Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12676 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Manual »

Sto bi reko Forto, Mtel je domaca kompanija,al su vlasnici iz inostranstva.
To pitaj sultaniju, koja je njoj domaca kompanija...
Ko radi reviziju u na koševu?
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#12677 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by putokaz1 »

najveći krivac za izbor Skake 2016 i sad je NIP,tada su bili SDA a sad su kao lideri 4orke smutili Predsjednika GV
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12678 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Manual wrote: 27/03/2021 19:28
Patton44 wrote: 27/03/2021 19:06
Manual wrote: 27/03/2021 16:46
Almedina, Elmedin, Galib skraćenica ti je od AEG. Trebalo ti je vremena da iskopaš ali si se potrudio hahaha
Majko draga šta je ovo...dokle ide sve ovo
Otac mu državu granap na Soukbunaru, a na njemu bio granap.
Sto bi reko Forto, Mtel je domaca kompanija,al su vlasnici iz inostranstva.
hahahaha, de ba malo elaboriraj, kako mu je propao granap..
Ako vec tako kazes
Klepo ga Galib po usima.Hajd :run:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#12679 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Svi laju protiv Dine dok ovaj ne javi da pristaje na face to face :D

Nema politicara koji moze Konakovica dobiti u takvom duelu, doktorirao je javne nastupe. Samo pogledajte Skakin izraz lica kada Senad kaze da je Dino pristao na f2f.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12680 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Dino je kriv za sve :mrgreen:

Majke mi koji trn u oku. Pa kad ste toliko sigurni, što kaže @Industrialyzer što se saseru svi kad im se ponudi f2f.
olimp84
Posts: 125
Joined: 04/03/2018 23:27
Location: krivo usmjeren

#12681 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by olimp84 »

Industrialyzer wrote: 27/03/2021 22:06 Svi laju protiv Dine dok ovaj ne javi da pristaje na face to face :D

Nema politicara koji moze Konakovica dobiti u takvom duelu, doktorirao je javne nastupe. Samo pogledajte Skakin izraz lica kada Senad kaze da je Dino pristao na f2f.
gdje ima da se pogleda skakin izraz lica
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#12682 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

olimp84 wrote: 27/03/2021 22:15
Industrialyzer wrote: 27/03/2021 22:06 Svi laju protiv Dine dok ovaj ne javi da pristaje na face to face :D

Nema politicara koji moze Konakovica dobiti u takvom duelu, doktorirao je javne nastupe. Samo pogledajte Skakin izraz lica kada Senad kaze da je Dino pristao na f2f.
gdje ima da se pogleda skakin izraz lica
Bice sutra na youtube cijelo gostovanje pa negdje pred kraj se Dino javio reziji i prenijeli Skaki mustuluk.

Koji bi to cirkus bio, sa jedne strane majstor javnih nastupa, a sa druge...pa, Abdulah Skaka :lol:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12683 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12684 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Industrialyzer wrote: 27/03/2021 22:06 Svi laju protiv Dine dok ovaj ne javi da pristaje na face to face :D

Nema politicara koji moze Konakovica dobiti u takvom duelu, doktorirao je javne nastupe. Samo pogledajte Skakin izraz lica kada Senad kaze da je Dino pristao na f2f.


Dino je razočarao svojim nastupima i izjavama posljednih dana.

Matiranu SDA je doveo u situaciju da se vrati u igru i krenu u kontra napad.

A Dino im je stvorio taj prostor svojim nespretnim izjavama

Doveo se u situaciju da se on nešto pravda.

Vrlo loše odigrano od strane NiPa i Dine, cijeli ovaj proces oko Bogićevića.

Mislim da je Dino malo ishitren i da treba da uzme par savjetnika sa kojima će podijeliti mišljenja i izjave.


Jako mnogo loših poteza

Krenuo za Zenicu i stao eto na putu da se oglasi.

Pobogu kakva je to politika, daj se uozbilji malo, pomjeri granice u svojoj glavi...pa jel se sve svelo na FB komentarisanje svake aktuelnosti u gradu.


Sve se nadam da će konačno stati sa ovim.
Troši vrijeme na dokazivanje da su SDA kriminalci.

