Aha shvatam i ja ti si poturceni srbinHank Paldum wrote: ↑16/03/2021 13:56Aha, shvatam, Bošnjak koji glumi buntovnika.foxlife wrote: ↑16/03/2021 13:13Zato sto sam japanacHank Paldum wrote: ↑16/03/2021 13:07
Nisi niti ćes ikada biti jer si Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka Jevrej, Rom, Albanac?
Ili nisi niti ćeš ikada biti jer je se 99% familije izjasnilo kao Bošnjaci a ti to odbijaš?
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#50076 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#50077 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Evo, nisam ni ja Bošnjak, bez obzira na ime i prezime. Šta mi možeš?Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 13:55
Da mi je imati tvoju pamet da se malo odmorim.
Pitam normalno pitanje jer mu rečenica ima dvostruko značenje.
Da li nije Bošnjak jer je se nije tako želio izjasniti ili nije jer je se izjasnio kao jedan od dva preostala konstitutivna naroda.
Kao što rekoh, da mi je stvarno tvoju pamet jer je stvarno umjetnost od toga okrenuti priču na Bingo i patriotske pjesme![]()
A i osoba sa naočarama sa prejakom dioptrijom može pročitati da pise Hank a ne Hanka.
Znam vrlo dobro dokle ovdašnje bošnjaštvo mogu svariti, a znam i odakle mi se tačno povraća od njega. Zašto je to tebi uopšte bitno je li neko Bošnjak, Hrvat ili Marsovac? Kao da je nacionalni identitet jedina ulaznica kada su u pitanju ovakve rasprave.
Svako onaj ko smatra da je osnova Bošnjaštva - političko učenje Alija Izetbegovića mora da zna da to nije bošnjaštvo. To je vjersko-politička sekta.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50078 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ja mislim da je nakon Ivane Marić i tebi jasno da tako možes slobodno pisati samo još na forumu.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50079 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kao što napisah, moje pitanje je se samo bilo postavljeno jer je njegov komentar imalo dvostruko značenje jer ako to Svetlana Cenić napise je jedno a kada Mirsad Hadžikadić to napiše je drugo značenje. Da mi je jednom razmišljati kao ti da skontam kako si došao do priče o Bingu.Škobo Habu wrote: ↑16/03/2021 14:01Evo, nisam ni ja Bošnjak, bez obzira na ime i prezime. Šta mi možeš?Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 13:55
Da mi je imati tvoju pamet da se malo odmorim.
Pitam normalno pitanje jer mu rečenica ima dvostruko značenje.
Da li nije Bošnjak jer je se nije tako želio izjasniti ili nije jer je se izjasnio kao jedan od dva preostala konstitutivna naroda.
Kao što rekoh, da mi je stvarno tvoju pamet jer je stvarno umjetnost od toga okrenuti priču na Bingo i patriotske pjesme![]()
A i osoba sa naočarama sa prejakom dioptrijom može pročitati da pise Hank a ne Hanka.
Znam vrlo dobro dokle ovdašnje bošnjaštvo mogu svariti, a znam i odakle mi se tačno povraća od njega. Zašto je to tebi uopšte bitno je li neko Bošnjak, Hrvat ili Marsovac? Kao da je nacionalni identitet jedina ulaznica kada su u pitanju ovakve rasprave.
Svako onaj ko smatra da je osnova Bošnjaštva - političko učenje Alija Izetbegovića mora da zna da to nije bošnjaštvo. To je vjersko-politička sekta.
A prvom rečenicom si sve objasnio samo nisi toga svjestan.
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#50080 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne možeš razmišljati kao ja, jer nemaš iskustvo koje imam ja.Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 14:12
Kao što napisah, moje pitanje je se samo bilo postavljeno jer je njegov komentar imalo dvostruko značenje jer ako to Svetlana Cenić napise je jedno a kada Mirsad Hadžikadić to napiše je drugo značenje. Da mi je jednom razmišljati kao ti da skontam kako si došao do priče o Bingu.
