Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#4076 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Ultraviolent wrote: 29/04/2021 10:43 Koje su to pičkice i kompleksaši
Da je neki drugi klub organizovao vjerovatno bi pristali
Đe ste moralne gromade, bolje vam je spremite se za subotu i tamburanje koje slijedi
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#4077 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

splinter wrote: 29/04/2021 10:46
Ultraviolent wrote: 29/04/2021 10:43 Koje su to pičkice i kompleksaši
Da je neki drugi klub organizovao vjerovatno bi pristali
Đe ste moralne gromade, bolje vam je spremite se za subotu i tamburanje koje slijedi
kaze Baka gladni mu igraci :D :D :D
po novinama prica kako je pitao u upravi jesu li im kakve sadake uplatili
svi vam se smiju kokuzi kokuzni
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#4078 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Blixen wrote: 29/04/2021 10:55
splinter wrote: 29/04/2021 10:46
Ultraviolent wrote: 29/04/2021 10:43 Koje su to pičkice i kompleksaši
Da je neki drugi klub organizovao vjerovatno bi pristali
Đe ste moralne gromade, bolje vam je spremite se za subotu i tamburanje koje slijedi
kaze Baka gladni mu igraci :D :D :D
po novinama prica kako je pitao u upravi jesu li im kakve sadake uplatili
svi vam se smiju kokuzi kokuzni
Biće da su na kraju svi u krivu samo divovi na pravoj strani :lol:

"I iz Mostara stigla odbijenica: Nakon Željezničara i Zrinjski odbio poziv Sarajeva"
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#4079 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

splinter wrote: 29/04/2021 11:04
Blixen wrote: 29/04/2021 10:55
splinter wrote: 29/04/2021 10:46

Đe ste moralne gromade, bolje vam je spremite se za subotu i tamburanje koje slijedi
kaze Baka gladni mu igraci :D :D :D
po novinama prica kako je pitao u upravi jesu li im kakve sadake uplatili
svi vam se smiju kokuzi kokuzni
Biće da su na kraju svi u krivu samo divovi na pravoj strani :lol:

"I iz Mostara stigla odbijenica: Nakon Željezničara i Zrinjski odbio poziv Sarajeva"

ako ne umrete od gladi do vikenda :lol: :lol: :lol:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#4080 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

U čemu je problem? Što niste sazvali sastanak premijerligaša kada se prošle godine prekinulo prvenstvo, a zaraženih gotovo da nije ni bilo? Za nas je sezona svakako gotova. Svako sebe gleda, kao što reče @Logovan . Uostalom, ovdje su se mnogi naslađivali Vici i njegovim radnjama kada su išle vama u korist. Nisu to samo pojedinci, pun ih je internet. Mi smo upozoravali, ali tada je bilo smiješno. Sada kada Vico radi na vašu štetu problem je.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#4081 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

Bice na sastanku doboj kakanj. Dosta.
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#4082 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Da li će se Borac odazvati? :D
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#4083 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Nema problema. Sastanak je sam po sebi smijesan.
izvrsni direktor
Posts: 14758
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#4084 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by izvrsni direktor »

Sljedeci put neko drugi pokrene nesto, ovi iz sarajva kazu "sto niste dosli kad smo mi zvali sad mi necemo". I tako u krug i jos 20 godina valjanja u blatu zagarantovano.
Balkan i bosanci :-)
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#4085 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

izvrsni direktor wrote: 29/04/2021 11:13 Sljedeci put neko drugi pokrene nesto, ovi iz sarajva kazu "sto niste dosli kad smo mi zvali sad mi necemo". I tako u krug i jos 20 godina valjanja u blatu zagarantovano.
Balkan i bosanci :-)
:thumbup:
Da su željezničari imalo pametniji došli bi na sastanak i rekli nešto tipa ovo što danas dogovorimo odnosi se na slijedeću sezonu i dalje...
Ispali bi frajeri, ovako klasika
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#4086 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Da,
Sastanak je spas za BH nogomet
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#4087 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

Sarajevo u misiji spašavanja bh nogometa tačno godinu nakon dodijeljene titule. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Gahajajaja
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#4088 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hilmija frlj »

Nadam se da će Vico lijepo zatefteriti ko je došao na sastanak i narednih 8 godina koliko bude vladao u savezu to fino vracati sa kamatama. :mrgreen:
Last edited by hilmija frlj on 29/04/2021 11:26, edited 1 time in total.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#4089 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

