General War wrote: ↑28/06/2021 13:57 "Osnovana Bosanska Narodna Stranka, prva stranka u BiH koja se temelji na islamskim principima"
![]()
Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#48126 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#48127 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Vjerski principi i narodna, ne idu zajedno. Bilo da je u pitanju islam, katolicka, ili pravoslavna vjera. Vele bosanska stranka, a drzavu stavljaju tek na trećem mjestu.
Last edited by Ludzak on 28/06/2021 17:16, edited 1 time in total.
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#48128 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
mO k3 wrote: ↑28/06/2021 17:10:: ovo ne moze nikako u jednu recenicu naorodna i islamski principi ....General War wrote: ↑28/06/2021 13:57 "Osnovana Bosanska Narodna Stranka, prva stranka u BiH koja se temelji na islamskim principima"
![]()
E samo su nam još ovi falili
-
baby1shark
- Posts: 20
- Joined: 19/02/2021 18:30
#48129 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Lako za njih. Mene muči što će točno sve dati onom kriminalcu Čoviću u novom izbornom zakonu.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48130 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pa ako je islamski..onda je serijat.sad samo da se dogovori jel po siitskom ili sunitskomsuspect_zero wrote: ↑28/06/2021 17:16mO k3 wrote: ↑28/06/2021 17:10:: ovo ne moze nikako u jednu recenicu naorodna i islamski principi ....General War wrote: ↑28/06/2021 13:57 "Osnovana Bosanska Narodna Stranka, prva stranka u BiH koja se temelji na islamskim principima"
![]()
E samo su nam još ovi falili .....dobro je samo što sr ne temelji na šerijatskim principima, morali bi između sebe šake sjeći![]()
Imace @Salik pune ruke posla
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48131 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
...A tek BosanskimO k3 wrote: ↑28/06/2021 17:10General War wrote: ↑28/06/2021 13:57 "Osnovana Bosanska Narodna Stranka, prva stranka u BiH koja se temelji na islamskim principima"
![]()
ovo ne moze nikako u jednu recenicu naorodna i islamski principi ....
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#48132 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
al fakat, cuj Bosanski (?!?), a vamo islamski principi, arapski jezik, pan-islamizam/arabizam....
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#48133 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Da da to sam izostavioGeneral War wrote: ↑28/06/2021 18:03...A tek BosanskimO k3 wrote: ↑28/06/2021 17:10General War wrote: ↑28/06/2021 13:57 "Osnovana Bosanska Narodna Stranka, prva stranka u BiH koja se temelji na islamskim principima"
![]()
ovo ne moze nikako u jednu recenicu naorodna i islamski principi ....
![]()
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#48134 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Objasnit će on to nama onako fino, po istilahu....General War wrote: ↑28/06/2021 17:58
Pa ako je islamski..onda je serijat.sad samo da se dogovori jel po siitskom ili sunitskom
Imace @Salik pune ruke posla![]()
Bez zajebancije, malo radikalan ovaj Musa.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48135 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Cudilo me sto i do sada, paradjematlije nisu se htjele upustiti u politiku...ali brzo cemo znati ne sumnjam, mada ko god ih je nagovorio radi to povrsno.suspect_zero wrote: ↑28/06/2021 23:34Objasnit će on to nama onako fino, po istilahu....General War wrote: ↑28/06/2021 17:58
Pa ako je islamski..onda je serijat.sad samo da se dogovori jel po siitskom ili sunitskom
Imace @Salik pune ruke posla![]()
![]()
Bez zajebancije, malo radikalan ovaj Musa.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48136 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
posudih sa druge teme...o cemu se mi zabavljamo


- yamakashii
- Posts: 191
- Joined: 04/07/2017 15:28
#48137 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Tako i treba kad ste glasali za SDA, SDP i ostale uhljebske stranke
-
Zastozato
- Posts: 1234
- Joined: 27/09/2014 23:18
#48138 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
I sta sad za ovo treba da okrivimo Sanina Musu i njegov tek formirani BNS?
Ma Bosnjo je sve kriv, a Dodik, Bakir i Covic se bore za narod.
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#48139 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Samo nam još fali đe god da zabodemo da izleti nafta i onda bosanski šeici da se šepure po Šeheru, za nama hanumama svita služavki koje nas dvore i paze da nam šta ne zafali
Šta znam, ako su ovako zamislili tu svoju stranku možda se i pokrijem....dodijalo mi vala više čistit, kuhat, peglat...
- Sanjarko
- Posts: 28417
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#48140 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nafte puna Bosna. Doc ce i to na red mozda jednog dana.suspect_zero wrote: ↑29/06/2021 01:15Samo nam još fali đe god da zabodemo da izleti nafta i onda bosanski šeici da se šepure po Šeheru, za nama hanumama svita služavki koje nas dvore i paze da nam šta ne zafali![]()
Šta znam, ako su ovako zamislili tu svoju stranku možda se i pokrijem....dodijalo mi vala više čistit, kuhat, peglat...![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#48141 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Razmisljam da i ja osnujem neku stranku , pa je mozda posle dobro prodam
ali neznam kakav naziv da joj nadijem ,da to buse sveCki a totovski,takve najbolje zaradjuju lovu 
-
Novak20
- Posts: 15237
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#48142 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Stranka nepismenih i polupismenih. Imala bi većinu u BiH, a ti bi bio dostojan reprezent i prECEdnik.