Jasno nam je svima, svi to znamo, nema potrebe nam to dokazivati.
last mohicans
Posts: 18185
Joined: 09/08/2012 23:19

#12685 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

emmir1 wrote: 27/03/2021 23:16
Industrialyzer wrote: 27/03/2021 22:06 Svi laju protiv Dine dok ovaj ne javi da pristaje na face to face :D

Nema politicara koji moze Konakovica dobiti u takvom duelu, doktorirao je javne nastupe. Samo pogledajte Skakin izraz lica kada Senad kaze da je Dino pristao na f2f.


Dino je razočarao svojim nastupima i izjavama posljednih dana.

Matiranu SDA je doveo u situaciju da se vrati u igru i krenu u kontra napad.

A Dino im je stvorio taj prostor svojim nespretnim izjavama

Doveo se u situaciju da se on nešto pravda.

Vrlo loše odigrano od strane NiPa i Dine, cijeli ovaj proces oko Bogićevića.

Mislim da je Dino malo ishitren i da treba da uzme par savjetnika sa kojima će podijeliti mišljenja i izjave.


Jako mnogo loših poteza

Krenuo za Zenicu i stao eto na putu da se oglasi.

Pobogu kakva je to politika, daj se uozbilji malo, pomjeri granice u svojoj glavi...pa jel se sve svelo na FB komentarisanje svake aktuelnosti u gradu.


Sve se nadam da će konačno stati sa ovim.
Troši vrijeme na dokazivanje da su SDA kriminalci.

Jasno nam je svima, svi to znamo, nema potrebe nam to dokazivati.
Slažem se,mislim da ce mu sve ovo valjati dugoročno. Mora promijeniti diskurs i odustati od komentarisanja svega i svačega.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4050
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#12686 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Nobody's perfect.

Napisah na jednoj drugoj temi da će od mene i mojih dobiti glasove i na slijedećim izborima, ako doživimo iste naravno, s obzirom na situVaciju.

Što neko napisa, u borbi sa SDA se mora biti maltene savršeno a znamo da to niko nije i u tom kontekstu forsiranje Ademovića ima (kako mrzim tu riječ) legitimitet ali nije bilo poželjno i valjda mu je to sad jasno. Isto tako se nadam da mu je jasno da je dobar dio simpatizera NiP-a i sadašnje trojke dobrano umoran od prepucavanja na društvenim mrežama i uopšteno oglašavanja po bilo kom pitanju. Ono što sam ja lično očekivao od istih jesu konkretna djela, ne priča o tome kako "smo otvoreni prema SDA i njihovim kadrovima koji rade dobro i nemamo ništa protiv da isti ostanu na pozicijama na kojima jesu" ili "Alija izetbegović nam je uzor" ili ova glupost sa "genetskom predodređenošću" itd. itd.

Ovi, za koje se nadamo da će biti svrgnuti sa vlasti jednog dana, da su šta valjali i radili kako treba mi realno ne bi bili danas u govnima u kojima i jesmo, uključujući lik i djelo dobrog dede Alje. Što se mlađih naraštaja tiče , iste treba uvoditi u politiku, na njima svijet ostaje i u tom kontekstu sam ZA što se malog Ademovića ili ovog Ifrana tiče (nema veze SDP ili NS jer trojku gledam kao jedno) ali me niko ne može uvjeriti da takvih i možda čak i boljih nema u bilo kojoj stranci trojke a bez family background-a ali iz nekog razloga ili nisu prepoznati ili ne mogu doći do izražaja. I da ne zaboravim, da se mene pita, ja bih uveo starosnu granicu za obnašanje bilo koje funkcije, druže/drugarice došao si u određene godine kad si u evidentnom padu svih životnih funkcija i nemaš realno šta više za ponuditi i nije više za tebe izlaganje bilo kakvim naporima.

I da se na kraju vratim na lik i djelo Dine Konakovića, mnogo ranije konstatovah da ovo nije "one-man show" i da je isti u velikoj opasnosti da zastrani na svom putu i da se nadam da neće. Sudeći po svemu, unazad proteklih pola godine-godinu, isti polako popušta i počinje da pokazuje niz slabosti koji iskreno odbijaju određeni broj simpatizera NiP-a i trojke uopšteno. Krajnje mu je vrijeme da se okruži dobrom ekipom i poradi na mnogim pitanjima skupa sa istima, od kadroviranja, nastupa u javnosti, politike tj. smjera u kojem se treba kretati itd. On definitivno figurira i jeste materijal za lidera ne samo trojke nego i za mnogo veće stvari i kao takav ne treba da "izgori" u borbi za boljitak svih nas a što mu se dešava s obzirom da nalazi za shodno da se u sve "petlja". Ima određenu karizmu, zna protivnika i način na koji djeluju, mora biti ne jedan nego minimum tri koraka ispred njih ali to ne može sam i nadam se da mu je to jasno.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#12687 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dr. Kuca »