A prvom rečenicom si sve objasnio samo nisi toga svjestan.
Ne živimo u istoj zemlji, ne komuniciramo sa istim ljudima...
Ja ne patroniziram iz Njemačke, što je najvažnije, već živim u ovoj zemlji i poznato mi je stvarno stanje - šta ljude muči, tišti, boli...
Tebe vara osjećaj da ti nekome nešto pomažeš svojim razmišljanjem ili stavovima na ovom forumu. To je privid.
Niti možeš biti veći patriota od bilo koga ovdje, nebitno na naciju, jer nisi dio ni problematike, niti riješenja.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#50081 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ja i?Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 14:08Ja mislim da je nakon Ivane Marić i tebi jasno da tako možes slobodno pisati samo još na forumu.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50082 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ja sam prije 6 godina otišao, nisam otišao ni 1974. ni 1992. ni 2000.Škobo Habu wrote: ↑16/03/2021 14:20Ne možeš razmišljati kao ja, jer nemaš iskustvo koje imam ja.Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 14:12
Kao što napisah, moje pitanje je se samo bilo postavljeno jer je njegov komentar imalo dvostruko značenje jer ako to Svetlana Cenić napise je jedno a kada Mirsad Hadžikadić to napiše je drugo značenje. Da mi je jednom razmišljati kao ti da skontam kako si došao do priče o Bingu.
A prvom rečenicom si sve objasnio samo nisi toga svjestan.
Ne živimo u istoj zemlji, ne komuniciramo sa istim ljudima...
Ja ne patroniziram iz Njemačke, što je najvažnije, već živim u ovoj zemlji i poznato mi je stvarno stanje - šta ljude muči, tišti, boli...
Tebe vara osjećaj da ti nekome nešto pomažeš svojim razmišljanjem ili stavovima na ovom forumu. To je privid.
Niti možeš biti veći patriota od bilo koga ovdje, nebitno na naciju, jer nisi dio ni problematike, niti riješenja.
Znači kada sam otišao već su počeli portali i društvene mreže gdje možeš dobiti informacije o stanju u nekom selu Brazilu isto kao u nekom selu kod Zenice i to vas najviše boli, što ne možete prosipati šuplju kako eto neko nema pojma o čemu govori i kakvo je stanje u BiH.
Osim dešavanja u tvojoj opštini gdje znaš stvari iz prve ruke ti u doba interneta imaš pojma šta se dešava u ostatku BiH isto toliko kao neko sa Floride što prati BH događanja jer i ti dobijaš te informacije preko portala, foruma, Facebooka i Twittera kao i on.
Tako da priča "Vrati se pa vidi kako je" je postala staromodna.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#50083 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Znam i ja kako je u Njemackoj. Sve ima na portalima. Ne moze vise tetka iz Braunšvajga da prica kod nas u Njemackoj vako....
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#50084 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Gospodinu kojem se obracas je jasno sve, i kako je Ujgurima i kako je Jazidima, zna kako je bilo u Ausvicu a zna i Srebrenicu i to bolje od onih sto su je prezivjeli jer je navodno procitao preko 2 knjige i 23 clanka o toj temi._BataZiv_0809 wrote: ↑16/03/2021 15:53 Znam i ja kako je u Njemackoj. Sve ima na portalima. Ne moze vise tetka iz Braunšvajga da prica kod nas u Njemackoj vako....
Čitao je ponesto a bogme i filmova pogledao o Mont Everestu tako da se ne mora penjati gore da zna kako je.
Gledao je i onaj BBC dokumentarac o planeti Zemlji pa je relativno upoznat sa svakom mogućoj temi koja se dešava makar dijelom na našoj planeti.
