Pa bez budzeta kod nas umjetnosti i nema. Skoro nista ne moze bez budzeta.Black swan wrote: ↑08/06/2021 14:16 Kakvi su ovo orkestrirani napadi jaslina zbanic drug karis beg uprasovic te zahrdjanko lagumdzijic na konakovica
Sto sto stoji iza svega?
Pare?
Narod i Pravda (Konakovic)
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#14026 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#14027 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pogledaj ptice na nebu nit siju nit zanju aHaris.ba wrote: ↑08/06/2021 14:22Pa bez budzeta kod nas umjetnosti i nema. Skoro nista ne moze bez budzeta.Black swan wrote: ↑08/06/2021 14:16 Kakvi su ovo orkestrirani napadi jaslina zbanic drug karis beg uprasovic te zahrdjanko lagumdzijic na konakovica
Sto sto stoji iza svega?
Pare?
Otac nebeski im daje zita
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#14028 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne mirisem Konakovica jedne sekunde, ali u njegovu odbranu on je tad bio u SDA i rekao je istinu Jasmili i ostalima.. Sa SDA na vlasti se zaista ne moze nista ako se nije u stranci.. Rekao im je istinu.. Da li ce Dino biti gori od SDA kada se docepa vise vlasti, ostaje da vidimo.. Da li ce sutra biti jedan od satelita SDA, ostaje da i to vidimo.. Do tada podrska svima koji na bilo koji nacin uticu na rusenje Bakirove i Sebijine zlocinacke tvorevine..
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#14029 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
dino je pametan!
i u sda je strcao po izjavama, elokventnosti, sasipanju nekih stvari ...
ne volim njegov politicki put (ali postujem iskustvo
)
ne volim mijesanje vjere i politike
za svakoga sam ko rusi sda
i da dodam - nije samo pametan nego i mudar
nije brzoplet
polako, ali temeljito
smeta mi tisina u vezi diploma, vakcina ...
i u sda je strcao po izjavama, elokventnosti, sasipanju nekih stvari ...
ne volim njegov politicki put (ali postujem iskustvo
ne volim mijesanje vjere i politike
za svakoga sam ko rusi sda
i da dodam - nije samo pametan nego i mudar
nije brzoplet
polako, ali temeljito
smeta mi tisina u vezi diploma, vakcina ...
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#14030 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Apsolutnolaik1981 wrote: ↑08/06/2021 14:34 Ne mirisem Konakovica jedne sekunde, ali u njegovu odbranu on je tad bio u SDA i rekao je istinu Jasmili i ostalima.. Sa SDA na vlasti se zaista ne moze nista ako se nije u stranci.. Rekao im je istinu.. Da li ce Dino biti gori od SDA kada se docepa vise vlasti, ostaje da vidimo.. Da li ce sutra biti jedan od satelita SDA, ostaje da i to vidimo.. Do tada podrska svima koji na bilo koji nacin uticu na rusenje Bakirove i Sebijine zlocinacke tvorevine..
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#14031 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
namagarcili su vas sve, sasvim ocekivano
STVARA LI SE BAŠ ZELENA KOALICIJA: SDA nije na aparatima, ali je u bolnici na KCUS-u
https://thebosniatimes.ba/60824/stvara- ... na-kcus-u/
STVARA LI SE BAŠ ZELENA KOALICIJA: SDA nije na aparatima, ali je u bolnici na KCUS-u
https://thebosniatimes.ba/60824/stvara- ... na-kcus-u/
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#14032 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Žbaničko, ostalo ti je majoneze oko ustiju...
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14033 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
najbolji poznavaoci prilika u BiH pišu iz dijasporeBlack swan wrote: ↑08/06/2021 14:22 Jaslina koja je htjela odgoditi lokalne izbore
Koji su se jedva odrzali nakon mjesec dana zakasnjenja
visoki poznavatelj politickih gibanja
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#14034 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Napadanje Jasmile Zbanjic je zadnje sto Konakovic i njegovi simpatizeri trebaju raditi.. Sluziti se SDA taktikama je pogubno za svaku stranku koja je na fonu promjena i rusenja SDA..
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#14035 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma ja sam.joj jebo sve po spisku na fejsu 
Ko laik
promatrac gibanja
Petlja li se frensis ford kopola u datum odrzavanja lokalnih izbora
Ko si jaranice?
Previse ova bara zvana bosna ima samoproglasenih bogova...
Ko laik
Petlja li se frensis ford kopola u datum odrzavanja lokalnih izbora
Ko si jaranice?
Previse ova bara zvana bosna ima samoproglasenih bogova...
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#14036 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ima pravo da se petlja u sta god hoce i da iznosi svoje misljenje svidjalo se to nekom ili ne. To je u demokratskom drustvu normalno. Pitanje je da li mi zelimo demokratsko drustvo ili ovo koje je proizvod vladavine SDA u zadnjih 25 godina u kojem je svako slobodno razmisljanje i iznosenje stava nepozeljna pojava..
