Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40126 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

Anquilla wrote: 26/06/2021 09:09
ako te pitaju wrote: 26/06/2021 08:23 Velik broj Hrvata iz BiH je iselilo. Iselit će uskoro i Bošnjaci kao i Srbi, čim budu imali uvjete kao i Hrvati.

Novi egzodusa Hrvata nije nastao zbog bošnjaka... Ili Srba.... Uglavnom, ljudima se zgadilo jer ne vide budućnost za svoju djecu u BiH.
Gadi im se korupcija i nepostojanje pravne države.

Uvjeren sam kad se riješi nacionalno pitanje Hrvata u BiH, odnosno kada budemo imali normalne izbore, kada ne bude opasnosti jedni od drugih, kada bude onemogućeno da se nameće Komšić jednom narodu, kada se ne bude spominjalo raspad BiH ili unitaristička BiH, nego BiH država ravnopravnih naroda i ostalih, što je oduvijek i bila, tad će se raspravljati o tvornicama i životnom standardu.

Svjestan sam da ovakvo stanje odgovara Hdz-u, Snsd-u i Sda-u podjednako.
Imamo prelijepu zemlju i šteta što ne možemo riješiti temelje ove države pa da napokon ne razmišljamo više ko je hrvat a ko Bošnjak.
Upravo, Hrvati se iseljavaju jer mogu, svi ostali su manje-vise prisiljeni ostati.
Taj proces ce se nastaviti bez obzira na izborni zakon, jer vecini ljudi nije do politike na visokom nivou, bez obzira na nacionalnost.
Bas briga porodilju u HNK je li u predsjednistvu Komsic ili Covic, ona i dalje nema naknadu.

Jednostavno, svi vladajuci politicari su napravili atmosferu u kojem obican covjek godinama slusa o legitimitetu, nacionalnim interesima, izbornom zakonu, otcjepljenju, Daytonu, ukidanju entiteta… a sve losije se zivi.
Sada se ceh za to placa velikim brojem Hrvata koji iseljavaju, manje Bosnjaka i Srba, a i ostalih, jer jednostavno nisu isti uslovi za odlazak.
Prilicno je kasno za promjenu retorike, a svaki mjesec nas je sviju sve manje i manje. Ova struktura politicara vise nista ne zna ni raditi, niti su sposobni.
Svaka strana ce nastaviti sa svojom retorikom, a ljudi ce odlaziti.

Pretpostavit cu da zivis u gradu gdje su vecina Hrvati, pa ako je tako, mogu zamisliti koliko ti je poznanika otislo, a vjerovatno velika vecina iz finansijskih razloga.
Ono sto ja cujem od ljudi koji zive u Mostaru je da vise nije ni iznenadjenje kad neko ode, postalo ucestala stvar.

Sto kaze @90minut, bit ce tesko za 10-20 godina insistirati na konstitutivnosti naroda kojeg ima u jednocifrenom procentu u BiH.

Nehrvatu su pred zidom, jer moraju ostati, sto znaci rahat patnja, ali bukvalno.
I to je sve što ja pišem ovdje i ne samo to glavna stvar je kako se kurčiti kad ti naroda nema?

Ono šta ostace ti 150 do 200 hiljada i ti ces se kurčiti da ces izaci iz federacije ili srbi kojih bi bilo par stotina više nego što je hrvata sad i šta nekom ces pokušat prijetiti necim? :lol:

Gledaj ti njemu price kao da smo nastali dolaskom turaka kao da se narod slucajno okrenuo protiv kralja kao da bošnjaci nisu ni postojali znaci sasvim slucajno nas danas ima 2 miliona iz vedra neba. :lol:
Koga kita boli za 7 vijek znaš li gdje živiš?

Šta kaže ja zelim da pravim šerijatsku državu.. hahaha

Ja se veselim ovom svemu jer znam da ce u narednoj ratu biti prelagano vratiti državi pod svoju kontrolu, al' zapamti ja ne prizivam rat ja znam da ce ga drugi isprovocirati kao i ovaj prošli samo što ce tad situacija biti kao recimo hrvatima s srbima u hrvatskoj koji su se borili s 20 do 25% srba a znamo dobro kako je prošlo.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#40127 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

Religije postaviti na njihovo mjesto,nije slučajno da su najreligiozniji narodi ustvari najsiromašniji,ubleha se najbolje kod sirotinje prima.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40128 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

90minut wrote: 26/06/2021 19:08
Anquilla wrote: 26/06/2021 09:09
ako te pitaju wrote: 26/06/2021 08:23 Velik broj Hrvata iz BiH je iselilo. Iselit će uskoro i Bošnjaci kao i Srbi, čim budu imali uvjete kao i Hrvati.

