Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#50026 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:38
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:33 Kada neko vjeruje da su STAV i SAFF vjerodostojni izvori informacija, a Elmica naučnih studija, onda vjeruje i u Bakirovu reviziju presude i nova radna mjesta, Fadilove kilometre i respiratore i Željkove ANP-ove i puckanja po prstima.
A kada u sve to vjeruje, onda... tu ni Bog, a ni evolucija ne pomažu.
Elmica je kul i jedna od par žena za koje bih glaso, a i STAV ima ponekad dobrih članak (uglavnom od Mustafe Drnišlića). Preferiram Avdu Avdića, ta neću poskok ili klix, ili rtrs :lol:
Pa upravo to i kažem...
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:33 Kada neko vjeruje da su STAV i SAFF vjerodostojni izvori informacija, a Elmica naučnih studija, onda vjeruje i u Bakirovu reviziju presude i nova radna mjesta, Fadilove kilometre i respiratore i Željkove ANP-ove i puckanja po prstima.
A kada u sve to vjeruje, onda... tu ni Bog, a ni evolucija ne pomažu.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50027 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:40
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:38
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:33 Kada neko vjeruje da su STAV i SAFF vjerodostojni izvori informacija, a Elmica naučnih studija, onda vjeruje i u Bakirovu reviziju presude i nova radna mjesta, Fadilove kilometre i respiratore i Željkove ANP-ove i puckanja po prstima.
A kada u sve to vjeruje, onda... tu ni Bog, a ni evolucija ne pomažu.
Elmica je kul i jedna od par žena za koje bih glaso, a i STAV ima ponekad dobrih članak (uglavnom od Mustafe Drnišlića). Preferiram Avdu Avdića, ta neću poskok ili klix, ili rtrs :lol:
Pa upravo to i kažem...
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:33 Kada neko vjeruje da su STAV i SAFF vjerodostojni izvori informacija, a Elmica naučnih studija, onda vjeruje i u Bakirovu reviziju presude i nova radna mjesta, Fadilove kilometre i respiratore i Željkove ANP-ove i puckanja po prstima.
A kada u sve to vjeruje, onda... tu ni Bog, a ni evolucija ne pomažu.
Govoriš kao da je to loša stvar, a u stvarnosti alternative su kar'na
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50028 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

U odnosu na sda alternative su zlatne jer dovoljno je pokazano da i najmanji trud da se nesto uradi je mega projekat u odnosu na zelene
U odnosu na normalne drzave alternative su samo za plakati
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#50029 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:43
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:40
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:38

Elmica je kul i jedna od par žena za koje bih glaso, a i STAV ima ponekad dobrih članak (uglavnom od Mustafe Drnišlića). Preferiram Avdu Avdića, ta neću poskok ili klix, ili rtrs :lol:
Pa upravo to i kažem...
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:33 Kada neko vjeruje da su STAV i SAFF vjerodostojni izvori informacija, a Elmica naučnih studija, onda vjeruje i u Bakirovu reviziju presude i nova radna mjesta, Fadilove kilometre i respiratore i Željkove ANP-ove i puckanja po prstima.
A kada u sve to vjeruje, onda... tu ni Bog, a ni evolucija ne pomažu.
Govoriš kao da je to loša stvar, a u stvarnosti alternative su kar'na
Ma jok. Sve OK. STAV=istina. Elma=nauka.
Biće to sve u redu.
I Mustafa Drnišlić je privatno puno drugačiji od onoga kako ga se inače zamišlja.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#50030 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sigma90 »

A i necemo zaboraviti prve u botovanju ispred SDO Lingu i Mulahuseina. :thumbup:
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50031 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:49
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:43
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:40
Pa upravo to i kažem...
Govoriš kao da je to loša stvar, a u stvarnosti alternative su kar'na
Ma jok. Sve OK. STAV=istina. Elma=nauka.
Biće to sve u redu.
I Mustafa Drnišlić je privatno puno drugačiji od onoga kako ga se inače zamišlja.
Jebote sve govorite drugima da su botovi, a vi razmišljate binarno 0 ili 1.

Nisam reko to gore, reko sam da stav ima dobrih članaka ponekad što i jeste istina. Svakako izuzev Avde Avdića i žurnala (koji se ne bavi nacionalnim pitanjem) novina(ra) nema.

Ona ubleha Face je posto četničko glasilo u Sarajevu. Vama je uredu, dobar je i Dodik što piša po vama i Tegeltija i Vukanović i Marićka sve dok su kontra stranaka s kojima se ne slažete.

Ja svakako volim svoj narod više nego što mrzim ijednu bošnjačku stranku. Što se može reći tek za rijetke od vas (poput Boške Čavar, Ivane Marić ili Peđe Kojovića).

A Mustafu nisam upozno, niti sam pokušavao ga upoznati, ali eto vjerujem ti na riječ. Što onda govori kakvo je dno dotaklo bh novinarstvo
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#50032 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 21:02 Jebote sve govorite drugima da su botovi, a vi razmišljate binarno 0 ili 1.

Nisam reko to gore, reko sam da stav ima dobrih članaka ponekad što i jeste istina. Svakako izuzev Avde Avdića i žurnala (koji se ne bavi nacionalnim pitanjem) novina(ra) nema.