Da nije u pitsnju Bogicevic, ovi nip botovi i brave heart bi ga vec proglasili sda placenikom i izdajnikom.
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12688 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

Billy The Pljuc wrote: 28/03/2021 09:01 Nobody's perfect.

Napisah na jednoj drugoj temi da će od mene i mojih dobiti glasove i na slijedećim izborima, ako doživimo iste naravno, s obzirom na situVaciju.

Što neko napisa, u borbi sa SDA se mora biti maltene savršeno a znamo da to niko nije i u tom kontekstu forsiranje Ademovića ima (kako mrzim tu riječ) legitimitet ali nije bilo poželjno i valjda mu je to sad jasno. Isto tako se nadam da mu je jasno da je dobar dio simpatizera NiP-a i sadašnje trojke dobrano umoran od prepucavanja na društvenim mrežama i uopšteno oglašavanja po bilo kom pitanju. Ono što sam ja lično očekivao od istih jesu konkretna djela, ne priča o tome kako "smo otvoreni prema SDA i njihovim kadrovima koji rade dobro i nemamo ništa protiv da isti ostanu na pozicijama na kojima jesu" ili "Alija izetbegović nam je uzor" ili ova glupost sa "genetskom predodređenošću" itd. itd.

Ovi, za koje se nadamo da će biti svrgnuti sa vlasti jednog dana, da su šta valjali i radili kako treba mi realno ne bi bili danas u govnima u kojima i jesmo, uključujući lik i djelo dobrog dede Alje. Što se mlađih naraštaja tiče , iste treba uvoditi u politiku, na njima svijet ostaje i u tom kontekstu sam ZA što se malog Ademovića ili ovog Ifrana tiče (nema veze SDP ili NS jer trojku gledam kao jedno) ali me niko ne može uvjeriti da takvih i možda čak i boljih nema u bilo kojoj stranci trojke a bez family background-a ali iz nekog razloga ili nisu prepoznati ili ne mogu doći do izražaja. I da ne zaboravim, da se mene pita, ja bih uveo starosnu granicu za obnašanje bilo koje funkcije, druže/drugarice došao si u određene godine kad si u evidentnom padu svih životnih funkcija i nemaš realno šta više za ponuditi i nije više za tebe izlaganje bilo kakvim naporima.

I da se na kraju vratim na lik i djelo Dine Konakovića, mnogo ranije konstatovah da ovo nije "one-man show" i da je isti u velikoj opasnosti da zastrani na svom putu i da se nadam da neće. Sudeći po svemu, unazad proteklih pola godine-godinu, isti polako popušta i počinje da pokazuje niz slabosti koji iskreno odbijaju određeni broj simpatizera NiP-a i trojke uopšteno. Krajnje mu je vrijeme da se okruži dobrom ekipom i poradi na mnogim pitanjima skupa sa istima, od kadroviranja, nastupa u javnosti, politike tj. smjera u kojem se treba kretati itd. On definitivno figurira i jeste materijal za lidera ne samo trojke nego i za mnogo veće stvari i kao takav ne treba da "izgori" u borbi za boljitak svih nas a što mu se dešava s obzirom da nalazi za shodno da se u sve "petlja". Ima određenu karizmu, zna protivnika i način na koji djeluju, mora biti ne jedan nego minimum tri koraka ispred njih ali to ne može sam i nadam se da mu je to jasno.
NIP pored Dine nema cestita insana koji zna progovoriti..
Evo, uzeti sve koji obnasaju neku funkciju, sastaviti ih, nemaju pola njegovog vokabulara. Greska je sto se Dino bavi politikom i komentarima od rupa na cesti, pa do ovako ozbiljnih politickih tema, kao sto su izbori....ne mozes ti sve pokrivati.
Nip je Dino,....
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12689 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

emmir1 wrote: 27/03/2021 23:16
Industrialyzer wrote: 27/03/2021 22:06 Svi laju protiv Dine dok ovaj ne javi da pristaje na face to face :D

Nema politicara koji moze Konakovica dobiti u takvom duelu, doktorirao je javne nastupe. Samo pogledajte Skakin izraz lica kada Senad kaze da je Dino pristao na f2f.


