Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#49601 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Seawolf »

konektovan wrote: 09/03/2021 11:10
Seawolf wrote: 09/03/2021 11:00
konektovan wrote: 09/03/2021 10:49 Hajde, eto rekla šta je rekla, da se ne kačimo toga, jer ima ih mnogo na odgovornim pozicijama koji su slicne stvari govorili. Ali, moze li mi neko reci koje kompetencije dotična ima, da bi obnasala funkciju dogradonacelnice??
Nemojmo sad Skaka ovo Skaka ono, kad je mog'o Skaka itd..

Ja sam stvarno vjerovao da ce NS u ovom periodu kad su u vlasti, kad imaju kakav takav uticaj i mogucnost izbora, naci zaista nekog ko je po svim parametrima kompetentniji od dotične....i bez ikakvih oraha u dzepovima, o cemu god se radilo?!
Koga bi ti, da si na mjestu rukovodstva NS, predložio za zamjenika gradonačelnika Sarajeva, a da ispunjava sva tri od slijedećih uslova:

1. Da se izjašnjava kao Hrvat / Hrvatica;

2. Da je povezan sa gradom Sarajevom, bilo rođenjem, bilo time da je veći dio života i karijere proveo i radio u Sarajevu i

3. Da je "novo lice", odnosno da do sada nije bio / bila na nekoj političkoj funkciji?
To onda znaci da i nisu imali neka kvalitetna imena, ako je ona uletila u izbor,...ali opet mi malo cudno zvuci, iskreno, nije NS od jucer pa da nema neko "drugo" ime iz reda Hrvatskog naroda, koje moze biti kandidat?!
Morski, mozes li ti?? :mrgreen:
Ne bih mogao. Ne ispunjavam jedan od navedenih uslova :-D
User avatar
konektovan
Posts: 51426
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#49602 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

pici wrote: 09/03/2021 11:05
Seawolf wrote: 09/03/2021 11:00
konektovan wrote: 09/03/2021 10:49 Hajde, eto rekla šta je rekla, da se ne kačimo toga, jer ima ih mnogo na odgovornim pozicijama koji su slicne stvari govorili. Ali, moze li mi neko reci koje kompetencije dotična ima, da bi obnasala funkciju dogradonacelnice??
Nemojmo sad Skaka ovo Skaka ono, kad je mog'o Skaka itd..

Ja sam stvarno vjerovao da ce NS u ovom periodu kad su u vlasti, kad imaju kakav takav uticaj i mogucnost izbora, naci zaista nekog ko je po svim parametrima kompetentniji od dotične....i bez ikakvih oraha u dzepovima, o cemu god se radilo?!
Koga bi ti, da si na mjestu rukovodstva NS, predložio za zamjenika gradonačelnika Sarajeva, a da ispunjava sva tri od slijedećih uslova:

1. Da se izjašnjava kao Hrvat / Hrvatica;

2. Da je povezan sa gradom Sarajevom, bilo rođenjem, bilo time da je veći dio života i karijere proveo i radio u Sarajevu i

3. Da je "novo lice", odnosno da do sada nije bio / bila na nekoj političkoj funkciji?
Monsinjor Franjo Topić...
Odlican prijedlog.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#49603 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by dzeno123 »

Tanko ovo do sad iz NS sve generalno, mostar, bezidejnost u KS, ispast ce na kraju veliko razocarenje. Puno demagogije i populizma obit ce se o glavu vrlo lako.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49604 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Patton44 wrote: 09/03/2021 08:16 Nabi Ivana dvadeset strana,koliko bi strana nabila Sanja Vlaisavljevic koju su htjeli postavit za ministricu.
Neka nabije 150 strana ako treba, ponavljati svaki dan da se ne zaboravi dok ne prođe izbor za dogradonačelnicu Sarajeva. I kada za nekoliko godina dotična opet bude u izboru za neku poziciju onda opet temu iz mrtvih vratiti i postavljati njena stara videa šta je govorila.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49605 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 09/03/2021 12:29
Neka nabije 150 strana ako treba, ponavljati svaki dan da se ne zaboravi dok ne prođe izbor za dogradonačelnicu Sarajeva. I kada za nekoliko godina dotična opet bude u izboru za neku poziciju onda opet temu iz mrtvih vratiti i postavljati njena stara videa šta je govorila.
Zašto tako nisi razmišljao kada je Komšić slao još gore kadrove od Marićke u diplomatiju? Sa SSS?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49606 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Škobo Habu wrote: 09/03/2021 12:40
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 12:29
Neka nabije 150 strana ako treba, ponavljati svaki dan da se ne zaboravi dok ne prođe izbor za dogradonačelnicu Sarajeva. I kada za nekoliko godina dotična opet bude u izboru za neku poziciju onda opet temu iz mrtvih vratiti i postavljati njena stara videa šta je govorila.
Zašto tako nisi razmišljao kada je Komšić slao još gore kadrove od Marićke u diplomatiju? Sa SSS?
Mozda zato sto je osoba o kojoj pricas promjenila stavove, za razliku od Maricke i ostalih ubleha iz NS-a.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49607 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