Ona ubleha Face je posto četničko glasilo u Sarajevu. Vama je uredu, dobar je i Dodik što piša po vama i Tegeltija i Vukanović i Marićka sve dok su kontra stranaka s kojima se ne slažete.

Ja svakako volim svoj narod više nego što mrzim ijednu bošnjačku stranku. Što se može reći tek za rijetke od vas (poput Boške Čavar, Ivane Marić ili Peđe Kojovića).

A Mustafu nisam upozno, niti sam pokušavao ga upoznati, ali eto vjerujem ti na riječ. Što onda govori kakvo je dno dotaklo bh novinarstvo
Pa kažem, sve OK.
Ti vjeruješ u Mustafu Drnišlića, a ja nisam dovoljno stručan da ti pomognem.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50033 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

kluz franjo wrote: 15/03/2021 21:15
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 21:02 Jebote sve govorite drugima da su botovi, a vi razmišljate binarno 0 ili 1.

Nisam reko to gore, reko sam da stav ima dobrih članaka ponekad što i jeste istina. Svakako izuzev Avde Avdića i žurnala (koji se ne bavi nacionalnim pitanjem) novina(ra) nema.

Ona ubleha Face je posto četničko glasilo u Sarajevu. Vama je uredu, dobar je i Dodik što piša po vama i Tegeltija i Vukanović i Marićka sve dok su kontra stranaka s kojima se ne slažete.

Ja svakako volim svoj narod više nego što mrzim ijednu bošnjačku stranku. Što se može reći tek za rijetke od vas (poput Boške Čavar, Ivane Marić ili Peđe Kojovića).

A Mustafu nisam upozno, niti sam pokušavao ga upoznati, ali eto vjerujem ti na riječ. Što onda govori kakvo je dno dotaklo bh novinarstvo
Pa kažem, sve OK.
Ti vjeruješ u Mustafu Drnišlića, a ja nisam dovoljno stručan da ti pomognem.

:lol: :lol: mentalni sklop drugog razreda stručne srednje škole
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#50034 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 21:17
kluz franjo wrote: 15/03/2021 21:15
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 21:02 Jebote sve govorite drugima da su botovi, a vi razmišljate binarno 0 ili 1.

Nisam reko to gore, reko sam da stav ima dobrih članaka ponekad što i jeste istina. Svakako izuzev Avde Avdića i žurnala (koji se ne bavi nacionalnim pitanjem) novina(ra) nema.

Ona ubleha Face je posto četničko glasilo u Sarajevu. Vama je uredu, dobar je i Dodik što piša po vama i Tegeltija i Vukanović i Marićka sve dok su kontra stranaka s kojima se ne slažete.

Ja svakako volim svoj narod više nego što mrzim ijednu bošnjačku stranku. Što se može reći tek za rijetke od vas (poput Boške Čavar, Ivane Marić ili Peđe Kojovića).

A Mustafu nisam upozno, niti sam pokušavao ga upoznati, ali eto vjerujem ti na riječ. Što onda govori kakvo je dno dotaklo bh novinarstvo
Pa kažem, sve OK.
Ti vjeruješ u Mustafu Drnišlića, a ja nisam dovoljno stručan da ti pomognem.
:lol: :lol: mentalni sklop drugog razreda stručne srednje škole
Biće to sve u redu.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#50035 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 21:02
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:49
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:43

Govoriš kao da je to loša stvar, a u stvarnosti alternative su kar'na
Ma jok. Sve OK. STAV=istina. Elma=nauka.
Biće to sve u redu.
I Mustafa Drnišlić je privatno puno drugačiji od onoga kako ga se inače zamišlja.
Jebote sve govorite drugima da su botovi, a vi razmišljate binarno 0 ili 1.

Nisam reko to gore, reko sam da stav ima dobrih članaka ponekad što i jeste istina. Svakako izuzev Avde Avdića i žurnala (koji se ne bavi nacionalnim pitanjem) novina(ra) nema.

Ona ubleha Face je posto četničko glasilo u Sarajevu. Vama je uredu, dobar je i Dodik što piša po vama i Tegeltija i Vukanović i Marićka sve dok su kontra stranaka s kojima se ne slažete.

Ja svakako volim svoj narod više nego što mrzim ijednu bošnjačku stranku. Što se može reći tek za rijetke od vas (poput Boške Čavar, Ivane Marić ili Peđe Kojovića).

A Mustafu nisam upozno, niti sam pokušavao ga upoznati, ali eto vjerujem ti na riječ. Što onda govori kakvo je dno dotaklo bh novinarstvo
Kada imas ovakav "plicak u glavi",nije ni cudo sto ti je najveci domet SDA i sto pusis sve sto oni "poture" u javnost.
CUj Avdo Avdic mu najbolji novinar...lik koji shuruje sa svima,sa svima mulja i samo trazi gdje ce on biti dobar...pa mjesec dana saradjuje sa ovim a pljuje one druge,pa slijedeci mjesec kada ovi ponude vise,obrne pricu.
Avdo Avdic je klasicno beskarakterno seljance (sada ce mi neko reci opet ti i seljaci...lik je iz sela izmedju Lukavca i Gracanice) koje bi prodalo najsvetije za saku ovodunjaluckog jada.
Godinama pljuvao SDA i Kuku i ostale,sada mu najbolji prijatelj i saradnik Osmica :lol: :lol:
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50036 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

zippoo87 wrote: 15/03/2021 21:25
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 21:02
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:49
Ma jok. Sve OK. STAV=istina. Elma=nauka.
Biće to sve u redu.
I Mustafa Drnišlić je privatno puno drugačiji od onoga kako ga se inače zamišlja.
Jebote sve govorite drugima da su botovi, a vi razmišljate binarno 0 ili 1.

