Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11951 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 10/03/2021 20:13
konektovan wrote: 10/03/2021 19:46
Styling wrote: 10/03/2021 14:57
SDA me kao Bosnjakinu gazi vec 25 godina. Od “jedne vrece za mog Bakira” dok je narod gladovao, tajkunskih privatizacija, srozavanja i drzave i Bosnjaka na najnizi nivo do dovodjenja Bosnjaka kao vecinskog naroda u inferioran i pasivan polozaj kojem manjiski narod diktira pravila igre. Ali, ne lezi vraze, to je nas Bakir i SDA, oni mogu da nam seru po glavi pa cemo im oprastati jer su Bosnjaci. Cak i kada ne budemo za hljeba imali oni ce biti u pravu. I kada nas pretvore u Palestince oni ce biti u pravu. Govna Bosnjacka SDA-ovska i oni i oni koji ih podrzavaju.
Zar si ti Bosnjakinja?? Meni se ucinilo da si Bosanka.. :mrgreen:
Ja ne mogu da vjerujem da još neko spominje vrecu za Bakira, fakat...jednu najobicniju montazu su mnogi usvojili ko bukvar hebote..
Mislim, bake nije cvjecka, svasta mu se moze prigovoriti vise je negativna nego pozitivna licnost....
Na prethodnim stranicama čini mi se da je njoj bošnjaštvo neko nametnuo...ne znam otkud sad ova priča.
Al' tu su negdje ona i Ivana.
Naravno da je nametnuto. I to tako da ako se izjasnim bilo kako drugacije postadoh manjina, nepriznata i nekonstitutivna. Toliko o slobodi izbora.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11952 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 10/03/2021 19:24
Styling wrote: 10/03/2021 16:05
Patton44 wrote: 10/03/2021 15:51 Jos se prvi ubode covjek koji 9-10 mjeseci od pandemije nije htjeo napravit Covid odjel u bolnici kojom rukovodi.
Pa nije ni trebalo. Ne mozemo imati pet Covid bolnica. Sta cemo sa ostalim bolesnicima. Sta je sa tri izolatorija koja je Sebija pravila za vrijeme bivse vlasti i pompezno otvarala svaki put? Zar nije trebalo tamo da se smjestaju bolesnici. Koga je ona pravila budalom? Ali posto nas je sve dovela do kolapsa i vidjelo se da od svega toga nema nista, onda su odlucili da za dobrobit gradjana otvore covid odjel u Opcoj.
Koja tri izolatorija bog te ne ubio.
Jedan na Gradjevini, drugi u Studentskom na Bjelavama i treci u ZiS-u.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11953 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Styling wrote: 11/03/2021 06:31
Patton44 wrote: 10/03/2021 19:24
Styling wrote: 10/03/2021 16:05

Pa nije ni trebalo. Ne mozemo imati pet Covid bolnica. Sta cemo sa ostalim bolesnicima. Sta je sa tri izolatorija koja je Sebija pravila za vrijeme bivse vlasti i pompezno otvarala svaki put? Zar nije trebalo tamo da se smjestaju bolesnici. Koga je ona pravila budalom? Ali posto nas je sve dovela do kolapsa i vidjelo se da od svega toga nema nista, onda su odlucili da za dobrobit gradjana otvore covid odjel u Opcoj.
Koja tri izolatorija bog te ne ubio.
Jedan na Gradjevini, drugi u Studentskom na Bjelavama i treci u ZiS-u.
i zetra isto tako
mali_balon
Posts: 14561
Joined: 12/09/2012 09:57

#11954 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mali_balon »

relativno84 wrote: 10/03/2021 12:20
Styling wrote: 10/03/2021 06:53 Glupost je kada vi slijepo vjerujete sve sto vam SDA servira. Mostar je isporucen prosle godine u juli kada su Bakir i Covic potpisali novi izborni zakon za Mostar. Napadom na Ivanu skrece se paznja sa krucijalnih egzistencijalnih problema u drzavi.