Jedino što mu pamet nije dozvolila, iako obožava SDA, je da nekako sebi ovdje obezbjedi egzistenciju. O tome nijedna knjiga nije napisana nažalost
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50085 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa ne može, neka je i to prošlo, to je već generacija, kako domaći tako dijaspora, gdje je ta priča još prolazila._BataZiv_0809 wrote: ↑16/03/2021 15:53 Znam i ja kako je u Njemackoj. Sve ima na portalima. Ne moze vise tetka iz Braunšvajga da prica kod nas u Njemackoj vako....
Ovi već zadnjih 10 godina koji su otišli, niti oni mogu furati priču kako je sve crno i teško u Njemačkoj niti može druga strana uvjeriti ove da je za sve kriva SDA.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50086 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ima jedna dobra knjiga koju znaš sigurno.doremifa wrote: ↑16/03/2021 17:14Gospodinu kojem se obracas je jasno sve, i kako je Ujgurima i kako je Jazidima, zna kako je bilo u Ausvicu a zna i Srebrenicu i to bolje od onih sto su je prezivjeli jer je navodno procitao preko 2 knjige i 23 clanka o toj temi._BataZiv_0809 wrote: ↑16/03/2021 15:53 Znam i ja kako je u Njemackoj. Sve ima na portalima. Ne moze vise tetka iz Braunšvajga da prica kod nas u Njemackoj vako....
Čitao je ponesto a bogme i filmova pogledao o Mont Everestu tako da se ne mora penjati gore da zna kako je.
Gledao je i onaj BBC dokumentarac o planeti Zemlji pa je relativno upoznat sa svakom mogućoj temi koja se dešava makar dijelom na našoj planeti.
Jedino što mu pamet nije dozvolila, iako obožava SDA, je da nekako sebi ovdje obezbjedi egzistenciju. O tome nijedna knjiga nije napisana nažalost
"Kako sam konceptualno živio od punicine penzije".
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#50087 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
[youtube]https://youtu.be/QY7W4-4KkhI/youtube]Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 17:58Pa ne može, neka je i to prošlo, to je već generacija, kako domaći tako dijaspora, gdje je ta priča još prolazila._BataZiv_0809 wrote: ↑16/03/2021 15:53 Znam i ja kako je u Njemackoj. Sve ima na portalima. Ne moze vise tetka iz Braunšvajga da prica kod nas u Njemackoj vako....
Ovi već zadnjih 10 godina koji su otišli, niti oni mogu furati priču kako je sve crno i teško u Njemačkoj niti može druga strana uvjeriti ove da je za sve kriva SDA.
pa sto ne kazes lutko da krivo je more a ne sda
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50088 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ja se ponadao da je link zašto je SDA kriva a ono link pjesme koja ide uz tvoj komentar. Očekivano.klizim po parkingu wrote: ↑16/03/2021 18:12[youtube]https://youtu.be/QY7W4-4KkhI/youtube]Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 17:58Pa ne može, neka je i to prošlo, to je već generacija, kako domaći tako dijaspora, gdje je ta priča još prolazila._BataZiv_0809 wrote: ↑16/03/2021 15:53 Znam i ja kako je u Njemackoj. Sve ima na portalima. Ne moze vise tetka iz Braunšvajga da prica kod nas u Njemackoj vako....
Ovi već zadnjih 10 godina koji su otišli, niti oni mogu furati priču kako je sve crno i teško u Njemačkoj niti može druga strana uvjeriti ove da je za sve kriva SDA.
pa sto ne kazes lutko da krivo je more a ne sda
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#50089 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Evo sta o Hanku kazu na drugom forumu...onom nekom bosanskom forumu
Tamo je poceo iz cista mira napadati tuzlake i Tuzlu,jer su multietnicki grad i nema problema u Tz na nacionalnoj osnovi ali on to ne moze svariti nikako...klasicni fasisoid
Inace je on ovdje negdje napisao da je tamo Nazif Mashroom

Dobro ga je ovaj opisao "kongnitivno disfunkcionalan"
Tamo je poceo iz cista mira napadati tuzlake i Tuzlu,jer su multietnicki grad i nema problema u Tz na nacionalnoj osnovi ali on to ne moze svariti nikako...klasicni fasisoid
Inace je on ovdje negdje napisao da je tamo Nazif Mashroom

Dobro ga je ovaj opisao "kongnitivno disfunkcionalan"
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#50090 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Bas sam se pitao gdje je Arzo..
