sto znate sam upoznao preko ovog foruma i doveo je iz BiH) u kojoj radi ona i jos 2 zene je zaradila blizu 500 000 dolara.

Zadnju recenicu u tvome postu mi je ispod casti da komentarisem. :kiss:
Trolcino, posto ti logika nije forte, ja ne tvrdim da zaradjujem milione. Isto tako, trolcino, ja sam pet godina duze od tebe na forumu.

Ubij se, molim te. Spasi nas i svoje roditelje muka.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2790 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Analiticarr wrote: 18/07/2021 04:08
TheTraveler wrote: 17/07/2021 17:44

E vo sta je on:

"Patološki lažljivac je osoba koja ima stalnu potrebu i naviku laganja, varanja i manipuliranja. Iako su svi skloni svakodnevnim sitnim lažima kojima uglavnom žele usmjeriti komunikaciju u boljem smjeru, patološki lažljivci posjeduju posebnu vrstu laganja koja nema nikakav poseban razlog niti svrhu, nego je naprosto njihova svakodnevica."
Mani se pisanja po forumu dok herr Schuster ceka da mu zamijenis pelenu. Ako tako nastavis mogao bi opet po semberiji brati kupus i maline za dnevnicu.
2 hefte
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#2791 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#2792 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

Polako se kompletira napad. Još Crnkić ako mu sisoje da slobdne papire. Jedino mi je što Bodul zauzeo mjesto stranca i ako Velkovski ne dobije naše papire imamo prostora za samo jednog crnca.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2793 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Bodul je naš. Rođen je u Sarajevu.

Darko dobro došao.
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#2794 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ali_G »

Super, podmladjujemo ekipu
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#2795 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 18/07/2021 11:11 Bodul je naš. Rođen je u Sarajevu.

Darko dobro došao.
Najvise pokazao u Sturmu i Sahtaru iz Bjelorusije.Nadam se da nece biti corak.Ocigledno da na Krleta i Dervisagica se u spicu ne racuna previse.Zalosno da momak 20 godina nema kuveta bar da trci.Dervisagica probati jos par tekmi i ne rizikovati sa njim previse.VIse Varesanovica treba forsirati.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#2796 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

Logovan wrote: 18/07/2021 11:11 Bodul je naš. Rođen je u Sarajevu.

Darko dobro došao.
ima Austrijsko i Hrvatsko državljanstvo, nema naše. Tako da je stranac.

Burić blizu.

Mirzad blizu.
last mohicans
Posts: 18216
Joined: 09/08/2012 23:19

#2797 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ovaj mi ko Cmilja tukne, sta cemo i s njim,by the way? Na papiru sad imamo 5 napadača, u suštini ni jednog. 32 god, ako je kakav killer, nije problem, ali ne očekujem previse.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#2798 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

To je nasa logika, Cmilju dovedes ranjenog produzis Krsti i Ahmi i onda jos 2 napadaca dovedes u cvijetu mladosti. 8)
last mohicans
Posts: 18216
Joined: 09/08/2012 23:19

#2799 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ja stvarno ne znam ko dovodi ovakve igrače, jbt? Nikad naučiti neće da ih milijarder preuzme. Je li se guska pita jedino? Vidi liku statistike,pa uporedite sa Rahmanovom i Benjinom kod nas. Hajde,neko ce reci nisu je ni oni imali kad su dolazili, ali su opravdali doalske. Nevjerovatno, srljamo iz greske u gresku.
Image
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2800 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

yasaq wrote: 18/07/2021 11:32
Logovan wrote: 18/07/2021 11:11 Bodul je naš. Rođen je u Sarajevu.

Darko dobro došao.
ima Austrijsko i Hrvatsko državljanstvo, nema naše. Tako da je stranac.

Burić blizu.

Mirzad blizu.
Pa kontam ako je rođen u Sarajevu neće biti problem da dobije naše državljanstvo. :D

Joj još Burić, Mehanović, pa koje mlade misle gurnuti u prvih 11? :-) Htjeli ili ne moramo imati dvojicu do 21 godine, a Boga mi mora se misliti da se ne dovedemo opet u situaciju sa brojnim raskidima i tužbama. :run:
Post Reply