Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
GandalfSivi wrote: ↑17/07/2021 00:30
24 sata poslije napokon sam smogao snage da otvorim ovu temu. Jebem ga, nije nam prvi put da ovako kiksamo, valjda ce biti bolje...
Ne bih se slozio s tobom. Sve dosadasnje kikseve sa ovim "lijevim" ekipama mozes svrstati u nesretne, sa sportskog aspekta to se desava redovno i svugdje.
Ovo ispadanje je drugacije u smislu da smo bili totalno nemocni, nismo sanse kako treba napravili. Ustvari ljudi nas kulturno dobili.
Kako sam ranije pisao iznenadili smo ih u prvoj utakmici, i to u prvom poluvremenu. Cim su skontali koga treba malo zatvoriti nismo sanse napravili ni u drugom poluvremenu a ni u revansu
yasaq wrote: ↑16/07/2021 16:22
Nam je između ostalog otišao jer ga je Tan naguzio, bio je dogovor da Nam pokriva 10 a Tan 2 plate godišnje, međutim, Tan ni jednu nije dao za ove tri godine i to je 6 plata što se kasni svima.
Nam je meni bio simpaticniji od Tana, vise je bio zagrijan za klub.
Steta sto je izvisio sa Tanom a jos veca steta sto je ispao levat u relacijama sa ovima iz uprave.
To je kako ja vidim stvari bez ikakvih insajderskih.
Ovaj levat je dao svoje novce za plate igracima. A sve sto levat zeli saznati, jave mu direktno iz kluba. Pozdrav tebi i svima koji prate nas najveci klub
Raigor Stonehoof wrote: ↑17/07/2021 16:43 cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu
Ubij se trolu, osevapi se
E vo sta je on:
"Patološki lažljivac je osoba koja ima stalnu potrebu i naviku laganja, varanja i manipuliranja. Iako su svi skloni svakodnevnim sitnim lažima kojima uglavnom žele usmjeriti komunikaciju u boljem smjeru, patološki lažljivci posjeduju posebnu vrstu laganja koja nema nikakav poseban razlog niti svrhu, nego je naprosto njihova svakodnevica."
yasaq wrote: ↑16/07/2021 16:22
Nam je između ostalog otišao jer ga je Tan naguzio, bio je dogovor da Nam pokriva 10 a Tan 2 plate godišnje, međutim, Tan ni jednu nije dao za ove tri godine i to je 6 plata što se kasni svima.
Nam je meni bio simpaticniji od Tana, vise je bio zagrijan za klub.
Steta sto je izvisio sa Tanom a jos veca steta sto je ispao levat u relacijama sa ovima iz uprave.
To je kako ja vidim stvari bez ikakvih insajderskih.
Ne moze se porediti zbog pandemije, ali Tan doveo svoje ljude, bio upucen do kraja, iz svog dzepa nam Benku platio, dolazio par puta, gotivio nas mi gotivili njega (dok ga ne zajebasmo). Nam (btw, jebem ih u imena slicna), sve nesta teoretski, ljubav preko zice i te zajebancije, ne znam koliko se pitao, ali nakav nit’ smrdi nit’ mirise...
Raigor Stonehoof wrote: ↑17/07/2021 16:43 cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu
Ubij se trolu, osevapi se
Imas 8000 komentara vise nego ja a kazes da ja visim na forumu. Mada je to ionako nebitno ali moras razmisljati sta pises da ti se ne smiju ljudi koji citaju forum.
Iako pare nisu sve u zivotu, meni je Bog dao tu srecu da ih imam. Glupo ti je sto pises o nekome koga niti ne poznajes jer ja Tininu platu ja zaradim za jedan dan. Moja privatna firma koju sam otvorio prije 15-ak godina je u prosloj godini, godini korone, imala (BRUTO) zaradu od skoro 7 miliona dolara afirma moje supruge (koju kao sto znate sam upoznao preko ovog foruma i doveo je iz BiH) u kojoj radi ona i jos 2 zene je zaradila blizu 500 000 dolara.
Zadnju recenicu u tvome postu mi je ispod casti da komentarisem.
Raigor Stonehoof wrote: ↑17/07/2021 16:43 cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu
Ubij se trolu, osevapi se
E vo sta je on:
"Patološki lažljivac je osoba koja ima stalnu potrebu i naviku laganja, varanja i manipuliranja. Iako su svi skloni svakodnevnim sitnim lažima kojima uglavnom žele usmjeriti komunikaciju u boljem smjeru, patološki lažljivci posjeduju posebnu vrstu laganja koja nema nikakav poseban razlog niti svrhu, nego je naprosto njihova svakodnevica."
Mani se pisanja po forumu dok herr Schuster ceka da mu zamijenis pelenu. Ako tako nastavis mogao bi opet po semberiji brati kupus i maline za dnevnicu.
