Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#52726 Re: Zeničani
I fino pise da se dokumentacija ne dijeli sto naravno nisam ni podijelio. Screenshot je samo obavijest tj pozivnica za skupatinu bez pristupa dokumentaciji cisto da ljudi imaju priliku vidjeti da se radi, da imaju priliku ukoliko zele vise detalja tj. pristup detaljima da se uclane u klub i imaju pristup. Ne vjerujem da sam prekrsio molbu kluba da ne vrsim distribuciju.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#52727 Re: Zeničani
Haj daj da vidimo
.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#52728 Re: Zeničani
Pokazi clansku i tvoje je 
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#52731 Re: Zeničani
Uozbiljite se administratore, ovo ne prilici ni Vasoj poziciji ni Vasim godinama

-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52732 Re: Zeničani
Zao mu 60 KM godisnje ili 5 KM mjesečno za simbol grada fenix iz pepela 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#52734 Re: Zeničani
Razlog brisanja: komentarisanje rada moderatora.

-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#52737 Re: Zeničani
Chang Shlang
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52738 Re: Zeničani
Zna li iko privatno barem zdravo za zdravo ovog selonačelnika da mu kaze pa de ljudino samo jednu subotu ujutro prosetaj gradom, ulicama i parkovima umjesto branja vrganja i ispijanja vatrene vode po planinama od petka do ponedjeljka pa mozda i vidis u kakvom je stanju grad, korito, rijeka, bilo sto.
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#52739 Re: Zeničani
Nivelacija wrote: ↑17/07/2021 11:26 Zna li iko privatno barem zdravo za zdravo ovog selonačelnika da mu kaze pa de ljudino samo jednu subotu ujutro prosetaj gradom, ulicama i parkovima umjesto branja vrganja i ispijanja vatrene vode po planinama od petka do ponedjeljka pa mozda i vidis u kakvom je stanju grad, korito, rijeka, bilo sto.

- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#52740 Re: Zeničani
Hoće li naš selonačelnik napraviti PRESS šta je uradio u prvih 2000 dana svog mandata? 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52741 Re: Zeničani
-Chesterfield- wrote: ↑17/07/2021 13:24Nivelacija wrote: ↑17/07/2021 11:26 Zna li iko privatno barem zdravo za zdravo ovog selonačelnika da mu kaze pa de ljudino samo jednu subotu ujutro prosetaj gradom, ulicama i parkovima umjesto branja vrganja i ispijanja vatrene vode po planinama od petka do ponedjeljka pa mozda i vidis u kakvom je stanju grad, korito, rijeka, bilo sto.![]()

- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#52742 Re: Zeničani
Ne znam šta sudije rade? Ovu obalu treba isparcelisati i dodijeliti onima koji su osuđeni na ovu kaznu...rad za opće dobro...

- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#52743 Re: Zeničani
Kapa dole covjeku!
Trebamo svi uloziti napor da se ne baca smece na ulicu, rijeke, prirodu itd.
Neki dan idem Kamberom, brdo smeca oko klupa. Pa majku mu milu jebem, ako nema kante ponesi u jebenoj ruci...
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52744 Re: Zeničani
Dosta puta sam pomogao Safetu, javio mu lokacije i covjek volonterski odmah rijesi problem organizuje akciju, a ovog selonačelnika Bog ne moze natjerati da se malo otrezni i vidi pravo stanje oko sebe.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#52745 Re: Zeničani
Maloprije vidim neato korisno kod Salivenog. Jedna veoma pozitivna stvar iz Orahovice. Nadao sam se da cu cuti nesto o ovome na prosloj dzumi ali nista ne bi kod mene. Ova usluga je apsolutna duznost IZ kako bi se stalo u kraj bacanju i razbacivanju zivotinjskog otpada nakon kurban bajrama.
Svaka cast ovim ljudima koji su ovo organizovali. Veoma pozitivno.

Svaka cast ovim ljudima koji su ovo organizovali. Veoma pozitivno.

- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#52746 Re: Zeničani
Il' je to da Kemal Efendic kopa kurbane? 
- N.N.
- Posts: 3550
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#52747 Re: Zeničani
Svaki dzemat na selima to ima i odradi/iskopa za kurban Bajram.
Samo imas ljudskog otpada kojem je mrsko natovariti to na traktor pa odvuci izvan sela, nego to sve 'hurne niz'obalu' ili u rijeku 'đe
Ali, i to sve manje i manje u zadnje vrijeme.
Dolazimo tobe haman
Samo imas ljudskog otpada kojem je mrsko natovariti to na traktor pa odvuci izvan sela, nego to sve 'hurne niz'obalu' ili u rijeku 'đe
Ali, i to sve manje i manje u zadnje vrijeme.
Dolazimo tobe haman
-
Bolonjeze
- Posts: 324
- Joined: 08/01/2018 19:19
#52748 Re: Zeničani
Ljudstvo, ako može mala pomoć. Trebam sljedeće sedmice na more u hrvatsku, moram li se prijaviti na onoj stranici njihovoj da ulazim u državu?
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#52749 Re: Zeničani
po zadnjim informacijama ne trebas...
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#52750 Re: Zeničani
Ne trebas. Pasos, antigenski test i eventualno rezervacija smjestaja (mi smo je imali, iako nije pitao, vec samo gdje idemo). Jucer dosli u Hr.