Novi egzodusa Hrvata nije nastao zbog bošnjaka... Ili Srba.... Uglavnom, ljudima se zgadilo jer ne vide budućnost za svoju djecu u BiH.
Gadi im se korupcija i nepostojanje pravne države.

Uvjeren sam kad se riješi nacionalno pitanje Hrvata u BiH, odnosno kada budemo imali normalne izbore, kada ne bude opasnosti jedni od drugih, kada bude onemogućeno da se nameće Komšić jednom narodu, kada se ne bude spominjalo raspad BiH ili unitaristička BiH, nego BiH država ravnopravnih naroda i ostalih, što je oduvijek i bila, tad će se raspravljati o tvornicama i životnom standardu.

Svjestan sam da ovakvo stanje odgovara Hdz-u, Snsd-u i Sda-u podjednako.
Imamo prelijepu zemlju i šteta što ne možemo riješiti temelje ove države pa da napokon ne razmišljamo više ko je hrvat a ko Bošnjak.
Upravo, Hrvati se iseljavaju jer mogu, svi ostali su manje-vise prisiljeni ostati.
Taj proces ce se nastaviti bez obzira na izborni zakon, jer vecini ljudi nije do politike na visokom nivou, bez obzira na nacionalnost.
Bas briga porodilju u HNK je li u predsjednistvu Komsic ili Covic, ona i dalje nema naknadu.

Jednostavno, svi vladajuci politicari su napravili atmosferu u kojem obican covjek godinama slusa o legitimitetu, nacionalnim interesima, izbornom zakonu, otcjepljenju, Daytonu, ukidanju entiteta… a sve losije se zivi.
Sada se ceh za to placa velikim brojem Hrvata koji iseljavaju, manje Bosnjaka i Srba, a i ostalih, jer jednostavno nisu isti uslovi za odlazak.
Prilicno je kasno za promjenu retorike, a svaki mjesec nas je sviju sve manje i manje. Ova struktura politicara vise nista ne zna ni raditi, niti su sposobni.
Svaka strana ce nastaviti sa svojom retorikom, a ljudi ce odlaziti.

Pretpostavit cu da zivis u gradu gdje su vecina Hrvati, pa ako je tako, mogu zamisliti koliko ti je poznanika otislo, a vjerovatno velika vecina iz finansijskih razloga.
Ono sto ja cujem od ljudi koji zive u Mostaru je da vise nije ni iznenadjenje kad neko ode, postalo ucestala stvar.

Sto kaze @90minut, bit ce tesko za 10-20 godina insistirati na konstitutivnosti naroda kojeg ima u jednocifrenom procentu u BiH.

Nehrvatu su pred zidom, jer moraju ostati, sto znaci rahat patnja, ali bukvalno.
I to je sve što ja pišem ovdje i ne samo to glavna stvar je kako se kurčiti kad ti naroda nema?

Ono šta ostace ti 150 do 200 hiljada i ti ces se kurčiti da ces izaci iz federacije ili srbi kojih bi bilo par stotina više nego što je hrvata sad i šta nekom ces pokušat prijetiti necim? :lol:

Gledaj ti njemu price kao da smo nastali dolaskom turaka kao da se narod slucajno okrenuo protiv kralja kao da bošnjaci nisu ni postojali znaci sasvim slucajno nas danas ima 2 miliona iz vedra neba. :lol:
Koga kita boli za 7 vijek znaš li gdje živiš?

Šta kaže ja zelim da pravim šerijatsku državu.. hahaha

Ja se veselim ovom svemu jer znam da ce u narednoj ratu biti prelagano vratiti državi pod svoju kontrolu, al' zapamti ja ne prizivam rat ja znam da ce ga drugi isprovocirati kao i ovaj prošli samo što ce tad situacija biti kao recimo hrvatima s srbima u hrvatskoj koji su se borili s 20 do 25% srba a znamo dobro kako je prošlo.
Priča ti je kao Slobina... 1990....lako ćemo.... Ima nas...? Imamo oružje.... Svi srbi i jednoj državi........
Pa si vidio kako su im Hrvati dali po ušima dok su Srbima takvi poput tebe bacali cvijeće pred tenkove..... 2 godine prije nego što će počet bombardira ti i vas.... A zatim genocid napraviti.
Rata nema.... Niti će ga biti....... A da bude..... To bi bila samo zacementirana podjela.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40129 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

Slobo je krenuo na cijeli balkan.. :lol:

Mi kad nismo imali oruzje kao ostali smo uništili snove o herceg bosni i uspjeli izboriti da se ovo zove Bosna i Hercegovina, tako da se zapitaj kad započnete nove price o odvajanjima šta i koliko možete.
A blokirano s brda svako vece mjesto bilo toga više nema.