Dino je razočarao svojim nastupima i izjavama posljednih dana.

Matiranu SDA je doveo u situaciju da se vrati u igru i krenu u kontra napad.

A Dino im je stvorio taj prostor svojim nespretnim izjavama

Doveo se u situaciju da se on nešto pravda.

Vrlo loše odigrano od strane NiPa i Dine, cijeli ovaj proces oko Bogićevića.

Mislim da je Dino malo ishitren i da treba da uzme par savjetnika sa kojima će podijeliti mišljenja i izjave.


Jako mnogo loših poteza

Krenuo za Zenicu i stao eto na putu da se oglasi.

Pobogu kakva je to politika, daj se uozbilji malo, pomjeri granice u svojoj glavi...pa jel se sve svelo na FB komentarisanje svake aktuelnosti u gradu.


Sve se nadam da će konačno stati sa ovim.
Troši vrijeme na dokazivanje da su SDA kriminalci.

Jasno nam je svima, svi to znamo, nema potrebe nam to dokazivati.
Apsolutno se slazem. :thumbup:
Treba mu par savjetnika hladne glave da ga malo usmjere i ne dozvole da uvijek reaguje na prvu. Kao predsjednik stranke koja pretenduje da bude jedna od najvecih u drzavi ne smije sebi dozvoliti da nalijece na svaku provokaciju i da ljudima bude dostupan.

Bakiru, Zeljku i Fahri se niko ne moze direktno obratiti jer mislim da ni ne znaju koristiti drustvene mreze, a on je dostupan i to se masovno koristi za provokacije.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4050
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#12690 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Slažem se da je NiP Dino ali zaista ima ljudi u stranci koji vrijede. Ja znam nekoliko članova stranke od kojih su neki bili na izbornim listama ali nisu uspjeli biti izabrani iz više razloga, ili nisu sa tim nekim family background-om ili popularni u smislu da se kreću ili poznaju veći broj ljudi i sl. Školovani, pametni, elokventni ali možda nikad neće uspjeti doći do izražaja i iskreno ne znam kako to promijeniti, iluzorno je očekivati da ih Dino himself prepozna i promoviše od najnižih nivoa pogotovo. Da ne bude zablude, nisu baš svi od tih koje ja poznajem isti kalibar ili da kažem da vrijede ali mogu garantovati sasvim sigurno jedno od njih jeste. Kako sad sve to isprofilirati i dati ljudima da dođu do izražaja je već problem, nadam se izgradnjom stranke i pozicioniranjem ispravnih kadrova unutar iste koji imaju kvalitete da isto prepoznaju i rade na istom. Ovo sa Adnanom Delićem je izgleda bio pun pogodak a takvih ljudi ima još jer ako se dođe u situaciju da se uglavnom vrte ista lica na izbornim listama a od kojih su mnogi prebjezi ili su tu zahvaljujući porodičnim korijenima onda će se stvari poput Srdića ili Ademovića vječno dešavati ili spočitavati kao greška ili nepotizam.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#12691 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dr. Kuca »

Pola covjek pola hrabri ljudi, nula djela i rezultata. Cak se i ganola sklonili uvalili nsu vruc krompir sa koronom. On malo kofol pohvali i to je to. Hrabar u prici na djelima pi pi.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#12692 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by il dottore »

Dobro je Skakin lizoguz, ti bas ko na sladoled navalio
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12693 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Styling wrote: 28/03/2021 09:59
emmir1 wrote: 27/03/2021 23:16
Industrialyzer wrote: 27/03/2021 22:06 Svi laju protiv Dine dok ovaj ne javi da pristaje na face to face :D

Nema politicara koji moze Konakovica dobiti u takvom duelu, doktorirao je javne nastupe. Samo pogledajte Skakin izraz lica kada Senad kaze da je Dino pristao na f2f.


Dino je razočarao svojim nastupima i izjavama posljednih dana.

Matiranu SDA je doveo u situaciju da se vrati u igru i krenu u kontra napad.

