Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3926 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Analiticarr wrote: 26/04/2021 20:29 Nasi neradnici i lopovi koji su skoro potpuno unistili klub, sjetili se da sada pozivaju ostale klubove na neko ujedinjenje samo iz razloga da skrenu sa teme i da navijaci pricaju i razmisljaju o necemu drugom a ne o stvarnim problemima. Ostali i bez posljednjeg opravdanja tj prvog mjesta pa se malo prepali za stolice. Nece moci ove noci.
:thumbup:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3927 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Ako koga interesuje gdje smo ranije bili, među prvima smo trubili o udruzenju premijerligasa, pozivali na sastanke ali tada nismo naisli na neku podrsku ostalih. Tako da sada nema smisla da sastancimo osim da se jedni drugima izjadaju, da se pojede i popije po jedna i razlaz.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3928 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Analiticarr wrote: 26/04/2021 20:29 Nasi neradnici i lopovi koji su skoro potpuno unistili klub, sjetili se da sada pozivaju ostale klubove na neko ujedinjenje samo iz razloga da skrenu sa teme i da navijaci pricaju i razmisljaju o necemu drugom a ne o stvarnim problemima. Ostali i bez posljednjeg opravdanja tj prvog mjesta pa se malo prepali za stolice. Nece moci ove noci.
:thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3929 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

A Plavi lajkaju analiticara :lol:

Ova tema na forumu i nasa liga su najbolji ikad
Ostalo je sve sporedno :mrgreen:
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3930 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

plain vanilla wrote: 26/04/2021 20:52 A Plavi lajkaju analiticara :lol:

Ova tema na forumu i nasa liga su najbolji ikad
Ostalo je sve sporedno :mrgreen:
Pa otprilike su na istim talasnim dužinama.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3931 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

plain vanilla wrote: 26/04/2021 20:52 A Plavi lajkaju analiticara :lol:

Ova tema na forumu i nasa liga su najbolji ikad
Ostalo je sve sporedno :mrgreen:
Pa do sada je sve što je napisao u pravu, ne znam da.je išta fulio, što ga ne bih lajkao
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3932 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ma @Analiticar ubo sve u detalje i vec odavno im trubi sta ce se desiti, kad je govorio da se smjeni Hadzija i nogiraju ga prije neki dan.....i sad je opet 100% u pravu jer jasno je ko dan da kroz ovu pricu pokusavaju da sa sebe skinu odgvornost. Eto nije im sudjen kao 100% penal i dobili puno zutih. Pa koliko su do sada puta oprostili Dupovcu startove za zatvora. Oremus u Mostaru je trebao dva zuta dobiti u prvom poluvremenu jer ga je uhvatio nekakav sandoprc pa nije dobio.....evo sad sam bas gledao protivnicima Pitara je do sada podjeljeno 6 crvenih kartona u prvenstvu a njima 3....toliko o tome koliko ih sudije mrze.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3933 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Samo se izmaknut i promatrat situaciju.i jedni i drugi ste obilato koristili ovaj isti sistem i niste kukali kad ste titule uzimali na isti nacin na koji sad borac pokusava, da se ne lazemo.
Nek pucaju zastavice, kakve veze..
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3934 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

:lol:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3935 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Nedavno na temi uredjenje dvorista vidim pise Analiticar i stavio sliku svog ulaza ispred kuce. Na slici se vidi da je prekoputa neka vila. Kaze da mu je komsija neki NBA igrac. Ako tamo nije lagao onda laže ovdje. Ako si vani onda nemaš svježe informacije sta se ovdje desava i nema veze sa FKS kako ovdje trola.

