Kako ziva bila nema veze sa sudijama ako ti u utakmici gdje si u 5 deka sa protivnikom ne svira cist penal a njima izmisli?!plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 18:42 @animus
Znaci smiju se postavljati parole, unaprijed kukati na sudjenje, pozivati na sastanak zbog sudjenja, ali se ne smije reci da je suprotni tim ostecen
Vasi prosuti bodovi nemaju veze sa sudijama nego samo s vasom losom igrom. Ali ovaj Vico vam dodje alibi. Realno, ove sezone je Zeljo bas ostecen u nekoliko utakmica.
Nas konstantno kradu, ali to nikome nije vazno. Pogresna sudijska odluka ne uzrokuje stetu samo na jednoj utakmici. Igraci popizde, dobiju kartone, pa ih nema u slj utakmicama. I tako u krug.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3901 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3902 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa dobro sta hocete od nas?! Da Nam ili Sabrina gleda vase utakmice i reaguju?!
Ne kontam, iako mislim da nasa uprava pogresno pokusava, to se radi kao Mamic. Iscackaj Vicin kompromitirajuci video ili dokumentuj mu nesto pa mu usi zavrni.
Nikad FK Sarajevo nije imalo koristi od fer-playa.
Ne kontam, iako mislim da nasa uprava pogresno pokusava, to se radi kao Mamic. Iscackaj Vicin kompromitirajuci video ili dokumentuj mu nesto pa mu usi zavrni.
Nikad FK Sarajevo nije imalo koristi od fer-playa.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#3903 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ona ne gleda utakmice Slobode,a ne Sarajeva kome se ti obracas 
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3904 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma jok. Nista se nismo razumjeli.Pitar sa Kariba wrote: ↑26/04/2021 19:07 Pa dobro sta hocete od nas?! Da Nam ili Sabrina gleda vase utakmice i reaguju?!
Ne kontam, iako mislim da nasa uprava pogresno pokusava, to se radi kao Mamic. Iscackaj Vicin kompromitirajuci video ili dokumentuj mu nesto pa mu usi zavrni.
Nikad FK Sarajevo nije imalo koristi od fer-playa.
Kad je jedan tim ostecen, drugi to ignorisu ili jos i zaebavaju. Osim, ako imaju neku stetu indirektno.
I dok je tako, sve ce ostati isto.
Jasnije?
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3906 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Borite se sami za sebe, od saopštenja pa nadalje. Niko se neće boriti za druge. Tako je kako je, jebi ga.
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3907 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3908 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Od toga jedino imate da polovično možete riješiti problem. Popravi se suđenje na vašim utakmicama, ali to bi bilo kratko. Godina, dvije i opet si nezadovoljan suđenjem. Za nešto više trebalo bi biti više klubova uključeno. Samo što se ovo ne može postići jer uvijek neko kaže "vi se žalite samo kada ste vi oštećeni" ili "neću sa njima da sarađujem, a i njegovom klubu se zna nekada pomoći", itd. Ili su pojedini klubovi jednostavno nezainteresovani za bolje sutra, a moguće da se neki ne žele zamjeriti jačima. I ovako godinama jedno te isto, godine prolaze, ništa se ne mijenja.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:27 Pa sta imamo od toga? Pojedinacni istupi ne piju vode, samo kaznu fasujes
To ja pokusavam reci, ali dzabe krecim
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#3909 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Klubovi moraju zajednički nastupiti bar vecina. Od pojedinacne price nema nista. Davno sam ja to govorio i dok su druge kradje bile.
Mi smo sebi najvise krivi zbog nase situacije i nema ovo sada veze s tim ali zbog budućnosti treba nesto uraditi. Mene je sramota naseg vlasnika. Sta ce covjek pomisliti gdje je pare ulozio kad ovo vidi. Sta ce reci drugi investitori koji trebaju doci.
Mi smo sebi najvise krivi zbog nase situacije i nema ovo sada veze s tim ali zbog budućnosti treba nesto uraditi. Mene je sramota naseg vlasnika. Sta ce covjek pomisliti gdje je pare ulozio kad ovo vidi. Sta ce reci drugi investitori koji trebaju doci.