A Dino im je stvorio taj prostor svojim nespretnim izjavama

Doveo se u situaciju da se on nešto pravda.

Vrlo loše odigrano od strane NiPa i Dine, cijeli ovaj proces oko Bogićevića.

Mislim da je Dino malo ishitren i da treba da uzme par savjetnika sa kojima će podijeliti mišljenja i izjave.


Jako mnogo loših poteza

Krenuo za Zenicu i stao eto na putu da se oglasi.

Pobogu kakva je to politika, daj se uozbilji malo, pomjeri granice u svojoj glavi...pa jel se sve svelo na FB komentarisanje svake aktuelnosti u gradu.


Sve se nadam da će konačno stati sa ovim.
Troši vrijeme na dokazivanje da su SDA kriminalci.

Jasno nam je svima, svi to znamo, nema potrebe nam to dokazivati.
Apsolutno se slazem. :thumbup:
Treba mu par savjetnika hladne glave da ga malo usmjere i ne dozvole da uvijek reaguje na prvu. Kao predsjednik stranke koja pretenduje da bude jedna od najvecih u drzavi ne smije sebi dozvoliti da nalijece na svaku provokaciju i da ljudima bude dostupan.

Bakiru, Zeljku i Fahri se niko ne moze direktno obratiti jer mislim da ni ne znaju koristiti drustvene mreze, a on je dostupan i to se masovno koristi za provokacije.


Dobra je otvorenost i komunikacija sa građanima, da on odvoji dnevno sat vremena i da odgovori na 50 pitanja građana, to bi bilo mnogo bolje od ovih svakodnevnih napada na SDA.

Ovo je postalo valjanje u blatu i svadjanje ko je ružniji.


Za SDA će da glasaju ljudi opet, svi oni koji imaju koristi i lične interese
Koliko god SDA bila prljava, oni će im opet dati glas.

Sa te strane ne razumijem ove postupke Dine, to nije i ne može da bude borba za glasove, on njihove glasace pridobit neće.

On treba da se bori za glasove ljudi koji ne izlaze na izbore, da njih privoli da izadju i glasaju.
Treba da se bori za glasove koje odlaze svim drugim partijama.


A to će da uradi samo tako da ustanu ujutro u 6 i svaki dan naporno rade.
Samo rad i rezultat toga će doći.

To će ljudi prepoznat
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12694 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

emmir1 wrote: 28/03/2021 14:06
Styling wrote: 28/03/2021 09:59
emmir1 wrote: 27/03/2021 23:16



Dino je razočarao svojim nastupima i izjavama posljednih dana.

Matiranu SDA je doveo u situaciju da se vrati u igru i krenu u kontra napad.

A Dino im je stvorio taj prostor svojim nespretnim izjavama

Doveo se u situaciju da se on nešto pravda.

Vrlo loše odigrano od strane NiPa i Dine, cijeli ovaj proces oko Bogićevića.

Mislim da je Dino malo ishitren i da treba da uzme par savjetnika sa kojima će podijeliti mišljenja i izjave.


Jako mnogo loših poteza

Krenuo za Zenicu i stao eto na putu da se oglasi.

Pobogu kakva je to politika, daj se uozbilji malo, pomjeri granice u svojoj glavi...pa jel se sve svelo na FB komentarisanje svake aktuelnosti u gradu.


Sve se nadam da će konačno stati sa ovim.
Troši vrijeme na dokazivanje da su SDA kriminalci.

Jasno nam je svima, svi to znamo, nema potrebe nam to dokazivati.
Apsolutno se slazem. :thumbup:
Treba mu par savjetnika hladne glave da ga malo usmjere i ne dozvole da uvijek reaguje na prvu. Kao predsjednik stranke koja pretenduje da bude jedna od najvecih u drzavi ne smije sebi dozvoliti da nalijece na svaku provokaciju i da ljudima bude dostupan.

Bakiru, Zeljku i Fahri se niko ne moze direktno obratiti jer mislim da ni ne znaju koristiti drustvene mreze, a on je dostupan i to se masovno koristi za provokacije.


Dobra je otvorenost i komunikacija sa građanima, da on odvoji dnevno sat vremena i da odgovori na 50 pitanja građana, to bi bilo mnogo bolje od ovih svakodnevnih napada na SDA.

Ovo je postalo valjanje u blatu i svadjanje ko je ružniji.