Postoji i jedna moja teorija da obzirom da se nama nekada nudio onaj Ceric i da sada on vodi Želju u propast on bi mogao lako biti taj Analiticar. To bi objasnilo otkud ima ove površne informacije o nama. Zato ga i lajkaju ovi plavi.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3936 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

FC Corona
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”
» hrasno38

7 dana

jeremija
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”
» cpu_fan

7 dana

košpicati pa srbi po mitomaniji
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”
» Maharadza

7 dana
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3937 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Smij se ti smij. Zarad licnih interesa u svim sferama i imamo sta imamo.
Sto bi mi to podrzali? kakve vajde za nas?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3938 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Realno mi stvarno nemamo rszloga da se mijesamo. Nama je svejedno ko ce krast i namjestat. Znalose ovde ismijavat kad nas pokradu
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3939 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

animus wrote: 26/04/2021 17:36 https://sportsport.ba/fudbal/nk-siroki- ... nje/397637

Sudije šupci se ušutile i ne smiju se oglasiti. Za ovaj napad bi Vranjes trebao biti kažnjen na duži period a sudija suspendovan. Svaka cast Širokom i treneru Karacicu koji nije spustio glavu.
Ovo je ko ono Mušijino saopštenje da je sudija prijetio igraču MDK da će mu dati crveni u drugom.

Široki obaviještenje, Vranješ demant, Široko drugo obavještenje, Vranješ drugi demant. Kome vjerovati? Može biti da jeste, a može biti i da nije, ali dokaza nema. Dokazi trebaju Širokom, ne Vranješu, jer se on brani.

P.S. Ne branim Vranješa, ne volim ga, ne branim ni Borac, odvratni su mi, ali osuđuje se igrač, a nikakva dokaza.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3940 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Sta ce sudije, koji zucne ili otkaze poslusnost, zna se
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3941 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

sumirprimus wrote: 26/04/2021 21:37 Smij se ti smij. Zarad licnih interesa u svim sferama i imamo sta imamo.
Sto bi mi to podrzali? kakve vajde za nas?
Ne smijem se tebi vjeruj mi, cak ti ni post nisam procitao. Smijem se ovom iznad tebe. :D
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3942 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Dokaz bi trebale biti izjave sluzbenih lica ispred kojih se desilo ali to se nece desiti jer su šupci. Ne bi on to navodio da nije bilo pred njima. Sto bi inace dobrog igraca izvodio na poluvremenu bez razloga. Karacic mi ne djeluje kao tip koji ce tako nesto izmisliti.

Vranjes se inace puno kurci. Ne znam jesi li upratio protiv Klisa kad ga kamera snimila kako kaze onom jednom igracu Klisa da ce ga polomiti ako ga jos jednom faulira.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3943 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Joj nisi ni procito.et vidis.
Koje je to omalovazavanje. Sagovornika kao nebitno. Ccc
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#3944 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by N.N. »

Svi ovi sto kukaju su se itekako nekada talili sa sudijama, savezom ili kojim qurcem.
Samo sto im bude 'neobicno' kada se lopta zakotrlja, ali u suprotnom smjeru :mrgreen: ahahah
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3945 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Naravno. A na ovom forumu to su prvenstveno fks i fkz.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#3946 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

armin071 wrote: 26/04/2021 21:01
plain vanilla wrote: 26/04/2021 20:52 A Plavi lajkaju analiticara :lol:

Ova tema na forumu i nasa liga su najbolji ikad
Ostalo je sve sporedno :mrgreen:
Pa otprilike su na istim talasnim dužinama.
Zanimljivo, da delegat na zadnjoj utkamici kona žuti karton nije upisao Dupovcu, nego Velkoskom, da Dupovac ne bi na hlađenje za derbi. I onda se spinuje o lopovluku kojeg ste sami proizveli dok se bili ne prikosnoveni u savezu. :D Ovo je manje bitno, koliko je bitno da ste i dalje dio vladajuće strukture saveza, samo se uticaj očigledno značajno smanjio, odnosno podjelio, sa Zrinjskim i Borcem.

Kad smo mi i Sloboda pozivali da se nešto pokrene na temu suđenja prije par godina, naše komšije su nas izignorisale.

