Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#19001 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:11
drug_profi wrote: 05/04/2021 22:08
Hakiz wrote: 05/04/2021 21:26 I ne treba da znamo. Ni tebe ne interesuje kakve probleme ima stolar kada mu naručiš sto od mahagonija. Možda nema mahagonija na tržištu trenutno? Evropa donijela zakon o zabrani prometa mahagonijem jer postaje ugrožena vrsta? Tebe to nije briga, naručio si i hoćeš sto u roku i po dogovorenoj cijeni.
Pa realno, jel onda do stolara ili do tebe sto si nerazuman?
Do stolara, jer je prihvatio narudžbu.
Prihvatio narudzbu u uvjerenju i sa znanjem da je mahagoni dostupan. I sad nije ali ti ne uvazvas objektivne razloge. Drzis ga za rijec.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19002 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:11
drug_profi wrote: 05/04/2021 22:08
Hakiz wrote: 05/04/2021 21:26 I ne treba da znamo. Ni tebe ne interesuje kakve probleme ima stolar kada mu naručiš sto od mahagonija. Možda nema mahagonija na tržištu trenutno? Evropa donijela zakon o zabrani prometa mahagonijem jer postaje ugrožena vrsta? Tebe to nije briga, naručio si i hoćeš sto u roku i po dogovorenoj cijeni.
Pa realno, jel onda do stolara ili do tebe sto si nerazuman?
Do stolara, jer je prihvatio narudžbu.
otkud ti to da je prihvatio narudzbu?
znaci da nisu otvorili call centar jer nema telefona onda bi bilo pa sto nisu makar jedan otvorili i opet bi bili krivi
kao vjerovatno i stolar je kriv i kad primi narudzbu jer nema i kad ne primi jer nece da radi
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19003 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

foxlife wrote: 05/04/2021 22:09
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:05
foxlife wrote: 05/04/2021 21:59

a tu smo znaci
ti si znaci nisam za sda ali
moze se reci da ste malo pismeniji od onih zadrtih sda buzdovana
Da sam SDA, e puste sreće...
pa po ovome sto pises jedini zakljucak je taj iako nikad ranije nisam te smatrao sda al eto mozda sam krivu procjenu imao ranije
ja cu prvi pljunuti ovu vladu ako pogrijese

evo ja kad sam se uclanjivao u ns ova enisa spahic me je zvala da preuzmem clansku da budem posmatrac i sl
i mislio sam da je ok mada sam imao sumnju neku
kad je presla prvi sam bio da je popljujem iako jedino nju "bolje" znam od svih u nasoj stranci itd
a prodala se zbog bespravno izgradjene kuce papanka
Nije to jedini zaključak. Biti kritičar trojke ne znači automatski biti za SDA.
izvrsni direktor
Posts: 14708
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#19004 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

Hakiz wrote: 05/04/2021 21:05
izvrsni direktor wrote: 05/04/2021 11:13 Ma vrijeme je za smjenu. Kad oni radne navike i mentalitet radnika nisu uspjeli za 2 mjeseca promijenit
Kod privatnika ako ne promijeniš radne navike za sat dobiješ otkaz.

Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog.

Ne tražimo od njih promjenu izbornog zakona, Ustava, ukidanje entiteta.

Nego da uzmu metlu u ruke i pometu svoju avliju.
To ti kazem. Sta ce trojka, rastjerat ih. U trideset gofina se toliko problema nakupilo, oni ih jos nisu otklonili. A dva mjeseca vec proslo
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19005 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:16
foxlife wrote: 05/04/2021 22:09
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:05

Da sam SDA, e puste sreće...
pa po ovome sto pises jedini zakljucak je taj iako nikad ranije nisam te smatrao sda al eto mozda sam krivu procjenu imao ranije
ja cu prvi pljunuti ovu vladu ako pogrijese

evo ja kad sam se uclanjivao u ns ova enisa spahic me je zvala da preuzmem clansku da budem posmatrac i sl
i mislio sam da je ok mada sam imao sumnju neku
kad je presla prvi sam bio da je popljujem iako jedino nju "bolje" znam od svih u nasoj stranci itd
a prodala se zbog bespravno izgradjene kuce papanka
Nije to jedini zaključak. Biti kritičar trojke ne znači automatski biti za SDA.
biti kriticar trojke je u redu kad kritikujes prave stvari i tamo gdje ima mjesta za kritiku
ja sam prvi kritikovao ovo dogradonaclenica maric
zatim ovo oko ademovica juniora
ne znam sada napamet sve njihove propuste al ih ima
al ovo oko necega sto nema haman nikakve veze sa vladom nisi automatski za sda nego manuelno
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19006 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

drug_profi wrote: 05/04/2021 22:12
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:11
drug_profi wrote: 05/04/2021 22:08

