Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#49851 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by The 51st State »

foxlife wrote: 11/03/2021 13:18
Nivelacija wrote: 11/03/2021 13:15
foxlife wrote: 11/03/2021 12:43

Pa ovaj bato je tvoj zenicanin ne znam o kakvim palama pricas
Sjedište NS je na Palama a njega su nakon odlaska iz Zenice obratlatili da postane bot sa Pala.

Vidis da se ubi 2 dana da odbrani Maricku koja je rekla da su Bosnjaci izmisljen narod.

Pale bot
Nisam znao da je titova ulica na palama al eto
Pa nije puno pogrijesila sa tim zavisno od konteksta
Doduse nisam gledao snimak da vidim u kom kontektu je to rekla pa ne bih da je ni branim ni napadam
Ja kao glasac ns se ne slazem da ona bude kandidovana jer smatram da ima dosta boljih prijedloga od nje al ako je kandiduju valjda znaju zasto bas ona
Mozda znaju nesto sto mi ne znamo vidjet cemo to
Jesam li ja sta pomijeso ili ti ono na feminizmu rece da kupujes uloske, izvinjavam se ako sam pogrijesio?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49852 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

The 51st State wrote: 11/03/2021 15:40
foxlife wrote: 11/03/2021 13:18
Nivelacija wrote: 11/03/2021 13:15

Sjedište NS je na Palama a njega su nakon odlaska iz Zenice obratlatili da postane bot sa Pala.

Vidis da se ubi 2 dana da odbrani Maricku koja je rekla da su Bosnjaci izmisljen narod.

Pale bot
Nisam znao da je titova ulica na palama al eto
Pa nije puno pogrijesila sa tim zavisno od konteksta
Doduse nisam gledao snimak da vidim u kom kontektu je to rekla pa ne bih da je ni branim ni napadam
Ja kao glasac ns se ne slazem da ona bude kandidovana jer smatram da ima dosta boljih prijedloga od nje al ako je kandiduju valjda znaju zasto bas ona
Mozda znaju nesto sto mi ne znamo vidjet cemo to
Jesam li ja sta pomijeso ili ti ono na feminizmu rece da kupujes uloske, izvinjavam se ako sam pogrijesio?
Sto bih kupovao kad mi ne trebaju?
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#49853 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by The 51st State »

foxlife wrote: 11/03/2021 15:47
The 51st State wrote: 11/03/2021 15:40
foxlife wrote: 11/03/2021 13:18

Nisam znao da je titova ulica na palama al eto
Pa nije puno pogrijesila sa tim zavisno od konteksta
Doduse nisam gledao snimak da vidim u kom kontektu je to rekla pa ne bih da je ni branim ni napadam
Ja kao glasac ns se ne slazem da ona bude kandidovana jer smatram da ima dosta boljih prijedloga od nje al ako je kandiduju valjda znaju zasto bas ona
Mozda znaju nesto sto mi ne znamo vidjet cemo to
Jesam li ja sta pomijeso ili ti ono na feminizmu rece da kupujes uloske, izvinjavam se ako sam pogrijesio?
Sto bih kupovao kad mi ne trebaju?

izvini, moja zabuna.
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#49854 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

E sad kad Forto izadje i kaze mi cemo kupiti Sputnik za 15 eura dozu.

Te se ne bi ovdje nakotili botovi da kazu kako Forto krade 6,5 eura na svakoj dozi.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49855 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

The 51st State wrote: 11/03/2021 15:53
foxlife wrote: 11/03/2021 15:47
The 51st State wrote: 11/03/2021 15:40

Jesam li ja sta pomijeso ili ti ono na feminizmu rece da kupujes uloske, izvinjavam se ako sam pogrijesio?
Sto bih kupovao kad mi ne trebaju?

izvini, moja zabuna.
ako ciljas na ono da li bi kome kupio uloske da mi kaze kupi mi usput kupio bih
da ih kupujem onako ne jer kao sto rekoh ne trebaju mi
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49856 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

drug_profi wrote: 11/03/2021 15:53 E sad kad Forto izadje i kaze mi cemo kupiti Sputnik za 15 eura dozu.

Te se ne bi ovdje nakotili botovi da kazu kako Forto krade 6,5 eura na svakoj dozi.
Botovi :-)


Cak su i vodeci ljudi u strankama poceli koristiti ovaj izraz u svakoj drugoj recenici.

