ja kolko se sjecam da sam napisao da se suska o lockdownu a ne da ce biti siguran a evo da podjelim tvoj skepticizam, ovo nisam dobio info od domacih politikusa nego od stranaca koji se vrzmaju ovuda... jos prosle sedmice su trazili od nasih vlasti da idu u lockdown... et toliko sad se nastavi ceriti...Trappist wrote: ↑18/03/2021 10:16Ma zar ne bi od srijede lockdown u KS ? Ja vec pripremio ulja, brasna, konzervi, reko pici sa foruma rekao u srijedu lockdown, kad ono tek danas sjednicapici wrote: ↑18/03/2021 00:08samo da te podsjetim...
Parlamentarci će sutra razmatrati uvođenje lockdowna na 15 dana u FBiH
https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /210317158![]()
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18026 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Trappist
- Posts: 6088
- Joined: 12/09/2020 08:52
#18027 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Aha, da ti nije sabina sapnula na uho da ce biti lockdown od sutra mozda? Sto ti nije i sapnula jesu se zavrsile provjere forte pa da nam te vakcine uvezepici wrote: ↑18/03/2021 10:20ja kolko se sjecam da sam napisao da se suska o lockdownu a ne da ce biti siguran a evo da podjelim tvoj skepticizam, ovo nisam dobio info od domacih politikusa nego od stranaca koji se vrzmaju ovuda... jos prosle sedmice su trazili od nasih vlasti da idu u lockdown... et toliko sad se nastavi ceriti...
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18028 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jesu li pročitali fortinu biografiju konačno?
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- Manual
- Posts: 2124
- Joined: 01/10/2018 18:07
#18030 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Hahahaha
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18031 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
aha cudicka i forto krivi aha... sto fOdilj ne nabavi vakcine jos prije mjesec-dva... ovo je info od stranaca nije od domacih... traze od pederalnog, manjeg entiteta i drzavnog nivoa da idu u lockdown... cudicka i forto nemaju veze sa tim... a sad po fasunguTrappist wrote: ↑18/03/2021 10:28Aha, da ti nije sabina sapnula na uho da ce biti lockdown od sutra mozda? Sto ti nije i sapnula jesu se zavrsile provjere forte pa da nam te vakcine uvezepici wrote: ↑18/03/2021 10:20ja kolko se sjecam da sam napisao da se suska o lockdownu a ne da ce biti siguran a evo da podjelim tvoj skepticizam, ovo nisam dobio info od domacih politikusa nego od stranaca koji se vrzmaju ovuda... jos prosle sedmice su trazili od nasih vlasti da idu u lockdown... et toliko sad se nastavi ceriti...![]()
-
Trappist
- Posts: 6088
- Joined: 12/09/2020 08:52
#18032 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
je jee, kako god ti kazes, sve ti znaspici wrote: ↑18/03/2021 10:45aha cudicka i forto krivi aha... sto fOdilj ne nabavi vakcine jos prije mjesec-dva... ovo je info od stranaca nije od domacih... traze od pederalnog, manjeg entiteta i drzavnog nivoa da idu u lockdown... cudicka i forto nemaju veze sa tim... a sad po fasunguTrappist wrote: ↑18/03/2021 10:28Aha, da ti nije sabina sapnula na uho da ce biti lockdown od sutra mozda? Sto ti nije i sapnula jesu se zavrsile provjere forte pa da nam te vakcine uvezepici wrote: ↑18/03/2021 10:20
ja kolko se sjecam da sam napisao da se suska o lockdownu a ne da ce biti siguran a evo da podjelim tvoj skepticizam, ovo nisam dobio info od domacih politikusa nego od stranaca koji se vrzmaju ovuda... jos prosle sedmice su trazili od nasih vlasti da idu u lockdown... et toliko sad se nastavi ceriti...![]()
![]()
- Mate_Miso_Kovac
- Posts: 1648
- Joined: 09/09/2019 10:05
#18034 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Autor M.Ma.
Što se ove karakterne pizdurine ne potpisuju punim imenom, da vidimo čija usta SDA mikropenis sisaju
Što se ove karakterne pizdurine ne potpisuju punim imenom, da vidimo čija usta SDA mikropenis sisaju
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83431
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6959
- Joined: 06/05/2013 23:05
#18036 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
u KS ovi fasisti zeleni vriste kako forto ne slusa struku, kako su oni slusali struku, kako je forto kriv za brojke.
fasisti na FBIH nivou prime k znanju struku, nabiju ih na neku stvar i rade po svom to jest uraditi ce nista = svrsavanje fasista kako fodil radi
fasisti na FBIH nivou prime k znanju struku, nabiju ih na neku stvar i rade po svom to jest uraditi ce nista = svrsavanje fasista kako fodil radi
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18037 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Neustavni paušal Forto.


- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18039 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
mjesecima smo pod okriljem petak 13 kanalizicije bili... sta su uradili, evo sadaklije samo jednu stavku stavite, sta su uradili... godinu dana je korone i dan danas se ponasaju ko sa druge dimenzije da su... i jesu, opljackali su, pokrali, izvarali, slagali, itd itd imaju para po bankovnim racunima i izbija iz njih oholost, pokvarenost, zloba... cetvorka samo u kost, hapsi pogan...
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18040 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
nije to znanje nego informiranost... en ti fOdilj odbio a krizni stab nalozio lockdown... spiskali su sve pare i nemaju za podrsku privrednicima zato i migolje da se izvuku... fOdilj je odavno trebao biti iza resetaka kao i mentori mu...Trappist wrote: ↑18/03/2021 10:49je jee, kako god ti kazes, sve ti znas![]()
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6959
- Joined: 06/05/2013 23:05
#18041 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ali i to kakav bot, njemu su izgleda i komad edamera obecali.
VLADA KS JE USTAVNA ZA RAZLIKU OD SDA I VLADE PETAK 13. SPORAN JE DIO OKO ZAKONA ZA OBRAZOVANJE I RAZDVAJANJE MINISTARSTVA I TO KAD SE SMIRI OKO KORONE LJUDI PONOVE GLASAJU I KRAJ PRICE,A DEVIC, ZAHIRAGIC I SEBIJA CE UMRIJETI OD MUKE STO NE MOGU NISTA. BOTINO MORAS NAUCITI DA SU OVO IPAK SKOLOVANI LJUDI KOJI SVOJE PAPIRE NISU PLATILI KAO SDA STO RADI. PA TAKO IMAMO MINISTRICU PRAVDE KOJA JE OBRAZOVANA KAO KOMPLETNA SDA ZAJEDNO, KOJA JE DAVNO REKLA DA LAZETE I DA PRESUDA NEMA VEZE SA IZBOROM VLADE.
AKO JE IKO KRSIO USTAVE, ZAKONE I PRAVILNIKE ONDA JE TO BIO DEVIC, CELIK, SEBIJA KAD SU OBARALI SESTORKU. NISU BIRALI SREDSTVA, LAZIRALI NAPADE NA UPOSLENIKE, TRAZILI PECAT DA ONI PECATAJU STA ONI HOCE, PODMETALI PAPIRE SA LAZNIM POTPISIMA...
caps je namjerno ukljucen, a sad botino mrs po edamer i upisite kakav kurs da se obrazujete sta je internet, facebook, instagram, forumi, twiter.
klizim po mahali halali
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#18042 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
nista treba gaziti sda zohare oni su nama zgadili zivote i mi cemo njima salamu i majonezumade_in_sarajevo wrote: ↑18/03/2021 12:36ali i to kakav bot, njemu su izgleda i komad edamera obecali.
VLADA KS JE USTAVNA ZA RAZLIKU OD SDA I VLADE PETAK 13. SPORAN JE DIO OKO ZAKONA ZA OBRAZOVANJE I RAZDVAJANJE MINISTARSTVA I TO KAD SE SMIRI OKO KORONE LJUDI PONOVE GLASAJU I KRAJ PRICE,A DEVIC, ZAHIRAGIC I SEBIJA CE UMRIJETI OD MUKE STO NE MOGU NISTA. BOTINO MORAS NAUCITI DA SU OVO IPAK SKOLOVANI LJUDI KOJI SVOJE PAPIRE NISU PLATILI KAO SDA STO RADI. PA TAKO IMAMO MINISTRICU PRAVDE KOJA JE OBRAZOVANA KAO KOMPLETNA SDA ZAJEDNO, KOJA JE DAVNO REKLA DA LAZETE I DA PRESUDA NEMA VEZE SA IZBOROM VLADE.
