Narod i Pravda (Konakovic)
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11926 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kiflina udarna pesnica u borbi protiv Sebije, Gavran i Drljevic prvi primili vakcinu u Sarajevu,i zahvaljuju se Vucicu na donaciji.
Vala je ovaj dvojac to i zasluzio,ipak je to kiflin kadar.
Vala je ovaj dvojac to i zasluzio,ipak je to kiflin kadar.
- Istinu govorim
- Posts: 428
- Joined: 30/12/2020 18:15
- Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite
#11927 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Koliko spinovanje i laži jebote. HDZova stranka i njihova Boška Čavar je obezbjedila Mostar HDZu. Napad na Ivanu i jeste borba za Bošnjake, ako nju postavi se ko dogradonačelnika u najvećem bošnjačkom gradu mi nemamo o čemu govorit.Styling wrote: ↑10/03/2021 06:53
Glupost je kada vi slijepo vjerujete sve sto vam SDA servira. Mostar je isporucen prosle godine u juli kada su Bakir i Covic potpisali novi izborni zakon za Mostar. Napadom na Ivanu skrece se paznja sa krucijalnih egzistencijalnih problema u drzavi.
Neke majke Srebrenice koje zive u Sarajevu, uzimaju hiljade maraka na tragediji svojih bliznjih i mene nerviraju.
Mislim da NiP nema nista sa ovim izborom. Ako NS hoce da bude ona bice. Digli ste se protiv zene kao da ratni zlocinac, a sve sto je rekla nije daleko od istine. Veci je patriota od Bisere koja nas bruka gdje stigne, koja je pola familije zaposlila u MIP i nakrala da ima za dva zivota i Fadila koji nije u stanju nabaciti vakcine da se spase ljudski zivoti.
Kakve veze uopste ima da li je ime Bosnjaci nastalo prije 30 godina ili prije 5 vjekova. Meni kao muslimanki jako smeta taj naziv. Apsolutno me ne definise i izdvaja me od ostalih muslimana u svijetu.
Bolje bi vam bilo da probate sacuvati ovu drzavu kada ste vec na vlasti i da ne rasprodajete cast Bosnjaka svaki put kada vam Covic i Dodik nesto zatraze. Jer kako ste poceli uskoro je necemo ni imati,pa bi Bosnjaci, cijim se imenom ponosite, mogli zavrsiti kao migranti ili Palestinci, narod bez drzave.
NIP itekako ima svašta sa ovim izborom, zna se ko je babo u koaliciji, a po stavovima NIPovaca online i uživo sumnjam da će proći ili ako prođe da neće biti mnogih razočaranih u NIP.
Nabavka vakcina nije Fadilov poso, da ponovimo Predsjedavajući VM - srb, finansije, hrv, ministarstvo civilnih poslova hrv, ministrica finansija FBiH hrv, ministarstvo zdravstva hrv, zavod za javno zdravstvo FBiH hrv, al je opet do Fadila, ako je do kog od Bošnjaka, a nije, do Bakira je i Nermina što nisu izbacili HDZ iz vlasti.
Pa ti se izjasni ko muslimanka
Prvi korak do toga je gubitak vlasti
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#11930 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ili sa NS ili sa SDA, druge nemaEl_comadante wrote: ↑10/03/2021 09:08 slažem se. ako NiP podrži ovu više neću gasati za njih nikada. meni nije problem što je nju kandidovala NS, od njih je svašta očekivati, ali NiP ako glasa za mene je to problem.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#11931 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije proslo njemu, nece lutko ni vama, malo vas je al ste lijepo razbacani. Ti nastavi da pucas po savovima. Jbga vama je sad ili nikad.Styling wrote: ↑10/03/2021 06:53 Glupost je kada vi slijepo vjerujete sve sto vam SDA servira. Mostar je isporucen prosle godine u juli kada su Bakir i Covic potpisali novi izborni zakon za Mostar. Napadom na Ivanu skrece se paznja sa krucijalnih egzistencijalnih problema u drzavi.
Neke majke Srebrenice koje zive u Sarajevu, uzimaju hiljade maraka na tragediji svojih bliznjih i mene nerviraju.
Mislim da NiP nema nista sa ovim izborom. Ako NS hoce da bude ona bice. Digli ste se protiv zene kao da ratni zlocinac, a sve sto je rekla nije daleko od istine. Veci je patriota od Bisere koja nas bruka gdje stigne, koja je pola familije zaposlila u MIP i nakrala da ima za dva zivota i Fadila koji nije u stanju nabaciti vakcine da se spase ljudski zivoti.
Kakve veze uopste ima da li je ime Bosnjaci nastalo prije 30 godina ili prije 5 vjekova. Meni kao muslimanki jako smeta taj naziv. Apsolutno me ne definise i izdvaja me od ostalih muslimana u svijetu.