A tek za 20 godina kad bude isti omjer kao hrvatima s srbima i kad bude ukupan broj stanovništa drugih 35%.


U pravu si ti zacementirana podjela bi tad bila samo kakvi bi procenti bili teritorije koja se može držati kod srba i hrvata?

Dosta šuplje imaš pozdrav nastavi.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40130 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

90minut wrote: 26/06/2021 20:23 Slobo je krenuo na cijeli balkan.. :lol:

Mi kad nismo imali oruzje kao ostali smo uništili snove o herceg bosni i uspjeli izboriti da se ovo zove Bosna i Hercegovina, tako da se zapitaj kad započnete nove price o odvajanjima šta i koliko možete.
A blokirano s brda svako vece mjesto bilo toga više nema.

A tek za 20 godina kad bude isti omjer kao hrvatima s srbima i kad bude ukupan broj stanovništa drugih 35%.


U pravu si ti zacementirana podjela bi tad bila samo kakvi bi procenti bili teritorije koja se može držati kod srba i hrvata?

Dosta šuplje imaš pozdrav nastavi.
Ja koliko znam borili ste se za Republiku Bosnu I Hercegovini a dobili ste Republiku Srpsku...... I Federaciju BiH.........
Da....ovobse zove Bosna i Hercegovina....... Sastavljena od Republike Srpske..... I Federacije BiH, države 3 konstitutivna naroda...... Ponovi..... REPUBLIKA SRPSKA. Zato su se izborio
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50575
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40131 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

Sumnjam da se ovaj Zaha gazija borio. :mrgreen: Ali sad je spreman i zapet ko puška.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40132 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

I kad već zvecaš oružjem......i brojiš broj ljudstva..... HVO je dio HV-a..... Hrvati iz BiH su državljani i RH..... Dakle...... 5.500.000 protiv 2.000.000,+ Srbi na strani Hrvata........ Ima ih 2.000.000+R.Srbija...o oružju da ne govorim.... Dakle........ Glupo razmišljaš kad se pozivaš na glupi rat
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50575
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40133 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:32 I kad već zvecaš oružjem......i brojiš broj ljudstva..... HVO je dio HV-a..... Hrvati iz BiH su državljani i RH..... Dakle...... 5.500.000 protiv 2.000.000,+ Srbi na strani Hrvata........ Ima ih 2.000.000+R.Srbija...o oružju da ne govorim.... Dakle........ Glupo razmišljaš kad se pozivaš na glupi rat
Hrvati i Srbi u BiH su bili i dio Armije BiH.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40134 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

Nisu bili su bosanski katolici i pravoslavci dio armije uglavnom ceka se da se klupko razmota bošnjaci ga nece zapoceti kao što nikad i nisu i onda kad krene odjednom 30% teritorije se diže na 65 samo gledajuci ono bez problema što se može uzeti s obzirom gdje ti je " granica "..
Last edited by 90minut on 26/06/2021 20:38, edited 1 time in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#40135 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:32 I kad već zvecaš oružjem......i brojiš broj ljudstva..... HVO je dio HV-a..... Hrvati iz BiH su državljani i RH..... Dakle...... 5.500.000 protiv 2.000.000,+ Srbi na strani Hrvata........ Ima ih 2.000.000+R.Srbija...o oružju da ne govorim.... Dakle........ Glupo razmišljaš kad se pozivaš na glupi rat
Zaboravio si Rusiju i Kinu
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40136 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