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3910 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa gdje ste bili cijele sezone da sazovete sastanak? Eto de reciLogovan wrote: ↑26/04/2021 19:38Od toga jedino imate da polovično možete riješiti problem. Popravi se suđenje na vašim utakmicama, ali to bi bilo kratko. Godina, dvije i opet si nezadovoljan suđenjem. Za nešto više trebalo bi biti više klubova uključeno. Samo što se ovo ne može postići jer uvijek neko kaže "vi se žalite samo kada ste vi oštećeni" ili "neću sa njima da sarađujem, a i njegovom klubu se zna nekada pomoći", itd. Ili su pojedini klubovi jednostavno nezainteresovani za bolje sutra, a moguće da se neki ne žele zamjeriti jačima. I ovako godinama jedno te isto, godine prolaze, ništa se ne mijenja.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:27 Pa sta imamo od toga? Pojedinacni istupi ne piju vode, samo kaznu fasujes
To ja pokusavam reci, ali dzabe krecim![]()
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3911 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa to je jasno k'o dan, nema se tu ništa novo za reći. Svako svoju guzicu gleda, svako će se početi žaliti kada mu je voda u ušima. Mi da imamo prednost 10 bodova nad drugoplasiranim ne bi bilo saopštenja, niti bilo čega drugog. Ovo važi za sve klubove. Niti se ko žali kada njegovom klubu dobro ide, niti se ko žali za nekoga drugog.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:44 Pa gdje ste bili cijele sezone da sazovete sastanak? Eto de reci![]()
Nije ovako samo u fudbalu, nego smo u svemu ovakvi, problem je veći nego što se misli. Niko se ne žali, ne protestuje za nekoga drugog ako je njemu dobro, ali ovo je već druga tema.
Last edited by Logovan on 26/04/2021 19:57, edited 1 time in total.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3912 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
U sriduplain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:44Pa gdje ste bili cijele sezone da sazovete sastanak? Eto de reciLogovan wrote: ↑26/04/2021 19:38Od toga jedino imate da polovično možete riješiti problem. Popravi se suđenje na vašim utakmicama, ali to bi bilo kratko. Godina, dvije i opet si nezadovoljan suđenjem. Za nešto više trebalo bi biti više klubova uključeno. Samo što se ovo ne može postići jer uvijek neko kaže "vi se žalite samo kada ste vi oštećeni" ili "neću sa njima da sarađujem, a i njegovom klubu se zna nekada pomoći", itd. Ili su pojedini klubovi jednostavno nezainteresovani za bolje sutra, a moguće da se neki ne žele zamjeriti jačima. I ovako godinama jedno te isto, godine prolaze, ništa se ne mijenja.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:27 Pa sta imamo od toga? Pojedinacni istupi ne piju vode, samo kaznu fasujes
To ja pokusavam reci, ali dzabe krecim![]()
![]()
"Sarajevo će se boriti do samog kraja. Nogomet je umjetnost i duh. Pobijedit ćemo, ali i ako ne pobijedimo uvijek ćemo biti pošteni, poštovat ćemo fair-play i biti pravi nogometni ratnici. Ovo govorim kao navijač i predsjednik kluba"
Samo je zaboravio u sve da ubaci varijantu kad Sarajevo dobije neposteno sta ce onda? Sarajevo i far play ne idu nikako u istu recenicu ali da ne ponavljam zasto.
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3913 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa to ja govorim sve vrijeme, a mene tvoji napadose.Logovan wrote: ↑26/04/2021 19:54Pa to je jasno k'o dan, nema se tu ništa novo za reći. Svako svoju guzicu gleda, svako će se početi žaliti kada mu je voda u ušima. Mi da imamo prednost 10 bodova nad drugoplasiranim ne bi bilo saopštenja, niti bilo čega drugog. Ovo važi za sve klubove. Niti se ko žali kada njegovom klubu dobro ide, niti se ko žali za nekoga drugog.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:44 Pa gdje ste bili cijele sezone da sazovete sastanak? Eto de reci![]()
Mozda bi jedino VAR mogao donijeti poboljsanje, jer tad se ne moze sudija vaditi na nenamjernu gresku. Ni to nije idealno, ali bi bio napredak.
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3914 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ne znam sumnjam, možda polovično riješi problem. Mogu opet pogriješiti namjerno, njegova je zadnja. Ja bih radije da se urade tereni, reflektori, da se uljepšaju stadioni, kada je tv prenos da ne gledaš svakakva rugla oko stadiona, itd.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:58 Pa to ja govorim sve vrijeme, a mene tvoji napadose.![]()
Mozda bi jedino VAR mogao donijeti poboljsanje, jer tad se ne moze sudija vaditi na nenamjernu gresku. Ni to nije idealno, ali bi bio napredak.
