Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12176 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

zrakomlat wrote: 21/03/2021 19:04 Kad bi SDA likovi, stvarni i botovi, ulagali 20% energije u "borbu" protiv uzpeovaca i genocidasa, koliko ulažu protiv ovoga konakovica i ostalih pro BiH stranaka.

Pratite ove SDA telale i slične likove po fb, ni riječi o HDZ ili SNSD, njihovim potezima, podmetanjima itd.

Niko ne reaguje na otvorena uplitanja Hrvatske u BiH, pa i Srbije, razne opasne izjave Zeljane Zovko, Vučića, Dodika, Vulina, Grlić Radmana, nego pišu nekakve gluposti Konjakovic, Adžija, Nenad Adzifejzovic, prave montaže s kokardama i sl.

Mada nisu ni ovi puno bolji od njih. Borba za Sarajevo, boli ih qrz za Hercegovinu, Krajinu itd. Jadna Bosna i Bošnjaci s ovakvim predstavnicima i borcima.

Čuj ovog gore, školski primjer nepotizma :lol:

SDA nekog optužuje za nepotizam, jbt :D
Za svaki post SDA botovi dobijaju bodove, pa se to na kraju mjeseca sabira i na odnosu rezultata se dobijaju sendvici sa namazom, salamom, a za one najvrijednije ide i kriska sira.

Tako za postove protiv hdz i snsd se dobijaju dva boda sto nije neki motiv, za postove prema cetvorki ide 5 bodova, a najplaceniji su postovi protiv Dine, za njih ode 10 bodova. Onda ne treba iznenaditi sto se utrkuju ko ce vise odgovora metnuti na svako Dinino oglasavanje ili oglasavanje partnera iz cetvorke. :run:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12177 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

Narod u Njemačkoj kome je "puko film" nepunu godinu nakon Corona Lockdowna
Image

Narod u Njemačkoj kome je prije par dana samo godinu nakon Lockdowna puko film
Image

Kažu uništavaju im ekonomoju, egzistenciju, nakon samo godinu dana i još se radi o svjetskom fenomenu i nevidljivom neprijatelju.

Borba i protest naroda nakon dugih 25 godina gdje je sudeći po komentarima gore 50x nego u Njemačkoj
klizim po parkingu wrote: 21/03/2021 14:11 Image
Sigma90 wrote: 21/03/2021 14:22 Image
meridiyan wrote: 20/03/2021 21:03 :lol: :lol: :lol:

User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#12178 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Hank Paldum wrote: 22/03/2021 12:26 Narod u Njemačkoj kome je "puko film" nepunu godinu nakon Corona Lockdowna
Image

Narod u Njemačkoj kome je prije par dana samo godinu nakon Lockdowna puko film
Image

Kažu uništavaju im ekonomoju, egzistenciju, nakon samo godinu dana i još se radi o svjetskom fenomenu i nevidljivom neprijatelju.

Borba i protest naroda nakon dugih 25 godina gdje je sudeći po komentarima gore 50x nego u Njemačkoj
klizim po parkingu wrote: 21/03/2021 14:11 Image
Sigma90 wrote: 21/03/2021 14:22 Image
meridiyan wrote: 20/03/2021 21:03 :lol: :lol: :lol:

kme kme kme diraju nam bookira i sebiju kme kme kme :zoka: :zoka:

bolje se cuvaj da te hans ne proglasi islamskim fundamentalistom il da te ne izruce bosanskim pravosudnim institucijama kao sejha iz Luksemburga zbog fašističkih stavova :kiss: :kiss:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12179 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 12:28
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 12:26 Narod u Njemačkoj kome je "puko film" nepunu godinu nakon Corona Lockdowna
Image

Narod u Njemačkoj kome je prije par dana samo godinu nakon Lockdowna puko film
Image

Kažu uništavaju im ekonomoju, egzistenciju, nakon samo godinu dana i još se radi o svjetskom fenomenu i nevidljivom neprijatelju.