Pa realno, jel onda do stolara ili do tebe sto si nerazuman?
Do stolara, jer je prihvatio narudžbu.
Prihvatio narudzbu u uvjerenju i sa znanjem da je mahagoni dostupan. I sad nije ali ti ne uvazvas objektivne razloge. Drzis ga za rijec.
Riječ je jedino šta u stvar imamo. Čast. A ako si majstor znaš kakvo je tržipte sirovina sa kojima rafiš. Ako ti je to hobi, ne moraš znati, žšali ako od toga živiš...

Doduše, u teoriji. U praksi ne znaš pa te navuku na izboru za gradonačelnika Sarajeva. Vidi se da nisu profesionalci, nivo hobista, to je to.
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19007 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

foxlife wrote: 05/04/2021 22:19
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:16
foxlife wrote: 05/04/2021 22:09

pa po ovome sto pises jedini zakljucak je taj iako nikad ranije nisam te smatrao sda al eto mozda sam krivu procjenu imao ranije
ja cu prvi pljunuti ovu vladu ako pogrijese

evo ja kad sam se uclanjivao u ns ova enisa spahic me je zvala da preuzmem clansku da budem posmatrac i sl
i mislio sam da je ok mada sam imao sumnju neku
kad je presla prvi sam bio da je popljujem iako jedino nju "bolje" znam od svih u nasoj stranci itd
a prodala se zbog bespravno izgradjene kuce papanka
Nije to jedini zaključak. Biti kritičar trojke ne znači automatski biti za SDA.
biti kriticar trojke je u redu kad kritikujes prave stvari i tamo gdje ima mjesta za kritiku
ja sam prvi kritikovao ovo dogradonaclenica maric
zatim ovo oko ademovica juniora
ne znam sada napamet sve njihove propuste al ih ima
al ovo oko necega sto nema haman nikakve veze sa vladom nisi automatski za sda nego manuelno
Ja ostajem pri svom.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19008 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:20
foxlife wrote: 05/04/2021 22:19
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:16

Nije to jedini zaključak. Biti kritičar trojke ne znači automatski biti za SDA.
biti kriticar trojke je u redu kad kritikujes prave stvari i tamo gdje ima mjesta za kritiku
ja sam prvi kritikovao ovo dogradonaclenica maric
zatim ovo oko ademovica juniora
ne znam sada napamet sve njihove propuste al ih ima
al ovo oko necega sto nema haman nikakve veze sa vladom nisi automatski za sda nego manuelno
Ja ostajem pri svom.
ok ostaj i ja ostajem da si za sda :)
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19009 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

foxlife wrote: 05/04/2021 22:22
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:20
foxlife wrote: 05/04/2021 22:19

biti kriticar trojke je u redu kad kritikujes prave stvari i tamo gdje ima mjesta za kritiku
ja sam prvi kritikovao ovo dogradonaclenica maric
zatim ovo oko ademovica juniora
ne znam sada napamet sve njihove propuste al ih ima
al ovo oko necega sto nema haman nikakve veze sa vladom nisi automatski za sda nego manuelno
Ja ostajem pri svom.
ok ostaj i ja ostajem da si za sda :)
Kako ti je ono bio potpis :wink:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19010 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Sociolog wrote: 05/04/2021 21:44 ajde jos nabroj da je ova vlada kriva za zagadjenje za bespravnu gradnju itd
Znas samo psovati i vrijedjati, klosarcino raspala s Otoke, eto tvoje meritornosti.
[/quote]

zaboravih napisati ranije
sto nisi citirao kompletan post gdje sam "vrijedjao"
nabije te klosar jos jednom
papak jedan
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19011 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:24
foxlife wrote: 05/04/2021 22:22
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:20

