Narod i Pravda (Konakovic)
- Prpa.ba
- Posts: 15269
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#13551 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I ogradjivanje i saradjivanje ce samo legitimizirati te opcije kao validne. Samo govoriti u futuru i ostaviti po strani, slican tretman je bio vrlo uspjesan u kontroli situacije sa Platformom na lokalnim izborima. Neka primijene nauceno.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13552 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Neka se krckaju jos jedno godinu. Ovaj mali Efendic je podal. Htjece da sjedi na dvije stolice pa da procjeni koja mu je bolja. Zato nista specificno. Drzati ga na ledu.
- Porodice Foht
- Posts: 3715
- Joined: 14/01/2019 04:56
#13553 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ovo Visegrad? Dobar potez Kiflinih komesara.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#13554 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dennis- ... /210429152Billy The Pljuc wrote: ↑29/04/2021 00:45Ma ti si insajder 100%malakh wrote: ↑28/04/2021 23:49https://www.klix.ba/vijesti/bih/gasi-li ... /210428142
izgleda da novinari citaju forum.![]()
.
Očekujem sad, kao što to @drug_profi napisa na temi o sda, da trojka izađe sa uputama da svi glasamo za Hadžikadića.
Tek onda nastaje pometnja u svačijim redovima.
ovog spominju kao lidera tih stranaka sto ce se spojiti u jednu.
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#13555 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dennis Gratz
Sta je razlog da je presao sa Muhamed Gracic na Dennis Gratz?
Sta je razlog da je presao sa Muhamed Gracic na Dennis Gratz?
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13556 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Eto, potvrdilo se. Amar Dovadžija nije v.d. direktora Sarajevo šuma. Sama činjenica da se sluša glas stranačke baze i glas javnosti je dobar pokazatelj.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#13557 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
nista od amerikanca
Elmedin Konaković: Ne bježim od kandidature za Predsjedništvo BiH
https://www.klix.ba/vijesti/bih/elmedin ... /210429126
Elmedin Konaković: Ne bježim od kandidature za Predsjedništvo BiH
https://www.klix.ba/vijesti/bih/elmedin ... /210429126
-
Stararaja
- Posts: 38
- Joined: 08/04/2021 10:26
#13558 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Epilog te priče je da Dovadžija nije direktor tog preduzeća i prihvatam kritiku jer ljudima to djeluje kao dvostruki aršin. I priznajem, jednim dijelom to i jeste. Imao sam kritike i iz NiP-a. Nikada nam nije bila intencija da u puni mandat dovedemo Dovadžiju, već kao v.d., kako bismo raspakovali stvarno stanje u tom preduzeću i stvorili pretpostavke da se dovede stručni kadar. On je trebao porazbijati stranačke okove i da se za šest mjeseci raspiše konkurs za direktora. Ipak, i takvo nešto je naišlo na negodovanje. To je bila moja ideja i prihvatio sam kritiku i promijenili smo odluku. Dovadžija će biti u Nadzornom odboru preduzeća i nadgledat će politički proces, a javnost nas je natjerala da promijenimo prvobitnu odluku.
pod pritiskom javnosti nastavnik engleskog jezika nece biti VD direktora vec ce biti u NO istog preduzeca
I njega poslo Asim, pa sta je ovo
I njega poslo Asim, pa sta je ovo
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13559 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Šta je problem sa nadzornim odborom? Stranka imenuje ljude na te pozicije. Apsolutno ništa tu nema sporno.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
-
Stararaja
- Posts: 38
- Joined: 08/04/2021 10:26
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#13562 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kad može tvoj malinar uvesti respiratore koji su ubili stotine Sarajlija, može i ovaj u NO.Stararaja wrote: ↑29/04/2021 21:49 Epilog te priče je da Dovadžija nije direktor tog preduzeća i prihvatam kritiku jer ljudima to djeluje kao dvostruki aršin. I priznajem, jednim dijelom to i jeste. Imao sam kritike i iz NiP-a. Nikada nam nije bila intencija da u puni mandat dovedemo Dovadžiju, već kao v.d., kako bismo raspakovali stvarno stanje u tom preduzeću i stvorili pretpostavke da se dovede stručni kadar. On je trebao porazbijati stranačke okove i da se za šest mjeseci raspiše konkurs za direktora. Ipak, i takvo nešto je naišlo na negodovanje. To je bila moja ideja i prihvatio sam kritiku i promijenili smo odluku. Dovadžija će biti u Nadzornom odboru preduzeća i nadgledat će politički proces, a javnost nas je natjerala da promijenimo prvobitnu odluku.
pod pritiskom javnosti nastavnik engleskog jezika nece biti VD direktora vec ce biti u NO istog preduzeca
I njega poslo Asim, pa sta je ovo
- Prpa.ba
- Posts: 15269
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#13563 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I njega ponijelo za predsjednistvo, pa sta je pobogu svim politicarima pa lete za pozicijom koja je u ravni gradonaclenika Sarajeva, korisna samo za komsicevsko pre.ebavanje sa "dusmanima drzave". 
