Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#13551 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

I ogradjivanje i saradjivanje ce samo legitimizirati te opcije kao validne. Samo govoriti u futuru i ostaviti po strani, slican tretman je bio vrlo uspjesan u kontroli situacije sa Platformom na lokalnim izborima. Neka primijene nauceno.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#13552 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Prpa.ba wrote: 29/04/2021 12:16 I ogradjivanje i saradjivanje ce samo legitimizirati te opcije kao validne. Samo govoriti u futuru i ostaviti po strani, slican tretman je bio vrlo uspjesan u kontroli situacije sa Platformom na lokalnim izborima. Neka primijene nauceno.
Neka se krckaju jos jedno godinu. Ovaj mali Efendic je podal. Htjece da sjedi na dvije stolice pa da procjeni koja mu je bolja. Zato nista specificno. Drzati ga na ledu.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3715
Joined: 14/01/2019 04:56

#13553 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Porodice Foht »

high_volume wrote: 28/04/2021 20:05 Kad neće SDA, hoće NiP :D Jedina BiH zastava u gradu :thumbup:

Image
Ovo Visegrad? Dobar potez Kiflinih komesara. :thumbup:
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#13554 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Billy The Pljuc wrote: 29/04/2021 00:45
malakh wrote: 28/04/2021 23:49
malakh wrote: 25/04/2021 00:36

izgleda da profa (pzp) ozbiljno dogovara neko ujedinjenje sa komšićem i njegovim dfom.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/gasi-li ... /210428142

:run:

izgleda da novinari citaju forum. :lol:
Ma ti si insajder 100% :D.

Očekujem sad, kao što to @drug_profi napisa na temi o sda, da trojka izađe sa uputama da svi glasamo za Hadžikadića.

Tek onda nastaje pometnja u svačijim redovima.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dennis- ... /210429152

ovog spominju kao lidera tih stranaka sto ce se spojiti u jednu.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#13555 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Dennis Gratz :lol:
Sta je razlog da je presao sa Muhamed Gracic na Dennis Gratz?
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13556 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Eto, potvrdilo se. Amar Dovadžija nije v.d. direktora Sarajevo šuma. Sama činjenica da se sluša glas stranačke baze i glas javnosti je dobar pokazatelj.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#13557 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by uglavnomja »

nista od amerikanca

Elmedin Konaković: Ne bježim od kandidature za Predsjedništvo BiH


https://www.klix.ba/vijesti/bih/elmedin ... /210429126
Stararaja
Posts: 38
Joined: 08/04/2021 10:26

#13558 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Stararaja »

Epilog te priče je da Dovadžija nije direktor tog preduzeća i prihvatam kritiku jer ljudima to djeluje kao dvostruki aršin. I priznajem, jednim dijelom to i jeste. Imao sam kritike i iz NiP-a. Nikada nam nije bila intencija da u puni mandat dovedemo Dovadžiju, već kao v.d., kako bismo raspakovali stvarno stanje u tom preduzeću i stvorili pretpostavke da se dovede stručni kadar. On je trebao porazbijati stranačke okove i da se za šest mjeseci raspiše konkurs za direktora. Ipak, i takvo nešto je naišlo na negodovanje. To je bila moja ideja i prihvatio sam kritiku i promijenili smo odluku. Dovadžija će biti u Nadzornom odboru preduzeća i nadgledat će politički proces, a javnost nas je natjerala da promijenimo prvobitnu odluku.

:lol: pod pritiskom javnosti nastavnik engleskog jezika nece biti VD direktora vec ce biti u NO istog preduzeca
I njega poslo Asim, pa sta je ovo
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13559 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Šta je problem sa nadzornim odborom? Stranka imenuje ljude na te pozicije. Apsolutno ništa tu nema sporno.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#13560 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Anquilla »

mirza_15 wrote: 29/04/2021 22:17 Šta je problem sa nadzornim odborom? Stranka imenuje ljude na te pozicije. Apsolutno ništa tu nema sporno.
Samo da se popljuje, a očito ne zna razliku, njemu je isto i nadzorni i upravni odbor :lol:
Stararaja
Posts: 38
Joined: 08/04/2021 10:26