Kad budu demonstracije u gradu, bice to su botovi..... Ovo me podsjeca na Trumpa i "fake news"


Kad vec o ovome pricas, onda navedi i da su "botovi" navalili na vladu FBiH zbog cijene respiratora, iako je to bila realna cijena u to doba.
Ja znam , jer se time izmedju ostalog bavim.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49857 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 11/03/2021 16:30
drug_profi wrote: 11/03/2021 15:53 E sad kad Forto izadje i kaze mi cemo kupiti Sputnik za 15 eura dozu.

Te se ne bi ovdje nakotili botovi da kazu kako Forto krade 6,5 eura na svakoj dozi.
Botovi :-)


Cak su i vodeci ljudi u strankama poceli koristiti ovaj izraz u svakoj drugoj recenici.

Kad budu demonstracije u gradu, bice to su botovi..... Ovo me podsjeca na Trumpa i "fake news"


Kad vec o ovome pricas, onda navedi i da su "botovi" navalili na vladu FBiH zbog cijene respiratora, iako je to bila realna cijena u to doba.
Ja znam , jer se time izmedju ostalog bavim.
sta ima u stokholmu?
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#49858 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bancho »

zlajaBHF wrote: 11/03/2021 16:30
drug_profi wrote: 11/03/2021 15:53 E sad kad Forto izadje i kaze mi cemo kupiti Sputnik za 15 eura dozu.

Te se ne bi ovdje nakotili botovi da kazu kako Forto krade 6,5 eura na svakoj dozi.
Botovi :-)


Cak su i vodeci ljudi u strankama poceli koristiti ovaj izraz u svakoj drugoj recenici.

Kad budu demonstracije u gradu, bice to su botovi..... Ovo me podsjeca na Trumpa i "fake news"


Kad vec o ovome pricas, onda navedi i da su "botovi" navalili na vladu FBiH zbog cijene respiratora, iako je to bila realna cijena u to doba.
Ja znam , jer se time izmedju ostalog bavim.
Kako idu maline u Švedskoj? :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49859 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

a jbt i ja pitam za stokholm
kontam sad mozda su ga i u svedskoj smjestili u neku vukojebinu sa irvasima samo sto su mu obezbjedili socijalu i internet pa je to napredak nad onim ranije 30000%
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#49860 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Ko ste vi elitisti sto etiketirate ljude po tome odakle tipkaju.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83420
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#49861 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _BataZiv_0809 »

Bosna se brani na štokholmskom frontu :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49862 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Stvarno, ne volim primitivizam i seljakluk :cry:

Pogotovo ovaj sto je zapakovan u liberalizam.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#49863 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

_BataZiv_0809 wrote: 11/03/2021 17:20 Bosna se brani na štokholmskom frontu :lol:
Idem i ja Bato, Bosnu brani ti.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49864 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

_BataZiv_0809 wrote: 11/03/2021 17:20 Bosna se brani na štokholmskom frontu :lol:
Leverage wrote: 11/03/2021 18:56 Idem i ja Bato, Bosnu brani ti.
Pišete da SDA i njeni glasači i danas traže sadake a vi u 2021. godini pišete "Help Bosnia now"
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#49865 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Hank Paldum wrote: 11/03/2021 19:40
_BataZiv_0809 wrote: 11/03/2021 17:20 Bosna se brani na štokholmskom frontu :lol:
Leverage wrote: 11/03/2021 18:56 Idem i ja Bato, Bosnu brani ti.
Pišete da SDA i njeni glasači i danas traže sadake a vi u 2021. godini pišete "Help Bosnia now"
Ko to piše? Ne znaš čitat' latinicu.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49866 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Leverage wrote: 11/03/2021 20:13
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 19:40
_BataZiv_0809 wrote: 11/03/2021 17:20 Bosna se brani na štokholmskom frontu :lol:
Leverage wrote: 11/03/2021 18:56 Idem i ja Bato, Bosnu brani ti.
Pišete da SDA i njeni glasači i danas traže sadake a vi u 2021. godini pišete "Help Bosnia now"
Ko to piše? Ne znaš čitat' latinicu.
Pa eto, piše se o nekom štokholmskom frontu kao da je rat a ljudi možda otišli u Štokholm 2000. ili 2015. godine.
Želite da ljudi ako žele podržavati Bosnu i Hercegovinu se vrate ili da prestanu kao da je 1993. godina a neki tamo roštiljaju u Minhenu uz Cecine pjesme dok BiH gori i gdje je svaki čovjek potreban.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#49867 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

zlajaBHF wrote: 11/03/2021 17:36 Stvarno, ne volim primitivizam i seljakluk :cry:

Pogotovo ovaj sto je zapakovan u liberalizam.
Ma, nisi ti protivnik seljakluka, ti si protivnik liberalizma, ideologije i političkog načina upravljanja državom i društvom, jer se kosi sa naučenim principima dubokog feudalizma i vlasti despota. Teško je izaći iz tame i uspraviti leđa, naviknuta 5-6 stoljeća na savijanje i tlačenje gospodara. Razumijem tvoje frustracije, ali jednog dana moraš izaći na dnevnu svjetlost.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#49868 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

Liberalizam (lat. liberalis ← liber = slobodan, slobodarstvo, slobodoumlje) svjetonazor je koji zagovara smanjenje nadzora države i drugih političkih institucija nad individualnom slobodom pojedinca.
Nazalost liberalizam vise ne postoji. Do prije par dana sam jos vjerovao da postoji. Taj princip postoji jos samo u floskulama.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#49869 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

laik1981 wrote: 11/03/2021 21:05
Liberalizam (lat. liberalis ← liber = slobodan, slobodarstvo, slobodoumlje) svjetonazor je koji zagovara smanjenje nadzora države i drugih političkih institucija nad individualnom slobodom pojedinca.
Nazalost liberalizam vise ne postoji. Do prije par dana sam jos vjerovao da postoji. Taj princip postoji jos samo u floskulama.
Ma da, rješenje je u despotizmu i srednjevjekovnom feudalizmu. Put kojim bi mnogi izabrali sa ovog foruma :-)
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49870 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

drug_profi wrote: 11/03/2021 15:53 E sad kad Forto izadje i kaze mi cemo kupiti Sputnik za 15 eura dozu.

Te se ne bi ovdje nakotili botovi da kazu kako Forto krade 6,5 eura na svakoj dozi.
Nadamo se da ce forto pokazati svoje sposobnosti upravljacke i uzeti vakcinu makar za 11 eura.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#49871 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Forti onakvom bi prodali placebo :lol: :lol:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#49872 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

high_volume wrote: 11/03/2021 21:09
laik1981 wrote: 11/03/2021 21:05
Liberalizam (lat. liberalis ← liber = slobodan, slobodarstvo, slobodoumlje) svjetonazor je koji zagovara smanjenje nadzora države i drugih političkih institucija nad individualnom slobodom pojedinca.
Nazalost liberalizam vise ne postoji. Do prije par dana sam jos vjerovao da postoji. Taj princip postoji jos samo u floskulama.
Ma da, rješenje je u despotizmu i srednjevjekovnom feudalizmu. Put kojim bi mnogi izabrali sa ovog foruma :-)
Sve vise pocinjem vjerovati da rjesenja nema. Kada ti neko zabrani da radis onda sva prica o liberalizmu kao principu pada u vodu. Nazalost.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#49873 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

bunk wrote: 11/03/2021 21:12 Forti onakvom bi prodali placebo :lol: :lol:
Bolje da ovaj posao odradi Fadil&Co., Fikret sigurno ne bi napravio takav propust :D

Da SDA ima Fortu u svojim redovima, danas bi bila "svjetska" politička sila :D Ovako, ostaje im lokalna štala da se svaku noć smještaju i sutradan čekaju novu ispašu
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#49874 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Pises bezze.
Ako je iko imao namjeru da krade na respiratorima zelim da ga se osudi na dozivotnu robiju...
O tome nemam sta vise napisat.
A izace sve na vidjelo kad sud zavrsi.
Glede Forte koji ima izrazitu sklonost da vjeruje ,nemoj ,neka ga tu gdje jest..
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49875 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

high_volume wrote: 11/03/2021 20:53
zlajaBHF wrote: 11/03/2021 17:36 Stvarno, ne volim primitivizam i seljakluk :cry:

Pogotovo ovaj sto je zapakovan u liberalizam.
Ma, nisi ti protivnik seljakluka, ti si protivnik liberalizma, ideologije i političkog načina upravljanja državom i društvom, jer se kosi sa naučenim principima dubokog feudalizma i vlasti despota. Teško je izaći iz tame i uspraviti leđa, naviknuta 5-6 stoljeća na savijanje i tlačenje gospodara. Razumijem tvoje frustracije, ali jednog dana moraš izaći na dnevnu svjetlost.
Kad bi ti znao sta je liberalizam
Locked