avetinja wrote: 29/04/2021 11:07 U čemu je problem? Što niste sazvali sastanak premijerligaša kada se prošle godine prekinulo prvenstvo, a zaraženih gotovo da nije ni bilo? Za nas je sezona svakako gotova. Svako sebe gleda, kao što reče @Logovan . Uostalom, ovdje su se mnogi naslađivali Vici i njegovim radnjama kada su išle vama u korist. Nisu to samo pojedinci, pun ih je internet. Mi smo upozoravali, ali tada je bilo smiješno. Sada kada Vico radi na vašu štetu problem je.
Prvo, ne znam šta ste vi upozoravali ali ono što znam je da se niko nije nasladjivao jer je Vico došao.
Ako misliš na titulu, ta titula je osvojena zasluženo nakon 22 kola. To što je AO tada štimao sebi raspored se vama obilo od glavu. I vi bi isto prihvatili tu titulu da se ne lažemo. A i kao klub Sarajevo je sve uradilo da se prvenstvo nastavu. Pogotovo sa testovima a i kao Klub se oglasio da smo ZA da se ono nastavi.
Adresa za to je Begić, Vico i ostala krimogena bagra.
Titula nama pripala, bože moj. Najbolji u 22 kola. Ne bi ni bi sazvali tada te neke sastanke i slično. A i niste se nešto ni pretrgli da se igra.

Ali slažem se svakako da je ovo pogrešan potez sada raditi sa sastankom.
Sarajevo kao najveći klub treba da bude predvodnik pozitivnih promjena, ali ne kada igraš kao zeljeznicar pa se topi prednost. Licemjerno i ne podržavam to.
Mada, što vi niste pokrenuli priču nakon Olimpica? Samo po forumu kukate.

Ovo se trebalo uraditi dosta ranije ili na kraju sezone.
Ne želim da, ukoliko izgubimo titulu, bude priča kao kod vas aaa penal u Bijeljini pa zato izgubili. Prvenstvo je dugo, dodje Borac pobijedi te pošteno, na derbiju ne opucaš po golu, Krupa gdje nije svirao njima penal (nije ni nama svirao penal prije toga), utakmica u Lištici gdje ne možeš meda. I onda naravno da će Vico namirisati krv i ići da te sjebe.
Ali eto, ako će sastanak uroditi plodom i biti malo regularnije suđenje aferim.
User avatar
Logovan
Posts: 102852
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4090 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

izvrsni direktor wrote: 29/04/2021 11:13 Sljedeci put neko drugi pokrene nesto, ovi iz sarajva kazu "sto niste dosli kad smo mi zvali sad mi necemo". I tako u krug i jos 20 godina valjanja u blatu zagarantovano.
Balkan i bosanci :-)
Tako je. Svaki put isto gledamo. :D Začarani krug.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#4091 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

avetinja wrote: 29/04/2021 11:07 U čemu je problem? Što niste sazvali sastanak premijerligaša kada se prošle godine prekinulo prvenstvo, a zaraženih gotovo da nije ni bilo? Za nas je sezona svakako gotova. Svako sebe gleda, kao što reče @Logovan . Uostalom, ovdje su se mnogi naslađivali Vici i njegovim radnjama kada su išle vama u korist. Nisu to samo pojedinci, pun ih je internet. Mi smo upozoravali, ali tada je bilo smiješno. Sada kada Vico radi na vašu štetu problem je.
https://www.klix.ba/sport/nogomet/klubo ... /200211028
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#4092 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Jednostavno, nemaju svi jednake interese u istom trenutku, zato mi (FKS) moramo pametnije sljedeće sezone, u sportskom dijelu.
Odgovornije dovođenje igrača ubuduće, jer ova priča će teško u BiH zaživiti.

Nijedan klub, dok ne bude direktno oštećen, neće prozivati sudije.
Nijedan klub, dok ne bude direktno oštećen u borbi za bilo šta (titulu, kup, Evropu), neće organizovati sastanke.
Iskreno, ne treba ni očekivati.

Pa prije godinu dana se pričalo o osnivanju udruženja premijerligaša, pa se nije pomjerilo s mrtve tačke.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#4093 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

Plunkett wrote: 29/04/2021 11:25 Prvo, ne znam šta ste vi upozoravali ali ono što znam je da se niko nije nasladjivao jer je Vico došao.
Ako misliš na titulu, ta titula je osvojena zasluženo nakon 22 kola. To što je AO tada štimao sebi raspored se vama obilo od glavu. I vi bi isto prihvatili tu titulu da se ne lažemo. A i kao klub Sarajevo je sve uradilo da se prvenstvo nastavu. Pogotovo sa testovima a i kao Klub se oglasio da smo ZA da se ono nastavi.
Adresa za to je Begić, Vico i ostala krimogena bagra.
Titula nama pripala, bože moj. Najbolji u 22 kola. Ne bi ni bi sazvali tada te neke sastanke i slično. A i niste se nešto ni pretrgli da se igra.

Ali slažem se svakako da je ovo pogrešan potez sada raditi sa sastankom.
Sarajevo kao najveći klub treba da bude predvodnik pozitivnih promjena, ali ne kada igraš kao zeljeznicar pa se topi prednost. Licemjerno i ne podržavam to.
Mada, što vi niste pokrenuli priču nakon Olimpica? Samo po forumu kukate.