zlajaBHF wrote: 09/03/2021 13:01

Mozda zato sto je osoba o kojoj pricas promjenila stavove, za razliku od Maricke i ostalih ubleha iz NS-a.
Marićka je, također, promjenila stavove. Snimka datira od prije nekoliko godina. Zašto bacate onda drvlje i kamenje na istu?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49608 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Škobo Habu wrote: 09/03/2021 12:40
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 12:29
Neka nabije 150 strana ako treba, ponavljati svaki dan da se ne zaboravi dok ne prođe izbor za dogradonačelnicu Sarajeva. I kada za nekoliko godina dotična opet bude u izboru za neku poziciju onda opet temu iz mrtvih vratiti i postavljati njena stara videa šta je govorila.
Zašto tako nisi razmišljao kada je Komšić slao još gore kadrove od Marićke u diplomatiju? Sa SSS?
Ps razmisljaj i piši o Martini ako želiš. Meni je za sad samo važno da ta stranka i svi koji imaju veze sa njom što gore prođu na izborima
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#49609 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:20
Škobo Habu wrote: 09/03/2021 12:40
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 12:29
Neka nabije 150 strana ako treba, ponavljati svaki dan da se ne zaboravi dok ne prođe izbor za dogradonačelnicu Sarajeva. I kada za nekoliko godina dotična opet bude u izboru za neku poziciju onda opet temu iz mrtvih vratiti i postavljati njena stara videa šta je govorila.
Zašto tako nisi razmišljao kada je Komšić slao još gore kadrove od Marićke u diplomatiju? Sa SSS?
Ps razmisljaj i piši o Martini ako želiš. Meni je za sad samo važno da ta stranka i svi koji imaju veze sa njom što gore prođu na izborima
Nije tebi vazno da oni prodju sto gore, nego da sda prodje sto bolje :wink:
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49610 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:20
Ps razmisljaj i piši o Martini ako želiš. Meni je za sad samo važno da ta stranka i svi koji imaju veze sa njom što gore prođu na izborima
Meni je opet važno da vi iz SDA shvatite koliki je nivo hipokrizije kod vas prisutan.

Ako je tvoj Bakir halalio Martini, ako je to Sebija, ako je to Željko i njegova Sabina, ne moramo to mi ostali u vaše ime.

Sad bi vi sa Marićkom na vješala, ali jebe vas što ste halalili puno gorim od nje.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#49611 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by The 51st State »

Seawolf wrote: 09/03/2021 11:00
konektovan wrote: 09/03/2021 10:49 Hajde, eto rekla šta je rekla, da se ne kačimo toga, jer ima ih mnogo na odgovornim pozicijama koji su slicne stvari govorili. Ali, moze li mi neko reci koje kompetencije dotična ima, da bi obnasala funkciju dogradonacelnice??
Nemojmo sad Skaka ovo Skaka ono, kad je mog'o Skaka itd..

Ja sam stvarno vjerovao da ce NS u ovom periodu kad su u vlasti, kad imaju kakav takav uticaj i mogucnost izbora, naci zaista nekog ko je po svim parametrima kompetentniji od dotične....i bez ikakvih oraha u dzepovima, o cemu god se radilo?!
Koga bi ti, da si na mjestu rukovodstva NS, predložio za zamjenika gradonačelnika Sarajeva, a da ispunjava sva tri od slijedećih uslova:

1. Da se izjašnjava kao Hrvat / Hrvatica;

2. Da je povezan sa gradom Sarajevom, bilo rođenjem, bilo time da je veći dio života i karijere proveo i radio u Sarajevu i

3. Da je "novo lice", odnosno da do sada nije bio / bila na nekoj političkoj funkciji?
Sanju vlaisavljevic, kad je bal mek je maskenbal.
trotecnr1
Posts: 204
Joined: 19/01/2021 17:32

#49612 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by trotecnr1 »

dzeno123 wrote: 09/03/2021 12:22 Tanko ovo do sad iz NS sve generalno, mostar, bezidejnost u KS, ispast ce na kraju veliko razocarenje. Puno demagogije i populizma obit ce se o glavu vrlo lako.
Glasao sam za njih na zadnjim izborima, baš mi je bilo drago kad se dogodila smjena vlasti, a sad ni sam ne znam šta misliti o svemu ovome. Imam dojam da će se njihovo ''pospremanje'' svesti na isto pospremanje koje smo imali i sa SDA - pospremanje para u svoje džepove.