Nisam reko to gore, reko sam da stav ima dobrih članaka ponekad što i jeste istina. Svakako izuzev Avde Avdića i žurnala (koji se ne bavi nacionalnim pitanjem) novina(ra) nema.

Ona ubleha Face je posto četničko glasilo u Sarajevu. Vama je uredu, dobar je i Dodik što piša po vama i Tegeltija i Vukanović i Marićka sve dok su kontra stranaka s kojima se ne slažete.

Ja svakako volim svoj narod više nego što mrzim ijednu bošnjačku stranku. Što se može reći tek za rijetke od vas (poput Boške Čavar, Ivane Marić ili Peđe Kojovića).

A Mustafu nisam upozno, niti sam pokušavao ga upoznati, ali eto vjerujem ti na riječ. Što onda govori kakvo je dno dotaklo bh novinarstvo
Kada imas ovakav "plicak u glavi",nije ni cudo sto ti je najveci domet SDA i sto pusis sve sto oni "poture" u javnost.
CUj Avdo Avdic mu najbolji novinar...lik koji shuruje sa svima,sa svima mulja i samo trazi gdje ce on biti dobar...pa mjesec dana saradjuje sa ovim a pljuje one druge,pa slijedeci mjesec kada ovi ponude vise,obrne pricu.
Avdo Avdic je klasicno beskarakterno seljance (sada ce mi neko reci opet ti i seljaci...lik je iz sela izmedju Lukavca i Gracanice) koje bi prodalo najsvetije za saku ovodunjaluckog jada.
Godinama pljuvao SDA i Kuku i ostale,sada mu najbolji prijatelj i saradnik Osmica :lol: :lol:
Pa pito sam i lika ranije, šta je alternativa ? Jedini on piše o tim bitnim pitanjima, o rusima, o plinu, o Srebrenici itd. Najlakše je seruckat iz sarajevskih studija i dovoditi Svetlanu Cenić i Ivanu Marić. Sa Senadom sam završio kad je doveo Dodika i ispo pička najveća
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#50037 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 21:32
zippoo87 wrote: 15/03/2021 21:25
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 21:02

Jebote sve govorite drugima da su botovi, a vi razmišljate binarno 0 ili 1.

Nisam reko to gore, reko sam da stav ima dobrih članaka ponekad što i jeste istina. Svakako izuzev Avde Avdića i žurnala (koji se ne bavi nacionalnim pitanjem) novina(ra) nema.

Ona ubleha Face je posto četničko glasilo u Sarajevu. Vama je uredu, dobar je i Dodik što piša po vama i Tegeltija i Vukanović i Marićka sve dok su kontra stranaka s kojima se ne slažete.

Ja svakako volim svoj narod više nego što mrzim ijednu bošnjačku stranku. Što se može reći tek za rijetke od vas (poput Boške Čavar, Ivane Marić ili Peđe Kojovića).

A Mustafu nisam upozno, niti sam pokušavao ga upoznati, ali eto vjerujem ti na riječ. Što onda govori kakvo je dno dotaklo bh novinarstvo
Kada imas ovakav "plicak u glavi",nije ni cudo sto ti je najveci domet SDA i sto pusis sve sto oni "poture" u javnost.
CUj Avdo Avdic mu najbolji novinar...lik koji shuruje sa svima,sa svima mulja i samo trazi gdje ce on biti dobar...pa mjesec dana saradjuje sa ovim a pljuje one druge,pa slijedeci mjesec kada ovi ponude vise,obrne pricu.
Avdo Avdic je klasicno beskarakterno seljance (sada ce mi neko reci opet ti i seljaci...lik je iz sela izmedju Lukavca i Gracanice) koje bi prodalo najsvetije za saku ovodunjaluckog jada.
Godinama pljuvao SDA i Kuku i ostale,sada mu najbolji prijatelj i saradnik Osmica :lol: :lol:
Pa pito sam i lika ranije, šta je alternativa ? Jedini on piše o tim bitnim pitanjima, o rusima, o plinu, o Srebrenici itd. Najlakše je seruckat iz sarajevskih studija i dovoditi Svetlanu Cenić i Ivanu Marić. Sa Senadom sam završio kad je doveo Dodika i ispo pička najveća
Ti izgleda prebrzo donosis odluke.
Ima alternativa ali niko od novinara (osim Senada koji nema urednika iznad glave) ne smije izlaziti iz okvira profesije i posla i etike i skociti i napasti sagovornika ako mu se ne svidja.
TI spominjes Senada a jesi li kada vidio uzivo Dodika i stajao pored njega...znaci Senad sa Dodikom skoro sve intervjue je radio uzivo i tu igra milion faktora sta ce reci i sta ce ga pitati i kako ce ko odgovarati.Ne branim Senada ,nego tebi govorim da sudis a nemas pojma kako se taj posao radi i sta je ispravno a sta nije.
I ono najbitnije...Senada si otpisao,ali zato Avdu nisi...on ti je najbolji...samo se nikada ne pitas da li je sve istina ono sto Avdo govori/pise i kome ta prica ide na mlin.
O temama o kojima pise Avdo,pise i klix i svi ostali...jer su to obicne vijesti...a istrazivacko novinarstvo je nesto drugo...Avdo to zna raditi ali nece da radi u korist svih nas,nego u korist sebe a kada radis u korist sebe,onda imas cijenu i prodajes se onom ko nudi vise...kao na pijaci.