Bolje bi vam bilo da probate sacuvati ovu drzavu kada ste vec na vlasti i da ne rasprodajete cast Bosnjaka svaki put kada vam Covic i Dodik nesto zatraze. Jer kako ste poceli uskoro je necemo ni imati,pa bi Bosnjaci, cijim se imenom ponosite, mogli zavrsiti kao migranti ili Palestinci, narod bez drzave.
-
El_comadante
- Posts: 9044
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#11932 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
to je za sada, vidjet čemo naredne izbore kako će ko proći.miki71210 wrote: ↑10/03/2021 12:09ili sa NS ili sa SDA, druge nemaEl_comadante wrote: ↑10/03/2021 09:08 slažem se. ako NiP podrži ovu više neću gasati za njih nikada. meni nije problem što je nju kandidovala NS, od njih je svašta očekivati, ali NiP ako glasa za mene je to problem.
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11933 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I ja kažem hvala Vučiću na vakcinama koje će spasiti desetine zivota. Šta je problem?
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#11934 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jbt ko da nam je kakav otrov tusnodrug_profi wrote: ↑10/03/2021 13:16I ja kažem hvala Vučiću na vakcinama koje će spasiti desetine zivota. Šta je problem?
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11935 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma ne bi oni od Vučića ni vakcinu.
A sutra bi uzeli samo da im ko ponudi, makar i kinesku.
A sutra bi uzeli samo da im ko ponudi, makar i kinesku.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#11936 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Botovo u borbi ko ce vise polizati guz vodji. 
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11937 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma ti si pametan covjek, a ne NIP-ov kiflijaner.drug_profi wrote: ↑10/03/2021 13:16I ja kažem hvala Vučiću na vakcinama koje će spasiti desetine zivota. Šta je problem?
Prije par dana su srali, a danas lizu to sto su posrali,e to je problem.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11938 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SDA me kao Bosnjakinu gazi vec 25 godina. Od “jedne vrece za mog Bakira” dok je narod gladovao, tajkunskih privatizacija, srozavanja i drzave i Bosnjaka na najnizi nivo do dovodjenja Bosnjaka kao vecinskog naroda u inferioran i pasivan polozaj kojem manjiski narod diktira pravila igre. Ali, ne lezi vraze, to je nas Bakir i SDA, oni mogu da nam seru po glavi pa cemo im oprastati jer su Bosnjaci. Cak i kada ne budemo za hljeba imali oni ce biti u pravu. I kada nas pretvore u Palestince oni ce biti u pravu. Govna Bosnjacka SDA-ovska i oni i oni koji ih podrzavaju.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11939 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Moras prihvatiti sirotinju kakvu god ti dadnu jer imas vlast koju boli djon za tebe. Ja se ne bih tim vakcinama vakcinisala nema para.invincible1921 wrote: ↑10/03/2021 13:17Jbt ko da nam je kakav otrov tusnodrug_profi wrote: ↑10/03/2021 13:16I ja kažem hvala Vučiću na vakcinama koje će spasiti desetine zivota. Šta je problem?a ne vakcine koje nam trebaju ko ozeblom sunce
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11940 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Uh, nemoj me samo ti hvaliti. Misliće ljudi da smo prijatelji.Patton44 wrote: ↑10/03/2021 14:50Ma ti si pametan covjek, a ne NIP-ov kiflijaner.drug_profi wrote: ↑10/03/2021 13:16I ja kažem hvala Vučiću na vakcinama koje će spasiti desetine zivota. Šta je problem?
Prije par dana su srali, a danas lizu to sto su posrali,e to je problem.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#11941 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zahiragicevo NE jos odzvanjava u centrali NiPa.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11942 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Vakcine su bile decenijska sramota, sad se bodu tim istim. Principijelno.Patton44 wrote: ↑10/03/2021 14:50Ma ti si pametan covjek, a ne NIP-ov kiflijaner.drug_profi wrote: ↑10/03/2021 13:16I ja kažem hvala Vučiću na vakcinama koje će spasiti desetine zivota. Šta je problem?
Prije par dana su srali, a danas lizu to sto su posrali,e to je problem.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11943 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jos se prvi ubode covjek koji 9-10 mjeseci od pandemije nije htjeo napravit Covid odjel u bolnici kojom rukovodi.Login7777 wrote: ↑10/03/2021 15:25Vakcine su bile decenijska sramota, sad se bodu tim istim. Principijelno.Patton44 wrote: ↑10/03/2021 14:50Ma ti si pametan covjek, a ne NIP-ov kiflijaner.drug_profi wrote: ↑10/03/2021 13:16
I ja kažem hvala Vučiću na vakcinama koje će spasiti desetine zivota. Šta je problem?
