Samo se ti smiji.
Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13326 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#13327 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma novinari mahalaju, sve jedna te ista pitanja o nekakvim navodima kije posu SDA botovi kao da su relevantni.
Uoracu je Dino kad kaze ovom novinaru samo pricate ruzne price i tvrdnje SDA i Mahira Devica...
Ima.jako dobrih stvari koje se desavaju i projekata koje Vlada KS realizuje, i ljudi koji se imenuju ali eto trosi se vrijeme na nekakve price Mahira Devica... Smijesno
Uoracu je Dino kad kaze ovom novinaru samo pricate ruzne price i tvrdnje SDA i Mahira Devica...
Ima.jako dobrih stvari koje se desavaju i projekata koje Vlada KS realizuje, i ljudi koji se imenuju ali eto trosi se vrijeme na nekakve price Mahira Devica... Smijesno
-
hamos
- Posts: 812
- Joined: 21/06/2010 12:58
#13328 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Posti cojkcarobnjak_N wrote: ↑14/04/2021 11:26Bakir zadnji put bio na N1 mislim nekad davno u Presingu i to sa Vučićem.Styling wrote: ↑14/04/2021 11:00Ma, jašta su. Svaki intervju sa Dinom svode upravo na to "tvrde iz SDA", i očekuju da se pravda. Ni o čemu drugom ne postavljaju pitanja.carobnjak_N wrote: ↑14/04/2021 10:39
Ma nisu pro Sda, ne pretjeruj. Nego se novinar ufurao u ulogu kritičara i uzima sda spinove kao svoja pitanja.
Nije problem kritika, nego treba reći "iz Sda tvrde to i to".
Ovakva pitanja nikada ne bi Bakiru postavili, a pogotovo ga prekidali u pola odgovora.
Konaković je dosta čest gost na N1, a i dovoljno je verbalno vješt i energičan da iz toga samo izvuče poene.
Obično se ne buni kad ga presjecaju i ima zavidnu koncentraciju, vjerovatno je ogladnio .![]()
![]()
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13329 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
MUNAFIK wrote: ↑14/04/2021 13:05 Ma novinari mahalaju, sve jedna te ista pitanja o nekakvim navodima kije posu SDA botovi kao da su relevantni.
Uoracu je Dino kad kaze ovom novinaru samo pricate ruzne price i tvrdnje SDA i Mahira Devica...
Ima.jako dobrih stvari koje se desavaju i projekata koje Vlada KS realizuje, i ljudi koji se imenuju ali eto trosi se vrijeme na nekakve price Mahira Devica... Smijesno
Bezobrazan neki novinar.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#13330 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Patton44 wrote: ↑14/04/2021 13:39MUNAFIK wrote: ↑14/04/2021 13:05 Ma novinari mahalaju, sve jedna te ista pitanja o nekakvim navodima kije posu SDA botovi kao da su relevantni.
Uoracu je Dino kad kaze ovom novinaru samo pricate ruzne price i tvrdnje SDA i Mahira Devica...
Ima.jako dobrih stvari koje se desavaju i projekata koje Vlada KS realizuje, i ljudi koji se imenuju ali eto trosi se vrijeme na nekakve price Mahira Devica... Smijesno![]()
![]()
Bezobrazan neki novinar.
Ma nije ono vidjelo novinara, bolje i kvalitetnije informacije imaju forumasi nego on.
U roku od desetak dana smo sa 800 spali na 100 novozarazenih dnevno u KS i ovaj nijedno pitanje da postavi vezano za mjere, programe pomoci privrednicima, buduce planove, napreduje li se u pregovorima sa vakcinama, kako se Kanton planira zastiti tokom ljeta i navale dijaspore. Ali jok, on nekulturno postavlja glupa pitanja i uz to uporan. Nece daleko dogurati sa onim nastupom, ali sta reci za covjeka kojeg je stvorila BN televizija.
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#13331 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zato je sa stevandicem poslije bio kao curica...Industrialyzer wrote: ↑14/04/2021 13:50Patton44 wrote: ↑14/04/2021 13:39MUNAFIK wrote: ↑14/04/2021 13:05 Ma novinari mahalaju, sve jedna te ista pitanja o nekakvim navodima kije posu SDA botovi kao da su relevantni.
Uoracu je Dino kad kaze ovom novinaru samo pricate ruzne price i tvrdnje SDA i Mahira Devica...