Ovo se trebalo uraditi dosta ranije ili na kraju sezone.
Ne želim da, ukoliko izgubimo titulu, bude priča kao kod vas aaa penal u Bijeljini pa zato izgubili. Prvenstvo je dugo, dodje Borac pobijedi te pošteno, na derbiju ne opucaš po golu, Krupa gdje nije svirao njima penal (nije ni nama svirao penal prije toga), utakmica u Lištici gdje ne možeš meda. I onda naravno da će Vico namirisati krv i ići da te sjebe.
Ali eto, ako će sastanak uroditi plodom i biti malo regularnije suđenje aferim.
Nije se niko naslađivao što je došao Vico, ali ste ga hvalili nakon titule da mu se štucalo svaka dva minuta. Razumijem da je to bila kontra nama, jer smo govorili da je najveći krivac za prekid, ali niste ga morali spominjati.
Ako je nešto naštimano, onda je to ne nastavak sezone. Zadovoljio se nacionalni ključ, loš Borac ipak otišao u Evropu i to je to.

Kod nas trenutno samo dva-tri čovjeka rade u klubu, tako da nije čudno što nismo ništa pokrenuli. Zapravo, bilo je saopštenje, ništa više. Sezona je izgubljena i svejedno je koji ćemo biti. Ove sezone imamo većih problema od bodova.

Za ovo ostalo se slažem.

Ako ćemo realno govoriti, ni vi nama ni mi vama nismo prijatelji. Ja sam protiv toga, pogotovo što je naš derbi mnogo drugačiji od ostalih, ali mislim da se otišlo predaleko i da je teško to vratiti na ispravnu stazu.
Last edited by avetinja on 29/04/2021 11:39, edited 1 time in total.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#4094 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Bolje da probamo spasiti komsije i kupimo pomocni teren haha
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#4095 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Ma vi stvarno niste normalni . . .
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#4096 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

ZonFon wrote: 29/04/2021 11:33
avetinja wrote: 29/04/2021 11:07 U čemu je problem? Što niste sazvali sastanak premijerligaša kada se prošle godine prekinulo prvenstvo, a zaraženih gotovo da nije ni bilo? Za nas je sezona svakako gotova. Svako sebe gleda, kao što reče @Logovan . Uostalom, ovdje su se mnogi naslađivali Vici i njegovim radnjama kada su išle vama u korist. Nisu to samo pojedinci, pun ih je internet. Mi smo upozoravali, ali tada je bilo smiješno. Sada kada Vico radi na vašu štetu problem je.
https://www.klix.ba/sport/nogomet/klubo ... /200211028
Ovo sam zaboravio. Je li bilo šta od ovoga?
Malo je drugačije tematika tada i sada.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#4097 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

avetinja wrote: 29/04/2021 11:42
ZonFon wrote: 29/04/2021 11:33
avetinja wrote: 29/04/2021 11:07 U čemu je problem? Što niste sazvali sastanak premijerligaša kada se prošle godine prekinulo prvenstvo, a zaraženih gotovo da nije ni bilo? Za nas je sezona svakako gotova. Svako sebe gleda, kao što reče @Logovan . Uostalom, ovdje su se mnogi naslađivali Vici i njegovim radnjama kada su išle vama u korist. Nisu to samo pojedinci, pun ih je internet. Mi smo upozoravali, ali tada je bilo smiješno. Sada kada Vico radi na vašu štetu problem je.
https://www.klix.ba/sport/nogomet/klubo ... /200211028
Ovo sam zaboravio. Je li bilo šta od ovoga?
Malo je drugačije tematika tada i sada.
Ja nađoh vijest da je bio prvi sastanak, a onda ništa :lol:

https://sportsport.ba/fudbal/hadzic-klu ... asa/351378
"Načelno su klubovi zainteresovani, pozitivna je reakcija i očekujemo dalje razvijanje na sastanku koji je dogovoren 26. februara, a domaćin će biti FK Željezničar. Danas nisu bili prisutni predstavnici Borca i Zvijezde 09.
Za ovaj drugi mi je vijest očito promakla, ako je i bio, nikakve koristi.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#4098 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

Nece niko na sastanak :zzzz:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4099 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Znaci dvije godine pokusavas nesto napraviti da bi se podigao kvalitet fudbala i sta dobiješ. Dobiješ šupljiranje na kvadrat. I onda ce biti sutra kukanje sto je ovako lose i nepravda i korupcija.

Tipicna situacija koja vlada i u drugim segmentima društva. Kukanje i prebacivanje krivice bez pogleda u ogledalo. Da je neko drugi pokrenuo nasi bi se sigurno odazvali pa bar saslusali. Zato je mozda najbolje posvetiti se klubu i borbi za sebe.
A nadajte se da ce Vico imati milosti drugi put.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#4100 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Ai evo i Sloboda kontra napreka nogometa u BH :lol:
Post Reply