Prije par dana su srali, a danas lizu to sto su posrali,e to je problem.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11944 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa nije ni trebalo. Ne mozemo imati pet Covid bolnica. Sta cemo sa ostalim bolesnicima. Sta je sa tri izolatorija koja je Sebija pravila za vrijeme bivse vlasti i pompezno otvarala svaki put? Zar nije trebalo tamo da se smjestaju bolesnici. Koga je ona pravila budalom? Ali posto nas je sve dovela do kolapsa i vidjelo se da od svega toga nema nista, onda su odlucili da za dobrobit gradjana otvore covid odjel u Opcoj.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11945 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Koja tri izolatorija bog te ne ubio.Styling wrote: ↑10/03/2021 16:05Pa nije ni trebalo. Ne mozemo imati pet Covid bolnica. Sta cemo sa ostalim bolesnicima. Sta je sa tri izolatorija koja je Sebija pravila za vrijeme bivse vlasti i pompezno otvarala svaki put? Zar nije trebalo tamo da se smjestaju bolesnici. Koga je ona pravila budalom? Ali posto nas je sve dovela do kolapsa i vidjelo se da od svega toga nema nista, onda su odlucili da za dobrobit gradjana otvore covid odjel u Opcoj.
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11946 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zar si ti Bosnjakinja?? Meni se ucinilo da si Bosanka..Styling wrote: ↑10/03/2021 14:57SDA me kao Bosnjakinu gazi vec 25 godina. Od “jedne vrece za mog Bakira” dok je narod gladovao, tajkunskih privatizacija, srozavanja i drzave i Bosnjaka na najnizi nivo do dovodjenja Bosnjaka kao vecinskog naroda u inferioran i pasivan polozaj kojem manjiski narod diktira pravila igre. Ali, ne lezi vraze, to je nas Bakir i SDA, oni mogu da nam seru po glavi pa cemo im oprastati jer su Bosnjaci. Cak i kada ne budemo za hljeba imali oni ce biti u pravu. I kada nas pretvore u Palestince oni ce biti u pravu. Govna Bosnjacka SDA-ovska i oni i oni koji ih podrzavaju.
Ja ne mogu da vjerujem da još neko spominje vrecu za Bakira, fakat...jednu najobicniju montazu su mnogi usvojili ko bukvar hebote..
Mislim, bake nije cvjecka, svasta mu se moze prigovoriti vise je negativna nego pozitivna licnost....
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#11947 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
pola miliona spiskali zelena banda i zatvorili izolatorij... zato je mario zavrsio šlagiran u bolnici i radio tri ministarske pozicije dok su mu sadakasi praznili budjet na fantomskim izolatorijima i u domu bjelave i u zeljeznickoj skoli...
APSURDI
KCUS traži alternativni izolotorij, a na Građevini spiskali 500.000 KM narodnog novca
Dok se uporno pod pritisak stavlja Opća bolnica da dozvoli liječenje pacijenata od COVID a, s KCUS-a zaboravljaju kako su otvorili pa zatvorili izolatorij na Građevinskom fakultetu
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11948 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Na prethodnim stranicama čini mi se da je njoj bošnjaštvo neko nametnuo...ne znam otkud sad ova priča.konektovan wrote: ↑10/03/2021 19:46Zar si ti Bosnjakinja?? Meni se ucinilo da si Bosanka..Styling wrote: ↑10/03/2021 14:57SDA me kao Bosnjakinu gazi vec 25 godina. Od “jedne vrece za mog Bakira” dok je narod gladovao, tajkunskih privatizacija, srozavanja i drzave i Bosnjaka na najnizi nivo do dovodjenja Bosnjaka kao vecinskog naroda u inferioran i pasivan polozaj kojem manjiski narod diktira pravila igre. Ali, ne lezi vraze, to je nas Bakir i SDA, oni mogu da nam seru po glavi pa cemo im oprastati jer su Bosnjaci. Cak i kada ne budemo za hljeba imali oni ce biti u pravu. I kada nas pretvore u Palestince oni ce biti u pravu. Govna Bosnjacka SDA-ovska i oni i oni koji ih podrzavaju.![]()
Ja ne mogu da vjerujem da još neko spominje vrecu za Bakira, fakat...jednu najobicniju montazu su mnogi usvojili ko bukvar hebote..
Mislim, bake nije cvjecka, svasta mu se moze prigovoriti vise je negativna nego pozitivna licnost....