Neke majke Srebrenice koje zive u Sarajevu, uzimaju hiljade maraka na tragediji svojih bliznjih i mene nerviraju.

Mislim da NiP nema nista sa ovim izborom. Ako NS hoce da bude ona bice. Digli ste se protiv zene kao da ratni zlocinac, a sve sto je rekla nije daleko od istine. Veci je patriota od Bisere koja nas bruka gdje stigne, koja je pola familije zaposlila u MIP i nakrala da ima za dva zivota i Fadila koji nije u stanju nabaciti vakcine da se spase ljudski zivoti.

Kakve veze uopste ima da li je ime Bosnjaci nastalo prije 30 godina ili prije 5 vjekova. Meni kao muslimanki jako smeta taj naziv. Apsolutno me ne definise i izdvaja me od ostalih muslimana u svijetu.

Bolje bi vam bilo da probate sacuvati ovu drzavu kada ste vec na vlasti i da ne rasprodajete cast Bosnjaka svaki put kada vam Covic i Dodik nesto zatraze. Jer kako ste poceli uskoro je necemo ni imati,pa bi Bosnjaci, cijim se imenom ponosite, mogli zavrsiti kao migranti ili Palestinci, narod bez drzave.
Nije proslo njemu, nece lutko ni vama, malo vas je al ste lijepo razbacani. Ti nastavi da pucas po savovima. Jbga vama je sad ili nikad.
Nije njemu, ali jest poslo za rukom tvom aliji njegovm sinu i sda
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11955 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 11/03/2021 06:31
Patton44 wrote: 10/03/2021 19:24
Styling wrote: 10/03/2021 16:05

Pa nije ni trebalo. Ne mozemo imati pet Covid bolnica. Sta cemo sa ostalim bolesnicima. Sta je sa tri izolatorija koja je Sebija pravila za vrijeme bivse vlasti i pompezno otvarala svaki put? Zar nije trebalo tamo da se smjestaju bolesnici. Koga je ona pravila budalom? Ali posto nas je sve dovela do kolapsa i vidjelo se da od svega toga nema nista, onda su odlucili da za dobrobit gradjana otvore covid odjel u Opcoj.
Koja tri izolatorija bog te ne ubio.
Jedan na Gradjevini, drugi u Studentskom na Bjelavama i treci u ZiS-u.
Bjelave - karantin za putnike koji su se vracali iz inostranstva preko Sarajeva.I one sarajlije koje nisu postovali kucnu izolaciju,
pa su prinudno tu smjesteni.
ZiS -samo prijedlog,kao i Zetra i dvorana na Grbavici.
Nista od svega pa ni gradjevinu nije pravio UKC ni Sebija,niti je to njihov posao.
Ivana :vozdra:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11956 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 07:38
Styling wrote: 11/03/2021 06:31
Patton44 wrote: 10/03/2021 19:24
Koja tri izolatorija bog te ne ubio.
Jedan na Gradjevini, drugi u Studentskom na Bjelavama i treci u ZiS-u.
i zetra isto tako
:lol: :lol:
Tebi se bas klize.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11957 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 11/03/2021 09:00
Styling wrote: 11/03/2021 06:31
Patton44 wrote: 10/03/2021 19:24
Koja tri izolatorija bog te ne ubio.
Jedan na Gradjevini, drugi u Studentskom na Bjelavama i treci u ZiS-u.
Bjelave - karantin za putnike koji su se vracali iz inostranstva preko Sarajeva.I one sarajlije koje nisu postovali kucnu izolaciju,
pa su prinudno tu smjesteni.
ZiS -samo prijedlog,kao i Zetra i dvorana na Grbavici.
Nista od svega pa ni gradjevinu nije pravio UKC ni Sebija,niti je to njihov posao.
Ivana :vozdra:
UKC ih nije pravio. Pravila ih Sebijina bivsa vlada. Znaci to je u stvari sve bila sarada i predstava za javnost u najtezim vremenima da se gradjani obmanu i misle da vlast nesto radi. Je li to hoces da kazes?
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#11958 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by miki71210 »

Tebi su kifle jutros zagorile, izgleda
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11959 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Nakon višednevne apstinencije od društvenih mreža, gdje se zastupnik u Skupštini Kantona Sarajevo i predsjednik Naroda i pravde Elmedin Konaković nije oglasio po pitanju mnogih stvari za koje se možda najviče očekivalo njegovo mišljenje i komentar, sada je ipak osjetio potrebu da se oglasi.

