La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10551 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

ultima_palabra wrote: 06/04/2021 18:54
Crvena Tifoza wrote: 06/04/2021 18:10
ultima_palabra wrote: 06/04/2021 15:24 Nevjerovatno za kakav start dodijeli direktan crveni igracu Valladolida, onakvih startova ima deset na svakoj utakmici.

Negdje sam procitao da je bio faul Albe 10-15 sekundi prije gola Dembelea.
Start sa dvije noge sa leđa. Da ga nije oborio sigurno bi bila gol šansa. Procijenite sami.

Ne vidim da niko ne piše o startu na Messiju u 2. minuti. Penal 100% ali valjda bilo previše ‘rano’ u utakmici pa se niko ne buni. :?
Dvije noge? Start je bio toliko grozan da je Dembele vec uzeo loptu u ruke i spremao se da izvede slobodan udarac, ali je klizeci slucajno glavom pogodio u koljeno drugog igraca Valladolida i onda se poceo valjati.

https://streamvi.com/watch/1617653471
Znači samo se smije crveni dati ako igrača iznesu na nosilima?
Hajde što je uzeo loptu, ali ga ovaj hinjski dočeka koljenom u glavu. :-) Možda je bolje što se nije gledao VAR kod ovog starta.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#10552 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Crvena Tifoza wrote: 06/04/2021 19:51
ultima_palabra wrote: 06/04/2021 18:54
Crvena Tifoza wrote: 06/04/2021 18:10

Start sa dvije noge sa leđa. Da ga nije oborio sigurno bi bila gol šansa. Procijenite sami.

Ne vidim da niko ne piše o startu na Messiju u 2. minuti. Penal 100% ali valjda bilo previše ‘rano’ u utakmici pa se niko ne buni. :?
Dvije noge? Start je bio toliko grozan da je Dembele vec uzeo loptu u ruke i spremao se da izvede slobodan udarac, ali je klizeci slucajno glavom pogodio u koljeno drugog igraca Valladolida i onda se poceo valjati.

https://streamvi.com/watch/1617653471
Znači samo se smije crveni dati ako igrača iznesu na nosilima?
Hajde što je uzeo loptu, ali ga ovaj hinjski dočeka koljenom u glavu. :-) Možda je bolje što se nije gledao VAR kod ovog starta.
Pa nije dao tom igracu crveni (tesko je reci da li je bilo namjere za koljeno u glavu), nego ovome za bezazlen start. Ako se Dembele spremao da odmah izvede faul, znaci da je smatrao da nece biti ni zuti.
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#10553 Re: La Liga Santander

Post by perscitus »

LSD wrote: 06/04/2021 19:04
ultima_palabra wrote: 06/04/2021 15:24 Nevjerovatno za kakav start dodijeli direktan crveni igracu Valladolida, onakvih startova ima deset na svakoj utakmici.

Negdje sam procitao da je bio faul Albe 10-15 sekundi prije gola Dembelea.



Šta kažeš na onaj lakat u vugla Grizmana, ništa to jelde :lol: a i na faul nad Destom na samoj ivici 16-erca (moguc penal).
Sudija se napravi lud u oba slucaja :-)

Ovo tebi lakat? Previše pušiš, kažem ti, moraš znati kad ide indica kad sativa kad hibrid, ovako samo neke paranoje, psihoze, histerije. :D
Zato je meni Latinska Amerika zadnji stup obrane protiv modernog fudbala. Fudbal je kontakt, igra za velike, koliko var pomaže toliko odmaže jer nema načina da se vidi intezitet udarca, samo kontakt, a kontakt nije faul, daje prostora za glumu, dramaturgiju i scenografiju.
Zipa sad ovo, ovo je lakat, i to samo za žutog :gunjastajl:
Image
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10554 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Svaki lakat u vugla je za crvenog.
Suplje price o nekim intenzitetima, otpornosti glave, glumatanju itd me ne zanimaju :gunjastajl:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10555 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Marca javlja kako Mateu Lahoz nije bio prva opcija za glavnog sudiju na susretu Real Madrida i Barcelone.

Ovaj list piše kako se na prvom mjestu nalazio Ricardo de Burgos, a na drugom je bio José Luis Munuera Montero. Međutim, Sudijski komitet Španije je dobio pritisak od ljudi izvana te su tako ovu dvojicu gurnuli u stranu, a kao glavnog suca postavili Mateu Lahoza.
Pocele su igre bez granica. Gade mi se, blago receno.
Za one neupucene, Lahoz je stari navijac Hale.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#10556 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Pocele katalonske anal-ize sudija...
:-D

Ma sudija moze napraviti belaj. Ali hvala bogu var je tu za velike greske...
JelBistro
Posts: 740
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#10557 Re: La Liga Santander

Post by JelBistro »

Ali moraš priznati da im je svaka za anala. :lol:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10558 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

B6Redhell wrote: 07/04/2021 16:46 Pocele katalonske anal-ize sudija...
:-D

Ma sudija moze napraviti belaj. Ali hvala bogu var je tu za velike greske...
Prosle sezone, kada se titula navlacila kastiljskoj hali, VAR se nije ni gledao :lol: to znas i sam :gunjastajl:
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#10559 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

LSD wrote: 07/04/2021 15:21
Marca javlja kako Mateu Lahoz nije bio prva opcija za glavnog sudiju na susretu Real Madrida i Barcelone.