Nego ti zbog sebe...citaj sve vijesti i izvore ali koristi mozak (ako ti je funkcionalan) da filtriras i razlucis sta je istina a sta ne.

Nema od navijanja nista i laganja i podmetanja...evo proSDAovci se trude svim silama ali tesko je danas prodati lafinu,puno teze nego prije...jer svi sada imaju vise izvora informacija i dnevnik nije jedina emisija gdje ces saznati nesto.

Da nije tako...ne bi SDA i Bakir Izetbegovic odmah poslije izgubljenih izbora rekao "da su ih pobijedili na internetu i drustvenim mrezama" i formirao botovske brigade da truju medijski prostor po netu...portali,forumi,blogovi...sve to jadno i tako debilno izgleda ali eto...kako ono kazu "nije zvaka za seljaka"...e tako i SDA i njihovi botovi djeluju na internetu...jadno,prejadno i preofirno.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50038 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

zippoo87 wrote: 15/03/2021 21:47
Ti izgleda prebrzo donosis odluke.
Ima alternativa ali niko od novinara (osim Senada koji nema urednika iznad glave) ne smije izlaziti iz okvira profesije i posla i etike i skociti i napasti sagovornika ako mu se ne svidja.
TI spominjes Senada a jesi li kada vidio uzivo Dodika i stajao pored njega...znaci Senad sa Dodikom skoro sve intervjue je radio uzivo i tu igra milion faktora sta ce reci i sta ce ga pitati i kako ce ko odgovarati.Ne branim Senada ,nego tebi govorim da sudis a nemas pojma kako se taj posao radi i sta je ispravno a sta nije.
I ono najbitnije...Senada si otpisao,ali zato Avdu nisi...on ti je najbolji...samo se nikada ne pitas da li je sve istina ono sto Avdo govori/pise i kome ta prica ide na mlin.
O temama o kojima pise Avdo,pise i klix i svi ostali...jer su to obicne vijesti...a istrazivacko novinarstvo je nesto drugo...Avdo to zna raditi ali nece da radi u korist svih nas,nego u korist sebe a kada radis u korist sebe,onda imas cijenu i prodajes se onom ko nudi vise...kao na pijaci.

Nego ti zbog sebe...citaj sve vijesti i izvore ali koristi mozak (ako ti je funkcionalan) da filtriras i razlucis sta je istina a sta ne.

Nema od navijanja nista i laganja i podmetanja...evo proSDAovci se trude svim silama ali tesko je danas prodati lafinu,puno teze nego prije...jer svi sada imaju vise izvora informacija i dnevnik nije jedina emisija gdje ces saznati nesto.

Da nije tako...ne bi SDA i Bakir Izetbegovic odmah poslije izgubljenih izbora rekao "da su ih pobijedili na internetu i drustvenim mrezama" i formirao botovske brigade da truju medijski prostor po netu...portali,forumi,blogovi...sve to jadno i tako debilno izgleda ali eto...kako ono kazu "nije zvaka za seljaka"...e tako i SDA i njihovi botovi djeluju na internetu...jadno,prejadno i preofirno.
Možda prebrzo donosim odluke, 'sovo sam i Avdi mater kad je prao miggre.

Dodik je bio samo kap koja je prelila čašu. Emela na N1 mu je fino uzela mjeru, ne znam sjećaš li se onog lika ispred vlade FBiH (SDPove zgrade) kad govori dodiku u lice genocidna tvorevina itd. Znamo mi zašto je Senad šutio, da bi mu Dodik opet došo.

Al evo da vidimo gosti u poslednje vrijeme (ne gledam face, pa ne znam šta pričaju). Jovanović - ok, Ljajić - vučićev ker, Šarović - pripitomljeni četnik, Marić - doveo da je opere, Sattler - lik koji se svrsto na stranu uzpovaca, ali shvatam neophodnost njegovog gostovanja, Mašić - ok, Cvitanović 90ka - čović, al na drugi način, Vučić - the četnik, a prema istom je bio blag koliko sam čuo, Vukanović - Dodik, al manje korumpiran,
Cenićka - karadžićeva sekretarica i svedok odbrane (jebo je onaj ko je dovede u nadzorni odbor Telekoma) itd. Da ne griješim dušu i Čampara je bio odličan u zadnjem gostovanju.

Naravno da ne čitam samo istragu jer nema samo Avdo (ili neko drugi) tapiju na istinu, no između Avde i Klixa izbor je očigledan.