Borba i protest naroda nakon dugih 25 godina gdje je sudeći po komentarima gore 50x nego u Njemačkoj
klizim po parkingu wrote: 21/03/2021 14:11 Image
Sigma90 wrote: 21/03/2021 14:22 Image
meridiyan wrote: 20/03/2021 21:03 :lol: :lol: :lol:

kme kme kme diraju nam bookira i sebiju kme kme kme :zoka: :zoka:

bolje se cuvaj da te hans ne proglasi islamskim fundamentalistom il da te ne izruce bosanskim pravosudnim institucijama kao sejha iz Luksemburga zbog fašističkih stavova :kiss: :kiss:
Drago mi je da nisi shvatio poentu što znači da neće biti napretka kod osoba sa takvim stavom i to je dobra stvar.
Ove slike iz Njemačke, to je diranje Merkel, ono šta je bilo u Americi ono je diranje Trumpa, masovni protesti u Francuskoj su diranje Macrona, ili protesti protiv Vučića u Beogradu (nevažno hoće li biti velikih rezultata ili ne).
Ako je ovo najbolje što možete onda dirajte i narednih 50 godina i to tebe najviše boli jer znaš da je ovo najbolje što možete.

A tipično FGRovski, malo se dirne gdje je osjetljivo i onda odmah idu islamofobični komentari.
Ovo je što sam pisao neki dan da ću dok god budem mogao glasati učiniti sve, pa makar moje važilo samo 0,00000000001% da FGR stranke i mentalitet nikada ne zavladaju u BiH pa makar živio na planeti Mars i nikada se ne vratio.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#12180 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Hank Paldum wrote: 22/03/2021 12:45
klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 12:28
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 12:26 Narod u Njemačkoj kome je "puko film" nepunu godinu nakon Corona Lockdowna
Image

Narod u Njemačkoj kome je prije par dana samo godinu nakon Lockdowna puko film
Image

Kažu uništavaju im ekonomoju, egzistenciju, nakon samo godinu dana i još se radi o svjetskom fenomenu i nevidljivom neprijatelju.

Borba i protest naroda nakon dugih 25 godina gdje je sudeći po komentarima gore 50x nego u Njemačkoj



kme kme kme diraju nam bookira i sebiju kme kme kme :zoka: :zoka:

bolje se cuvaj da te hans ne proglasi islamskim fundamentalistom il da te ne izruce bosanskim pravosudnim institucijama kao sejha iz Luksemburga zbog fašističkih stavova :kiss: :kiss:
Drago mi je da nisi shvatio poentu što znači da neće biti napretka kod osoba sa takvim stavom i to je dobra stvar.
Ove slike iz Njemačke, to je diranje Merkel, ono šta je bilo u Americi ono je diranje Trumpa, masovni protesti u Francuskoj su diranje Macrona, ili protesti protiv Vučića u Beogradu (nevažno hoće li biti velikih rezultata ili ne).
Ako je ovo najbolje što možete onda dirajte i narednih 50 godina i to tebe najviše boli jer znaš da je ovo najbolje što možete.

A tipično FGRovski, malo se dirne gdje je osjetljivo i onda odmah idu islamofobični komentari.
Ovo je što sam pisao neki dan da ću dok god budem mogao glasati učiniti sve, pa makar moje važilo samo 0,00000000001% da FGR stranke i mentalitet nikada ne zavladaju u BiH pa makar živio na planeti Mars i nikada se ne vratio.
Image

Priznajem islamofob sam iz fahdove dzamije nema veceg
vi sda apologete ne shvacate da je nama pun racku sda i njezinog unistavanja drzave i zato ih pljujemo i nismo fgr islamofobi li la

a ovo o glasanju do kraja života za sda je znak koliko tebi treba neka strucna pomoc jer glasas za sda koja ti je unistila život u ovoj drzavi da si je morao napustiti gdje ti mater svaku noc place jer si otisao od nje , gdje si napustio mjesto u kojem si odrastao , gdje su svi tvoji prijatelji a ti otisao hansu da budes poslusan kao njemacki ovcar
Tuzno i zalosno je vidjeti nekoga ko je toliko zagrizao u cisti fasizam da ne zna uzivati u životu nego mora pratiti sta mu radi bakir i sebija i podrzava unistavanje naroda kojeg lafo "voli"

šizofrenija i nista vise :| :|
zao mi te je al stvarno jeste
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#12181 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jazzer »

Naravno Henk, uvijek glasaj za SDA, pa da i nasoj djeci bude jednako dobro kako je i nama.
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#12182 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

Styling wrote: 21/03/2021 21:38
zrakomlat wrote: 21/03/2021 19:04 Kad bi SDA likovi, stvarni i botovi, ulagali 20% energije u "borbu" protiv uzpeovaca i genocidasa, koliko ulažu protiv ovoga konakovica i ostalih pro BiH stranaka.