AKO JE IKO KRSIO USTAVE, ZAKONE I PRAVILNIKE ONDA JE TO BIO DEVIC, CELIK, SEBIJA KAD SU OBARALI SESTORKU. NISU BIRALI SREDSTVA, LAZIRALI NAPADE NA UPOSLENIKE, TRAZILI PECAT DA ONI PECATAJU STA ONI HOCE, PODMETALI PAPIRE SA LAZNIM POTPISIMA...
caps je namjerno ukljucen, a sad botino mrs po edamer i upisite kakav kurs da se obrazujete sta je internet, facebook, instagram, forumi, twiter.
klizim po mahali halali![]()
a ostatak cemo sa olovkom u ruci 22 gurnuti u provaliju
-
Trappist
- Posts: 6088
- Joined: 12/09/2020 08:52
#18043 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
E vidim kako si informiran. Nemoj me samo izraditi opet, pun mi podrum brasna, ulja i konzervi, ako opet ne uvedu od sutra lockdown stvarno ti vise necu vjerovati...pici wrote: ↑18/03/2021 12:09nije to znanje nego informiranost... en ti fOdilj odbio a krizni stab nalozio lockdown... spiskali su sve pare i nemaju za podrsku privrednicima zato i migolje da se izvuku... fOdilj je odavno trebao biti iza resetaka kao i mentori mu...
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18044 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Trappist wrote: ↑18/03/2021 12:57E vidim kako si informiran. Nemoj me samo izraditi opet, pun mi podrum brasna, ulja i konzervi, ako opet ne uvedu od sutra lockdown stvarno ti vise necu vjerovati...
"Uz zahtjev za ponovnim proglašenjem stanja prirodne nesreće, iz Kriznog štaba/stožera FMZ napominju kako su već tri puta dostavljali prijedloge za proglašenje stanja prirodne nesreće u FBiH – 16.09., 22.10. i 09.11. u kojima su navođeni indikatori koji su ukazivali na kontinuirano pogoršanje situacije koji su svaki put odgođeni", podsjetili su.
tri puta je fOdilj odbio ev sad i cetvrti put... para nema pokradene su... ostavljeni smo na milostinju i sadaku... vakcine kad dodju i pocne imunizacija pomrijet ce ijhahaa naroda... imamo ubice na vlasti... drz tu fasungu i ne izlazi nidze...
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6959
- Joined: 06/05/2013 23:05
#18045 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
nemoj da lazes, prestani da lazes ovaj napaceni narod. jel govori gdje si bio 92 aaa, govori. sve je ovo forto kriv, dok se fodil bori i zavrsava vakcinepici wrote: ↑18/03/2021 13:08"Uz zahtjev za ponovnim proglašenjem stanja prirodne nesreće, iz Kriznog štaba/stožera FMZ napominju kako su već tri puta dostavljali prijedloge za proglašenje stanja prirodne nesreće u FBiH – 16.09., 22.10. i 09.11. u kojima su navođeni indikatori koji su ukazivali na kontinuirano pogoršanje situacije koji su svaki put odgođeni", podsjetili su.
tri puta je fOdilj odbio ev sad i cetvrti put... para nema pokradene su... ostavljeni smo na milostinju i sadaku... vakcine kad dodju i pocne imunizacija pomrijet ce ijhahaa naroda... imamo ubice na vlasti... drz tu fasungu i ne izlazi nidze...
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18046 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ako koza laze rog ne laze...made_in_sarajevo wrote: ↑18/03/2021 13:10nemoj da lazes, prestani da lazes ovaj napaceni narod. jel govori gdje si bio 92 aaa, govori. sve je ovo forto kriv, dok se fodil bori i zavrsava vakcinepici wrote: ↑18/03/2021 13:08"Uz zahtjev za ponovnim proglašenjem stanja prirodne nesreće, iz Kriznog štaba/stožera FMZ napominju kako su već tri puta dostavljali prijedloge za proglašenje stanja prirodne nesreće u FBiH – 16.09., 22.10. i 09.11. u kojima su navođeni indikatori koji su ukazivali na kontinuirano pogoršanje situacije koji su svaki put odgođeni", podsjetili su.
tri puta je fOdilj odbio ev sad i cetvrti put... para nema pokradene su... ostavljeni smo na milostinju i sadaku... vakcine kad dodju i pocne imunizacija pomrijet ce ijhahaa naroda... imamo ubice na vlasti... drz tu fasungu i ne izlazi nidze...
CRNA STATISTIKA U KOJOJ PREDNJAČIMO
Evo koliko je pandemija koronavirusa povećala smrtnost u BiH i susjednim državama
U svim navedenim država smrtnost je dramatično povećana u drugom dijelu 2020. godine, osobiti tokom posljednja tri mjeseca
Na temelju zvaničnih statističkih podataka, Slobdona Bosna je izračunala rast smrtnosti prošle godine u BiH, Srbiji, Hrvatskoj i Crnoj Gori i ustanovila da je najveći porast smrtnosti registriran u BiH - 14,6 posto a najmanja u Hrvatskoj 9,4 posto.
