Ma ukinuti sve socijalne accounte i zavuci se u misiju rupu.
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#18001 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Sociolog
- Posts: 5766
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#18002 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kakav crni bot. Na forumu sam od 2008, ako koga najvise mrzim mrxim SDA.
Samp ne volim da mi se laze na oci kao ovi za redare da su non stop u vozilima.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#18003 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja inace nisam na tom twitteru al bas sada odoh i nadjoh ga da ima nekih tvitova i sl
Doduse nisam citao sta je pisao tako da ne kontam sta je bilo
Ne vidim ni neke komentare ispod sve nesto 2-3 i to je to
Doduse nisam citao sta je pisao tako da ne kontam sta je bilo
Ne vidim ni neke komentare ispod sve nesto 2-3 i to je to
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18004 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma obrisao je. Ima na FB još, tamo tetke pozdravljaju status 
- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18005 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
image hosting servicespostavi govedo ovo i ispod komentari ja bi u zemlju propo...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18006 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Je li obriso post?pici wrote: ↑17/03/2021 19:48image hosting services
postavi govedo ovo i ispod komentari ja bi u zemlju propo...![]()
![]()
![]()
- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18007 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
jest_BataZiv_0809 wrote: ↑17/03/2021 19:49Je li obriso post?pici wrote: ↑17/03/2021 19:48image hosting services
postavi govedo ovo i ispod komentari ja bi u zemlju propo...![]()
![]()
![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18009 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ubise ga nogama... ono s komentarima je potop i poslije potopa potop... totalni debakl... rekoh ja bi egzil u ruadni trazio sad odmah...
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#18010 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Steta sto nema screena da mozemo procitati komentare. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#18012 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kao forumasi prije dva dana kad su bunkeca zgazili.
- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18013 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
a jebiga skontao na forumu da je obrisano jer sam postavio sad ne znam koja tema al mi twiter ostao upaljen i SS samo glavni tekst nisam komentare jebga 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#18014 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Uh jbte pa ti onda bas dugo mrzis, izdrzi bar jos godinu
Nego i sam si svjestan da je tamo puno zelenih uhljeba od prosle vlade ostalo. Sve je to dio veceg plana, da sabotiraju trenutnu vladu na svim poljima gdje god mogu, cilj je stvoriti losu sliku o njima u narodu, ubaciti crv sumnje da nisu bas eksperti koliko se prica, ne padaj na te jeftine fore, samo pozitiva makar i korona, baci lajk gdje god stignes.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#18017 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

tvoji nebeski autoputevi zato ih mi normalan narod nikako ne vidimo na zemlji
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6961
- Joined: 06/05/2013 23:05
#18020 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Haj sto login se polomi oko salame ali kako.ljudi mogu ovako retardirani biti ne kontam. Milijardu budzet koji je i sda imala, sad je blizu milijarde ali dobro je znati da ih pare i dalje bole. Kaze forto ima pare, krsi ustav kantona i ugrozio je 450 000.stanovnika. ili su toliko retardirani da je 2+2 visa matematiku svakom sda liku ili debili jos ne kontaju sta je internet i sta znaci pisati po drustvenim mrezama. Prije ce biti da je 2+2 visa matematika za njih
-
last mohicans
- Posts: 18246
- Joined: 09/08/2012 23:19
#18021 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa je li se branio i kako se branio sivonja?
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#18022 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
onakvi kao zaha se ne brane jer siroka ramena damu malenalast mohicans wrote: ↑17/03/2021 23:09Pa je li se branio i kako se branio sivonja?
- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18023 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
samo da te podsjetim...Trappist wrote: ↑17/03/2021 11:47Vidoviti, jel ono od danas lockdown u Sarajevu ?pici wrote: ↑17/03/2021 11:07 sdOvcima suradjivat pa pogledat koliko napadaju vladu da su i ono govedo doveli smaknuvsi cetvoro svojih ljudi da bi doslo i inbecilnim inicijativama i opstrukcijama zakovalo skupstinu i KS vladu... sjetim se prije godinu dana kad je virus prvi put krocio i kad je zasjedala skupstina, niti jedan poslanik cetvorke nije negativno rekao o mariovoj vladi nego su sve podrzali i 10 miliona odobrili da niko nije bio protiv u borbi protiv pandemije... ovo sad je riste djoge skola... gori su od srne u ratno vrijeme... fuuujjjj![]()
![]()
![]()
Parlamentarci će sutra razmatrati uvođenje lockdowna na 15 dana u FBiH
https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /210317158
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#18024 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Susramlje, majoriziranidrug_profi wrote: ↑17/03/2021 21:27 Pa brate prvo pogledas ko ti replicira.
Ovo je provokacija narandzasto zelenog bota.
-
Trappist
- Posts: 6088
- Joined: 12/09/2020 08:52
#18025 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma zar ne bi od srijede lockdown u KS ? Ja vec pripremio ulja, brasna, konzervi, reko pici sa foruma rekao u srijedu lockdown, kad ono tek danas sjednicapici wrote: ↑18/03/2021 00:08samo da te podsjetim...Trappist wrote: ↑17/03/2021 11:47Vidoviti, jel ono od danas lockdown u Sarajevu ?pici wrote: ↑17/03/2021 11:07 sdOvcima suradjivat pa pogledat koliko napadaju vladu da su i ono govedo doveli smaknuvsi cetvoro svojih ljudi da bi doslo i inbecilnim inicijativama i opstrukcijama zakovalo skupstinu i KS vladu... sjetim se prije godinu dana kad je virus prvi put krocio i kad je zasjedala skupstina, niti jedan poslanik cetvorke nije negativno rekao o mariovoj vladi nego su sve podrzali i 10 miliona odobrili da niko nije bio protiv u borbi protiv pandemije... ovo sad je riste djoge skola... gori su od srne u ratno vrijeme... fuuujjjj![]()
![]()
![]()
Parlamentarci će sutra razmatrati uvođenje lockdowna na 15 dana u FBiH
https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /210317158