Ja nemam problem da SDA sjedi na klupi, štaviše smatram da su dobra opozicija. No svakako da ne želim one koje imaju razumijevanje za hdz i snsd, one koji kandiduju Ivane Marić itd.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50039 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

ne zelis one koji imaju razumjevanje za hdz i snsd
reci da se salis molim te
i ko je kandidovao maricku?
ja koliko znam niko jos nije kandidovan nego su prijedlozi kao i ova maricka sto je preldozena

bas me zanima jesu li gradjani ikad od rata do sada znali kandidate za dogradonacelnike i sl cak i one koji su bili dogradonacelnici?
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#50040 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 22:23
zippoo87 wrote: 15/03/2021 21:47
Ti izgleda prebrzo donosis odluke.
Ima alternativa ali niko od novinara (osim Senada koji nema urednika iznad glave) ne smije izlaziti iz okvira profesije i posla i etike i skociti i napasti sagovornika ako mu se ne svidja.
TI spominjes Senada a jesi li kada vidio uzivo Dodika i stajao pored njega...znaci Senad sa Dodikom skoro sve intervjue je radio uzivo i tu igra milion faktora sta ce reci i sta ce ga pitati i kako ce ko odgovarati.Ne branim Senada ,nego tebi govorim da sudis a nemas pojma kako se taj posao radi i sta je ispravno a sta nije.
I ono najbitnije...Senada si otpisao,ali zato Avdu nisi...on ti je najbolji...samo se nikada ne pitas da li je sve istina ono sto Avdo govori/pise i kome ta prica ide na mlin.
O temama o kojima pise Avdo,pise i klix i svi ostali...jer su to obicne vijesti...a istrazivacko novinarstvo je nesto drugo...Avdo to zna raditi ali nece da radi u korist svih nas,nego u korist sebe a kada radis u korist sebe,onda imas cijenu i prodajes se onom ko nudi vise...kao na pijaci.

Nego ti zbog sebe...citaj sve vijesti i izvore ali koristi mozak (ako ti je funkcionalan) da filtriras i razlucis sta je istina a sta ne.

Nema od navijanja nista i laganja i podmetanja...evo proSDAovci se trude svim silama ali tesko je danas prodati lafinu,puno teze nego prije...jer svi sada imaju vise izvora informacija i dnevnik nije jedina emisija gdje ces saznati nesto.

Da nije tako...ne bi SDA i Bakir Izetbegovic odmah poslije izgubljenih izbora rekao "da su ih pobijedili na internetu i drustvenim mrezama" i formirao botovske brigade da truju medijski prostor po netu...portali,forumi,blogovi...sve to jadno i tako debilno izgleda ali eto...kako ono kazu "nije zvaka za seljaka"...e tako i SDA i njihovi botovi djeluju na internetu...jadno,prejadno i preofirno.
Možda prebrzo donosim odluke, 'sovo sam i Avdi mater kad je prao miggre.

Dodik je bio samo kap koja je prelila čašu. Emela na N1 mu je fino uzela mjeru, ne znam sjećaš li se onog lika ispred vlade FBiH (SDPove zgrade) kad govori dodiku u lice genocidna tvorevina itd. Znamo mi zašto je Senad šutio, da bi mu Dodik opet došo.

Al evo da vidimo gosti u poslednje vrijeme (ne gledam face, pa ne znam šta pričaju). Jovanović - ok, Ljajić - vučićev ker, Šarović - pripitomljeni četnik, Marić - doveo da je opere, Sattler - lik koji se svrsto na stranu uzpovaca, ali shvatam neophodnost njegovog gostovanja, Mašić - ok, Cvitanović 90ka - čović, al na drugi način, Vučić - the četnik, a prema istom je bio blag koliko sam čuo, Vukanović - Dodik, al manje korumpiran,
Cenićka - karadžićeva sekretarica i svedok odbrane (jebo je onaj ko je dovede u nadzorni odbor Telekoma) itd. Da ne griješim dušu i Čampara je bio odličan u zadnjem gostovanju.

Naravno da ne čitam samo istragu jer nema samo Avdo (ili neko drugi) tapiju na istinu, no između Avde i Klixa izbor je očigledan.

Ja nemam problem da SDA sjedi na klupi, štaviše smatram da su dobra opozicija. No svakako da ne želim one koje imaju razumijevanje za hdz i snsd, one koji kandiduju Ivane Marić itd.
Dobro sam ja napisao...ti uopste ne razumijes novinarstvo i medijski posao .
Znaci uloga novinara je da dovodi aktuelne goste i da raspravljaju o aktuelnim temama ili o temi za koju je pozvan u studio.
Logicno je da novinar Senad koji ima vlastitu televiziju i zivi od reklama ,nece skociti na Dodika ili drugog gosta i hvatati se za vrat sa njim...a sto se Senada tice...on bas otvoreno pita,cak i preotvoreno i ne znam sto si se njega uhvatio...tebi ocito smeta svako ko nema bosnjacko ime ...a kontekst i ono sto govori,tebi je apsolutno nebitan.
Gledanje ljudi samo kroz prizmu vjere i nacije rade samo oni koji dalje od svog sela nisu izasli i koji nisu upoznali ni svijeta ni drzava...a upravo u tome su najglasniji ovi primitivni SDAovci.
Evo sada naleti na video...Islamska Zajednica,Rijaset ima 212 zaposlenih,prosjecna plata 2800 KM a niko nema pojma odakle pare
Prodaju vaukfsku imovinu,izdaju munare telekom operaterima za 4g antene ,naplacuju ljudsku muku i gubitak najmilijih suhim zlatom...najjeftinija dzenaza je 1200 KM u kesu,odmah ,itd itd itd
I sve ove teme tebe ne zanimaju...ti samo bljujes vatru na one druge a na ove svoje,sto su gori od onih drugih,sutis i okreces glavu.
E takvi ste vi proSda-ovci...
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50041 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 22:35 ne zelis one koji imaju razumjevanje za hdz i snsd
reci da se salis molim te
i ko je kandidovao maricku?
ja koliko znam niko jos nije kandidovan nego su prijedlozi kao i ova maricka sto je preldozena