Oglasio se predvodnik “Četvorke”, ali ipak nije po pitanju aktuelnosti koje se tiču direktno njega i njegovog djelokruga političkog djelovanja. Konaković je svoj prvi post na Twitteru nakon višednevne pauze iskoristio da prokomentariše jučerašnji nastup Milorada Dodika.

– Ovakav Dodik bi trebao biti poslastica normalnoj probosanskoj politici. Razularen i netačan. Zreo da se smjesti na mjesto koje mu pripada, samo dno političke scene u BiH. Tako nešto ne mogu napraviti snage zauzete tenderima i ličnim interesima. Oni govore njegovim jezikom – napisao je Konaković.



Po staroj dobroj navici, Konaković nije mogao odoljeti a da se u svojoj objavi ne dotakne i svojih političkih oponenata iz reda svog naroda, kojem moguća buduća dogradonačelnica Sarajeva ispred “Četvorke” Ivana Marić uporno pokušava nametnuti tezu da su sebi izmislili ime.

I dok javnost “željno” iščekuje komentare predsjednika NiP-a i lidera “Četvorke” na posljednja aktuelna dešavanja u Sarajevu, on i dalje “mudro” šuti, pa je jučerašnju sjednicu NSRS-a iskoristio za svoj tihi povratak na društvene mreže.

Teza da su Bošnjaci sebi izmislili ime da ne bi bili “samo muslimani”, šefa NiP-a ne dotiče, ako je suditi po muku, njegovom ali i NiP-ovom općenito. A i što bi se Konaković zamjerao Našoj stranci koja je zahvaljući njemu došla na vlast u Sarajevu. S tim u vezi Konaković je, kako je to govorio prvi predsjednik Naše stranke Bojan Bajić, “historijska ličnost”.

– Meni je Ivana super! – kaže premijer Kantona Sarajevo Edin Forto, čovjek na čelu Vlada koja donosi u najmanju ruku čudne epidemiološke mjere poput konfuzne odluke o lockdownu za vikend.

Sve dok se šef NiP-a decidno ne izjasni, možemo smatratrati da je šutnja odobravanje – za nakaradni lockdown u kojem ispaštaju ugostitelji u Sarajevu dok će oni na obroncima Sarajeva i samo koji kilometar dalje od Sarajeva profitirati. Možemo li smatrati da je šutnja odobravanje – da je i njemu Ivana Marić “super” kao dogradonačelnica u gradu gdje većinsko stanovništvo čine oni kojima analitičarka danima uporno objašnjava da ne znaju svoju historiju i da su sebi izmislili ime.

Ali, političar kantonalnog formata je “probio led” na društvenim mrežama uvijek uzbudljivom temom – Miloradom Dodikom. Da se, logično, ne bi bavio kadroviranjem koalicionih partnera.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11960 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 11/03/2021 13:31
Nakon višednevne apstinencije od društvenih mreža, gdje se zastupnik u Skupštini Kantona Sarajevo i predsjednik Naroda i pravde Elmedin Konaković nije oglasio po pitanju mnogih stvari za koje se možda najviče očekivalo njegovo mišljenje i komentar, sada je ipak osjetio potrebu da se oglasi.

Oglasio se predvodnik “Četvorke”, ali ipak nije po pitanju aktuelnosti koje se tiču direktno njega i njegovog djelokruga političkog djelovanja. Konaković je svoj prvi post na Twitteru nakon višednevne pauze iskoristio da prokomentariše jučerašnji nastup Milorada Dodika.