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50091 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Obojica su stari sax forumasi.
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#50092 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ah, evo i kratkog traktata o imanentnosti informacija u moderno doba.Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 14:57
Ja sam prije 6 godina otišao, nisam otišao ni 1974. ni 1992. ni 2000.
Znači kada sam otišao već su počeli portali i društvene mreže gdje možeš dobiti informacije o stanju u nekom selu Brazilu isto kao u nekom selu kod Zenice i to vas najviše boli, što ne možete prosipati šuplju kako eto neko nema pojma o čemu govori i kakvo je stanje u BiH.
Osim dešavanja u tvojoj opštini gdje znaš stvari iz prve ruke ti u doba interneta imaš pojma šta se dešava u ostatku BiH isto toliko kao neko sa Floride što prati BH događanja jer i ti dobijaš te informacije preko portala, foruma, Facebooka i Twittera kao i on.
Tako da priča "Vrati se pa vidi kako je" je postala staromodna.
Tvoj zaključak je tačno onoliko površan koliko si ti sposoban vjerovati u ovo što pišeš.
Sam pristup informacijama ti ne daje mogućnost stvarnog uvida u određenu problematiku, pogotovo što si ti, to je već očito, vezan za portale i medije koji odgovaraju tvojoj ideološkoj poziciji. To znači da ti vjeruješ u ono što želiš da vjeruješ, bez jasnog distanciranja jer se u današnje doba informacija mora provjeriti iz više izvora. Danas više nego ikada.
To što ja imam pristup informacijama tipa koliko je poginulo stanovnika Nepala u nekom odronu ili koliko je ubijeno ljudi u obračunu narko-kartela u Meksiku ne čini me uopšte ekspertom za ta društva, baš kao što tebi ne daje za pravo, da sve ono što pročitaš u STAV-u ili kakvom drugomj SDA mediju, prezentuješ pod golu istinu.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50093 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kao što rekoh, nije ovo više 1997. godina.Škobo Habu wrote: ↑17/03/2021 09:52Ah, evo i kratkog traktata o imanentnosti informacija u moderno doba.Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 14:57
Ja sam prije 6 godina otišao, nisam otišao ni 1974. ni 1992. ni 2000.
Znači kada sam otišao već su počeli portali i društvene mreže gdje možeš dobiti informacije o stanju u nekom selu Brazilu isto kao u nekom selu kod Zenice i to vas najviše boli, što ne možete prosipati šuplju kako eto neko nema pojma o čemu govori i kakvo je stanje u BiH.
Osim dešavanja u tvojoj opštini gdje znaš stvari iz prve ruke ti u doba interneta imaš pojma šta se dešava u ostatku BiH isto toliko kao neko sa Floride što prati BH događanja jer i ti dobijaš te informacije preko portala, foruma, Facebooka i Twittera kao i on.
Tako da priča "Vrati se pa vidi kako je" je postala staromodna.
Tvoj zaključak je tačno onoliko površan koliko si ti sposoban vjerovati u ovo što pišeš.
Sam pristup informacijama ti ne daje mogućnost stvarnog uvida u određenu problematiku, pogotovo što si ti, to je već očito, vezan za portale i medije koji odgovaraju tvojoj ideološkoj poziciji. To znači da ti vjeruješ u ono što želiš da vjeruješ, bez jasnog distanciranja jer se u današnje doba informacija mora provjeriti iz više izvora. Danas više nego ikada.