Al' tu su negdje ona i Ivana.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#11949 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SDA nam ovo servira?Zena sama sebi ovo servira svojom prikrivenom mrznjom prema Bosnjacima.Negira ti naciju,smeta joj veza Bosnjaka BiH i Sandzaka,smetaju joj majke Srebrenice,lajkuje da je sarajevo bliskoistocna kasaba,bez osude prema praljku,..o cemu tacno pricas?Styling wrote: ↑10/03/2021 06:53Glupost je kada vi slijepo vjerujete sve sto vam SDA servira. Mostar je isporucen prosle godine u juli kada su Bakir i Covic potpisali novi izborni zakon za Mostar. Napadom na Ivanu skrece se paznja sa krucijalnih egzistencijalnih problema u drzavi.nikad_vise wrote: ↑09/03/2021 22:05@Styling ne pisi gluposti.NiP ovu ublehu ne smije podrzati.
Ni jedan Bosnjak ne moze podrzati zenu kojoj smeta veza Bosnjaka BiH i Sandzaka,zenu koja nam negira naciju i zenu koja lajkuje statuse da je sarajevo bliskoistocna kasaba?Evo sad izlaze novi snimci gdje su majke Srebrenice pateticne,gdje je Alija bio lazni musliman i niz njenih bljuvotina.Ssto se tice Nase stranke,kod mene su izgubili sav kredit.Prvo vrijedanje ljudi koji su branili Mostar,sad opravdavanje ove ublehe,pa isporucise Mostar HDZ-u bukvalno.Praveci se budalama i ne zeljeti vidjeti ove stvari samo govorimo da nismo nista bolji od SDA sendvicara i klimaca glava.
Iskreno se nadam da NiP ovo nece podrzati i pokusati pravdati jer bi za mene kao Bosnjaka definitivno ovo znacilo da su za radi interesa spremni gaziti po svom obrazu.
Neke majke Srebrenice koje zive u Sarajevu, uzimaju hiljade maraka na tragediji svojih bliznjih i mene nerviraju.
Mislim da NiP nema nista sa ovim izborom. Ako NS hoce da bude ona bice. Digli ste se protiv zene kao da ratni zlocinac, a sve sto je rekla nije daleko od istine. Veci je patriota od Bisere koja nas bruka gdje stigne, koja je pola familije zaposlila u MIP i nakrala da ima za dva zivota i Fadila koji nije u stanju nabaciti vakcine da se spase ljudski zivoti.
Kakve veze uopste ima da li je ime Bosnjaci nastalo prije 30 godina ili prije 5 vjekova. Meni kao muslimanki jako smeta taj naziv. Apsolutno me ne definise i izdvaja me od ostalih muslimana u svijetu.
Bolje bi vam bilo da probate sacuvati ovu drzavu kada ste vec na vlasti i da ne rasprodajete cast Bosnjaka svaki put kada vam Covic i Dodik nesto zatraze. Jer kako ste poceli uskoro je necemo ni imati,pa bi Bosnjaci, cijim se imenom ponosite, mogli zavrsiti kao migranti ili Palestinci, narod bez drzave.
Kakve veze ima Bisera i njena porodica sa ovim da Ivana vrijedja Bosnjake i da NiP ima mogucnost da uskrati istoj podrsku.
NiP i sam Dino su dominantno Bosnjacka stranka i kao takvi treba da stite interes Bosnjaka.Ako dopustaju ovakve stvari u cemu su oni bolji kad je u pitanju zastita nasih interesa ako nam jednu ovakvu zenu postave na poziciju koliko god ona nebitna ili bitna bila.
To da je Mostar isporucen prosle godine je takodje glupost?NS da je podrzala Guzina kojeg bi i Dino licno podrzao kao i NiP u konacnom izboru izmedju Kordica i Guzina,danas bi Guzin bio gradonacelnik.
Zasto se Dino i niko iz NiP-a ne oglasavaju o ovome?
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11950 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sve je to istina. Sto prije prihvatite lakse ce vam biti.konektovan wrote: ↑10/03/2021 19:46Zar si ti Bosnjakinja?? Meni se ucinilo da si Bosanka..Styling wrote: ↑10/03/2021 14:57SDA me kao Bosnjakinu gazi vec 25 godina. Od “jedne vrece za mog Bakira” dok je narod gladovao, tajkunskih privatizacija, srozavanja i drzave i Bosnjaka na najnizi nivo do dovodjenja Bosnjaka kao vecinskog naroda u inferioran i pasivan polozaj kojem manjiski narod diktira pravila igre. Ali, ne lezi vraze, to je nas Bakir i SDA, oni mogu da nam seru po glavi pa cemo im oprastati jer su Bosnjaci. Cak i kada ne budemo za hljeba imali oni ce biti u pravu. I kada nas pretvore u Palestince oni ce biti u pravu. Govna Bosnjacka SDA-ovska i oni i oni koji ih podrzavaju.![]()
Ja ne mogu da vjerujem da još neko spominje vrecu za Bakira, fakat...jednu najobicniju montazu su mnogi usvojili ko bukvar hebote..
Mislim, bake nije cvjecka, svasta mu se moze prigovoriti vise je negativna nego pozitivna licnost....