BHCluster wrote: 26/06/2021 20:37
ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:32 I kad već zvecaš oružjem......i brojiš broj ljudstva..... HVO je dio HV-a..... Hrvati iz BiH su državljani i RH..... Dakle...... 5.500.000 protiv 2.000.000,+ Srbi na strani Hrvata........ Ima ih 2.000.000+R.Srbija...o oružju da ne govorim.... Dakle........ Glupo razmišljaš kad se pozivaš na glupi rat
Zaboravio si Rusiju i Kinu
A ono u realnosti imao si vikend četnike i pojedince iz HV-a tad 92 nisu smjeli se dici pa u punom kapacitetu ici, a da idu danas pa to bi ti baš bio kraj što se tice neke imaginarne Herceg Bosne i slicno.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40137 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Bloo wrote: 26/06/2021 20:36
ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:32 I kad već zvecaš oružjem......i brojiš broj ljudstva..... HVO je dio HV-a..... Hrvati iz BiH su državljani i RH..... Dakle...... 5.500.000 protiv 2.000.000,+ Srbi na strani Hrvata........ Ima ih 2.000.000+R.Srbija...o oružju da ne govorim.... Dakle........ Glupo razmišljaš kad se pozivaš na glupi rat
Hrvati i Srbi u BiH su bili i dio Armije BiH.
Bilo je Bošnjaka i Srba u HVO-u..... Kako se zvala on a brigada Republike Srpske iz Modriče u kojoj su bili Bošnjaci... A da Meša Selimović....

Inače.... Obzirom da je 90 minuta napaljen na rat.... Da je spreman..... Imam osjećaja da već kopa rovove...... Malo se šprdam sa njim.
Svi koji spominju rat.... Su za mene psihički poremećenw osobe..... Ili pičići koji bi prvi kidnuli kad bi čuli metak
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50575
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40138 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

90minut wrote: 26/06/2021 20:37 Nisu bili su bosanski katolici i pravoslavci dio armije
1. Razdvoji etniju od religije, jer nisu svi Hrvati katolici, Srbi pravoslavci i Bosnjaci muslimani.
2. Onda su u redovima Armije BiH bili i bosanski muslimani? BiH je sekularna država etnija a ne religijskih odrednica.
3. U ABIH su bili i srbijanski SRBI tj. Srbi rodom iz Srbije.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40139 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:40
Bloo wrote: 26/06/2021 20:36
ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:32 I kad već zvecaš oružjem......i brojiš broj ljudstva..... HVO je dio HV-a..... Hrvati iz BiH su državljani i RH..... Dakle...... 5.500.000 protiv 2.000.000,+ Srbi na strani Hrvata........ Ima ih 2.000.000+R.Srbija...o oružju da ne govorim.... Dakle........ Glupo razmišljaš kad se pozivaš na glupi rat
Hrvati i Srbi u BiH su bili i dio Armije BiH.
Bilo je Bošnjaka i Srba u HVO-u..... Kako se zvala on a brigada Republike Srpske iz Modriče u kojoj su bili Bošnjaci... A da Meša Selimović....

Inače.... Obzirom da je 90 minuta napaljen na rat.... Da je spreman..... Imam osjećaja da već kopa rovove...... Malo se šprdam sa njim.
Svi koji spominju rat.... Su za mene psihički poremećenw osobe..... Ili pičići koji bi prvi kidnuli kad bi čuli metak
Kako ne shvataš šta ti pišem pišem ti vec 5 puta.

Ne prizivam rat pa da bošnjaci žive u 15% teritorije u odnosu na 30.

Ako to znaci mir i da niko ne gubi noge ruke i oca poput mene koji sam izgubio u proteklom ratu.

Pricam ti o brojkama i šta bi bilo kad bi bilo.

PRICAM TI DA OD KRAJA RATA DO DANAS JE BILO 55% PROTIVNIKA DRŽAVE danas to nakon 25 godina spada na skoro 40 posto.

Kontaš li sad šta ti pricam da kad bi se digli jedni ili drugi misliš li da bi se dobro proveo?

Jer pogledaj kartu i gdje bošnjaci žive i koliko ih je i zapitaj se kad bi se stvarno zaratilo koliko bošnjaci mogu osvojiti teritorije.

To je sve što ti ja pišem ne zveckam ja oružjem jer sam ja obicni debil s klix foruma koji piše o tim potencijalnim stvarima vec samo da se zapitaš šta donosi potencijalni izlazak.
A realnost je da se opstrukcija nece moci još dugo raditi još 10 do 20 godina maksimalno cuj da ti 200 hiljada hrvata radi opstrukcije pa sama evropa ce ti reci kao jucer što je dosta dosta je.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50575
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40140 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

Misliš bosanski muslimani?
Bobi
Forum administrator
Posts: 32551
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#40141 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bobi »

Ja kad god procitam naslov teme kontam nešto za pojest :lol: , na kraju za povratiti :mrgreen: .
zrakomlat
Posts: 10252
Joined: 23/09/2012 17:22

#40142 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

Black swan wrote: 26/06/2021 19:01
zrakomlat wrote: 26/06/2021 18:05
Škobo Habu wrote: 26/06/2021 12:51

Možda se varam, ali mi izgleda da je križ na Briješću duže od onoga u Mostaru.