bas me zanima jesu li gradjani ikad od rata do sada znali kandidate za dogradonacelnike i sl cak i one koji su bili dogradonacelnici?
Pa pušten je probni balon, ko i za sve ostalo. Ideja da ona ima mjesta biti bilo kakva funkcija u najvećem bošnjačkom gradu je porazna
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50042 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 22:54
foxlife wrote: 15/03/2021 22:35 ne zelis one koji imaju razumjevanje za hdz i snsd
reci da se salis molim te
i ko je kandidovao maricku?
ja koliko znam niko jos nije kandidovan nego su prijedlozi kao i ova maricka sto je preldozena

bas me zanima jesu li gradjani ikad od rata do sada znali kandidate za dogradonacelnike i sl cak i one koji su bili dogradonacelnici?
Pa pušten je probni balon, ko i za sve ostalo. Ideja da ona ima mjesta biti bilo kakva funkcija u najvećem bošnjačkom gradu je porazna
ideja da se cuje i drugo misljenje je samo napredak a nikako poraz
zeleni nisu pustali ni probne balone nego instaliraju nekog buzdovana i ko gradjane yebe
pa oni za gradonacelnika stave borca protiv antifasizma a kamoli za dogradonacelnike
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50043 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

zippoo87 wrote: 15/03/2021 22:46
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 22:23
zippoo87 wrote: 15/03/2021 21:47
Ti izgleda prebrzo donosis odluke.
Ima alternativa ali niko od novinara (osim Senada koji nema urednika iznad glave) ne smije izlaziti iz okvira profesije i posla i etike i skociti i napasti sagovornika ako mu se ne svidja.
TI spominjes Senada a jesi li kada vidio uzivo Dodika i stajao pored njega...znaci Senad sa Dodikom skoro sve intervjue je radio uzivo i tu igra milion faktora sta ce reci i sta ce ga pitati i kako ce ko odgovarati.Ne branim Senada ,nego tebi govorim da sudis a nemas pojma kako se taj posao radi i sta je ispravno a sta nije.
I ono najbitnije...Senada si otpisao,ali zato Avdu nisi...on ti je najbolji...samo se nikada ne pitas da li je sve istina ono sto Avdo govori/pise i kome ta prica ide na mlin.
O temama o kojima pise Avdo,pise i klix i svi ostali...jer su to obicne vijesti...a istrazivacko novinarstvo je nesto drugo...Avdo to zna raditi ali nece da radi u korist svih nas,nego u korist sebe a kada radis u korist sebe,onda imas cijenu i prodajes se onom ko nudi vise...kao na pijaci.

Nego ti zbog sebe...citaj sve vijesti i izvore ali koristi mozak (ako ti je funkcionalan) da filtriras i razlucis sta je istina a sta ne.

Nema od navijanja nista i laganja i podmetanja...evo proSDAovci se trude svim silama ali tesko je danas prodati lafinu,puno teze nego prije...jer svi sada imaju vise izvora informacija i dnevnik nije jedina emisija gdje ces saznati nesto.

Da nije tako...ne bi SDA i Bakir Izetbegovic odmah poslije izgubljenih izbora rekao "da su ih pobijedili na internetu i drustvenim mrezama" i formirao botovske brigade da truju medijski prostor po netu...portali,forumi,blogovi...sve to jadno i tako debilno izgleda ali eto...kako ono kazu "nije zvaka za seljaka"...e tako i SDA i njihovi botovi djeluju na internetu...jadno,prejadno i preofirno.
Možda prebrzo donosim odluke, 'sovo sam i Avdi mater kad je prao miggre.

Dodik je bio samo kap koja je prelila čašu. Emela na N1 mu je fino uzela mjeru, ne znam sjećaš li se onog lika ispred vlade FBiH (SDPove zgrade) kad govori dodiku u lice genocidna tvorevina itd. Znamo mi zašto je Senad šutio, da bi mu Dodik opet došo.

Al evo da vidimo gosti u poslednje vrijeme (ne gledam face, pa ne znam šta pričaju). Jovanović - ok, Ljajić - vučićev ker, Šarović - pripitomljeni četnik, Marić - doveo da je opere, Sattler - lik koji se svrsto na stranu uzpovaca, ali shvatam neophodnost njegovog gostovanja, Mašić - ok, Cvitanović 90ka - čović, al na drugi način, Vučić - the četnik, a prema istom je bio blag koliko sam čuo, Vukanović - Dodik, al manje korumpiran,
Cenićka - karadžićeva sekretarica i svedok odbrane (jebo je onaj ko je dovede u nadzorni odbor Telekoma) itd. Da ne griješim dušu i Čampara je bio odličan u zadnjem gostovanju.

Naravno da ne čitam samo istragu jer nema samo Avdo (ili neko drugi) tapiju na istinu, no između Avde i Klixa izbor je očigledan.