Pratite ove SDA telale i slične likove po fb, ni riječi o HDZ ili SNSD, njihovim potezima, podmetanjima itd.

Niko ne reaguje na otvorena uplitanja Hrvatske u BiH, pa i Srbije, razne opasne izjave Zeljane Zovko, Vučića, Dodika, Vulina, Grlić Radmana, nego pišu nekakve gluposti Konjakovic, Adžija, Nenad Adzifejzovic, prave montaže s kokardama i sl.

Mada nisu ni ovi puno bolji od njih. Borba za Sarajevo, boli ih qrz za Hercegovinu, Krajinu itd. Jadna Bosna i Bošnjaci s ovakvim predstavnicima i borcima.

Čuj ovog gore, školski primjer nepotizma :lol:

SDA nekog optužuje za nepotizam, jbt :D
Za svaki post SDA botovi dobijaju bodove, pa se to na kraju mjeseca sabira i na odnosu rezultata se dobijaju sendvici sa namazom, salamom, a za one najvrijednije ide i kriska sira.

Tako za postove protiv hdz i snsd se dobijaju dva boda sto nije neki motiv, za postove prema cetvorki ide 5 bodova, a najplaceniji su postovi protiv Dine, za njih ode 10 bodova. Onda ne treba iznenaditi sto se utrkuju ko ce vise odgovora metnuti na svako Dinino oglasavanje ili oglasavanje partnera iz cetvorke. :run:
Jel ja to dobro naslućujem, profesionalna ljubomora izbija iz posta ??
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12183 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

@Hank Paldum

Pratim vas druze svakodnevno. Pogledom preko Rhein vas vidim. :thumbup:

Vidim Merkel vam sprema nove mjere. Vidjela izgleda od Forte. :D

https://www.blick.ch/ausland/sogar-ausg ... 14110.html

Kao sto vidis kod tebe u Njemackoj su mjere dosta rigoroznije nego u KS. Valja tu malo zapeti a popustiti oko KS. :thumbup:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12184 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

palermo wrote: 22/03/2021 13:00
Styling wrote: 21/03/2021 21:38
zrakomlat wrote: 21/03/2021 19:04 Kad bi SDA likovi, stvarni i botovi, ulagali 20% energije u "borbu" protiv uzpeovaca i genocidasa, koliko ulažu protiv ovoga konakovica i ostalih pro BiH stranaka.

Pratite ove SDA telale i slične likove po fb, ni riječi o HDZ ili SNSD, njihovim potezima, podmetanjima itd.

Niko ne reaguje na otvorena uplitanja Hrvatske u BiH, pa i Srbije, razne opasne izjave Zeljane Zovko, Vučića, Dodika, Vulina, Grlić Radmana, nego pišu nekakve gluposti Konjakovic, Adžija, Nenad Adzifejzovic, prave montaže s kokardama i sl.

Mada nisu ni ovi puno bolji od njih. Borba za Sarajevo, boli ih qrz za Hercegovinu, Krajinu itd. Jadna Bosna i Bošnjaci s ovakvim predstavnicima i borcima.

Čuj ovog gore, školski primjer nepotizma :lol:

SDA nekog optužuje za nepotizam, jbt :D
Za svaki post SDA botovi dobijaju bodove, pa se to na kraju mjeseca sabira i na odnosu rezultata se dobijaju sendvici sa namazom, salamom, a za one najvrijednije ide i kriska sira.