Za SDA će da glasaju ljudi opet, svi oni koji imaju koristi i lične interese
Koliko god SDA bila prljava, oni će im opet dati glas.

Sa te strane ne razumijem ove postupke Dine, to nije i ne može da bude borba za glasove, on njihove glasace pridobit neće.

On treba da se bori za glasove ljudi koji ne izlaze na izbore, da njih privoli da izadju i glasaju.
Treba da se bori za glasove koje odlaze svim drugim partijama.


A to će da uradi samo tako da ustanu ujutro u 6 i svaki dan naporno rade.
Samo rad i rezultat toga će doći.

To će ljudi prepoznat
:thumbup:
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12695 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

konakovic tvrdi da kompletna sda stoji iza onoga što se desilo na gradskom vijeću i da je kompletna sda radila protiv bogicevica. irfan čengić kaže da nije sda, već samo skaka.

dogovorite se jebem mu misa. meni se čini da se trojka bas rastimala i da će tek biti problem ako sdp kao zamjenu za bogica ne ponudi srbina.

jedina greška konakovica je što je diletantima prepustio da vode proces izbora gradonačelnika, ali ne može se čovjek klonirati, to je maltene svima jasno.

na kraju je sdp sve svalio na čengića, naša stranka šuti, a dino se pravda, ni kriv ni dužan.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#12696 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

Koliki je dino insan dovoljno govori cinjenica da je i on licno prihvatio odgovornost i izvinuo se iako covjek nije imao nista sa tim.
Covjek je medju prvim prihvatio Bogica,njegovi su ljudi glasali za njega i ne vidim sta je Dino kriv.

Proceduru oko izbora Bogicevica je vodio Cengic i najbolje govori kako je vodio.Ne krivim ni njega licno jer dzaba tebi sva strategija i pamet ako preko noci 3-4 glasa dobiju lovu u dzep i glasaju suprotno dogovorenom.

Ljudi nesto pametuju sto se covjek nonstop oglasava ali ja licno podrzavam to njegovo oglasavanje.Covjek ima stav i Muda da iznese svoje misljenje i svako ko prati ovog covjeka zna da je covjek u 99% slucajeva sto posto u pravu.Covjek kad kritikuje Sebiju koja je privatizovala klinicki centar kaze samo se prepucavate po medijima,kad kritikuje nabavku vakcina kaze masa samo protiv SDA prica i slicno.Ljudi jednostavno bez ikakvog kritickog osvrta bacaju glupe komentare.Covjek je jednostavno sam u ovoj borbi sa SDA i ovim smecarskim sistemom koji nas je unistio.

Niksic apsulutno nikakvo oglasavanje,sve nesto sturo i jadno u mjesec dana.Kojovic apsulutno se usutio.Forto koji je haman pod konstantnim napadom se tu i tamo oglasi a ostali mrtvi tajac.Zato Dino i jest lider ove opozicije jer se ne boji stati na crtu i primati udarce ali ih i vracati.Moze SDA zamajavati javnost i fabrikovati lazi,ali stvari koje ovaj covjek radi,o kojim prica i principi kojim se vodi su sto posto ispravni i nikad jedan ovakav smecarski SDA sistem ne moze dobiti borbu protiv ovog covjeka.

Ovo sto radi SDA zadnjih sedmica i mjeseci je njihov maksimum borbe jer oni gube jednu po jednu polugu i svakom sedmicom ce biti sve slabiji i imati sve manje uticaja zato je od presudnog znacaja da pokusaju da ga obore i sprijece da ova prica uhvati maha.A ovo je ono cega se oni boje.