Ima.jako dobrih stvari koje se desavaju i projekata koje Vlada KS realizuje, i ljudi koji se imenuju ali eto trosi se vrijeme na nekakve price Mahira Devica... Smijesno![]()
![]()
Bezobrazan neki novinar.
Ma nije ono vidjelo novinara, bolje i kvalitetnije informacije imaju forumasi nego on.
U roku od desetak dana smo sa 800 spali na 100 novozarazenih dnevno u KS i ovaj nijedno pitanje da postavi vezano za mjere, programe pomoci privrednicima, buduce planove, napreduje li se u pregovorima sa vakcinama, kako se Kanton planira zastiti tokom ljeta i navale dijaspore. Ali jok, on nekulturno postavlja glupa pitanja i uz to uporan. Nece daleko dogurati sa onim nastupom, ali sta reci za covjeka kojeg je stvorila BN televizija.
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#13332 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije bezobrazan nego trosu vrijeme za šuplju koju Dević melje.Patton44 wrote: ↑14/04/2021 13:39MUNAFIK wrote: ↑14/04/2021 13:05 Ma novinari mahalaju, sve jedna te ista pitanja o nekakvim navodima kije posu SDA botovi kao da su relevantni.
Uoracu je Dino kad kaze ovom novinaru samo pricate ruzne price i tvrdnje SDA i Mahira Devica...
Ima.jako dobrih stvari koje se desavaju i projekata koje Vlada KS realizuje, i ljudi koji se imenuju ali eto trosi se vrijeme na nekakve price Mahira Devica... Smijesno![]()
![]()
Bezobrazan neki novinar.
Inace po svim parametrima ova Vlada KS prekucava onu SDA sto je godinu dana vukla. Mene je stid za Devica svaki put kad se javi, a svi znamo kakv je bio unazad par mjeseci...
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#13333 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Smjestio ga je gdje mu je mjesto. Ufatio se ko pjan plota, tvrdi se, tvrdi se, u SDA kažu, kao da je Dević lično pitanja sastavljao. Prežvakana pitanja o Ademoviću, neustavnim ministarsttvima, Dovadžiji, sve level Dević&Zahiragić
- drug_profi
- Posts: 65427
- Joined: 16/07/2012 16:00
#13334 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A ni jedno pravo pitanje, niti je Dini dozvolio da sam nesto kaze o pravim problemima.
Naravno da mu nece dati da vadi tudji prljav ves i ponudi neku optimisticnu informaciju.
Naravno da mu nece dati da vadi tudji prljav ves i ponudi neku optimisticnu informaciju.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13335 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
KolegaIndustrialyzer wrote: ↑14/04/2021 13:50Patton44 wrote: ↑14/04/2021 13:39MUNAFIK wrote: ↑14/04/2021 13:05 Ma novinari mahalaju, sve jedna te ista pitanja o nekakvim navodima kije posu SDA botovi kao da su relevantni.
Uoracu je Dino kad kaze ovom novinaru samo pricate ruzne price i tvrdnje SDA i Mahira Devica...
Ima.jako dobrih stvari koje se desavaju i projekata koje Vlada KS realizuje, i ljudi koji se imenuju ali eto trosi se vrijeme na nekakve price Mahira Devica... Smijesno![]()
![]()
Bezobrazan neki novinar.
Ma nije ono vidjelo novinara, bolje i kvalitetnije informacije imaju forumasi nego on.
U roku od desetak dana smo sa 800 spali na 100 novozarazenih dnevno u KS i ovaj nijedno pitanje da postavi vezano za mjere, programe pomoci privrednicima, buduce planove, napreduje li se u pregovorima sa vakcinama, kako se Kanton planira zastiti tokom ljeta i navale dijaspore. Ali jok, on nekulturno postavlja glupa pitanja i uz to uporan. Nece daleko dogurati sa onim nastupom, ali sta reci za covjeka kojeg je stvorila BN televizija.
Sve nabrojano su pitanja za premijera ili ministre.
On je obicni zastupnik, ko i Bibija, Peca,Zaha i ostali.
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#13336 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kako obican zastupnik, pa zar nije on sve, α i Ω, a Forto samo njegova marioneta?Patton44 wrote: ↑14/04/2021 14:19KolegaIndustrialyzer wrote: ↑14/04/2021 13:50
Ma nije ono vidjelo novinara, bolje i kvalitetnije informacije imaju forumasi nego on.