#13561 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Stararaja »

mirza_15 wrote: 29/04/2021 22:17 Šta je problem sa nadzornim odborom? Stranka imenuje ljude na te pozicije. Apsolutno ništa tu nema sporno.
Cuj stranka, jeste to naucili u sda da radite tako
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#13562 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tovarish »

Stararaja wrote: 29/04/2021 21:49 Epilog te priče je da Dovadžija nije direktor tog preduzeća i prihvatam kritiku jer ljudima to djeluje kao dvostruki aršin. I priznajem, jednim dijelom to i jeste. Imao sam kritike i iz NiP-a. Nikada nam nije bila intencija da u puni mandat dovedemo Dovadžiju, već kao v.d., kako bismo raspakovali stvarno stanje u tom preduzeću i stvorili pretpostavke da se dovede stručni kadar. On je trebao porazbijati stranačke okove i da se za šest mjeseci raspiše konkurs za direktora. Ipak, i takvo nešto je naišlo na negodovanje. To je bila moja ideja i prihvatio sam kritiku i promijenili smo odluku. Dovadžija će biti u Nadzornom odboru preduzeća i nadgledat će politički proces, a javnost nas je natjerala da promijenimo prvobitnu odluku.

:lol: pod pritiskom javnosti nastavnik engleskog jezika nece biti VD direktora vec ce biti u NO istog preduzeca
I njega poslo Asim, pa sta je ovo
Kad može tvoj malinar uvesti respiratore koji su ubili stotine Sarajlija, može i ovaj u NO.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#13563 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

I njega ponijelo za predsjednistvo, pa sta je pobogu svim politicarima pa lete za pozicijom koja je u ravni gradonaclenika Sarajeva, korisna samo za komsicevsko pre.ebavanje sa "dusmanima drzave". :-)
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#13564 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

Stararaja wrote: 29/04/2021 21:49 Epilog te priče je da Dovadžija nije direktor tog preduzeća i prihvatam kritiku jer ljudima to djeluje kao dvostruki aršin. I priznajem, jednim dijelom to i jeste. Imao sam kritike i iz NiP-a. Nikada nam nije bila intencija da u puni mandat dovedemo Dovadžiju, već kao v.d., kako bismo raspakovali stvarno stanje u tom preduzeću i stvorili pretpostavke da se dovede stručni kadar. On je trebao porazbijati stranačke okove i da se za šest mjeseci raspiše konkurs za direktora. Ipak, i takvo nešto je naišlo na negodovanje. To je bila moja ideja i prihvatio sam kritiku i promijenili smo odluku. Dovadžija će biti u Nadzornom odboru preduzeća i nadgledat će politički proces, a javnost nas je natjerala da promijenimo prvobitnu odluku.

:lol: pod pritiskom javnosti nastavnik engleskog jezika nece biti VD direktora vec ce biti u NO istog preduzeca
I njega poslo Asim, pa sta je ovo
Trajni
Klon
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#13565 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mk ultra »

Prpa.ba wrote: 29/04/2021 22:44 I njega ponijelo za predsjednistvo, pa sta je pobogu svim politicarima pa lete za pozicijom koja je u ravni gradonaclenika Sarajeva, korisna samo za komsicevsko pre.ebavanje sa "dusmanima drzave". :-)
Neka ide u predsjednistvo, barem ce dodik imati kosarke sa kim da igra :mrgreen:

Ako se kandiduje sam vs SDA, garantujem da ce dobiti
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#13566 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Haris.ba »

Ako ne bude kandidat sdpa i nase stranke zasebno, ima sanse pobjediti za clana predsjednistva. Mada bolje je da ne bude. Moze se dogovoriti da Denis opet bude kandidat. Zamalo je pobjedio prosli put.

Cak i pored kandidata szBiH, saveza za promjene ili vec sta bude.

Dzaferovic je u predsjednistvu sa 210.000 glasova, a 350.000 su zajedno imali drugi kandidati.

Sumnjam da ce Fahro ikada dobiti vise glasova nego prosli put, a Hadzikadic tesko da ce ponoviti rezultat.