Tako za postove protiv hdz i snsd se dobijaju dva boda sto nije neki motiv, za postove prema cetvorki ide 5 bodova, a najplaceniji su postovi protiv Dine, za njih ode 10 bodova. Onda ne treba iznenaditi sto se utrkuju ko ce vise odgovora metnuti na svako Dinino oglasavanje ili oglasavanje partnera iz cetvorke. :run:
Jel ja to dobro naslućujem, profesionalna ljubomora izbija iz posta ??
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12185 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 12:52
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 12:45
klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 12:28

kme kme kme diraju nam bookira i sebiju kme kme kme :zoka: :zoka:

bolje se cuvaj da te hans ne proglasi islamskim fundamentalistom il da te ne izruce bosanskim pravosudnim institucijama kao sejha iz Luksemburga zbog fašističkih stavova :kiss: :kiss:
Drago mi je da nisi shvatio poentu što znači da neće biti napretka kod osoba sa takvim stavom i to je dobra stvar.
Ove slike iz Njemačke, to je diranje Merkel, ono šta je bilo u Americi ono je diranje Trumpa, masovni protesti u Francuskoj su diranje Macrona, ili protesti protiv Vučića u Beogradu (nevažno hoće li biti velikih rezultata ili ne).
Ako je ovo najbolje što možete onda dirajte i narednih 50 godina i to tebe najviše boli jer znaš da je ovo najbolje što možete.

A tipično FGRovski, malo se dirne gdje je osjetljivo i onda odmah idu islamofobični komentari.
Ovo je što sam pisao neki dan da ću dok god budem mogao glasati učiniti sve, pa makar moje važilo samo 0,00000000001% da FGR stranke i mentalitet nikada ne zavladaju u BiH pa makar živio na planeti Mars i nikada se ne vratio.
Image

Priznajem islamofob sam iz fahdove dzamije nema veceg
vi sda apologete ne shvacate da je nama pun racku sda i njezinog unistavanja drzave i zato ih pljujemo i nismo fgr islamofobi li la

a ovo o glasanju do kraja života za sda je znak koliko tebi treba neka strucna pomoc jer glasas za sda koja ti je unistila život u ovoj drzavi da si je morao napustiti gdje ti mater svaku noc place jer si otisao od nje , gdje si napustio mjesto u kojem si odrastao , gdje su svi tvoji prijatelji a ti otisao hansu da budes poslusan kao njemacki ovcar
Tuzno i zalosno je vidjeti nekoga ko je toliko zagrizao u cisti fasizam da ne zna uzivati u životu nego mora pratiti sta mu radi bakir i sebija i podrzava unistavanje naroda kojeg lafo "voli"

šizofrenija i nista vise :| :|
zao mi te je al stvarno jeste
A evo mene javljam se iz Mexika iz crkve :lol:
Image

Danas u doba Google Images može svako postaviti bilo kakvu fotografiju tako da je ovo dokaz 0% tako da me ubuduće poštedi takvih "dokaza" i detalja iz privatnog života.

A ono za islamofobiju je se odnosilo kako si kod prve nesuglasice sa mnom se odmah počeo radovati kako će mene Hans otjerati, valjda prirodna reakcija
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12186 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

:-)

Image
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#12187 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Hank Paldum wrote: 22/03/2021 14:35
klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 12:52
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 12:45

Drago mi je da nisi shvatio poentu što znači da neće biti napretka kod osoba sa takvim stavom i to je dobra stvar.
Ove slike iz Njemačke, to je diranje Merkel, ono šta je bilo u Americi ono je diranje Trumpa, masovni protesti u Francuskoj su diranje Macrona, ili protesti protiv Vučića u Beogradu (nevažno hoće li biti velikih rezultata ili ne).
Ako je ovo najbolje što možete onda dirajte i narednih 50 godina i to tebe najviše boli jer znaš da je ovo najbolje što možete.

A tipično FGRovski, malo se dirne gdje je osjetljivo i onda odmah idu islamofobični komentari.
Ovo je što sam pisao neki dan da ću dok god budem mogao glasati učiniti sve, pa makar moje važilo samo 0,00000000001% da FGR stranke i mentalitet nikada ne zavladaju u BiH pa makar živio na planeti Mars i nikada se ne vratio.
Image