- Truba
- Posts: 93809
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#48143 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Imate gorazde tuzlu sarajevo zenicu i bihac da pravite zapadnu njemacku
Trebate pokazati kako sve to dobro izgleda pa ce vas ljudi slijediti
Ne nudite nista a trazite mnogo (ukidanje nacija konatitutivnoati entiteta kantona prebrojavate itd)
Opcenito govorim ne tebi
Dakle 25 godina je bilo vremena da se napravi zapadni berlin
Sad je kasno svijet jr napresldovao
- Truba
- Posts: 93809
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#48145 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- sinuhe
- Posts: 12586
- Joined: 03/06/2011 11:33
#48146 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Bas da vidim hoce li ovi muslimani osvojiti vise glasova od Nase stranke. 
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48147 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Zato sto nismo imii ovakvu stranku da nas povede u buducnost...a vala ni vi se niste prekinuli, sve je ostavljeno HZHB na upravljanje do amblema...izgleda da je ipak nesto drugo sto nas sve skupa handri.Black swan wrote: ↑29/06/2021 08:33Imate gorazde tuzlu sarajevo zenicu i bihac da pravite zapadnu njemacku
Trebate pokazati kako sve to dobro izgleda pa ce vas ljudi slijediti
Ne nudite nista a trazite mnogo (ukidanje nacija konatitutivnoati entiteta kantona prebrojavate itd)
Opcenito govorim ne tebi
Dakle 25 godina je bilo vremena da se napravi zapadni berlin
Sad je kasno svijet jr napresldovao
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48148 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Kakve god su se stranke izredale do danas sa svakakvim predznacima pa i ovi kratkopantalonasi sto se sjetise da su Bosanciyamakashii wrote: ↑29/06/2021 00:54Tako i treba kad ste glasali za SDA, SDP i ostale uhljebske strankeHajde na stranu sve ostalo sa Dodikom i HDZ, ali zato Bakir i ostale "pro bosanske" stranke ne srede svoj dio avlije koji oni kontrolisu i gdje su na vlasti? Na dnu smo po svim statistikama, Albanija, CG, Moldavija, Gruzija, Makedonija, sve ove drzave su prestigle BiH po ekonomskom razvoju u zadnjih 10god. Moje predvidjanje jeste da ce Nis u Srbiji biti jaci ekonomski centar od Sarajeva za 10tak god, pazite sta vam kazem. A vi formuski "znalci" nastaviti i dalje sa presipanjeme supljeg u prazno
![]()
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48149 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Musa je njihov produkt, umjesto da imamo viska ljudi koji se razumiju u ekonomiju u politici...ocito da je trend za jos vise vjere i to pod krajnje cudnim parametrima.
Kakav bosnjo, on se nije ni pitao devedesete ko ce mu biti predsjednik a ne sada
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#48150 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
UN Security Council
Rusi znamo sta ce reci i prije zasjedanja, Kinezi traze da se postuje odluka NS RS oko VP.
Indija, Sv. Vincent i G., Vjetnam, Mexico, Niger, Tunis, Norveska, Kenija, Irska, klasicna šuplja (za Šmita, poziv na dijalog u prevazilazenju politickih nesuglasica, 5+2, COVID, bla bla), Francuzi za Šmita plus osudili ponasanje secesionista (citaj Dodika), VB naravno za Smita, Estonija malo naruzila RS...
USA lik fino rekao da je to zavrsena prica oko Smita i cao. Prekrajanje granica na Blakanu nije opcija kao ida entiteti nemaju buducnost van BiH.
I na kraju naglasava da je USA uz demokratku, neovisnu BiH i da joj je buducnost u euroatlantskoj zajednici.
Bisera me pozitivno iznenadila kako je ovom celavom Rusu odgovorila na pitanje da li ima ovlast da govori na UNSC u ime oba enteta s obzirom da je Dodik trazio da joj zabrane govor. Downside je sto je malo losa u engleskom (nije bas losa ali morala je bolje savladati), sto me cudi s obzirom koliko je vani na ovim raznim ambasadorskim i sl. pozicijama radila.
Rusi znamo sta ce reci i prije zasjedanja, Kinezi traze da se postuje odluka NS RS oko VP.
Indija, Sv. Vincent i G., Vjetnam, Mexico, Niger, Tunis, Norveska, Kenija, Irska, klasicna šuplja (za Šmita, poziv na dijalog u prevazilazenju politickih nesuglasica, 5+2, COVID, bla bla), Francuzi za Šmita plus osudili ponasanje secesionista (citaj Dodika), VB naravno za Smita, Estonija malo naruzila RS...
USA lik fino rekao da je to zavrsena prica oko Smita i cao. Prekrajanje granica na Blakanu nije opcija kao ida entiteti nemaju buducnost van BiH.
Bisera me pozitivno iznenadila kako je ovom celavom Rusu odgovorila na pitanje da li ima ovlast da govori na UNSC u ime oba enteta s obzirom da je Dodik trazio da joj zabrane govor. Downside je sto je malo losa u engleskom (nije bas losa ali morala je bolje savladati), sto me cudi s obzirom koliko je vani na ovim raznim ambasadorskim i sl. pozicijama radila.