:thumbup:
Tarik Stambolic
t6hSpnroansored ·
O ovome nisam želio pisati, ali pošto sam predmet prozivki u zadnje vrijeme želim da javnosti predstavim pravu sliku stanja u firmi PD Butmir.
U PD Butmiru sam proveo par mjeseci na ugovoru o djelu, ponavljam UGOVOR O DJELU (ne stalno radno mjesto) i odrekao se zadnja dva mjeseca svojih primanja koja su mi bila zagarantovana ugovorom za koji sam imao saglasnost ministarstva.
Nisam se tamo zaposlio, nisam to ni želio jer to nije naš koncept. Želio sam da se ogoli lopovluk i kriminal koji je nanio milionsku štetu preduzeću.
Šta se dešavalo u firmi i šta je zadokumentovano :
Sinu načelnika SDA stranke Senaida Memića je notarskim ugovorom prodata zemlja od PD Butmira 1418 m2 sa stanarskim pravom za vjerovali ili ne, 13.804 €. Ta lokacija je zaštićena i vodi se kao nacionalni spomenik. Radi se o top lokaciji na Butmirskoj cesti poslije hotela HILLS sa desne strane.
● Desetak uposlenika je na zemlji PD Butmira napravilo svoje privatne stambene objekte (kuće) u kojima žive.
● Stotine grla, što krava, što teladi su prodavane po cijeni od 100 KM po grlu.
● PD Butmir je sklopio 13 štetnih ugovora sa drugim pravnim licima o zakupu zemljišta nezakonito, a neke od tih ugovora je sklapao i potpisivao predsjednik sindikata.
● PD Butmir je kupio utovarivač od firme koja često radi za opštinu Ilidža za 100.000 KM, a realna vrijednost je znatno manja.
● Prijašnji direktor firme je zaključio desetak ugovora o djelu, a da nije imao saglasnost nadležnog ministarstva.
Za provedeno vrijeme u PD Butmiru od par mjeseci dug firme sa 1.200.000 KM smo smanjili na 1.000.000, a danas već taj dug iznosi oko 1.600.000 KM i plate radnicima kasne što nikad prije nije bio slučaj, čak smo i podigli plate radnicima u samo par mjeseci.
Najzaslužniji za sve uspjehe je direktor u tom periodu Asad Jelešković .

Ovo ispod je upuceno nekom SDA-ovcu iz Ilijasa :thumbup:
Amar Dovadžija
ltS7pondsoredch ·
NA LAŽI JE OBAVEZA ODGOVORITI ISTINOM!
Žao mi je što mora, jer mislim da je dobar insan. Takvog sam ga upoznao i dan danas imam takvo mišljenje o njemu.
✅Istina je da ova djevojka volontira i da je počela u vremenu vladavine PETAK 13 i SDA direktora u ovoj ustanovi.
🚫Moj dobri predsjedniče, neću govoriti o zapošljavanju članova porodice, uže i šire rodbine, kao i prijatelja tvog ŠEFA.
⛔Moj dobri predsjedniče, hajde da malo pričamo o zapošljavanju u JKP Vodostan Ilijaš i u onome što se desilo u tom preduzeću.
⛔Moj dobri predsjedniče, hajde da malo pričamo o zadnjem konkursu u JU KSC I RAI ILIJAŠ.
⛔Moj dobri predsjedniče, hajde da malo pričamo o zadnjem konkursu u Općini Ilijaš.
⛔Moj dobri predsjedniče, hajde da pričamo o direktoru javnog preduzeća, a ujedno vijećniku SDA, koji direktnim sporazumom da posao nabavke nekog stambenog kontejnera svom bratu, tj. BRATOVOJ FIRMI, koja nema veze sa stambenim kontejnerima.
⛔Moj dobri predsjedniče, hajde da pričamo o direktoru (SDA) javnog preduzeća koji direktnim sporazumom da posao veterinarskih usluga svom stranačkom kolegi, a preduzeće ima svog veterinara.
⛔Moj dobri predsjedniče, hajde da pričamo o direktoru javnog preduzeća, koji direktnim sporazumom da posao USLUGE BAGERA prijatelju iz Breze, a to preduzeće ima nekoliko svojih bagera.
Mogao bih, moj dobri predsjedniče, napisati još dosta toga. A to nije ni 5% što znam i za šta imam dokaze.
Moj dobri predsjedniče, sve napisano je ISTINA i ti sam znaš da je to ISTINA!
SVE NAVEDENO KADROVSKI JE VEZANO ZA ILIJAŠ!
#nipotizam NIKAD #nepotizam
Elmedin Dino Konakovic
2StnSahpionsored ·
Mnogo nam informacija dolazi iz djelimicno oslobodjenog Grada. Fakture, racuni, Sky media (firma porodice Skaka) i mnogo drugih. Jedna se faktura izdvaja.
50 KM iz budzeta Grada, slatkisi za direktoricu KCUS-a😌
Ovo je NiP :thumbup: :bih: Ovo su stvari zbog kojih mnogi od NiP-ovaca ne silaze sa raznih portala gdje im se lijepe etikete cetnika,izdajica,papaka i slicno.Ovo je sistem koji ne bira sredstva da bi se odbranio i nastavio raditi kako je do sada radio :arrow:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#12697 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