Ovaj list piše kako se na prvom mjestu nalazio Ricardo de Burgos, a na drugom je bio José Luis Munuera Montero. Međutim, Sudijski komitet Španije je dobio pritisak od ljudi izvana te su tako ovu dvojicu gurnuli u stranu, a kao glavnog suca postavili Mateu Lahoza.
Pocele su igre bez granica. Gade mi se, blago receno.
Za one neupucene, Lahoz je stari navijac Hale.

Lahoz navodno povrijedjen, pa su delegirali Gil Manzana :-) (meni daleko najmrzi sudija u Spaniji)
Rekao bih da nije mogao gori sudija bit delegiran po Barcu. Sjecas se u Villarealu dobio od Pereza one kese na poklon?
Sudija koji je crvene kartone dao Suarezu, Neymaru i Messiju. Kad god je mogao povalio je Barcelonu.
Morali su dat nekom neutralnijem sudiji da sudi el clasico.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#10560 Re: La Liga Santander

Post by deogest »

Cuj Gil Manzano sudi Clasico, jel to onaj sto je nakon tekme dobijao poklone od Pereza u svlacionici. :lol: :lol:

Image

:thumbup: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#10561 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Ove sezone sudio tri penala za Valenciu protiv Reala.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10562 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

deogest wrote: 10/04/2021 00:46 Cuj Gil Manzano sudi Clasico, jel to onaj sto je nakon tekme dobijao poklone od Pereza u svlacionici. :lol: :lol:

Image

:thumbup: :lol:
Eto taman Barca ne mora dolaziti u Madrid, džaba će dolaziti kad je pobjednik već riješen. :D
JelBistro
Posts: 740
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#10563 Re: La Liga Santander

Post by JelBistro »

Već je kriv sudija a nisu ni počeli. :-) :-)
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#10564 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

ultima_palabra wrote: 10/04/2021 14:48 Ove sezone sudio tri penala za Valenciu protiv Reala.
Dva ni P od penala, ali Ne kontaju to oni. On samo barcu zakida. :lol:
alen_alenovski
Posts: 39
Joined: 24/02/2021 02:03

#10565 Re: La Liga Santander

Post by alen_alenovski »

Veceras pobjeda domacina. Tocan rezultat 3 1, 3 2 ili 2 0.
Strijelci za domacine DZunior 2x i Benzema ili DZunior 1x i Benzema 1x. Za goste ako postignu pogodak, jedan je sigurno iz sumnjivog penala, strijelac midzet a ako postignu jos jedan grizman.
Trkaca kokos, DZunior ce da terorise one nehljebare iz rezimskog kluba.
Xforumas
Posts: 96
Joined: 02/04/2021 11:12

#10566 Re: La Liga Santander

Post by Xforumas »

1:3
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#10567 Re: La Liga Santander

Post by Ludzak »

Barcini navijaci navikli da su zrtve sudija. Na svakoj utakmici ih zakidaju. Bruka stvarno. Na njihovu korist se nikada nije sudilo.
bulevarmostar
Posts: 233
Joined: 29/06/2009 04:32

#10568 Re: La Liga Santander

Post by bulevarmostar »

...
Last edited by bulevarmostar on 10/04/2021 21:37, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10569 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Pedri se prošli El Clasico nije baš proslavio. Pretalentovan jeste, ali nema još ni iskustva a ni pluća da se nosi sa ovim veznim Reala. Ali naravno, sa druge strane, kroz velike tekme se i raste.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10570 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Auh.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#10571 Re: La Liga Santander

Post by bordo gandalf »

Uh Benzinca kako ga petom zabi
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10572 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Zabi ga pedofil
Xforumas
Posts: 96
Joined: 02/04/2021 11:12

#10573 Re: La Liga Santander

Post by Xforumas »

Veceras su lose odbrane prilika i za jedne i za druge. Ovamo Benzema, na drugoj strani Messi bi trebali iskoristiti neiskusne stopere.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10574 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Malo su se poigrali sa Kataloncima. :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#10575 Re: La Liga Santander

Post by veella »

Pjanic najbolji
Post Reply