Nije ni čudo što ih narod ismijava kad kaže ''ekspertna vlada'', svaki potez im je dosad bio loš, hitac u prazno.

Ne bude li nekog naglog zaokreta, otići će u prošlost nepovratno. :cry:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49613 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

joint union wrote: 09/03/2021 13:29
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:20
Škobo Habu wrote: 09/03/2021 12:40

Zašto tako nisi razmišljao kada je Komšić slao još gore kadrove od Marićke u diplomatiju? Sa SSS?
Ps razmisljaj i piši o Martini ako želiš. Meni je za sad samo važno da ta stranka i svi koji imaju veze sa njom što gore prođu na izborima
Nije tebi vazno da oni prodju sto gore, nego da sda prodje sto bolje :wink:
Obadvoje. I pusti ta namigivanja da si me kao razotkrio kada sam napisao već 100 puta da glasam za SDA. Znam da ste naučili ponavljati 5-6 fraza poput "Ne glasaš za SDA, ali..." ili "Ti kao do sada glasao za NS pa te ovaj put razočarali" jer ste tako programirani pa kada vam neko otvoreno napiše da glasa za SDA onda ne znate kako da se ponašate
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#49614 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:47
joint union wrote: 09/03/2021 13:29
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:20
Ps razmisljaj i piši o Martini ako želiš. Meni je za sad samo važno da ta stranka i svi koji imaju veze sa njom što gore prođu na izborima
Nije tebi vazno da oni prodju sto gore, nego da sda prodje sto bolje :wink:
Obadvoje. I pusti ta namigivanja da si me kao razotkrio kada sam napisao već 100 puta da glasam za SDA. Znam da ste naučili ponavljati 5-6 fraza poput "Ne glasaš za SDA, ali..." ili "Ti kao do sada glasao za NS pa te ovaj put razočarali" jer ste tako programirani pa kada vam neko otvoreno napiše da glasa za SDA onda ne znate kako da se ponašate
Ovo imas copy-paste, pa sibas?
Sta kazes za respiratore, sve u dure, nema zamjerki?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49615 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Škobo Habu wrote: 09/03/2021 13:36
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:20
Ps razmisljaj i piši o Martini ako želiš. Meni je za sad samo važno da ta stranka i svi koji imaju veze sa njom što gore prođu na izborima
Meni je opet važno da vi iz SDA shvatite koliki je nivo hipokrizije kod vas prisutan.

Ako je tvoj Bakir halalio Martini, ako je to Sebija, ako je to Željko i njegova Sabina, ne moramo to mi ostali u vaše ime.

Sad bi vi sa Marićkom na vješala, ali jebe vas što ste halalili puno gorim od nje.
Po čemu nas jebe? Koje će biti posljedice? Osim 5-6 standardnih forumaša da nam to "nabija na nos" neće ništa biti a Martina i dalje radi a ovo će najvjerovat ije koštati Ivanu kandidatire pa skontaj koga šta stvarno jebe na kraju.
User avatar
dale cooper
Posts: 31357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#49616 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by dale cooper »

Konačno i neko ko priznaje da glasa za SDA. :mrgreen: Treba mu ako ništa za to dati neki poen. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59306
Joined: 15/12/2008 16:53

#49617 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Zar nisu Vlaisavljevicku htjeli postaviti SBB i SDA?
Novak20
Posts: 15239
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#49618 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

joint union wrote: 09/03/2021 13:50

Ovo imas copy-paste, pa sibas?
Sta kazes za respiratore, sve u dure, nema zamjerki?
:lol:
.ebe se Hanka za respiratore. On je u Njemačkoj sa njemačkim doktorom i njemačkim respiratorom. Nama šalje selame i želje da se NS rasformira.