Priznajem islamofob sam iz fahdove dzamije nema veceg
vi sda apologete ne shvacate da je nama pun racku sda i njezinog unistavanja drzave i zato ih pljujemo i nismo fgr islamofobi li la

a ovo o glasanju do kraja života za sda je znak koliko tebi treba neka strucna pomoc jer glasas za sda koja ti je unistila život u ovoj drzavi da si je morao napustiti gdje ti mater svaku noc place jer si otisao od nje , gdje si napustio mjesto u kojem si odrastao , gdje su svi tvoji prijatelji a ti otisao hansu da budes poslusan kao njemacki ovcar
Tuzno i zalosno je vidjeti nekoga ko je toliko zagrizao u cisti fasizam da ne zna uzivati u životu nego mora pratiti sta mu radi bakir i sebija i podrzava unistavanje naroda kojeg lafo "voli"

šizofrenija i nista vise :| :|
zao mi te je al stvarno jeste
A evo mene javljam se iz Mexika iz crkve :lol:
Image

Danas u doba Google Images može svako postaviti bilo kakvu fotografiju tako da je ovo dokaz 0% tako da me ubuduće poštedi takvih "dokaza" i detalja iz privatnog života.

A ono za islamofobiju je se odnosilo kako si kod prve nesuglasice sa mnom se odmah počeo radovati kako će mene Hans otjerati, valjda prirodna reakcija
Image

evo jos jedna iz licne galerije tako da mozes biti i gospa iz gvadalupea sad ne shvacate to vas mozak ne moze pojmiti da ima muslimana vjernika koji glasaju za NS

prirodna reakcija normalno da jeste jer sto ti nama zelis reciprocitetom zelimo i tebi pa da vidis koliko je tvoja politika onoga sto propagiras bolesna i pogresna
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12188 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 14:43
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 14:35
klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 12:52

Image

Priznajem islamofob sam iz fahdove dzamije nema veceg
vi sda apologete ne shvacate da je nama pun racku sda i njezinog unistavanja drzave i zato ih pljujemo i nismo fgr islamofobi li la

a ovo o glasanju do kraja života za sda je znak koliko tebi treba neka strucna pomoc jer glasas za sda koja ti je unistila život u ovoj drzavi da si je morao napustiti gdje ti mater svaku noc place jer si otisao od nje , gdje si napustio mjesto u kojem si odrastao , gdje su svi tvoji prijatelji a ti otisao hansu da budes poslusan kao njemacki ovcar
Tuzno i zalosno je vidjeti nekoga ko je toliko zagrizao u cisti fasizam da ne zna uzivati u životu nego mora pratiti sta mu radi bakir i sebija i podrzava unistavanje naroda kojeg lafo "voli"

šizofrenija i nista vise :| :|
zao mi te je al stvarno jeste
A evo mene javljam se iz Mexika iz crkve :lol:
Image

Danas u doba Google Images može svako postaviti bilo kakvu fotografiju tako da je ovo dokaz 0% tako da me ubuduće poštedi takvih "dokaza" i detalja iz privatnog života.

A ono za islamofobiju je se odnosilo kako si kod prve nesuglasice sa mnom se odmah počeo radovati kako će mene Hans otjerati, valjda prirodna reakcija
Image

evo jos jedna iz licne galerije tako da mozes biti i gospa iz gvadalupea sad ne shvacate to vas mozak ne moze pojmiti da ima muslimana vjernika koji glasaju za NS

prirodna reakcija normalno da jeste jer sto ti nama zelis reciprocitetom zelimo i tebi pa da vidis koliko je tvoja politika onoga sto propagiras bolesna i pogresna
Dokaz da je neko na forumu pogodio u sridu je kada druga strana se slomi sa detaljima iz ličnog života da dokaže anonimnoj osobi da nije ono šta ona tvrdi.
Nema tih para da bi ja slike sa svog mobilnog postavljao na forumu da nekome nepoznatom nešto dokažem ali nastavi slobodno ako ti je internet toliko važan :lol:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#12189 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Hank Paldum wrote: 22/03/2021 14:58
klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 14:43
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 14:35
A evo mene javljam se iz Mexika iz crkve :lol:
Image

Danas u doba Google Images može svako postaviti bilo kakvu fotografiju tako da je ovo dokaz 0% tako da me ubuduće poštedi takvih "dokaza" i detalja iz privatnog života.