To što ja imam pristup informacijama tipa koliko je poginulo stanovnika Nepala u nekom odronu ili koliko je ubijeno ljudi u obračunu narko-kartela u Meksiku ne čini me uopšte ekspertom za ta društva, baš kao što tebi ne daje za pravo, da sve ono što pročitaš u STAV-u ili kakvom drugomj SDA mediju, prezentuješ pod golu istinu.
Danas se za Paušal Fortu sazna u Detroitu isto brzo kao u Zavidovićima i to vas boli.
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#50094 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Da, u pravu si.Hank Paldum wrote: ↑17/03/2021 11:32
Kao što rekoh, nije ovo više 1997. godina.
Danas se za Paušal Fortu sazna u Detroitu isto brzo kao u Zavidovićima i to vas boli.
Zaključak kojim bodriš sam sebe.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#50095 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kao sto se sazna za aferu asim respiratori za placanje vodu kod postenog budnje.......Hank Paldum wrote: ↑17/03/2021 11:32Kao što rekoh, nije ovo više 1997. godina.Škobo Habu wrote: ↑17/03/2021 09:52Ah, evo i kratkog traktata o imanentnosti informacija u moderno doba.Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 14:57
Ja sam prije 6 godina otišao, nisam otišao ni 1974. ni 1992. ni 2000.
Znači kada sam otišao već su počeli portali i društvene mreže gdje možeš dobiti informacije o stanju u nekom selu Brazilu isto kao u nekom selu kod Zenice i to vas najviše boli, što ne možete prosipati šuplju kako eto neko nema pojma o čemu govori i kakvo je stanje u BiH.
Osim dešavanja u tvojoj opštini gdje znaš stvari iz prve ruke ti u doba interneta imaš pojma šta se dešava u ostatku BiH isto toliko kao neko sa Floride što prati BH događanja jer i ti dobijaš te informacije preko portala, foruma, Facebooka i Twittera kao i on.
Tako da priča "Vrati se pa vidi kako je" je postala staromodna.
Tvoj zaključak je tačno onoliko površan koliko si ti sposoban vjerovati u ovo što pišeš.
Sam pristup informacijama ti ne daje mogućnost stvarnog uvida u određenu problematiku, pogotovo što si ti, to je već očito, vezan za portale i medije koji odgovaraju tvojoj ideološkoj poziciji. To znači da ti vjeruješ u ono što želiš da vjeruješ, bez jasnog distanciranja jer se u današnje doba informacija mora provjeriti iz više izvora. Danas više nego ikada.
To što ja imam pristup informacijama tipa koliko je poginulo stanovnika Nepala u nekom odronu ili koliko je ubijeno ljudi u obračunu narko-kartela u Meksiku ne čini me uopšte ekspertom za ta društva, baš kao što tebi ne daje za pravo, da sve ono što pročitaš u STAV-u ili kakvom drugomj SDA mediju, prezentuješ pod golu istinu.
Danas se za Paušal Fortu sazna u Detroitu isto brzo kao u Zavidovićima i to vas boli.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50096 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Asim Sarajlić je onda podnip ostavku na sve funkcije, za Budnju i Fikreta Hodžoća ne glasam i nisu uopšte u politici, za Novalića će se vidjeti je li nevin dok Forto nakon afere paušal ne samo da nije podnio ostavku nego je imao obraza da bude ponovo na istoj funkciji.foxlife wrote: ↑17/03/2021 16:10Kao sto se sazna za aferu asim respiratori za placanje vodu kod postenog budnje.......Hank Paldum wrote: ↑17/03/2021 11:32Kao što rekoh, nije ovo više 1997. godina.Škobo Habu wrote: ↑17/03/2021 09:52
Ah, evo i kratkog traktata o imanentnosti informacija u moderno doba.
Tvoj zaključak je tačno onoliko površan koliko si ti sposoban vjerovati u ovo što pišeš.