Ja ostajem pri svom.
ok ostaj i ja ostajem da si za sda :)
Kako ti je ono bio potpis :wink:
onako kako kazem a ne kako zakljucis
za neke stvari su dovoljna djela a ne rijeci

ako je ovo gore sve navedeno sarkazam onda je do mene
mada ne vjerujem
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19012 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

foxlife wrote: 05/04/2021 22:26
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:24
foxlife wrote: 05/04/2021 22:22

ok ostaj i ja ostajem da si za sda :)
Kako ti je ono bio potpis :wink:
onako kako kazem a ne kako zakljucis
za neke stvari su dovoljna djela a ne rijeci

ako je ovo gore sve navedeno sarkazam onda je do mene
mada ne vjerujem
Nisu stvari crno-bijele, žao mi je.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19013 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:28
foxlife wrote: 05/04/2021 22:26
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:24

Kako ti je ono bio potpis :wink:
onako kako kazem a ne kako zakljucis
za neke stvari su dovoljna djela a ne rijeci

ako je ovo gore sve navedeno sarkazam onda je do mene
mada ne vjerujem
Nisu stvari crno-bijele, žao mi je.
nisu naravno
pitanje je koliko je greska vlade u vezi 2 telefona u vezi hitne i ambulanti i sta je jos ovdje pominjano
i da li je uopste na kraju greska vlade u tim slucajevima
a posto ne znamo mozemo nagadjati i jedno i drugo ne znamo ko je upravu
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19014 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

foxlife wrote: 05/04/2021 22:30
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:28
foxlife wrote: 05/04/2021 22:26

onako kako kazem a ne kako zakljucis
za neke stvari su dovoljna djela a ne rijeci

ako je ovo gore sve navedeno sarkazam onda je do mene
mada ne vjerujem
Nisu stvari crno-bijele, žao mi je.
nisu naravno
pitanje je koliko je greska vlade u vezi 2 telefona u vezi hitne i ambulanti i sta je jos ovdje pominjano
i da li je uopste na kraju greska vlade u tim slucajevima
a posto ne znamo mozemo nagadjati i jedno i drugo ne znamo ko je upravu
Riba od glave smrdi. Pa i kantonalna.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19015 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:31
foxlife wrote: 05/04/2021 22:30
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:28

Nisu stvari crno-bijele, žao mi je.
nisu naravno
pitanje je koliko je greska vlade u vezi 2 telefona u vezi hitne i ambulanti i sta je jos ovdje pominjano
i da li je uopste na kraju greska vlade u tim slucajevima
a posto ne znamo mozemo nagadjati i jedno i drugo ne znamo ko je upravu
Riba od glave smrdi. Pa i kantonalna.
a odakle smrdi hobotnica?
Sociolog
Posts: 5763
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#19016 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sociolog »

Forto, vandredna konferencija januar 2021

Naredjujem da Krizni stab otvori Call centri, koji ce biti besplatni i gdje ce gradjani blagovremeno dobiti informacije i rezultate.

Prvo Brojevi nisu besplatni( dok ona muzika tresti, dok cekas zauzece skida kredit), haj to mogu razumijeti, opravdavam.

Drugo za Novi Grad, samo 2 jebena broja.
Pa da si normalan. Jedva ste uspjeli formirati vlast, i da se trudite i borite, vi traljavo 2 broja po jednoj opstini.
Od februara do aprila prosjek 120 rtg snimaka dnevno,bez rezultata za testiranje za starije ljude, koji ne koriste viber.
Zoves 3/4 dana po 12 sati dok dobijes, ako imas srece da ti " upala nije pokrenula na parenhimu".
A ako nemas srece,zavrsis kao onaj tip iz Butmira sto je 700 puta zvao na intezivnoj, ili kao onaj mladic od 23 godine, rahmetli, sto 4 dana zvali sve zive, i niko ih nije primio.

Umjesto da stavis 50 brojeva, po 1 opstini, bilo bi volentera sigurno, da ljudima ocitaju nalaz rtg, sto je NAJKRUCIJALNIJE, ti mrljavo im ostavis po 2 broja samo.