Tako da ne vidim smisla u sastančenjima povodom suđenja zadnjih par kola što je posebno bitno komšijama, nego isključivo o oragnizaciji udruženja premijerligaša, koje će se osim tim pitanjem baviti i cjelokupnim odnosom sa savezom, distribuciji novca od tv prava, alokaciji UEFA sredstava pogotovo za infrastrukturu, uticaju porezne politike i drugim puno bitnijim pitanjima od toga je li u Mostaru bio penal.

Nije nebitno, ali nije niti jedino pitanje. U svakom slučaju poziv Sarajeva je generalno dobrodošao i bitno je da klubovi komuniciraju, ali suđenje je samo kap u moru suštinskih problema PLBiH.
Last edited by Ricken on 26/04/2021 22:05, edited 2 times in total.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3947 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

animus wrote: 26/04/2021 21:54 Dokaz bi trebale biti izjave sluzbenih lica ispred kojih se desilo ali to se nece desiti jer su šupci. Ne bi on to navodio da nije bilo pred njima.
Trebale bi biti, ali ih nema. I kome vjerovati?
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#3948 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Ma nema od sastanka ništa,jedino da se malo izvrši pritisak da ne budu očite krađe, jer su se sudije baš osilile i razmahale prema svim najbližim protivnicima Borca. Jednak tretman za sve ili ništa. Pojedinačne greške ce se uvijek događati, ali pucati po 8-9 žutih u jednoj utakmici koja uopce nije takvog karaktera je očito preseravanje. Za nekoga ko nije gledao, pomislio bi da je bilo opce klanje, a nije.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3949 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Sad mozete sta hocete , samo dzaba vam je :lol:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3950 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Ricken wrote: 26/04/2021 22:02
armin071 wrote: 26/04/2021 21:01
plain vanilla wrote: 26/04/2021 20:52 A Plavi lajkaju analiticara :lol:

Ova tema na forumu i nasa liga su najbolji ikad
Ostalo je sve sporedno :mrgreen:
Pa otprilike su na istim talasnim dužinama.
Zanimljivo, da delegat na zadnjoj utkamici kona žuti karton nije upisao Dupovcu, nego Velkoskom, da Dupovac ne bi na hlađenje za derbi. I onda se spinuje o lopovluku kojeg ste sami proizveli dok se bili ne prikosnoveni u savezu. :D Ovo je manje bitno, koliko je bitno da ste i dalje dio vladajuće strukture saveza, samo se uticaj očigledno značajno smanjio, odnosno podjelio, sa Zrinjskim i Borcem.

Kad smo mi i Sloboda pozivali da se nešto pokrene na temu suđenja prije par godina, naše komšije su nas izignorisale.

Tako da ne vidim smisla u sastančenjima povodom suđenja zadnjih par kola što je posebno bitno komšijama, nego isključivo o oragnizaciji udruženja premijerligaša, koje će se osim tim pitanjem baviti i cjelokupnim odnosom sa savezom, distribuciji novca od tv prava, alokaciji UEFA sredstava pogotovo za infrastrukturu, uticaju porezne politike i drugim puno bitnijim pitanjima od toga je li u Mostaru bio penal.

Nije nebitno, ali nije niti jedino pitanje. U svakom slučaju poziv Sarajeva je generalno dobrodošao i bitno je da klubovi komuniciraju, ali suđenje je samo kap u moru suštinskih problema PLBiH.
:thumbup:
Slazem se u potpunosti i to je davno trebalo uraditi. Nasi odavno predlazu formiranje tog udruženja. Moraju se klubovi osnaziti u odnosu prema Savezu.
Vezano ovo za žuti karton Velkoskom umjesto Dupovcu, ono sve je bilo smiješno. Frajer dijeli kartone prema nekom svom planu. Navodno zbog prigovora. Gdje to ima da se kapitenu daje karton zbog prigovora koji je usput bio i opravdan.
Post Reply