La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10476 Re: La Liga Santander
Luis Suarez. Najbolji napadač 21 vijeka. 
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#10477 Re: La Liga Santander
17 utakmica bez poraza sa ovum ublehasem,da je ostao Valverde sad bi bjezali suparnicima 10 -15 bodova
- Logovan
- Posts: 102803
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10478 Re: La Liga Santander
Jao šta fuli Isak... 
- deogest
- Posts: 2091
- Joined: 16/08/2020 15:20
#10479 Re: La Liga Santander
Leo Messi records in #LaLigaSantander...
Most goals
Most assists
Most wins
Most braces
Most hat-tricks
Most teams scored against
Most goals in a single season
Most Barça appearances
Most Barça titles
Most POTM awards
#LaLigaHistory
- Bosanski_kralj
- Posts: 10191
- Joined: 31/03/2007 00:07
#10480 Re: La Liga Santander
-
kuruma
- Posts: 88
- Joined: 06/03/2021 22:48
#10481 Re: La Liga Santander
Prije svega jedan gospodin, pa onda fudbalerBosanski_kralj wrote: ↑22/03/2021 13:31![]()
Definitivno najodvratniji igrač.
- Logovan
- Posts: 102803
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10482 Re: La Liga Santander
Odbio Monchengladbach, ostaje još jednu sezonu u B ekipi Sociedada.
Ide mi nešto na to da bi mogao biti vrhunski trener.


- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#10483 Re: La Liga Santander
Večeras finale prošlogodišnjeg kupa. Bilbao i Sociedad. Finale se igra u Andaluziji, na "olimpijskom" stadionu u Sevilli
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10484 Re: La Liga Santander
Ja sranja i sudjenja. Sviraj zaledje odmah. A ne nakon citave minute kad se postigne gol.
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#10485 Re: La Liga Santander
Jesu to fakat Real Madridu ispravno poništili gol nakon 60 sekundi u kojima se nije igralo. Kakva krađa ne mogu vjerovati.
Možda je vrijeme da Perez obavi redovni godišnji razgovor sa šefom sudija.
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#10486 Re: La Liga Santander
Odlično suđenje u Madridu. 3 gola iz offsidea i ni jedan od njih nije priznat. Ona dva su regularna i pobjeda je zaslužena.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10487 Re: La Liga Santander
Ma sta se nije igralo.. ove godine je real 2x DVA PUTA, Vise zakinut nego katalončići ti, zato ne razglabaj bogati...
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#10488 Re: La Liga Santander
#samoRealNoB6Redhell wrote: ↑03/04/2021 20:00Ma sta se nije igralo.. ove godine je real 2x DVA PUTA, Vise zakinut nego katalončići ti, zato ne razglabaj bogati...
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11769
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10489 Re: La Liga Santander
Zar imaju obraza simpatizeri RM da kmeče na suđenje? Zadnjih deset dobijenih utakmica bilo je zahvaljujući sudijama i VARu. 
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10490 Re: La Liga Santander
Najzešči trollas ovaj iznad. Gerro mila majka za njeg. Ali nema mu onog čmolje da banuje svakog ko je u konfliktu sa ovom princezom iznad.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10491 Re: La Liga Santander
Procitaj malo moj post. Kakava kradja. Kakavi bakraci. Nismo katalončići da se kmeci ko ovaj crveni.
Ovdje je sporno sto se ne svira odmah. Prekrsaj/offside itd. A ne nakon sto padne gol nakon 5-10 drugih dodira lopte...
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#10492 Re: La Liga Santander
E ne znam da li na wikipediji postoji definicija kmečanja ali ako ne postoji evo moj mali prijedlog ovo boldirano što si gore napisao. Šta te briga barem ćeš biti faca u kme populaciji.
Moj redhel treba znati i kad zašutiti. Provalio si se, nije ti to prvi, a siguran sam ni zadnji put, fino se poklopiš ušima 5 dana i idemo dalje. Ali jok mora on replajat i vaditi se.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10493 Re: La Liga Santander
Eee ko mi reče. Da sam se provalio.
Nadovezes se da neko kuka da je zakinut. A Moja primjedba je slabe reakcije i sudjenje.
I sad ti faca.
Nadovezes se da neko kuka da je zakinut. A Moja primjedba je slabe reakcije i sudjenje.
I sad ti faca.
Last edited by B6Redhell on 03/04/2021 20:51, edited 1 time in total.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11769
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10494 Re: La Liga Santander
@Korovjev džaba se trudiš, vidiš i sam da ‘dotaknjuju’ dno sa svojim kmečanjem. 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10495 Re: La Liga Santander
Navijaci Reala i Barce su posebna sorta ljudi. Samo kukaju ko je vise zakinut.
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#10496 Re: La Liga Santander
Ma nepismenost i opraštam svakako nije tema ovog foruma, ali moram reagirati kad neko uporno piše stvari koje nemaju nikakve veze sa stvarnošću. Na žalost ona stara ‘laž izgovorena 100 puta postaje istina’ kao da je stvorena za ovo moderno doba interneta, socijalnih mreza, foruma.
Ali da, džaba pričam, nema veze sa realnošću osoba koja ozbiljno piše o zakidanju Reala, pa i Barce u La Ligi. Samo mi nije jasno gdje izbroja 2X.
Ali da, džaba pričam, nema veze sa realnošću osoba koja ozbiljno piše o zakidanju Reala, pa i Barce u La Ligi. Samo mi nije jasno gdje izbroja 2X.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10497 Re: La Liga Santander
Cuj jebote’. Jesmo pismeni.
Nije ti ravan aleksandar Puškin i maksim gorki. I to sa malim slovima napisani. 
Kataloncici su jako osjetljivi kad je u pitanju sudjenje... gdje dovede moj komentar koji nije imo veze o zakidanju nekoga..
Kataloncici su jako osjetljivi kad je u pitanju sudjenje... gdje dovede moj komentar koji nije imo veze o zakidanju nekoga..
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10498 Re: La Liga Santander
Kastiljčići uznemireni opet 
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10500 Re: La Liga Santander
Ne uzimajte za ozbiljno kastiljčića RedHella, uznemiri se kad mu Hala pobjedi pa onda ne zna šta piše 
