Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#52726 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

I fino pise da se dokumentacija ne dijeli sto naravno nisam ni podijelio. Screenshot je samo obavijest tj pozivnica za skupatinu bez pristupa dokumentaciji cisto da ljudi imaju priliku vidjeti da se radi, da imaju priliku ukoliko zele vise detalja tj. pristup detaljima da se uclane u klub i imaju pristup. Ne vjerujem da sam prekrsio molbu kluba da ne vrsim distribuciju.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#52727 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Haj daj da vidimo :D.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#52728 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Pokazi clansku i tvoje je :)
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#52729 Re: Zeničani

Post by anex »

Ja_Ja wrote: 16/07/2021 21:39 Pokazi clansku i tvoje je :)
On ima samo od ezdeha :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#52730 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 16/07/2021 21:41
Ja_Ja wrote: 16/07/2021 21:39 Pokazi clansku i tvoje je :)
On ima samo od ezdeha :D
Ma mute nesto garant , cuj ne smiju dijeliti javno a ko fol sve transparentno :D.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#52731 Re: Zeničani

Post by phillie »

Uozbiljite se administratore, ovo ne prilici ni Vasoj poziciji ni Vasim godinama :P :P :P :P
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#52732 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Zao mu 60 KM godisnje ili 5 KM mjesečno za simbol grada fenix iz pepela :twisted:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#52733 Re: Zeničani

Post by Bobi »

phillie wrote: 16/07/2021 23:00 Uozbiljite se administratore, ovo ne prilici ni Vasoj poziciji ni Vasim godinama :P :P :P :P
Ok, kad vam neko obrise post ili vas banuje ne trazite da bude transparentno :lol: .
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#52734 Re: Zeničani

Post by anex »

Razlog brisanja: komentarisanje rada moderatora.

:lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#52735 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 16/07/2021 23:21 Razlog brisanja: komentarisanje rada moderatora.

:lol:
Ma nema ni to, samo stavi " 8) ", transparentno :D.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#52736 Re: Zeničani

Post by Bobi »

User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#52737 Re: Zeničani

Post by anex »

Chang Shlang
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#52738 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Zna li iko privatno barem zdravo za zdravo ovog selonačelnika da mu kaze pa de ljudino samo jednu subotu ujutro prosetaj gradom, ulicama i parkovima umjesto branja vrganja i ispijanja vatrene vode po planinama od petka do ponedjeljka pa mozda i vidis u kakvom je stanju grad, korito, rijeka, bilo sto.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#52739 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

Nivelacija wrote: 17/07/2021 11:26 Zna li iko privatno barem zdravo za zdravo ovog selonačelnika da mu kaze pa de ljudino samo jednu subotu ujutro prosetaj gradom, ulicama i parkovima umjesto branja vrganja i ispijanja vatrene vode po planinama od petka do ponedjeljka pa mozda i vidis u kakvom je stanju grad, korito, rijeka, bilo sto.
Image
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#52740 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Hoće li naš selonačelnik napraviti PRESS šta je uradio u prvih 2000 dana svog mandata? :D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#52741 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

-Chesterfield- wrote: 17/07/2021 13:24
Nivelacija wrote: 17/07/2021 11:26 Zna li iko privatno barem zdravo za zdravo ovog selonačelnika da mu kaze pa de ljudino samo jednu subotu ujutro prosetaj gradom, ulicama i parkovima umjesto branja vrganja i ispijanja vatrene vode po planinama od petka do ponedjeljka pa mozda i vidis u kakvom je stanju grad, korito, rijeka, bilo sto.
Image
Image
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#52742 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

Nivelacija wrote: 17/07/2021 14:06
-Chesterfield- wrote: 17/07/2021 13:24

Image
Image
Ne znam šta sudije rade? Ovu obalu treba isparcelisati i dodijeliti onima koji su osuđeni na ovu kaznu...rad za opće dobro...

Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#52743 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Nivelacija wrote: 14/07/2021 17:21
Kapa dole covjeku!

Trebamo svi uloziti napor da se ne baca smece na ulicu, rijeke, prirodu itd.

Neki dan idem Kamberom, brdo smeca oko klupa. Pa majku mu milu jebem, ako nema kante ponesi u jebenoj ruci...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#52744 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Dosta puta sam pomogao Safetu, javio mu lokacije i covjek volonterski odmah rijesi problem organizuje akciju, a ovog selonačelnika Bog ne moze natjerati da se malo otrezni i vidi pravo stanje oko sebe.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#52745 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Maloprije vidim neato korisno kod Salivenog. Jedna veoma pozitivna stvar iz Orahovice. Nadao sam se da cu cuti nesto o ovome na prosloj dzumi ali nista ne bi kod mene. Ova usluga je apsolutna duznost IZ kako bi se stalo u kraj bacanju i razbacivanju zivotinjskog otpada nakon kurban bajrama.

Svaka cast ovim ljudima koji su ovo organizovali. Veoma pozitivno.

Image
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#52746 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Il' je to da Kemal Efendic kopa kurbane? :skoljka:
User avatar
N.N.
Posts: 3550
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#52747 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Svaki dzemat na selima to ima i odradi/iskopa za kurban Bajram.

Samo imas ljudskog otpada kojem je mrsko natovariti to na traktor pa odvuci izvan sela, nego to sve 'hurne niz'obalu' ili u rijeku 'đe :mrgreen:

Ali, i to sve manje i manje u zadnje vrijeme.
Dolazimo tobe haman :run:
Bolonjeze
Posts: 324
Joined: 08/01/2018 19:19

#52748 Re: Zeničani

Post by Bolonjeze »

Ljudstvo, ako može mala pomoć. Trebam sljedeće sedmice na more u hrvatsku, moram li se prijaviti na onoj stranici njihovoj da ulazim u državu?
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#52749 Re: Zeničani

Post by belfy »

po zadnjim informacijama ne trebas...
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#52750 Re: Zeničani

Post by phillie »

Ne trebas. Pasos, antigenski test i eventualno rezervacija smjestaja (mi smo je imali, iako nije pitao, vec samo gdje idemo). Jucer dosli u Hr.
Post Reply