Volio bih da se neko ovdje javi , ko je imao makar srednju upalu pa da isprica samo svoju pricu, oko nalaza, i odredjivanja terapije/a. Ja sam imao srecu, Bog me spasio, nazalost, masa druge raje nije imala srecu da blagovremeno krenu u lijecenje, nego su zakasnili s losim ishodom.

Administratori, izvini, morao sam napisati ovo. Molim vas, nemojte izbrisati.

Puno zdravlja svima prije svega zelim, i da ne prolazite horore, i trosite zivce i stresove.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#19017 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:19
drug_profi wrote: 05/04/2021 22:12
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:11

Do stolara, jer je prihvatio narudžbu.
Prihvatio narudzbu u uvjerenju i sa znanjem da je mahagoni dostupan. I sad nije ali ti ne uvazvas objektivne razloge. Drzis ga za rijec.
Riječ je jedino šta u stvar imamo. Čast. A ako si majstor znaš kakvo je tržipte sirovina sa kojima rafiš. Ako ti je to hobi, ne moraš znati, žšali ako od toga živiš...

Doduše, u teoriji. U praksi ne znaš pa te navuku na izboru za gradonačelnika Sarajeva. Vidi se da nisu profesionalci, nivo hobista, to je to.
U svakom poslu postoji viša sila. Okolnosti koje nisu mogle biti predviđene.
Mahagoni je jučer bio dostupan, danas nije po istoj cijeni.
Analogno tome da su računali da će ljudi raditi svoj posao, a ne opstruirati.
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19018 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

Sociolog wrote: 05/04/2021 22:46
Volio bih da se neko ovdje javi , ko je imao makar srednju upalu pa da isprica samo svoju pricu, oko nalaza, i odredjivanja terapije/a. Ja sam imao srecu, Bog me spasio, nazalost, masa druge raje nije imala srecu da blagovremeno krenu u lijecenje, nego su zakasnili s losim ishodom.

Ujutro RTG i lsboratorija, popodne doktor iz ambulante telefonom pročitao mi nalaz, predveče u covid ambulanti dobio terapiju, podigao u apoteci i počeo. Poslije 2 dana stanje se ne mijenja, otišao u covid ambulantu, u covid ambulanti promijene terapiju, počnem isti dan i poslije 2 dana zdrav. A PCR test mi bio negativan, tako da zvanično nisam ni imao covid :lol:
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19019 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

drug_profi wrote: 05/04/2021 22:57
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:19
drug_profi wrote: 05/04/2021 22:12

Prihvatio narudzbu u uvjerenju i sa znanjem da je mahagoni dostupan. I sad nije ali ti ne uvazvas objektivne razloge. Drzis ga za rijec.
Riječ je jedino šta u stvar imamo. Čast. A ako si majstor znaš kakvo je tržipte sirovina sa kojima rafiš. Ako ti je to hobi, ne moraš znati, žšali ako od toga živiš...

Doduše, u teoriji. U praksi ne znaš pa te navuku na izboru za gradonačelnika Sarajeva. Vidi se da nisu profesionalci, nivo hobista, to je to.
U svakom poslu postoji viša sila. Okolnosti koje nisu mogle biti predviđene.
Mahagoni je jučer bio dostupan, danas nije po istoj cijeni.
Analogno tome da su računali da će ljudi raditi svoj posao, a ne opstruirati.
Ah, uvijek se nađe opravdanje za svoje.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#19020 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Hakiz wrote: 05/04/2021 22:59
drug_profi wrote: 05/04/2021 22:57
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:19

Riječ je jedino šta u stvar imamo. Čast. A ako si majstor znaš kakvo je tržipte sirovina sa kojima rafiš. Ako ti je to hobi, ne moraš znati, žšali ako od toga živiš...