U roku od desetak dana smo sa 800 spali na 100 novozarazenih dnevno u KS i ovaj nijedno pitanje da postavi vezano za mjere, programe pomoci privrednicima, buduce planove, napreduje li se u pregovorima sa vakcinama, kako se Kanton planira zastiti tokom ljeta i navale dijaspore. Ali jok, on nekulturno postavlja glupa pitanja i uz to uporan. Nece daleko dogurati sa onim nastupom, ali sta reci za covjeka kojeg je stvorila BN televizija.
Sve nabrojano su pitanja za premijera ili ministre.
On je obicni zastupnik, ko i Bibija, Peca,Zaha i ostali.
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#13337 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ali neka ga je pitao ova prozvakana pitanja, taman je Dino to iskoristio da se fino 'popiša' na sve SDA spinove po ovim pitanjima i da to raja vidi i cuje.
Nisam upratio ali ako je tacno da je NIP objavio sve svoje izabrane kadrove onda je to civilizacijski pomak u odnosu na SDA. Pa prosle godine nisi mogao naci info ko je direktor cega, a o odborima da ne govorimo.
Samo naprijed.
Nisam upratio ali ako je tacno da je NIP objavio sve svoje izabrane kadrove onda je to civilizacijski pomak u odnosu na SDA. Pa prosle godine nisi mogao naci info ko je direktor cega, a o odborima da ne govorimo.
Samo naprijed.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13338 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jeste,al on to neda rec, zato i nije imao sva ta pitanja.joint union wrote: ↑14/04/2021 14:30Kako obican zastupnik, pa zar nije on sve, α i Ω, a Forto samo njegova marioneta?Patton44 wrote: ↑14/04/2021 14:19KolegaIndustrialyzer wrote: ↑14/04/2021 13:50
Ma nije ono vidjelo novinara, bolje i kvalitetnije informacije imaju forumasi nego on.
U roku od desetak dana smo sa 800 spali na 100 novozarazenih dnevno u KS i ovaj nijedno pitanje da postavi vezano za mjere, programe pomoci privrednicima, buduce planove, napreduje li se u pregovorima sa vakcinama, kako se Kanton planira zastiti tokom ljeta i navale dijaspore. Ali jok, on nekulturno postavlja glupa pitanja i uz to uporan. Nece daleko dogurati sa onim nastupom, ali sta reci za covjeka kojeg je stvorila BN televizija.
Sve nabrojano su pitanja za premijera ili ministre.
On je obicni zastupnik, ko i Bibija, Peca,Zaha i ostali.
Od sad ga samo saljite na happy tv,pa nek prica sta i koliko hoce,a intervjue kod Fahre i Campare.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#13339 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Patton44 wrote: ↑14/04/2021 14:45Jeste,al on to neda rec, zato i nije imao sva ta pitanja.joint union wrote: ↑14/04/2021 14:30Kako obican zastupnik, pa zar nije on sve, α i Ω, a Forto samo njegova marioneta?
Od sad ga samo saljite na happy tv,pa nek prica sta i koliko hoce,a intervjue kod Fahre i Campare.
Hajde, kad Zaha moze braniti Skakinu cast na Happy TV, a nije nikakvog dodira imao sa izborom gradonacelnika, moze i Dino koju reci o Vladi KS.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13340 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
On je predsjednik jedne od najvecih stranaka u BiH a ti se Muzafere za tastaturom kupaj.Patton44 wrote: ↑14/04/2021 14:19KolegaIndustrialyzer wrote: ↑14/04/2021 13:50
Ma nije ono vidjelo novinara, bolje i kvalitetnije informacije imaju forumasi nego on.
U roku od desetak dana smo sa 800 spali na 100 novozarazenih dnevno u KS i ovaj nijedno pitanje da postavi vezano za mjere, programe pomoci privrednicima, buduce planove, napreduje li se u pregovorima sa vakcinama, kako se Kanton planira zastiti tokom ljeta i navale dijaspore. Ali jok, on nekulturno postavlja glupa pitanja i uz to uporan. Nece daleko dogurati sa onim nastupom, ali sta reci za covjeka kojeg je stvorila BN televizija.
Sve nabrojano su pitanja za premijera ili ministre.
On je obicni zastupnik, ko i Bibija, Peca,Zaha i ostali.