Ja nemam problem da SDA sjedi na klupi, štaviše smatram da su dobra opozicija. No svakako da ne želim one koje imaju razumijevanje za hdz i snsd, one koji kandiduju Ivane Marić itd.
Dobro sam ja napisao...ti uopste ne razumijes novinarstvo i medijski posao .
Znaci uloga novinara je da dovodi aktuelne goste i da raspravljaju o aktuelnim temama ili o temi za koju je pozvan u studio.
Logicno je da novinar Senad koji ima vlastitu televiziju i zivi od reklama ,nece skociti na Dodika ili drugog gosta i hvatati se za vrat sa njim...a sto se Senada tice...on bas otvoreno pita,cak i preotvoreno i ne znam sto si se njega uhvatio...tebi ocito smeta svako ko nema bosnjacko ime ...a kontekst i ono sto govori,tebi je apsolutno nebitan.
Gledanje ljudi samo kroz prizmu vjere i nacije rade samo oni koji dalje od svog sela nisu izasli i koji nisu upoznali ni svijeta ni drzava...a upravo u tome su najglasniji ovi primitivni SDAovci.
Evo sada naleti na video...Islamska Zajednica,Rijaset ima 212 zaposlenih,prosjecna plata 2800 KM a niko nema pojma odakle pare
Prodaju vaukfsku imovinu,izdaju munare telekom operaterima za 4g antene ,naplacuju ljudsku muku i gubitak najmilijih suhim zlatom...najjeftinija dzenaza je 1200 KM u kesu,odmah ,itd itd itd
I sve ove teme tebe ne zanimaju...ti samo bljujes vatru na one druge a na ove svoje,sto su gori od onih drugih,sutis i okreces glavu.
E takvi ste vi proSda-ovci...
Znači uredu je da trguje sa istinom, ako je za rad para ? Senad je dovođenjem tih gostiju i svojim nastupima pokazo kakvu politiku ima njegova tv, ja sam svoj stav iskazo bojkotovanjem iste.

Nismo nikad pričali o ivz, ali vjeruj da skoro pa sigurno imam gore mišljenje o njima od tebe i da znam kako su bošnjačku djecu ostavljali gladnom, uništavali državne firme da bi izdigli svoje privatnike, otimali državnu zemlju itd.

Na prethodnoj stranici sam reko da nisam zeleni Bošnjak, na nekoj drugoj temi sam reko da nisam musliman, na Siriji sam ukazo na hodžice koje idu na 9. januar itd.

Tako da ne bih baš reko da i ti razumiješ ili procjenjuješ ljude najbolje.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50044 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 22:59
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 22:54
foxlife wrote: 15/03/2021 22:35 ne zelis one koji imaju razumjevanje za hdz i snsd
reci da se salis molim te
i ko je kandidovao maricku?
ja koliko znam niko jos nije kandidovan nego su prijedlozi kao i ova maricka sto je preldozena

bas me zanima jesu li gradjani ikad od rata do sada znali kandidate za dogradonacelnike i sl cak i one koji su bili dogradonacelnici?
Pa pušten je probni balon, ko i za sve ostalo. Ideja da ona ima mjesta biti bilo kakva funkcija u najvećem bošnjačkom gradu je porazna
ideja da se cuje i drugo misljenje je samo napredak a nikako poraz
zeleni nisu pustali ni probne balone nego instaliraju nekog buzdovana i ko gradjane yebe
pa oni za gradonacelnika stave borca protiv antifasizma a kamoli za dogradonacelnike
Aha, pa što ne čujemo drugo mišljenje o holokaustu, crnim robovima, jasenovcu i drugim historijski osjetljivim temama ? A ne to je fašizam, šovinizam, rasizam, nacizam, itd. Pljuvanje po Bošnjacima je bogatstvo.

Da se razumije, ja sam apsolutista slobode govora, baš zbog ovog, da se zna na čemu se stoji.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50045 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

pored ovakvih zelenih najmanji problem je pisanje dodika po nama svima u sarajevu
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50046 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:05
foxlife wrote: 15/03/2021 22:59
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 22:54

Pa pušten je probni balon, ko i za sve ostalo. Ideja da ona ima mjesta biti bilo kakva funkcija u najvećem bošnjačkom gradu je porazna
ideja da se cuje i drugo misljenje je samo napredak a nikako poraz
zeleni nisu pustali ni probne balone nego instaliraju nekog buzdovana i ko gradjane yebe
pa oni za gradonacelnika stave borca protiv antifasizma a kamoli za dogradonacelnike
Aha, pa što ne čujemo drugo mišljenje o holokaustu, crnim robovima, jasenovcu i drugim historijski osjetljivim temama ? A ne to je fašizam, šovinizam, rasizam, nacizam, itd. Pljuvanje po Bošnjacima je bogatstvo.

Da se razumije, ja sam apsolutista slobode govora, baš zbog ovog, da se zna na čemu se stoji.
pa to pitaj nju sto ne pominje jasenovac crne robove i sl

ja ovdje samo vidim da ono sto prica ima nekog smisla
i kao sto neko rece ta izjava je izvadjena iz konteksta (nisam gledao tu izjavu tako da ne mogu pricati ni sta je rekla ni je li izvadjeno iz konteksta)

vidim da je kasnije prozivana za ono obucite uniforme od deda da vidimo koliko ce kojih biti isto po meni nema nista sporno cak mislim da bi se mnogi iznenadili koliko je boraca protiv antifasizma
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#50047 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:05 Aha, pa što ne čujemo drugo mišljenje o holokaustu, crnim robovima, jasenovcu i drugim historijski osjetljivim temama ?
Pa podijeli sa nama drugo mišljenje o holokaustu, crnim robovima, jasenovcu...?
Istinski sam zainteresirana da čujem "drugo mišljenje" o određenim historijskim faktima...
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50048 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 23:08
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:05
foxlife wrote: 15/03/2021 22:59