Doduše, u teoriji. U praksi ne znaš pa te navuku na izboru za gradonačelnika Sarajeva. Vidi se da nisu profesionalci, nivo hobista, to je to.
U svakom poslu postoji viša sila. Okolnosti koje nisu mogle biti predviđene.
Mahagoni je jučer bio dostupan, danas nije po istoj cijeni.
Analogno tome da su računali da će ljudi raditi svoj posao, a ne opstruirati.
Ah, uvijek se nađe opravdanje za svoje.
Opravdanje?
Hajmo biti objektivni samo. Nista vise.
Ovoj vladi samo sto nismo poceli prigovarati sto proljece kasni.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#19021 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

drug_profi wrote: 05/04/2021 23:00
Hakiz wrote: 05/04/2021 22:59
drug_profi wrote: 05/04/2021 22:57

U svakom poslu postoji viša sila. Okolnosti koje nisu mogle biti predviđene.
Mahagoni je jučer bio dostupan, danas nije po istoj cijeni.
Analogno tome da su računali da će ljudi raditi svoj posao, a ne opstruirati.
Ah, uvijek se nađe opravdanje za svoje.
Opravdanje?
Hajmo biti objektivni samo. Nista vise.
Ovoj vladi samo sto nismo poceli prigovarati sto proljece kasni.
Ovoj vladi se samo moze fakturisati ovo vezano za telefone i pristup zdravstvenim ustanovama koje su pod njenom nadleznoscu. Imali opravdanje ili ne to je od momenta formiranja nove skupstinske vecine pod njihovom ingerencijom. U tom dijelu se morao bolje odraditi posao.

Kada su zasluge u pitanju njima ih mozemo pripisati kada su u pitanju punktovi za testiranje koji su drasticno olaksali i ubrzali testiranje, a mozemo im pripisati i znacajno povecanje bolnickih kapaciteta za covid pacijente.

Ovo drugo je dosta teze odraditi od ovog prvog pa su to odradili kako treba i na vrijeme. Ovo vezano za telefone i taj prvi kontakt sa doktorom je vjerovatno u startu potcijenjen problem kojem se nije pridavala posebna paznja..
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19022 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Hakize stanica se ipak radi koliko vidim
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#19023 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Znaci protesti vlasti protiv opozicije :D haj nek smo i to docekali :D
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#19024 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

foxlife wrote: 06/04/2021 10:45 Hakize stanica se ipak radi koliko vidim
:-D
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#19025 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saabsa »

Hakiz wrote: 05/04/2021 15:00
saabsa wrote: 05/04/2021 09:21
Hakiz wrote: 04/04/2021 21:54

Ja sam imao situaciju sa dvije osobe, od 78 i od 85 godina. Nisu htjeli doći ni iz privatne klinike. A onaj lik mi se smije na post. Jedna je umrla, druga umire.

Neka nam sve ovo, sada plaćamo ne samo glasanje za SDA u kantonu nego i neizlazak na izbore "Svi su isti".

Eto, ako nisu isti i nije bilo prevoza pod SDA, zašto ga nema sad pod trojkom?

Svako ti radi ono šta mu dozvoliš, tako da smo im mi ovo sve dozvolili. Balašević je dobro pjevao: "Nisu krivci primitivci što su pokupili vlast, korov nikne di god stigne, ma svaka njima čast, krivi smo mi..."

Do nas je.

Nisu svi isti, ali to ne znači ni da su novi bolji.
Bez namjer da koga branim ali sam zadnjih 15 dana proveo barem 30-40 sati u kovid centru jedne sarajevske opštine, i vjeruj mi da vozila samo dođu pokupe nove pacijente za UKCS ili Opću i odmah odlaze sa pacijentima, bukvalno nisam ni jedno auto vidio da se zadržalo 15 minuta pred domom zdravlja.
Ljudi poginuše po cijeli dan.
Govorim od kuće do ambulante. Iz ambulante u bolnicu voze, to je istina. Ali ima ljudi koji od kuće ne mogu doći do ambulante ili bolnice i vratiti se poslije liječenja jer su teško pokretni ili nepokretni. Hitna slično, oni su posebna priča.

Kao što kolega gore reče, stare na krkače pa nositi, to nam je sudbina i sa SDA i sa Fortinom vladom.
Nema slobodnih vozila, nema vozača ni za sve koje moraju u bolnicu da voze...
Da vlada za tri mjeseca kupi po 5 auta i zaposli po 10 vozača i sestara po domu zdravlja jebali bi im sve na kamaru...
Locked