Sa druge strane, nikada nikome nije ni smetao. Ja ga doživljavam kao poruku - ima još nas Hrvata - katolika u Sarajevu. Tu smo.

Križ na Humu je produkt jednog sasvim drugačijeg ambijenta, baš kao i onaj zvonik, koji iz dalje izgleda kao munara, koji se danas naziva "Zvonikom Mira" i služi kao vidikovac, iako je u doba gradnje trebao da predstavlja jasnu pograničnu crtu između "civiliziranog" Zapada i barbarskog Istoka.
Velika crkva u Rodoču->Hum i križ na njemu->Dompes studentski Hotel s križem na sebi->crkva s velikim zvonikom->hrvatsko narodno kazalište->pokušaj izgradnje crkve preko puta Hotel Ero.

To se sve nalazi u jednoj liniji koja je ratna linija a između je i zgrada propalih šuma herceg bosne na kojoj i dalje stoji natpis.

To je sve ciljano napravljeno ili pokušano napraviti na ratnoj liniji.
A crkve mi ne smetaju, da me se pogrešno ne shvati, neka i te u Rodoču, veliko naselje s dosta Hrvata, treba im. Na Bulevaru je svakako i prije postojala samo sa zvonikom normalne veličine.
Nece valjda praviti na istocnoj strani gdjr ima stotinjak vjernika?
Nije poenta u tome. Nego da se to pravi na bivšoj liniji ratnih dejstava. Objekti su visoki, upadljivi, poredani u liniji na neki način. Granica.

Jesi li čuo za onu herceg bosno moja si do hita a od hita zaboli me k**a?

E taj hit je bivša robna kuća i na njegovom mjestu se pokušava dovršiti hrvatsko narodno kazalište, kao jedan od tih hr-katoličkih objekata u liniji iz prethodnog posta.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50575
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40143 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

Bobi wrote: 26/06/2021 20:50 Ja kad god procitam naslov teme kontam nešto za pojest :lol: , na kraju za povratiti :mrgreen: .
Nego, iskopaj djedov mitraljez iz basce i spremaj se...
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#40144 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Bloo wrote: 26/06/2021 20:48 Misliš bosanski muslimani?
Islamizirani Srbi.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40145 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

Bloo wrote: 26/06/2021 20:54
Bobi wrote: 26/06/2021 20:50 Ja kad god procitam naslov teme kontam nešto za pojest :lol: , na kraju za povratiti :mrgreen: .
Nego, iskopaj djedov mitraljez iz basce i spremaj se...
Hoces nam napraviti dobrih sendvica?
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#40146 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Emiremir33 »

Bobi wrote: 26/06/2021 20:50 Ja kad god procitam naslov teme kontam nešto za pojest :lol: , na kraju za povratiti :mrgreen: .
Fali vam samo da im oružje podijelite 😁
Bobi
Forum administrator
Posts: 32551
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#40147 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bobi »

Bloo wrote: 26/06/2021 20:54
Bobi wrote: 26/06/2021 20:50 Ja kad god procitam naslov teme kontam nešto za pojest :lol: , na kraju za povratiti :mrgreen: .
Nego, iskopaj djedov mitraljez iz basce i spremaj se...
Jebo ga mitraljez, bolje da je otiso u Njemacku kad su vodili roblje odavde :mrgreen: .
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40148 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

90minut wrote: 26/06/2021 20:46
ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:40
Bloo wrote: 26/06/2021 20:36

Hrvati i Srbi u BiH su bili i dio Armije BiH.
Bilo je Bošnjaka i Srba u HVO-u..... Kako se zvala on a brigada Republike Srpske iz Modriče u kojoj su bili Bošnjaci... A da Meša Selimović....

Inače.... Obzirom da je 90 minuta napaljen na rat.... Da je spreman..... Imam osjećaja da već kopa rovove...... Malo se šprdam sa njim.
Svi koji spominju rat.... Su za mene psihički poremećenw osobe..... Ili pičići koji bi prvi kidnuli kad bi čuli metak
Kako ne shvataš šta ti pišem pišem ti vec 5 puta.