Što rek'o Reis, dosta smo glumili multikulturu. :lol:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49619 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

joint union wrote: 09/03/2021 13:50
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:47
joint union wrote: 09/03/2021 13:29

Nije tebi vazno da oni prodju sto gore, nego da sda prodje sto bolje :wink:
Obadvoje. I pusti ta namigivanja da si me kao razotkrio kada sam napisao već 100 puta da glasam za SDA. Znam da ste naučili ponavljati 5-6 fraza poput "Ne glasaš za SDA, ali..." ili "Ti kao do sada glasao za NS pa te ovaj put razočarali" jer ste tako programirani pa kada vam neko otvoreno napiše da glasa za SDA onda ne znate kako da se ponašate
Ovo imas copy-paste, pa sibas?
Sta kazes za respiratore, sve u dure, nema zamjerki?
Nisam toliko u toku iz Njemačke. Moje je samo da kao neko ko ima pravo glasati u Bosni i Hercegovini da dam svoj mali doprinos koje će stranke dobiti glasove a koje će kazniti na izborima.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49620 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:51
Po čemu nas jebe? Koje će biti posljedice? Osim 5-6 standardnih forumaša da nam to "nabija na nos" neće ništa biti a Martina i dalje radi a ovo će najvjerovat ije koštati Ivanu kandidatire pa skontaj koga šta stvarno jebe na kraju.
U tvom odgovoru se zrcali tvoj nivo svijesti.

On se ogleda u tome da Marićku treba satanizirati do te mjere zbog izjave, koja jeste neviđeno glupa, da ne kažem zlonamjerna, da joj više u Sarajevu mjesta nema, dok onima poput Martine treba i dalje gledati kroz prste, iako je obmanula svojom pričom kompletnu javnost, jer, eto, Martina radi za "našu", odnosno, "vašu" stvar?

Suštinski, radi samo za svoj džep. K'o i Bisera, i gomila sličnih karijerista.
User avatar
dale cooper
Posts: 31357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#49621 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by dale cooper »

A ovaj iz Njemačke naklapa? :zoka: Pa da, zato ga se i jebe za svim ovim aferama koje direktno pogađaju nas koji živimo ovdje.
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#49622 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:56
joint union wrote: 09/03/2021 13:50
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:47
Obadvoje. I pusti ta namigivanja da si me kao razotkrio kada sam napisao već 100 puta da glasam za SDA. Znam da ste naučili ponavljati 5-6 fraza poput "Ne glasaš za SDA, ali..." ili "Ti kao do sada glasao za NS pa te ovaj put razočarali" jer ste tako programirani pa kada vam neko otvoreno napiše da glasa za SDA onda ne znate kako da se ponašate
Ovo imas copy-paste, pa sibas?
Sta kazes za respiratore, sve u dure, nema zamjerki?
Nisam toliko u toku iz Njemačke. Moje je samo da kao neko ko ima pravo glasati u Bosni i Hercegovini da dam svoj mali doprinos koje će stranke dobiti glasove a koje će kazniti na izborima.
Eki, nisi u toku za jednu od najvecih (otkrivenih) afera i kradja u BiH, ali zato pratis sve poteze neke minorne njihove stranke? Fascinantno ;-)
Kad vec hoces da das taj svoj doprinos, mislim da bi ti ova gorepomenuta afera isla na ruku...
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#49623 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Primjer bota bez srama i pameti
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49624 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Škobo Habu wrote: 09/03/2021 13:57
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 13:51
Po čemu nas jebe? Koje će biti posljedice? Osim 5-6 standardnih forumaša da nam to "nabija na nos" neće ništa biti a Martina i dalje radi a ovo će najvjerovat ije koštati Ivanu kandidatire pa skontaj koga šta stvarno jebe na kraju.
U tvom odgovoru se zrcali tvoj nivo svijesti.

On se ogleda u tome da Marićku treba satanizirati do te mjere zbog izjave, koja jeste neviđeno glupa, da ne kažem zlonamjerna, da joj više u Sarajevu mjesta nema, dok onima poput Martine treba i dalje gledati kroz prste, iako je obmanula svojom pričom kompletnu javnost, jer, eto, Martina radi za "našu", odnosno, "vašu" stvar?

Suštinski, radi samo za svoj džep. K'o i Bisera, i gomila sličnih karijerista.
Griješiš.
Razlog zašto se čini da se Martini gleda kroz prste a Marićka "satanizra" (da citiram tebe) je jednostavan i nije kako ti to predstavljaš. Ivana je dio Njihove Stranke koja je najveća poslijeratna podvala u Federaciji sa većinski bošnjačkom stanovništvu dok je Martina pojedinac koja je poznata po nekim negativnim istupima ali je pojedinac, kao što ima takvih pojedinaca u SDA, SDP, NiP, DF, SBB, PZP, SBiH i ostalim strankama. Kada se riješi prvo sa Njihovom Strankom onda se treba baviti pojedincima.
nastavnik fizickog
Posts: 39
Joined: 05/03/2021 14:59

#49625 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nastavnik fizickog »

drug_profi wrote: 09/03/2021 14:05 Primjer bota bez srama i pameti
i bas se ti naso da to nekome ovdje na forumu kazes :lol:
Locked