Image
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#12698 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

Amra Babic
FercrbtruhSepgadormaynsoe roe2dcn5 ·
Obzirom da sam imala veliki broj poziva od objave mog posljednjeg jucerasnjeg statusa, zelim sa svojim prijateljima podijeliti informaciju o povodu mog pisanja.
Moj najstariji sin, uposlenik je vec nekoliko godina jedne renomirane finansijske institucije ( nije rijec o drzavnoj instituciji).
Jucer je pozvan na hitan sastanak u Odjel HR gdje mu je nadlezna osoba zatrazila da podnese ostavku ili ce dobiti otkaz. Kao razlog pomenuto je oglasavanje na javnim mrezama ( protiv SDA) i ultimativni zahtjev grupe privrednika iz Visokog koji su trazili da se mom sinu dadne otkaz ili ce oni prestati poslovati sa doticnom institucijom.
Uprava je odlucila da je rjesenje otkaz ali predlazu sporazumni raskid ugovora o radu.
Moj sin, inace VSS ekonomskog smjera sa diplomom Sarajevskog univerziteta i uskoro aBd magistar, bio je slobodan kontaktirati odredjeni broj pomenutih privrednika od kojih je dobio odgovor da se ogradjuju od ovakvih stvari i da prvi put cuju za takav zahtjev.
Po informacijama koje sam ja licno dobila, ultimatum nije stigao od strane grupe privrednika nego od jedne osobe koja trenutno obnasa odgovornu funkciju u Gradu Visoko .
Velikog mumina i visestrukog hadzije.
O onome sto se desava u Visokom poslije lokalnih izbora - do sad nisam govorila javno.
O udarima na moju licnost , integritet, laznim prijavama u Mup i tuzilastvo - necu ni sad.
O napadima na ljude koji su bili uz mene svih osam godina mog mandata, o ostavljanju bez posla Jasmine Lemes, Semira Spahovica, Mirze Laletovica i zaposljavanju na njihovo mjesto bez konkursa i ikakve procedure osoba sa liste SDA o mobingu uposlenika gradske administracije, o tome u Visokom niko javno ne govori.
Opozicija je u interesnom zagrljaju nove vlasti i ne postoji.
Sve sto SDA radi je vec vidjeno i ocekivano.
Ali koristiti polozaj i uticaj i " udarati na nafaku" clanova moje porodice je dno od kojeg nema nize.
Ne smeta im ni cinjenica da moja djeca nisu samo djeca Amre Babic, nego i djeca sehida - dobitnika Zlatne policijske znacke Saliha Babica.
Za zle, nadobudne pojedince koje svoje umne i moralne supljine popunjavaju mrznjom - nista nije sveto!
Na cast im. I njima i njihovoj stranci!
Evo sta se desava kad se jednom smecarskom sistemu stane na zulj :thumbup: :bih:
Ovo dovoljno govori koliko ovi ljudi koji su stali na zulj sistemu imaju hrabrosti i muda i sta sve rizikuju od raznoraznih kriminalaca,mesetara,botova,sudova koji su potkupljeni i cega sve ne.

Ljudi ne kontaju sa cim NiP vodi borbu.
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#12699 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Kontam ja, i još mnogi. Pitanje je da li nas je dovoljno.
Opet pitam: molim vas dajte mi navedite jedan patriotski čin stranke SDA?
:?:
Almir_
Posts: 457
Joined: 13/04/2013 17:46

#12700 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Almir_ »

Dino je Sekin projekat.
Ne znam kako su u Sda to zaboravili.
Druga stvar, pitao je Skaka kod Senada ima li jedan projekat da je doveo do kraja ili nešto da je Dino napravio a 17 godina je na budžetu.
Kaže Skaka nema.
Dakle, rezultat je ono što se na kraju broji.
Uložio je svu energiju bit ću vlast samo da je Sda opozicija.
Senad H. je Dinin jaran još dok je bio u Sda, a vidi se kako ne voli kada se o njemu negativno govori.
Svako politički normalan iz Sda odbit će duel tu.
Post Reply