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#13564 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
TrajniStararaja wrote: ↑29/04/2021 21:49 Epilog te priče je da Dovadžija nije direktor tog preduzeća i prihvatam kritiku jer ljudima to djeluje kao dvostruki aršin. I priznajem, jednim dijelom to i jeste. Imao sam kritike i iz NiP-a. Nikada nam nije bila intencija da u puni mandat dovedemo Dovadžiju, već kao v.d., kako bismo raspakovali stvarno stanje u tom preduzeću i stvorili pretpostavke da se dovede stručni kadar. On je trebao porazbijati stranačke okove i da se za šest mjeseci raspiše konkurs za direktora. Ipak, i takvo nešto je naišlo na negodovanje. To je bila moja ideja i prihvatio sam kritiku i promijenili smo odluku. Dovadžija će biti u Nadzornom odboru preduzeća i nadgledat će politički proces, a javnost nas je natjerala da promijenimo prvobitnu odluku.
pod pritiskom javnosti nastavnik engleskog jezika nece biti VD direktora vec ce biti u NO istog preduzeca
I njega poslo Asim, pa sta je ovo
Klon
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#13565 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Neka ide u predsjednistvo, barem ce dodik imati kosarke sa kim da igra
Ako se kandiduje sam vs SDA, garantujem da ce dobiti
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#13566 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ako ne bude kandidat sdpa i nase stranke zasebno, ima sanse pobjediti za clana predsjednistva. Mada bolje je da ne bude. Moze se dogovoriti da Denis opet bude kandidat. Zamalo je pobjedio prosli put.
Cak i pored kandidata szBiH, saveza za promjene ili vec sta bude.
Dzaferovic je u predsjednistvu sa 210.000 glasova, a 350.000 su zajedno imali drugi kandidati.
Sumnjam da ce Fahro ikada dobiti vise glasova nego prosli put, a Hadzikadic tesko da ce ponoviti rezultat.
Ovo je ista prica ko u opcini Centar ili Ilidza. Ciklusima je sda pobjedjivala jer je bilo vise kandidata. Ako izadje jedan zajednicki, to je to.
Cak i pored kandidata szBiH, saveza za promjene ili vec sta bude.
Dzaferovic je u predsjednistvu sa 210.000 glasova, a 350.000 su zajedno imali drugi kandidati.
Sumnjam da ce Fahro ikada dobiti vise glasova nego prosli put, a Hadzikadic tesko da ce ponoviti rezultat.
Ovo je ista prica ko u opcini Centar ili Ilidza. Ciklusima je sda pobjedjivala jer je bilo vise kandidata. Ako izadje jedan zajednicki, to je to.
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#13567 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Muhamed Kubat za clana predsjednistva! 
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#13568 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dino za Federalni parlament. Predsjedavajući. To bi bio spektakl.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13569 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dini izvrsnu funkciju samo.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#13570 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Mozda konta kao Vucic.
Tako je i Bake kod nas dok je bio u Predsjednistvu, kao i Dodo & Covke, sve bitno su oni odlucivali. Radovan Visokovic i Fadil Novalic su marionete.
- BHDragons
- Posts: 424
- Joined: 18/08/2020 15:24
#13571 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma ne vjerujem da će Dino biti kandidat za člana predsjedništva. Denis će biti opet ja mislim.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13572 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Predsjedništvo je izvršni organ. Najviši u državi
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#13573 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Denisa nema "na tv" u zadnje vrijeme. Covjek se skroz povukao nakon izbora.
Ako krene da se pojavljuje i da daje neka misljenja i intervjue, onda mozemo ocekivati i kandidaturu.
Za izbore 2022 extra potez bi bio prelazak Zvizdica u NIP i da tako imaju jednu jaku postavu za izbore...ovako se svelo sve na Dinu i Camparu.
Pa sto da ne i njega kandidovati za predsjednistvo.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13574 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Meni se Zvizdić uopšte ne sviđa zbog svog aristokratskog načina života preko naših leđa. Čovjek je samo u VIP salonima na aerodromima potrošio oko 270.000 KM za 5 ili 6 godina. Praktično u prolazu. Uzmite svoje platne liste i izračunajte koliko vam treba da zaradite taj novac neto, a koliko bruto. Ljudi dignu kredit na 20 godina da kupe stančić od 40 kvadrata vrijedan 60k-70k KM, a hadžo u VIP salonima potroši 270k za 5,6 godina. Pored toga putovanja business klasom, ko zna koliko telefona, kao predsjedavajući VM vjerovatno i službeno vozilo, vozač... Pored plata i naknada sa svim ovim ostalim troškovima lik nas je koštao kao 10 doktora ili inžinjera u tom periodu. U drugoj najsiromašnijoj državi Evrope (odmah iza Albanije) pokazuje totalnu neosjetljivost i bahatost u trošenju novca tih siromašnih građana. Vjerovatno bi NiP dobio na popularnosti, posebno izvan Sarajeva jer Zvizdić uživa taj ugled. Generalno ni ja nemam ništa protiv onoga što je i kako radio na svim pozicijama koje je obavljao (mislim konkretno na ono što mu je bio posao), ali ja ga, zbog ove bezobrazne rastrošnosti, ne bih volio vidjeti u NiP-u.
P.S.
https://www.fokus.ba/vijesti/bih/zvizdi ... m/1968146/
Po ovome nije ni 5 punih godina trebalo da se spiska taj iznos " u prolazu", na aerodromima, čekajući avion.
P.S.
https://www.fokus.ba/vijesti/bih/zvizdi ... m/1968146/
Po ovome nije ni 5 punih godina trebalo da se spiska taj iznos " u prolazu", na aerodromima, čekajući avion.
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13575 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma lik je karina malina... bezbojni birokrata koji nikakvih rezultata rada nema, cak ni jednu izjavu da se pamti. Da neko danas izbrise njegovo kompletno postojanje, svijet bi bio apsolutno isto mjesto. Pismeniji i manje iritantni Genjac.