– Ovakav Dodik bi trebao biti poslastica normalnoj probosanskoj politici. Razularen i netačan. Zreo da se smjesti na mjesto koje mu pripada, samo dno političke scene u BiH. Tako nešto ne mogu napraviti snage zauzete tenderima i ličnim interesima. Oni govore njegovim jezikom – napisao je Konaković.



Po staroj dobroj navici, Konaković nije mogao odoljeti a da se u svojoj objavi ne dotakne i svojih političkih oponenata iz reda svog naroda, kojem moguća buduća dogradonačelnica Sarajeva ispred “Četvorke” Ivana Marić uporno pokušava nametnuti tezu da su sebi izmislili ime.

I dok javnost “željno” iščekuje komentare predsjednika NiP-a i lidera “Četvorke” na posljednja aktuelna dešavanja u Sarajevu, on i dalje “mudro” šuti, pa je jučerašnju sjednicu NSRS-a iskoristio za svoj tihi povratak na društvene mreže.

Teza da su Bošnjaci sebi izmislili ime da ne bi bili “samo muslimani”, šefa NiP-a ne dotiče, ako je suditi po muku, njegovom ali i NiP-ovom općenito. A i što bi se Konaković zamjerao Našoj stranci koja je zahvaljući njemu došla na vlast u Sarajevu. S tim u vezi Konaković je, kako je to govorio prvi predsjednik Naše stranke Bojan Bajić, “historijska ličnost”.

– Meni je Ivana super! – kaže premijer Kantona Sarajevo Edin Forto, čovjek na čelu Vlada koja donosi u najmanju ruku čudne epidemiološke mjere poput konfuzne odluke o lockdownu za vikend.

Sve dok se šef NiP-a decidno ne izjasni, možemo smatratrati da je šutnja odobravanje – za nakaradni lockdown u kojem ispaštaju ugostitelji u Sarajevu dok će oni na obroncima Sarajeva i samo koji kilometar dalje od Sarajeva profitirati. Možemo li smatrati da je šutnja odobravanje – da je i njemu Ivana Marić “super” kao dogradonačelnica u gradu gdje većinsko stanovništvo čine oni kojima analitičarka danima uporno objašnjava da ne znaju svoju historiju i da su sebi izmislili ime.

Ali, političar kantonalnog formata je “probio led” na društvenim mrežama uvijek uzbudljivom temom – Miloradom Dodikom. Da se, logično, ne bi bavio kadroviranjem koalicionih partnera.
Dinino oglasavanje se cekalo kao da se Tito treba oglasiti. :D :D
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11961 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Sitnoracundzijski.
Izjednacavanje ljudi sa kojima si citav zivot proveo zajedno sa bivolom koji radi po ruskom nalogu ...
Da se radi o liku koji se prije 2 godine vratio iz Norveske pa osnovao stranku ,ok.
Ovako...za svakoga ko je zivio u BiH 2017 ili prije ovo zvuci suludo..
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11962 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Njemu je Bakir isti Dodik. Do jučer mu je bio politički babo. Kifla prevrtaner par excellence.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11963 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 11/03/2021 14:16 Njemu je Bakir isti Dodik. Do jučer mu je bio politički babo. Kifla prevrtaner par excellence.
I jest isti Dodik. Pusu u istu tikvu samo sa dva razlicita kraja.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#11964 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

mali_balon wrote: 11/03/2021 07:42 Nije njemu, ali jest poslo za rukom tvom aliji njegovm sinu i sda
A gdje ces mi na Aliju, slab sam na to jako. Evo moram sad da se oporavim.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11965 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Styling wrote: 11/03/2021 15:19
Login7777 wrote: 11/03/2021 14:16 Njemu je Bakir isti Dodik. Do jučer mu je bio politički babo. Kifla prevrtaner par excellence.
I jest isti Dodik. Pusu u istu tikvu samo sa dva razlicita kraja.
Kakvi likovi...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11966 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 11/03/2021 12:22
Patton44 wrote: 11/03/2021 09:00
Styling wrote: 11/03/2021 06:31