Botovanje i pljuvanje po svakom ko ima drugaciji stav je glavna odlika nakaradne SDA..
Botovanje i pljuvanje po svakom ko ima drugaciji stav je glavna odlika nakaradne SDA..
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#14037 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nepoznavanje politicke situacije u tom trenutku je pokazatelj da nosom para oblake i da je duhovno vec na zapadu a tijelo joj je bilo u bih
Hoce to dijasporci...
Hoce to dijasporci...
-
redhat
- Posts: 998
- Joined: 28/09/2008 01:32
#14038 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Žbanička je kao umjetnik sigurno kvalitetna iako nisam ljubitelj njenih filmova ali nisam niti filmski poznavalac pa ne mogu suditi o njenom radu - međunarodno je priznata i to treba cijeniti i podržati. Isto tako bila je često spominjana kao neko ko uživa prioritet prilikom dodjele budžetskih sredstava, zajedno sa Kenovićem koji je isto odličan umjetnik ali očito i neko ko se znao "snaći". Možda je još bilo kvalitete u sedmoj umjetnosti ali koja nije mogla doći do izražaja radi pretežiranja dvoje pobrojanih - nisu slučajno bili tu, ne tvrdim da su bili SDA ali da su se znali umiliti sistemu i ne talasati to je sigurno, taj sistem nikog ne gura ko makar nije odan.
Šta hoću da kažem, uzimam Jasmiline izjave sa rezervom uopšte ne branim Konakovića koji je u tom trenutku bio dio tog i takvog sistema protiv kojeg se sad bori. Jasmila se taman preselila van BiH kad je budžetska sisa počela da kopni. A Dino, politički fakin i pragmatik koji ruši sistem koji treba sruštiti - dok je uspješan u tome ima moju podršku. Kad i ako se povampiri rušićemo i njeg, i to je stvar koju glasači treba da shvate, političari možda jesu kvarljiva roba sa kratkim rokom trajanja ali su isto tako promjenjivi.
Šta hoću da kažem, uzimam Jasmiline izjave sa rezervom uopšte ne branim Konakovića koji je u tom trenutku bio dio tog i takvog sistema protiv kojeg se sad bori. Jasmila se taman preselila van BiH kad je budžetska sisa počela da kopni. A Dino, politički fakin i pragmatik koji ruši sistem koji treba sruštiti - dok je uspješan u tome ima moju podršku. Kad i ako se povampiri rušićemo i njeg, i to je stvar koju glasači treba da shvate, političari možda jesu kvarljiva roba sa kratkim rokom trajanja ali su isto tako promjenjivi.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#14039 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Apsolutno je nebitno poznaje li ona politicku situaciju ili ne i da li je to njeno misljenje ispravno ili ne.. Ona ima pravo da ga iznese.. Njeno misljenje je podlozno analizi i kritici javnosti ali na jedan normalan nacin.. Nikako na nacin na koji smo navikli u sistemu koji je SDA izgradila.. Dostojanstveno, gospodski i sa argumentima.. Nikako orkestrirano i siledzijski..
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#14040 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ma ove gluposti i jesu pokupili iz amerike i sa tweetera i facebookaBlack swan wrote: ↑08/06/2021 14:52 Ma ja sam.joj jebo sve po spisku na fejsu
Ko laikpromatrac gibanja
Petlja li se frensis ford kopola u datum odrzavanja lokalnih izbora
Ko si jaranice?
Previse ova bara zvana bosna ima samoproglasenih bogova...
a pogotovo ovi kojima je karijera u padu
nema koji celebrity vise ne skace na politicke trendove tamo
bilo to ovo BLM ili kad je anti Trump kampanja bila u mahu
ili kad treba srati po republikancima generalno i slicno
jedino se izgube kad treba o Palestini govoriti
jer znaju ako pisnu protiv Izraela da nece posla naci bar godinu narednu
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#14041 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne ne ne...u americi nikad nisu bili upitni datumi
Ni 6.1. Ni zasto se glasuje toga dana
Za sve ostalo mozemo pricati
Ovdje govorimo o cinjenici da zena uopce nije skontala da su se izbori jedva isplanirali i odrzali
I sad bi ona odgadjala...
Ni 6.1. Ni zasto se glasuje toga dana
Za sve ostalo mozemo pricati
Ovdje govorimo o cinjenici da zena uopce nije skontala da su se izbori jedva isplanirali i odrzali
I sad bi ona odgadjala...