A ono za islamofobiju je se odnosilo kako si kod prve nesuglasice sa mnom se odmah počeo radovati kako će mene Hans otjerati, valjda prirodna reakcija
Image

evo jos jedna iz licne galerije tako da mozes biti i gospa iz gvadalupea sad ne shvacate to vas mozak ne moze pojmiti da ima muslimana vjernika koji glasaju za NS

prirodna reakcija normalno da jeste jer sto ti nama zelis reciprocitetom zelimo i tebi pa da vidis koliko je tvoja politika onoga sto propagiras bolesna i pogresna
Dokaz da je neko na forumu pogodio u sridu je kada druga strana se slomi sa detaljima iz ličnog života da dokaže anonimnoj osobi da nije ono šta ona tvrdi.
Nema tih para da bi ja slike sa svog mobilnog postavljao na forumu da nekome nepoznatom nešto dokažem ali nastavi slobodno ako ti je internet toliko važan :lol:
ja se svojom vjerom ponosim i ne dam da mi razni munafici govore da nisam vjernik jos posebno da mi to kaze lik koji bosnjacima ne zeli dobro : :bih: :kiss:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12190 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 15:01
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 14:58
klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 14:43

Image

evo jos jedna iz licne galerije tako da mozes biti i gospa iz gvadalupea sad ne shvacate to vas mozak ne moze pojmiti da ima muslimana vjernika koji glasaju za NS

prirodna reakcija normalno da jeste jer sto ti nama zelis reciprocitetom zelimo i tebi pa da vidis koliko je tvoja politika onoga sto propagiras bolesna i pogresna
Dokaz da je neko na forumu pogodio u sridu je kada druga strana se slomi sa detaljima iz ličnog života da dokaže anonimnoj osobi da nije ono šta ona tvrdi.
Nema tih para da bi ja slike sa svog mobilnog postavljao na forumu da nekome nepoznatom nešto dokažem ali nastavi slobodno ako ti je internet toliko važan :lol:
ja se svojom vjerom ponosim i ne dam da mi razni munafici govore da nisam vjernik jos posebno da mi to kaze lik koji bosnjacima ne zeli dobro : :bih: :kiss:
Religija ili ne, može i nešto treće biti ali je urnebesno da se nekome anonimno pravdaš i postavljaš slike iz svoje kolekcije. Neko internet uzima previše ozbiljno.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#12191 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Hank Paldum wrote: 22/03/2021 15:05
klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 15:01
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 14:58
Dokaz da je neko na forumu pogodio u sridu je kada druga strana se slomi sa detaljima iz ličnog života da dokaže anonimnoj osobi da nije ono šta ona tvrdi.
Nema tih para da bi ja slike sa svog mobilnog postavljao na forumu da nekome nepoznatom nešto dokažem ali nastavi slobodno ako ti je internet toliko važan :lol:
ja se svojom vjerom ponosim i ne dam da mi razni munafici govore da nisam vjernik jos posebno da mi to kaze lik koji bosnjacima ne zeli dobro : :bih: :kiss:
Religija ili ne, može i nešto treće biti ali je urnebesno da se nekome anonimno pravdaš i postavljaš slike iz svoje kolekcije. Neko internet uzima previše ozbiljno.
logicno da se trebaju ublehe koje ne zele dobro mom narodu poklapati doslo je vrijeme konacnog obracuna sa SDA bandom i nema niti se trebaju birati sredstva po kojem se treba obračunati sa osobama koje unistavaju jednu jedinu :bih:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12192 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 15:08
Hank Paldum wrote: 22/03/2021 15:05
klizim po parkingu wrote: 22/03/2021 15:01

ja se svojom vjerom ponosim i ne dam da mi razni munafici govore da nisam vjernik jos posebno da mi to kaze lik koji bosnjacima ne zeli dobro : :bih: :kiss:
Religija ili ne, može i nešto treće biti ali je urnebesno da se nekome anonimno pravdaš i postavljaš slike iz svoje kolekcije. Neko internet uzima previše ozbiljno.
logicno da se trebaju ublehe koje ne zele dobro mom narodu poklapati doslo je vrijeme konacnog obracuna sa SDA bandom i nema niti se trebaju birati sredstva po kojem se treba obračunati sa osobama koje unistavaju jednu jedinu :bih:
Kako vam nije mrsko ponavljati isti tekst 26 godina?
Sjećam se u novembru kada je Četvorka uzela Sarajevo pa neko napisa "od večeras je SDA gotova" a sada još više kmečanja i opet ste propast SDA odgodili do idućih izbora, sutra nikada nestati neće :lol:
Doduše ako si upratio moje postove ja uopšte nemam problem da SDA prođe loše ove izbore ako će alternativa biti Narod i Pravda (ne bi imao ništa protiv ni da bude SBB, Hadžikadić ili SBiH ali je najrealniji Dino) samo da ne bude SDP a pogotovo ne Njihova Stranka.
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#12193 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