Jedan na Gradjevini, drugi u Studentskom na Bjelavama i treci u ZiS-u.
Bjelave - karantin za putnike koji su se vracali iz inostranstva preko Sarajeva.I one sarajlije koje nisu postovali kucnu izolaciju,
pa su prinudno tu smjesteni.
ZiS -samo prijedlog,kao i Zetra i dvorana na Grbavici.
Nista od svega pa ni gradjevinu nije pravio UKC ni Sebija,niti je to njihov posao.
Ivana :vozdra:
UKC ih nije pravio. Pravila ih Sebijina bivsa vlada. Znaci to je u stvari sve bila sarada i predstava za javnost u najtezim vremenima da se gradjani obmanu i misle da vlast nesto radi. Je li to hoces da kazes?
Haj nazovi 090 292 011 pa da ti fino objasnim,da se vise nebrukas. :kiss:
DonieBrasco
Posts: 20087
Joined: 31/08/2016 16:09

#11967 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/klub-za ... /210311144

Sta ovi rade u Turskoj nisam upratio ?
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#11968 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Istinu govorim »

DonieBrasco wrote: 11/03/2021 19:40 https://www.klix.ba/vijesti/bih/klub-za ... /210311144

Sta ovi rade u Turskoj nisam upratio ?
Traže podršku. Isto što je i Semir Efendić skoro radio
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11969 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 11/03/2021 19:25
Styling wrote: 11/03/2021 12:22
Patton44 wrote: 11/03/2021 09:00
Bjelave - karantin za putnike koji su se vracali iz inostranstva preko Sarajeva.I one sarajlije koje nisu postovali kucnu izolaciju,
pa su prinudno tu smjesteni.
ZiS -samo prijedlog,kao i Zetra i dvorana na Grbavici.
Nista od svega pa ni gradjevinu nije pravio UKC ni Sebija,niti je to njihov posao.
Ivana :vozdra:
UKC ih nije pravio. Pravila ih Sebijina bivsa vlada. Znaci to je u stvari sve bila sarada i predstava za javnost u najtezim vremenima da se gradjani obmanu i misle da vlast nesto radi. Je li to hoces da kazes?
Haj nazovi 090 292 011 pa da ti fino objasnim,da se vise nebrukas. :kiss:
Prodji me se sa tom supljom.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#11970 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

DonieBrasco wrote: 11/03/2021 19:40 https://www.klix.ba/vijesti/bih/klub-za ... /210311144

Sta ovi rade u Turskoj nisam upratio ?
Istinu govorim wrote: 11/03/2021 19:45
Traže podršku. Isto što je i Semir Efendić skoro radio
"U jeku pandemije, kada su brojke u Kantonu Sarajevo vrlo zabrinjavajuće, predsjedavajući Skupštine KS Elvedin Okerić, neustavni ministar Enver Hadžiahmetović i šef tzv. Četvorke Elmedin Konaković već danima nisu u Kantonu Sarajevo, čak ni u državi Bosni i Hercegovini. U međuvremenu izgubljeni premijer Forto, i njegova Vlada, za katastrofalno stanje optužuju građane, privrednike, pa čak i više nivoe vlasti, sviju osim samih sebe. Najavljuju hitne sjednice, koje zatim otkazuju, jer valjda nisu toliko hitne. Donose besmislene, štetne i kukavičke mjere, a predstavljaju ih kao hrabre poteze", navode iz SDA.
Ovoliko zla i patologije u aktuelno coronavirusno vrijeme, može napisati samo teško bolesna osoba, potpuno poremećenog uma i izgubljena u stvarnosti