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#14042 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ma dobro oni druge stvariBlack swan wrote: ↑08/06/2021 15:05 Ne ne ne...u americi nikad nisu bili upitni datumi
Ni 6.1. Ni zasto se glasuje toga dana
Za sve ostalo mozemo pricati
Ovdje govorimo o cinjenici da zena uopce nije skontala da su se izbori jedva isplanirali i odrzali
I sad bi ona odgadjala...
npr treba li licna dokumenta ponjeti na glasanje ili moze i bez njih
ono dosesh clansku iz biblioteke i OK je
pa se oko toga izjasnjavaju.
sushtina je da celebrity koriste drustvene medije i politiku kako bi se odrzali relevantnim
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#14043 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
kako su smiješne ove vijesti iz 2018.Maharadza wrote: ↑13/03/2018 01:44 Neka je s hajrom hadži kifla premijeru naš (pre)pošteni!
Prepuna sala, narod se budi, cunami pravde!
http://avaz.ba/vijesti/bih/360165/konak ... pristalica
evo iskoči mi na fejsu
Elmedin Konakovic
Plaćeni oglas ·
Budzetski novac cesto se trosi netransparentno.
Uocene su mahinacije kod dodjele sredstava udruzenjima i unazad nekoliko godina ta se oblast pocela dodatno kontrolisati.
Propisani su kriteriji za apliciranje, istina je da su stroziji, ali se red poceo uvoditi.
Ured za borbu protiv korupcije i upravljanje kvalitetom se ukljucio u procese i cesto ih koordinira.
Svi imaju ista pravila.
Jazz festival je vrhunska manifestacija, potrebna Sarajevu, ali ne moze podrsku dobiti mimo propisanih procedura.
Novac u prvom krugu nisu dobili svojom, a ne administrativnom greskom drzavnih sluzbenika.
Ministarstvo je produzilo rok za apliciranje kako bi organizatori Jazz festa (i jos neka udruzenja) dostavili dodatnu dokumentaciju, oni to nisu uradili.
Na direktne telefonske pozive da dostave papire iz ministarstva su odgovorili napadima i cinizmom.
Na kraju su ministarstvo optuzili za otkazivanje festivala, naglasili da je Narod i pravda na celu ministarstva.
Vazno je naglasiti da je ministarstvo pripremilo odluku kojom se Jazz festivalu dodjeljuje duplo vise novca nego prosle godine.
Ne moze bez vazece dokumentacije naravno.
I nismo vam mi neko ko pod pritiskom u javnosti i na drustvenim mrezama donosi odluke.
Nikakva twitter ofanziva nece promijeniti nas stav da se mora uvoditi red.
U ovom slucaju puna podrska ministru Avdicu i ministarstvu.
Desetine aplikanata su dokumentaciju dostavile uredno, veliki i manji dogadjaji, pojedinci i udruzenja.
Prema svima njima bilo bi nekorektno praviti iznimke pod pritiskom.
Pozivam organizatore Jazz festivala da dostave dokumentaciju i ispostuju procedure.
Pozivam premijera da iz sredstava tekuce rezerve doznaci dio sredstava za ovaj dogadjaj.
U Narodu i pravdi ne trazite odgovornost za svoje postupke, a mi za svoje gradjanima ove zemlje odgovaramo.
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#14044 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Možda domet Nip-a i jeste za sad toliki ali Konaković ima veći kapacitet i vrlo je talentiran političar.
Meni lično je on trenutno najbolji predstavnik bošnjačke desnice, a pošto kod nas i u okruženju desničari imaju najveći bazen glasača,
onda makar da se izabere osoba koja će moći kvalitetno da parira galamdžijama iz regiona. To Šefikus i Bakir nisu u stanju.
Ne vidim da Konaković ima u sebi tu autokratsku crtu kao Vučić, naprotiv zna prihvatiti i sugestije i ima svijest da nije bezgrešan, a osim toga
je vrlo prirodan u nastupu, ima svoj stil, dok Vučko glumata.
-
merk030
- Posts: 857
- Joined: 30/06/2018 18:31
#14045 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Konaković samo nema dovoljno glasnih kod sebe pa ispada da samo on priča.
-
palermo
- Posts: 25332
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#14046 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Eleneis, ovo sam hotio reći....matrica djelovanja jeste vučićevska, druga je stvar što sam Dino nema Vučićev kapacitet (priznajem malo sam precijenio Dinu) a postoje i objektivne prepreke u samom ustrojstvu države koje sprečavaju da se stvori bosanski Vučić. Al matrica,politički uzor , obrasci ponašanja......vučićevsko...jebi ga
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#14047 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tacno. Niko od onih imalo vidjenijih niti zeli, niti ima petlje, niti je zainteresovan da se eksponira i sebe izlaze napadima i kritici. Vise vole hladovinu, a Dino neka prima sve gelere dok je njima u pozadini dobro.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
- tramvajtrojka
- Posts: 17037
- Joined: 27/04/2021 22:52
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#14050 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Konan uziva
U 14 odbijenih prijava
Stroj za razaranje