ideja da se cuje i drugo misljenje je samo napredak a nikako poraz
zeleni nisu pustali ni probne balone nego instaliraju nekog buzdovana i ko gradjane yebe
pa oni za gradonacelnika stave borca protiv antifasizma a kamoli za dogradonacelnike
Aha, pa što ne čujemo drugo mišljenje o holokaustu, crnim robovima, jasenovcu i drugim historijski osjetljivim temama ? A ne to je fašizam, šovinizam, rasizam, nacizam, itd. Pljuvanje po Bošnjacima je bogatstvo.

Da se razumije, ja sam apsolutista slobode govora, baš zbog ovog, da se zna na čemu se stoji.
pa to pitaj nju sto ne pominje jasenovac crne robove i sl

ja ovdje samo vidim da ono sto prica ima nekog smisla
i kao sto neko rece ta izjava je izvadjena iz konteksta (nisam gledao tu izjavu tako da ne mogu pricati ni sta je rekla ni je li izvadjeno iz konteksta)

vidim da je kasnije prozivana za ono obucite uniforme od deda da vidimo koliko ce kojih biti isto po meni nema nista sporno cak mislim da bi se mnogi iznenadili koliko je boraca protiv antifasizma
Jebote ne znam je l problem u mom pisanju ili u tvom razumijevanju. Zaboli me ba za crne robove i jasenovac, govorim kako ovdje, na ovom forumu, da ne idemo van tog okvira imaš teme koje su zaštićene i pišanje po Bošnjacima koje je dozvoljeno. Činjenica da je Ivana Marić posle onakvih izjavA (množina, ne mogu sve bit izvađene iz konteksta) bila gost na sarajevskim televizijama, a ne u opticaju za neku političku funkciju je apsolutno poražavajuća za moj narod.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50049 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

Bloo wrote: 15/03/2021 23:09
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:05 Aha, pa što ne čujemo drugo mišljenje o holokaustu, crnim robovima, jasenovcu i drugim historijski osjetljivim temama ?
Pa podijeli sa nama drugo mišljenje o holokaustu, crnim robovima, jasenovcu...?
Istinski sam zainteresirana da čujem "drugo mišljenje" o određenim historijskim faktima...
Zadnji put si me banovala zbog citata jednog od najvećih ljudi što je ova država dala.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50050 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:13
foxlife wrote: 15/03/2021 23:08
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:05

Aha, pa što ne čujemo drugo mišljenje o holokaustu, crnim robovima, jasenovcu i drugim historijski osjetljivim temama ? A ne to je fašizam, šovinizam, rasizam, nacizam, itd. Pljuvanje po Bošnjacima je bogatstvo.

Da se razumije, ja sam apsolutista slobode govora, baš zbog ovog, da se zna na čemu se stoji.
pa to pitaj nju sto ne pominje jasenovac crne robove i sl

ja ovdje samo vidim da ono sto prica ima nekog smisla
i kao sto neko rece ta izjava je izvadjena iz konteksta (nisam gledao tu izjavu tako da ne mogu pricati ni sta je rekla ni je li izvadjeno iz konteksta)

vidim da je kasnije prozivana za ono obucite uniforme od deda da vidimo koliko ce kojih biti isto po meni nema nista sporno cak mislim da bi se mnogi iznenadili koliko je boraca protiv antifasizma
Jebote ne znam je l problem u mom pisanju ili u tvom razumijevanju. Zaboli me ba za crne robove i jasenovac, govorim kako ovdje, na ovom forumu, da ne idemo van tog okvira imaš teme koje su zaštićene i pišanje po Bošnjacima koje je dozvoljeno. Činjenica da je Ivana Marić posle onakvih izjavA (množina, ne mogu sve bit izvađene iz konteksta) bila gost na sarajevskim televizijama, a ne u opticaju za neku političku funkciju je apsolutno poražavajuća za moj narod.
reci molim te da se zajebavas
prvo pitas sta je sa jasenovcem i crnim robovima onda kazes da te zaboli za njih
problem je u tvom shvatanju ocito
pisanje po bosnjacima je dozvoljeno onoliko koliko je dozvoljeno i pisanje po srbima hrvatima i posebno ostalima
ti vidis prozivanje sda bakira itd a ne vidis prozivanje pedje kao cetnika dine kao vojvode ili sta su sve vec rekli za njega

malo dvostruki arsini jel?

cinjenica je da ivana ima pravo to izjaviti
da li ce biti prihvacene ili nece je do nas svih pojedinacno
ja licno za nju nikad nisam cuo do sada tako ni za njene izjave
sto se tice nje kao prijedloga ovdje sam na pocetku napisao da ima puno boljih kandidata od nje tako da ja kao glasac ns nemam problem to reci
da li oni u njoj vide nesto sto mi ne ne znam

razlika izmedju mene konkretno i vas sda poltrona je sto ja greske stranke za koje sam glasao javno kazem i ne ocekujem da ce me neko kazniti za to nego suprotno mogu kazniti samo ja njih dok kod ves je to totalno suprotno
Locked