Ovi ljudi u SDA Sarajevo su najgore smeće koje naša država ima :-)
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#11971 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Istinu govorim »

high_volume wrote: 11/03/2021 21:04
DonieBrasco wrote: 11/03/2021 19:40 https://www.klix.ba/vijesti/bih/klub-za ... /210311144

Sta ovi rade u Turskoj nisam upratio ?
Istinu govorim wrote: 11/03/2021 19:45
Traže podršku. Isto što je i Semir Efendić skoro radio
"U jeku pandemije, kada su brojke u Kantonu Sarajevo vrlo zabrinjavajuće, predsjedavajući Skupštine KS Elvedin Okerić, neustavni ministar Enver Hadžiahmetović i šef tzv. Četvorke Elmedin Konaković već danima nisu u Kantonu Sarajevo, čak ni u državi Bosni i Hercegovini. U međuvremenu izgubljeni premijer Forto, i njegova Vlada, za katastrofalno stanje optužuju građane, privrednike, pa čak i više nivoe vlasti, sviju osim samih sebe. Najavljuju hitne sjednice, koje zatim otkazuju, jer valjda nisu toliko hitne. Donose besmislene, štetne i kukavičke mjere, a predstavljaju ih kao hrabre poteze", navode iz SDA.
Ovoliko zla i patologije u aktuelno coronavirusno vrijeme, može napisati samo teško bolesna osoba, potpuno poremećenog uma i izgubljena u stvarnosti

Ovi ljudi u SDA Sarajevo su najgore smeće koje naša država ima :-)
Sve pet, samo ne vidim razlog zašto si mene quoto ovdje ?
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#11972 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by addem »

Istinu govorim wrote: 11/03/2021 21:19
high_volume wrote: 11/03/2021 21:04
DonieBrasco wrote: 11/03/2021 19:40 https://www.klix.ba/vijesti/bih/klub-za ... /210311144

Sta ovi rade u Turskoj nisam upratio ?
Istinu govorim wrote: 11/03/2021 19:45 Tačno hoce da te isprovocira
Traže podršku. Isto što je i Semir Efendić skoro radio
"U jeku pandemije, kada su brojke u Kantonu Sarajevo vrlo zabrinjavajuće, predsjedavajući Skupštine KS Elvedin Okerić, neustavni ministar Enver Hadžiahmetović i šef tzv. Četvorke Elmedin Konaković već danima nisu u Kantonu Sarajevo, čak ni u državi Bosni i Hercegovini. U međuvremenu izgubljeni premijer Forto, i njegova Vlada, za katastrofalno stanje optužuju građane, privrednike, pa čak i više nivoe vlasti, sviju osim samih sebe. Najavljuju hitne sjednice, koje zatim otkazuju, jer valjda nisu toliko hitne. Donose besmislene, štetne i kukavičke mjere, a predstavljaju ih kao hrabre poteze", navode iz SDA.
Ovoliko zla i patologije u aktuelno coronavirusno vrijeme, može napisati samo teško bolesna osoba, potpuno poremećenog uma i izgubljena u stvarnosti

Ovi ljudi u SDA Sarajevo su najgore smeće koje naša država ima :-)
Sve pet, samo ne vidim razlog zašto si mene quoto ovdje ?
Tacno hoce da te isprovocira :razz:
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#11973 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Istinu govorim »

addem wrote: 11/03/2021 21:30
Istinu govorim wrote: 11/03/2021 21:19
high_volume wrote: 11/03/2021 21:04




Ovoliko zla i patologije u aktuelno coronavirusno vrijeme, može napisati samo teško bolesna osoba, potpuno poremećenog uma i izgubljena u stvarnosti

Ovi ljudi u SDA Sarajevo su najgore smeće koje naša država ima :-)
Sve pet, samo ne vidim razlog zašto si mene quoto ovdje ?
Tacno hoce da te isprovocira :razz:
Na osnovu čega onde bi me mogo isprovocirat ? Još bitnije, zašto ?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11974 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11975 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Post Reply