Odgovor Bosne i Hercegovine na pandemiju koronavisusa bio je osjetno lošiji od najbližeg okruženja – Srbije, Hrvatske i Crne Gore. Prema najnovijim podacima, najmanja smrtnost u državama koje graniče s BiH, registrirana je u Hrvatskoj (9,4 posto), zatim u Crnoj Gori (10,3 posto), potom u Srbiji (13,9 posto) te u BiH (14,6 posto).
U Srbiji su 2019. godine umrle 100 963 osobe, a godinu kasnije 114 954 osobe, što je rast od 13 991 ili 13,9 posto.
U Hrvatskoj su u 2019.godini umrle 51.794 osobe, a protekle godine 56 677, što je povećane od 4883 ili 9,4 posto.
U Crnoj Gori je 2019. godine regiostrirano 6595 osoba, a 2020. gdiine 7278, što je povećanje za 683 ili 10,3 posto.
U BiH 2019. godine bilo 36 279 umrlih a godjnu kansije 41 603 što je povećanje od 5224 ili 14,4 posto.
U svim navedenim država smrtnost je dramatično povećana u drugom dijelu 2020. godine, osobiti tokom posljednja tri mjeseca. Na primjer, u Srbiji je u decembru broj umrlih premašio 17 000, dok je u ostalim mjsecima iste godine bio ispod 10 000 mjesečno. Identičan trend registriran je i u Hrvatskoj: u decembru je smrtnost povećana za 59 posto u poređenju s istim mjescom godinu ranje!
BiH se odlično držala u prvom dijelu 2020. godine, kada je smrtnost bila čak i smanjena u poređenju s istim razdobljem godinu ranije. U prvih šest mjeseci prošle godine u cijeloj BiH umrle su 18.853 osobe, dok je u istom periodu godinu ranije umrlo 17.575 osoba. To znači da je broj umrlih u prvim šest mjeseci bio smanjen za 6,8 posto odnosno u apsolutnom iznosu za 1.278.
No, trend se dramatično preokrenuo s početkom jeseni a osobito u prvim mjescima zime, kada je smrtnost naprosto eksplodirala, osobiti u Federaciji BiH.
U Federaciji BiH lani je umrlo 25.014 ljudi, u odnosu na 21.198 godinu ranije, što je povećanje smrtnosti za 18 posto!
U Republici Srpskoj lani je umrlo 16.589 osoba a u 2019. godini 15.081 osoba, što je povećanje smrtnosti za 1508 ili 10 posto.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#18047 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
pici wrote: ↑18/03/2021 10:45aha cudicka i forto krivi aha... sto fOdilj ne nabavi vakcine jos prije mjesec-dva... ovo je info od stranaca nije od domacih... traze od pederalnog, manjeg entiteta i drzavnog nivoa da idu u lockdown... cudicka i forto nemaju veze sa tim... a sad po fasunguTrappist wrote: ↑18/03/2021 10:28Aha, da ti nije sabina sapnula na uho da ce biti lockdown od sutra mozda? Sto ti nije i sapnula jesu se zavrsile provjere forte pa da nam te vakcine uvezepici wrote: ↑18/03/2021 10:20
ja kolko se sjecam da sam napisao da se suska o lockdownu a ne da ce biti siguran a evo da podjelim tvoj skepticizam, ovo nisam dobio info od domacih politikusa nego od stranaca koji se vrzmaju ovuda... jos prosle sedmice su trazili od nasih vlasti da idu u lockdown... et toliko sad se nastavi ceriti...![]()
![]()
Hallo PICAJZLO, popusti malo forum, na svakoj temi imaš neki komentar. Skontali smo, sve znaš! Odi nadji sebi decka, curu šta več voliš, bubni se
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#18048 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
https://avaz.ba/vijesti/bih/638440/skan ... aznjavanju
da li cemo ikada imati ministra sa mudima koji ce smjeti da se suprostavi ovoj ludjakinji i posalje je u 3 lijepe pm i zasto ne
da li cemo ikada imati ministra sa mudima koji ce smjeti da se suprostavi ovoj ludjakinji i posalje je u 3 lijepe pm i zasto ne
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18049 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ko ti drma kafezsaale wrote: ↑18/03/2021 13:25
Hallo PICAJZLO, popusti malo forum, na svakoj temi imaš neki komentar. Skontali smo, sve znaš! Odi nadji sebi decka, curu šta več voliš, bubni se![]()
- drug_profi
- Posts: 65418
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18050 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pljuc.relativno84 wrote: ↑18/03/2021 07:14Susramlje, majoriziranidrug_profi wrote: ↑17/03/2021 21:27 Pa brate prvo pogledas ko ti replicira.
Ovo je provokacija narandzasto zelenog bota.![]()