Ne prizivam rat pa da bošnjaci žive u 15% teritorije u odnosu na 30.

Ako to znaci mir i da niko ne gubi noge ruke i oca poput mene koji sam izgubio u proteklom ratu.

Pricam ti o brojkama i šta bi bilo kad bi bilo.

PRICAM TI DA OD KRAJA RATA DO DANAS JE BILO 55% PROTIVNIKA DRŽAVE danas to nakon 25 godina spada na skoro 40 posto.

Kontaš li sad šta ti pricam da kad bi se digli jedni ili drugi misliš li da bi se dobro proveo?

Jer pogledaj kartu i gdje bošnjaci žive i koliko ih je i zapitaj se kad bi se stvarno zaratilo koliko bošnjaci mogu osvojiti teritorije.

To je sve što ti ja pišem ne zveckam ja oružjem jer sam ja obicni debil s klix foruma koji piše o tim potencijalnim stvarima vec samo da se zapitaš šta donosi potencijalni izlazak.
A realnost je da se opstrukcija nece moci još dugo raditi još 10 do 20 godina maksimalno cuj da ti 200 hiljada hrvata radi opstrukcije pa sama evropa ce ti reci kao jucer što je dosta dosta je.
Najbolje bi bilo da kupiš pušku..... Jer ovi 200 000 Hrvata što fali je u vojnim kampovima i uskoro ćemo vas napasti.
Ako imaš kuću ili stan.... Prodaji i kupuj tenk ili haubicu.
Mi samo što nismo krenuli.......buhaaaaa
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#40149 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:59
90minut wrote: 26/06/2021 20:46
ako te pitaju wrote: 26/06/2021 20:40
Bilo je Bošnjaka i Srba u HVO-u..... Kako se zvala on a brigada Republike Srpske iz Modriče u kojoj su bili Bošnjaci... A da Meša Selimović....

Inače.... Obzirom da je 90 minuta napaljen na rat.... Da je spreman..... Imam osjećaja da već kopa rovove...... Malo se šprdam sa njim.
Svi koji spominju rat.... Su za mene psihički poremećenw osobe..... Ili pičići koji bi prvi kidnuli kad bi čuli metak
Kako ne shvataš šta ti pišem pišem ti vec 5 puta.

Ne prizivam rat pa da bošnjaci žive u 15% teritorije u odnosu na 30.

Ako to znaci mir i da niko ne gubi noge ruke i oca poput mene koji sam izgubio u proteklom ratu.

Pricam ti o brojkama i šta bi bilo kad bi bilo.

PRICAM TI DA OD KRAJA RATA DO DANAS JE BILO 55% PROTIVNIKA DRŽAVE danas to nakon 25 godina spada na skoro 40 posto.

Kontaš li sad šta ti pricam da kad bi se digli jedni ili drugi misliš li da bi se dobro proveo?

Jer pogledaj kartu i gdje bošnjaci žive i koliko ih je i zapitaj se kad bi se stvarno zaratilo koliko bošnjaci mogu osvojiti teritorije.

To je sve što ti ja pišem ne zveckam ja oružjem jer sam ja obicni debil s klix foruma koji piše o tim potencijalnim stvarima vec samo da se zapitaš šta donosi potencijalni izlazak.
A realnost je da se opstrukcija nece moci još dugo raditi još 10 do 20 godina maksimalno cuj da ti 200 hiljada hrvata radi opstrukcije pa sama evropa ce ti reci kao jucer što je dosta dosta je.
Najbolje bi bilo da kupiš pušku..... Jer ovi 200 000 Hrvata što fali je u vojnim kampovima i uskoro ćemo vas napasti.
Ako imaš kuću ili stan.... Prodaji i kupuj tenk ili haubicu.
Mi samo što nismo krenuli.......buhaaaaa
Grahovim topovima
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50575
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40150 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

90minut wrote: 26/06/2021 20:57
Bloo wrote: 26/06/2021 20:54
Bobi wrote: 26/06/2021 20:50 Ja kad god procitam naslov teme kontam nešto za pojest :lol: , na kraju za povratiti :mrgreen: .
Nego, iskopaj djedov mitraljez iz basce i spremaj se...
Hoces nam napraviti dobrih sendvica?
Tebi uvijek, cim mi posaljes selfie sa tabije uz hashtag gazije na braniku mahala :mrgreen: u premaloj jaknici i u trenercici.
I malo se obrazujes iz oblasti antropologije.
Post Reply