Sam pristup informacijama ti ne daje mogućnost stvarnog uvida u određenu problematiku, pogotovo što si ti, to je već očito, vezan za portale i medije koji odgovaraju tvojoj ideološkoj poziciji. To znači da ti vjeruješ u ono što želiš da vjeruješ, bez jasnog distanciranja jer se u današnje doba informacija mora provjeriti iz više izvora. Danas više nego ikada.
To što ja imam pristup informacijama tipa koliko je poginulo stanovnika Nepala u nekom odronu ili koliko je ubijeno ljudi u obračunu narko-kartela u Meksiku ne čini me uopšte ekspertom za ta društva, baš kao što tebi ne daje za pravo, da sve ono što pročitaš u STAV-u ili kakvom drugomj SDA mediju, prezentuješ pod golu istinu.
Danas se za Paušal Fortu sazna u Detroitu isto brzo kao u Zavidovićima i to vas boli.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#50097 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sarajlic je u domu narodaHank Paldum wrote: ↑17/03/2021 16:18Asim Sarajlić je onda podnip ostavku na sve funkcije, za Budnju i Fikreta Hodžoća ne glasam i nisu uopšte u politici, za Novalića će se vidjeti je li nevin dok Forto nakon afere paušal ne samo da nije podnio ostavku nego je imao obraza da bude ponovo na istoj funkciji.foxlife wrote: ↑17/03/2021 16:10Kao sto se sazna za aferu asim respiratori za placanje vodu kod postenog budnje.......Hank Paldum wrote: ↑17/03/2021 11:32
Kao što rekoh, nije ovo više 1997. godina.
Danas se za Paušal Fortu sazna u Detroitu isto brzo kao u Zavidovićima i to vas boli.
Budnjo je jel da sve zaradio sa 20 maraka sto je imao u dzepu
Fikret takodjer sve zaradio rukama svojim?
Novalic ostao premijer federacije nakon respiratora
I ti to poredis sa pausalom kojeg je na kraju odbio a ovaj jos hoce da nabavlja vakcine kao respiratore
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50098 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
foxlife wrote: ↑17/03/2021 16:22Sarajlic je u domu narodaHank Paldum wrote: ↑17/03/2021 16:18Asim Sarajlić je onda podnip ostavku na sve funkcije, za Budnju i Fikreta Hodžoća ne glasam i nisu uopšte u politici, za Novalića će se vidjeti je li nevin dok Forto nakon afere paušal ne samo da nije podnio ostavku nego je imao obraza da bude ponovo na istoj funkciji.
Budnjo je jel da sve zaradio sa 20 maraka sto je imao u dzepu
Fikret takodjer sve zaradio rukama svojim?
Novalic ostao premijer federacije nakon respiratora
I ti to poredis sa pausalom kojeg je na kraju odbio a ovaj jos hoce da nabavlja vakcine kao respiratore
Asim odlazi kada mu mandat istekne
Fikret i Budnjo nisu u politici niti ih je ko birao
Fadil je priznajem trebao privremeno odstupiti sa pozicije dok je proces a kada se dokaže nevinost opet vratiti.
Forto je razotkriven i sam je priznao, znači ne treba suđenje da se dokaže krivica i opet je poslije preuzeo istu poziciju, bezobrazluk.
A dobra ti definicija poštenja, raditi nešto ilegalno pa kada se otkrije onda odmah priznati i svi te hvale kako si pošten jer si odmah priznao
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#50099 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa zasto onda asim nije napustio kad je radio nesto ilegalno? To isto vazi i za fadilaHank Paldum wrote: ↑17/03/2021 17:13foxlife wrote: ↑17/03/2021 16:22Sarajlic je u domu narodaHank Paldum wrote: ↑17/03/2021 16:18
Asim Sarajlić je onda podnip ostavku na sve funkcije, za Budnju i Fikreta Hodžoća ne glasam i nisu uopšte u politici, za Novalića će se vidjeti je li nevin dok Forto nakon afere paušal ne samo da nije podnio ostavku nego je imao obraza da bude ponovo na istoj funkciji.