Čuj onog u sridu.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3915 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa naravno da je u sridu, odlicno je pitanje postavila....sad se sjetili kako ima nepravde...jedino sto se aposlutno slazem sa tobom je "dok licno ne zasvrbi niko se ne cese".Logovan wrote: ↑26/04/2021 20:05Ma ne znam sumnjam, možda polovično riješi problem. Mogu opet pogriješiti namjerno, njegova je zadnja. Ja bih radije da se urade tereni, reflektori, da se uljepšaju stadioni, kada je tv prenos da ne gledaš svakakva rugla oko stadiona, itd.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:58 Pa to ja govorim sve vrijeme, a mene tvoji napadose.![]()
Mozda bi jedino VAR mogao donijeti poboljsanje, jer tad se ne moze sudija vaditi na nenamjernu gresku. Ni to nije idealno, ali bi bio napredak.
Čuj onog u sridu.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#3918 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mitomani opet jos vece mitove prave. Cuj tri titule u zadnjih 5 godina..
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3919 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja stvarno ne vjerujem sta navijaci Zelje sve pisu u ovih par dana. Mislim generalno, ne na forumu. Osim hrasnog naravno 
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#3920 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kontaju da se nešto pitaju 
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3921 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sta imam od terena ako nas sudija svaku kolje?Logovan wrote: ↑26/04/2021 20:05Ma ne znam sumnjam, možda polovično riješi problem. Mogu opet pogriješiti namjerno, njegova je zadnja. Ja bih radije da se urade tereni, reflektori, da se uljepšaju stadioni, kada je tv prenos da ne gledaš svakakva rugla oko stadiona, itd.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:58 Pa to ja govorim sve vrijeme, a mene tvoji napadose.![]()
Mozda bi jedino VAR mogao donijeti poboljsanje, jer tad se ne moze sudija vaditi na nenamjernu gresku. Ni to nije idealno, ali bi bio napredak.
Čuj onog u sridu.
Sta nama sve sviraju, ono nema ni u kantonalnoj, dobro saberemo ijedan bod.
Eto Zelju su ove sezone ostetili, a sad kad su im propale sanse za jurop, ne zele na sastanak
To ja trunim veceras, umjesto ujedinjeno da se izadje, bolje se ovako prepucavati, a Borac ce trljat ruke.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3922 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Znači košpicari pa tek onda srbi po mitomaniji.
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#3923 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nasi neradnici i lopovi koji su skoro potpuno unistili klub, sjetili se da sada pozivaju ostale klubove na neko ujedinjenje samo iz razloga da skrenu sa teme i da navijaci pricaju i razmisljaju o necemu drugom a ne o stvarnim problemima. Ostali i bez posljednjeg opravdanja tj prvog mjesta pa se malo prepali za stolice. Nece moci ove noci.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3924 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma jasno sve. Sta mislis da ovo nasa uprava saziva radi opsteg dobra ili da sebi guzicu spase?!plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 19:44 Pa gdje ste bili cijele sezone da sazovete sastanak? Eto de reci![]()
Gdje ces ti u ovoj kriminalnoj drzavi raditi nesto na dobrim osnovama. Ne ide.... evo pokazalo se na nama zadnjih 7 godina. Milione potracili, ugrađivali se kako je ko htio i mogao. Zaposljavalo se kao u Telecomu... i gdje smo?! Ne smiju trenera otpustiti jer kako ce objasniti da mu treba isplatiti otpreminu i jos toliko dati (opet) novom treneru. Sad kao Vico i ostali krivi sto ublehi spica protiv Zrinjskog igra Pejovic?!
Na kraju ako je tako izvedi igrace u pola utakmice, a ne da ti trener daje korektnu izjavu jer valja opet mladu repku uzeti...
Bjezi ba, svakako nam je sve naopako.
Ovi plavi mitovi nisu vrijedni komentara.
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3925 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako šta imaš, gledat ćeš lijepu igru za oko, tečna igra, brzi i precizni pasovi, tika taka.plain vanilla wrote: ↑26/04/2021 20:22 Sta imam od terena ako nas sudija svaku kolje?
Sta nama sve sviraju, ono nema ni u kantonalnoj, dobro saberemo ijedan bod.
Eto Zelju su ove sezone ostetili, a sad kad su im propale sanse za jurop, ne zele na sastanak![]()
To ja trunim veceras, umjesto ujedinjeno da se izadje, bolje se ovako prepucavati, a Borac ce trljat ruke.
Ma VAR ako uvedu ja mislim da će sa njim biti pravi cirkus. Niti će sudije gledati sve sporne situacije, niti će donositi prave odluke nakon gledanja, namjerno će griješiti jer eto oni tako misle da treba. A možda bude VAR-a danas nema, nije u funkciji zbog toga i toga i onda te sudija zakolje.
Pa ne moraju doći, ne mora niko.