- Truba
- Posts: 93831
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#13341 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nisam upratio stav nip
O srebrenici nakon bojkota izbora
O srebrenici nakon bojkota izbora
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#13342 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
To "happy" pretpostavljam nije hajat?Patton44 wrote: ↑14/04/2021 14:45Jeste,al on to neda rec, zato i nije imao sva ta pitanja.joint union wrote: ↑14/04/2021 14:30Kako obican zastupnik, pa zar nije on sve, α i Ω, a Forto samo njegova marioneta?
Od sad ga samo saljite na happy tv,pa nek prica sta i koliko hoce,a intervjue kod Fahre i Campare.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13343 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa mogao je i Zaha koju reci o Vladi KS pa nije. Kifla je pozvan u emisiju da odgovara na pitanja,a ne da pita.Industrialyzer wrote: ↑14/04/2021 15:09Patton44 wrote: ↑14/04/2021 14:45Jeste,al on to neda rec, zato i nije imao sva ta pitanja.joint union wrote: ↑14/04/2021 14:30
Kako obican zastupnik, pa zar nije on sve, α i Ω, a Forto samo njegova marioneta?
Od sad ga samo saljite na happy tv,pa nek prica sta i koliko hoce,a intervjue kod Fahre i Campare.
Hajde, kad Zaha moze braniti Skakinu cast na Happy TV, a nije nikakvog dodira imao sa izborom gradonacelnika, moze i Dino koju reci o Vladi KS.
To sto bi on volio, sebi postavljat pitanja i na ista odgovarat,e to je vec za Matin Telering.Plati pa se klati.
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#13344 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
To za sebi postavljat pitanja se ide na Hayat 
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13345 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Styling wrote: ↑14/04/2021 15:10On je predsjednik jedne od najvecih stranaka u BiH a ti se Muzafere za tastaturom kupaj.Patton44 wrote: ↑14/04/2021 14:19KolegaIndustrialyzer wrote: ↑14/04/2021 13:50
Ma nije ono vidjelo novinara, bolje i kvalitetnije informacije imaju forumasi nego on.
U roku od desetak dana smo sa 800 spali na 100 novozarazenih dnevno u KS i ovaj nijedno pitanje da postavi vezano za mjere, programe pomoci privrednicima, buduce planove, napreduje li se u pregovorima sa vakcinama, kako se Kanton planira zastiti tokom ljeta i navale dijaspore. Ali jok, on nekulturno postavlja glupa pitanja i uz to uporan. Nece daleko dogurati sa onim nastupom, ali sta reci za covjeka kojeg je stvorila BN televizija.
Sve nabrojano su pitanja za premijera ili ministre.
On je obicni zastupnik, ko i Bibija, Peca,Zaha i ostali.![]()
Stobom nikad dosadno
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13347 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
joint union wrote: ↑14/04/2021 15:19To "happy" pretpostavljam nije hajat?Patton44 wrote: ↑14/04/2021 14:45Jeste,al on to neda rec, zato i nije imao sva ta pitanja.joint union wrote: ↑14/04/2021 14:30
Kako obican zastupnik, pa zar nije on sve, α i Ω, a Forto samo njegova marioneta?
Od sad ga samo saljite na happy tv,pa nek prica sta i koliko hoce,a intervjue kod Fahre i Campare.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#13348 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Otkad je Matin Telering na Hayatu?Patton44 wrote: ↑14/04/2021 18:34Pa mogao je i Zaha koju reci o Vladi KS pa nije. Kifla je pozvan u emisiju da odgovara na pitanja,a ne da pita.Industrialyzer wrote: ↑14/04/2021 15:09
Hajde, kad Zaha moze braniti Skakinu cast na Happy TV, a nije nikakvog dodira imao sa izborom gradonacelnika, moze i Dino koju reci o Vladi KS.
To sto bi on volio, sebi postavljat pitanja i na ista odgovarat,e to je vec za Matin Telering.Plati pa se klati.
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#13349 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Može i na hajatu, ne moraš ni klatiti, ali moraš biti SDA.Patton44 wrote: ↑14/04/2021 18:34Pa mogao je i Zaha koju reci o Vladi KS pa nije. Kifla je pozvan u emisiju da odgovara na pitanja,a ne da pita.Industrialyzer wrote: ↑14/04/2021 15:09
Hajde, kad Zaha moze braniti Skakinu cast na Happy TV, a nije nikakvog dodira imao sa izborom gradonacelnika, moze i Dino koju reci o Vladi KS.
To sto bi on volio, sebi postavljat pitanja i na ista odgovarat,e to je vec za Matin Telering.Plati pa se klati.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