Budnjo je jel da sve zaradio sa 20 maraka sto je imao u dzepu
Fikret takodjer sve zaradio rukama svojim?
Novalic ostao premijer federacije nakon respiratora
I ti to poredis sa pausalom kojeg je na kraju odbio a ovaj jos hoce da nabavlja vakcine kao respiratore
Asim odlazi kada mu mandat istekne
Fikret i Budnjo nisu u politici niti ih je ko birao
Fadil je priznajem trebao privremeno odstupiti sa pozicije dok je proces a kada se dokaže nevinost opet vratiti.
Forto je razotkriven i sam je priznao, znači ne treba suđenje da se dokaže krivica i opet je poslije preuzeo istu poziciju, bezobrazluk.
A dobra ti definicija poštenja, raditi nešto ilegalno pa kada se otkrije onda odmah priznati i svi te hvale kako si pošten jer si odmah priznao![]()
I ti siguran da je nevin jel?
A sta cemo ako se dokaze suprotno? A on citavo vrijeme pandemije premijer vlade od koje ovisi pola drzave
I forto ce otici kad mu istekne mandat
Fikret i budnjo su itekako u politici
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#50100 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ubi ti po Forti (pausalu)Hank Paldum wrote: ↑17/03/2021 11:32Kao što rekoh, nije ovo više 1997. godina.Škobo Habu wrote: ↑17/03/2021 09:52Ah, evo i kratkog traktata o imanentnosti informacija u moderno doba.Hank Paldum wrote: ↑16/03/2021 14:57
Ja sam prije 6 godina otišao, nisam otišao ni 1974. ni 1992. ni 2000.
Znači kada sam otišao već su počeli portali i društvene mreže gdje možeš dobiti informacije o stanju u nekom selu Brazilu isto kao u nekom selu kod Zenice i to vas najviše boli, što ne možete prosipati šuplju kako eto neko nema pojma o čemu govori i kakvo je stanje u BiH.
Osim dešavanja u tvojoj opštini gdje znaš stvari iz prve ruke ti u doba interneta imaš pojma šta se dešava u ostatku BiH isto toliko kao neko sa Floride što prati BH događanja jer i ti dobijaš te informacije preko portala, foruma, Facebooka i Twittera kao i on.
Tako da priča "Vrati se pa vidi kako je" je postala staromodna.
Tvoj zaključak je tačno onoliko površan koliko si ti sposoban vjerovati u ovo što pišeš.
Sam pristup informacijama ti ne daje mogućnost stvarnog uvida u određenu problematiku, pogotovo što si ti, to je već očito, vezan za portale i medije koji odgovaraju tvojoj ideološkoj poziciji. To znači da ti vjeruješ u ono što želiš da vjeruješ, bez jasnog distanciranja jer se u današnje doba informacija mora provjeriti iz više izvora. Danas više nego ikada.
To što ja imam pristup informacijama tipa koliko je poginulo stanovnika Nepala u nekom odronu ili koliko je ubijeno ljudi u obračunu narko-kartela u Meksiku ne čini me uopšte ekspertom za ta društva, baš kao što tebi ne daje za pravo, da sve ono što pročitaš u STAV-u ili kakvom drugomj SDA mediju, prezentuješ pod golu istinu.
Danas se za Paušal Fortu sazna u Detroitu isto brzo kao u Zavidovićima i to vas boli.
A da li tvoj internet izbaci kada podatak da je isti taj Forto odmah vratio pausal i ne steti budzet ,jos se izvinuo odmah gradjanima?
Mozes li ti navesti jednog SDAovca da je vratio neke pare u budzet i izvinuo se za kriminal ?
Molim ime/na takvih ?
Hajde da vidimo radi li pretrazivac u Njemackoj