Ovo je ista prica ko u opcini Centar ili Ilidza. Ciklusima je sda pobjedjivala jer je bilo vise kandidata. Ako izadje jedan zajednicki, to je to.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#13567 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Muhamed Kubat za clana predsjednistva! :bih:
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#13568 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Dino za Federalni parlament. Predsjedavajući. To bi bio spektakl.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13569 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Dini izvrsnu funkciju samo.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#13570 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

Prpa.ba wrote: 29/04/2021 22:44 I njega ponijelo za predsjednistvo, pa sta je pobogu svim politicarima pa lete za pozicijom koja je u ravni gradonaclenika Sarajeva, korisna samo za komsicevsko pre.ebavanje sa "dusmanima drzave". :-)
Mozda konta kao Vucic. :D I tamo je predsjednicka funkcija protokolarna, ali je on opet Bog i batina, primijer i ministar u svim ministarstvima.

Tako je i Bake kod nas dok je bio u Predsjednistvu, kao i Dodo & Covke, sve bitno su oni odlucivali. Radovan Visokovic i Fadil Novalic su marionete.
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#13571 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by BHDragons »

Ma ne vjerujem da će Dino biti kandidat za člana predsjedništva. Denis će biti opet ja mislim.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#13572 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

_BataZiv_0809 wrote: 29/04/2021 23:24 Dini izvrsnu funkciju samo.
Predsjedništvo je izvršni organ. Najviši u državi 😀
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#13573 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Droog »

BHDragons wrote: 30/04/2021 00:46 Ma ne vjerujem da će Dino biti kandidat za člana predsjedništva. Denis će biti opet ja mislim.
Denisa nema "na tv" u zadnje vrijeme. Covjek se skroz povukao nakon izbora.
Ako krene da se pojavljuje i da daje neka misljenja i intervjue, onda mozemo ocekivati i kandidaturu.

Za izbore 2022 extra potez bi bio prelazak Zvizdica u NIP i da tako imaju jednu jaku postavu za izbore...ovako se svelo sve na Dinu i Camparu.
Pa sto da ne i njega kandidovati za predsjednistvo.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13574 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Meni se Zvizdić uopšte ne sviđa zbog svog aristokratskog načina života preko naših leđa. Čovjek je samo u VIP salonima na aerodromima potrošio oko 270.000 KM za 5 ili 6 godina. Praktično u prolazu. Uzmite svoje platne liste i izračunajte koliko vam treba da zaradite taj novac neto, a koliko bruto. Ljudi dignu kredit na 20 godina da kupe stančić od 40 kvadrata vrijedan 60k-70k KM, a hadžo u VIP salonima potroši 270k za 5,6 godina. Pored toga putovanja business klasom, ko zna koliko telefona, kao predsjedavajući VM vjerovatno i službeno vozilo, vozač... Pored plata i naknada sa svim ovim ostalim troškovima lik nas je koštao kao 10 doktora ili inžinjera u tom periodu. U drugoj najsiromašnijoj državi Evrope (odmah iza Albanije) pokazuje totalnu neosjetljivost i bahatost u trošenju novca tih siromašnih građana. Vjerovatno bi NiP dobio na popularnosti, posebno izvan Sarajeva jer Zvizdić uživa taj ugled. Generalno ni ja nemam ništa protiv onoga što je i kako radio na svim pozicijama koje je obavljao (mislim konkretno na ono što mu je bio posao), ali ja ga, zbog ove bezobrazne rastrošnosti, ne bih volio vidjeti u NiP-u.


P.S.
https://www.fokus.ba/vijesti/bih/zvizdi ... m/1968146/

Po ovome nije ni 5 punih godina trebalo da se spiska taj iznos " u prolazu", na aerodromima, čekajući avion.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#13575 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

Ma lik je karina malina... bezbojni birokrata koji nikakvih rezultata rada nema, cak ni jednu izjavu da se pamti. Da neko danas izbrise njegovo kompletno postojanje, svijet bi bio apsolutno isto mjesto. Pismeniji i manje iritantni Genjac.
Post Reply