"Patološki lažljivac je osoba koja ima stalnu potrebu i naviku laganja, varanja i manipuliranja. Iako su svi skloni svakodnevnim sitnim lažima kojima uglavnom žele usmjeriti komunikaciju u boljem smjeru, patološki lažljivci posjeduju posebnu vrstu laganja koja nema nikakav poseban razlog niti svrhu, nego je naprosto njihova svakodnevica."
Mani se pisanja po forumu dok herr Schuster ceka da mu zamijenis pelenu. Ako tako nastavis mogao bi opet po semberiji brati kupus i maline za dnevnicu.
Istina boli, ha lazov? De nam nabrzinu Photoshopiraj kakvu moju poruku.
Pazi se ovih kisa, da ne poplavi u maminom podrumu
Raigor Stonehoof wrote: ↑17/07/2021 16:43 cijeli dan visi po forumu i "ima" para da daje nekome plate nije u zivotu zaradilo za jednu Tininu platu
Ubij se trolu, osevapi se
Imas 8000 komentara vise nego ja a kazes da ja visim na forumu. Mada je to ionako nebitno ali moras razmisljati sta pises da ti se ne smiju ljudi koji citaju forum.
Iako pare nisu sve u zivotu, meni je Bog dao tu srecu da ih imam. Glupo ti je sto pises o nekome koga niti ne poznajes jer ja Tininu platu ja zaradim za jedan dan. Moja privatna firma koju sam otvorio prije 15-ak godina je u prosloj godini, godini korone, imala (BRUTO) zaradu od skoro 7 miliona dolara afirma moje supruge (koju kao sto znate sam upoznao preko ovog foruma i doveo je iz BiH) u kojoj radi ona i jos 2 zene je zaradila blizu 500 000 dolara.
Zadnju recenicu u tvome postu mi je ispod casti da komentarisem.
Trolcino, posto ti logika nije forte, ja ne tvrdim da zaradjujem milione. Isto tako, trolcino, ja sam pet godina duze od tebe na forumu.
Ubij se, molim te. Spasi nas i svoje roditelje muka.
"Patološki lažljivac je osoba koja ima stalnu potrebu i naviku laganja, varanja i manipuliranja. Iako su svi skloni svakodnevnim sitnim lažima kojima uglavnom žele usmjeriti komunikaciju u boljem smjeru, patološki lažljivci posjeduju posebnu vrstu laganja koja nema nikakav poseban razlog niti svrhu, nego je naprosto njihova svakodnevica."
Mani se pisanja po forumu dok herr Schuster ceka da mu zamijenis pelenu. Ako tako nastavis mogao bi opet po semberiji brati kupus i maline za dnevnicu.
Polako se kompletira napad. Još Crnkić ako mu sisoje da slobdne papire. Jedino mi je što Bodul zauzeo mjesto stranca i ako Velkovski ne dobije naše papire imamo prostora za samo jednog crnca.
Logovan wrote: ↑18/07/2021 11:11
Bodul je naš. Rođen je u Sarajevu.
Darko dobro došao.
Najvise pokazao u Sturmu i Sahtaru iz Bjelorusije.Nadam se da nece biti corak.Ocigledno da na Krleta i Dervisagica se u spicu ne racuna previse.Zalosno da momak 20 godina nema kuveta bar da trci.Dervisagica probati jos par tekmi i ne rizikovati sa njim previse.VIse Varesanovica treba forsirati.
Ovaj mi ko Cmilja tukne, sta cemo i s njim,by the way? Na papiru sad imamo 5 napadača, u suštini ni jednog. 32 god, ako je kakav killer, nije problem, ali ne očekujem previse.
Ja stvarno ne znam ko dovodi ovakve igrače, jbt? Nikad naučiti neće da ih milijarder preuzme. Je li se guska pita jedino? Vidi liku statistike,pa uporedite sa Rahmanovom i Benjinom kod nas. Hajde,neko ce reci nisu je ni oni imali kad su dolazili, ali su opravdali doalske. Nevjerovatno, srljamo iz greske u gresku.
Logovan wrote: ↑18/07/2021 11:11
Bodul je naš. Rođen je u Sarajevu.
Darko dobro došao.
ima Austrijsko i Hrvatsko državljanstvo, nema naše. Tako da je stranac.
Burić blizu.
Mirzad blizu.
Pa kontam ako je rođen u Sarajevu neće biti problem da dobije naše državljanstvo.
Joj još Burić, Mehanović, pa koje mlade misle gurnuti u prvih 11? Htjeli ili ne moramo imati dvojicu do 21 godine, a Boga mi mora se misliti da se ne dovedemo opet u situaciju sa brojnim raskidima i tužbama.