A sto ne bi imao nista protiv da sda padne, ako je tako dobra i ako je svjetlo na kraju tunela?
Ti Bosnjacima zelis zlo, hoces da sda padne.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12194 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

joint union wrote: 22/03/2021 15:28 A sto ne bi imao nista protiv da sda padne, ako je tako dobra i ako je svjetlo na kraju tunela?
Ti Bosnjacima zelise bih zlo, hoces da sda padne.
Vidim da si zbunjen pa da još jednom pojasnim, nisam bot ni SDA bot ali ako ćeš me tako zvati neka budem bot svih bošnjačkih stranaka i anti-bot svih FGR stranaka.

Meni nikada nije bio problem da SDA loše prođe na izborima ali je problem bio što bi to mogle iskoristiti FGR stranke. Pojavom stranke Narod i Pravda bilo bi čak dobro da NiP ovaj put dominira da se uspostavi ravnoteža i da izbori ubuduće budu izbor između dvije velike bošnjačke stranke a ne kao do sada SDA protiv FGR
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#12195 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Hank Paldum wrote: 22/03/2021 15:37
joint union wrote: 22/03/2021 15:28 A sto ne bi imao nista protiv da sda padne, ako je tako dobra i ako je svjetlo na kraju tunela?
Ti Bosnjacima zelise bih zlo, hoces da sda padne.
Vidim da si zbunjen pa da još jednom pojasnim, nisam bot ni SDA bot ali ako ćeš me tako zvati neka budem bot svih bošnjačkih stranaka i anti-bot svih FGR stranaka.

Meni nikada nije bio problem da SDA loše prođe na izborima ali je problem bio što bi to mogle iskoristiti FGR stranke. Pojavom stranke Narod i Pravda bilo bi čak dobro da NiP ovaj put dominira da se uspostavi ravnoteža i da izbori ubuduće budu izbor između dvije velike bošnjačke stranke a ne kao do sada SDA protiv FGR
Ja zbunjen a ti prepravljas tudje postove?
Znaci bosnjacke stranke. Tako ni SDA sama sebe ne naziva. Zato sto u konacnici to vodi do podjele Bosne, čak i Bake ti je to skont'o, no jbg, valjda je iz Svabije zamagljen pogled. Meni je današnja SDA super. Najbolja opozicija koju smo imali do sada, definitivno. Sada još samo da postanu opozicija na svim nivoima.
Zar ima NiP u Zenici?
Last edited by joint union on 22/03/2021 22:25, edited 1 time in total.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12196 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Osipanje...
Image
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12197 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

:pisnuo:
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#12198 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Musliman da glasuje za NS pored NiP???

Mislim da to nije normalno
Ns je sukus onoga kakav musliman ne bi trebao biti
jagugu
Posts: 1225
Joined: 28/07/2018 16:02

#12199 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jagugu »

Gost u novom izdanju emisije klix.ba je Aljoša Čampara! U otvorenom razgovoru s Bakirom Hadžiomerovićem, Čampara govori o SDA, zakazivanju vlasti u nabavci vakcina, ocu Avdi Čampari, direkotoru OSA-e, svom rođaku Denisu Zvizdiću...

caseytron
Posts: 2411
Joined: 01/06/2016 16:42

#12200 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by caseytron »

jagugu wrote: 22/03/2021 22:10 Gost u novom izdanju emisije klix.ba je Aljoša Čampara! U otvorenom razgovoru s Bakirom Hadžiomerovićem, Čampara govori o SDA, zakazivanju vlasti u nabavci vakcina, ocu Avdi Čampari, direkotoru OSA-e, svom rođaku Denisu Zvizdiću...

Cekaj, frajer gostuje na svom portalu?
Post Reply