Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17076 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Ludzak wrote: 08/03/2021 22:45 Sarajevo je toliko nakralo para od drugih gradova, da ih ni tri lockdowna ne bi ugrozilo.

Necete moci na kaficu, bašticu... Ee jaka stvar.
Svi rade sarajevo se gradi 8-) :lol: :lol: :lol: tugy plaky :lol: :lol:

Inace cim je onaj spomeni kako je on u ratu branio, jebo mu rat sve po spisku ne moze a da nije SDA. Jednostavno ne moze i za 25 godina ko god je spomeno rat za bilo koji problem, sda igrac je 100%.

Kad ljudi nauce sta znaci virus, sta znaci da nema instagramusa u kafani, itd onda nece biti ovakvih mjera. Eh sad ce sda napasti na vladu, dok granice nece da zatvore uz karantin kao sto su nama.svi uveli, drzava i fbih gdje sda vlada boli cuna za vakcine i medicinski sektor ali nema veze, forto je kriv.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17077 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Dževad Topić Topa: U ratu sam grad branio jednom puškom, sad ću ga braniti s mladim ljudima
topa ne rise neg smanji cijenu pive pa nije wuiski... i reci ko je pljacko po titovoj 92 u maju skladista robe i radnje da nisu crveni kmeri
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17078 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Nero Histrion wrote: 08/03/2021 21:04 Citam komentare na klix-u nakon sto je Forto objavio ove najnovije mjere. Diglo se sve zivo, svi pamet pobrali. Sta god da su uradili bilo bi ostrih reakcija, napada, cerecenja, izrugivanja mjerama. Ko ce svijetu ugodit, da mi je znati, a da ne pominjem ugadjanje politickim oponentima. Sad da ova Vlada padne i dodje druga, isto bi bilo: a vidi kretena, a sta rade, a gdje su im strucnjaci, sta vi znate.

Meni je ovaj doktor Vranic pozitivan lik, za razliku od onog prije njega koji se eto zadesio tu, izabralo ga, pa ga vidjeti nisi mogao nigdje. Prosli put digla se i kuka i motika, nije valjao Krizni na nivoui Kantona, ni na nivou Federacije - hajde eto slazem se nisu se proslavili. E dodje nova Vlada u Knatonu, evo ni sad narodu nista ne valja. Pa dajte ljudima sansu, pobogu.

Doduse botovi sa svih strana izvrsavaju svoje zadatke, i onda i sad, pljuju koga im se kaze da pljuju, valjda ce neki od njih i vakcinu uspjeti primit, kao nagradu za tastaturni trud. :P

Ma dzaba pricat, ovo jeste Apsurdistan. :bih:
Ma stisni damu i uradi sto mislis da treba..pa ako pogrijesis kaznit ce te na izborima i cao, ako uradis pravu stvar vidjece se to i kod raje..

Eo ja nisam sa ovakve mjere jer dokazano apsolutno ne pomazu nista, al dobro ko sam ja , ako vlada misli da treba nek ih uvede samo nek onda ako ne pokazu rezultat ko sto mislim da nece nek ne ocekuju reizbor
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#17079 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Dr. Kuca »

Ugostitelji bezobrazni jer je zakon preblag. Ljudi te pustili da radis ali da postujes propise koji su propisani. Ali jok. Daj naguraj sto vise stolova. Ja bi im ba puco kazne od 10 do 100 milja.
mahalik
Posts: 2009
Joined: 12/09/2009 16:48

#17080 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mahalik »

kad pogledate da ovo stoji Forti na Twitteru sve je jasno
Političar osposobljen za biznis, politički konsalting, marketing, novinarstvo i proizvodnju betona. Voli sve što vole sredovječni.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#17081 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

al-em wrote: 08/03/2021 22:42 Vidi tope sto protestuje. Piva mu 8 maraka.
Kad si na koki, sve ti je malo.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17082 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Jasno je nego sta, da je 10.svjetlosnih godina.ispred od.bilo kojeg sda.debila ili df jer na njih svrsavas koliko sam upratio
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83511
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17083 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

pici wrote: 08/03/2021 23:04
Dževad Topić Topa: U ratu sam grad branio jednom puškom, sad ću ga braniti s mladim ljudima
topa ne rise neg smanji cijenu pive pa nije wuiski... i reci ko je pljacko po titovoj 92 u maju skladista robe i radnje da nisu crveni kmeri
Jednom puskom oslobodio vinariju :D
User avatar
eltroxin
Posts: 2416
Joined: 30/08/2009 23:35

#17084 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by eltroxin »

Ludzak wrote: 08/03/2021 22:45 Sarajevo je toliko nakralo para od drugih gradova, da ih ni tri lockdowna ne bi ugrozilo.

Necete moci na kaficu, bašticu... Ee jaka stvar.
Malo ti sto si lud, nego i glup :run:
DebelinJoe
Posts: 4257
Joined: 03/03/2021 20:06

#17085 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by DebelinJoe »

Vidim da je mnogo NIP - ovaca protiv Fortinih mjera, Vidim na FB da se mnogi Dinini vijecnicki i aktivisti protive zatvaranju i da su na strani ugostitelja. Ljubav NIP-a i NS je neprirodna i ne bi me cudilo ako ovaj politci brak pukne zbog lockdowna.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#17086 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

Ludzak wrote: 08/03/2021 22:45 Sarajevo je toliko nakralo para od drugih gradova, da ih ni tri lockdowna ne bi ugrozilo.

Necete moci na kaficu, bašticu... Ee jaka stvar.
Druze nemoj ih samarat ovako jako, obrazi im se crvene. :thumbup:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#17087 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Iz BIH treba bjezati , skupina likova navucenih na belo se skupila ispred Vlade da traze neku pravdu. Neka budu sretni sto ne leze u zatvoru radi utaje poreza .
Da je pravne drzave i mimo korone bi bile stalno racije jer su kafane leglo droge i prostitucije.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#17088 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by malakh »

pici wrote: 08/03/2021 23:04
Dževad Topić Topa: U ratu sam grad branio jednom puškom, sad ću ga braniti s mladim ljudima
topa ne rise neg smanji cijenu pive pa nije wuiski... i reci ko je pljacko po titovoj 92 u maju skladista robe i radnje da nisu crveni kmeri
čim je topa udarnik, znamo ko tu kolo vodi. onu vinariju je dobio za ruku u vijeću.

a ni u ratu nije bio toliko hrabar koliko su ga poslije rata mediji izvikali.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#17089 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nivelacija »

mali_balon wrote: 08/03/2021 22:42
Nivelacija wrote: 08/03/2021 22:36
mali_balon wrote: 08/03/2021 22:19

Jah.....idu sendvici sa majonezom.....odrijesila se kesa.....kakva merkel i forto....recite centrali da se malo prizemlje....nismo mi svabe
Kako je na Palama ? Ima li uzivo muzike?

Pa tvoji su na vlasti na drzvnom nivou i federalnom nek izdejstvuju iste mjere za sve na svim nivoima......
Necemo, nismo psihološki i ekonomski teroristi.

Hocemo da gledamo kako vas u Sarajevu pate i kako Forto salje ljude na biro.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#17090 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nivelacija »

DebelinJoe wrote: 08/03/2021 23:26 Vidim da je mnogo NIP - ovaca protiv Fortinih mjera, Vidim na FB da se mnogi Dinini vijecnicki i aktivisti protive zatvaranju i da su na strani ugostitelja. Ljubav NIP-a i NS je neprirodna i ne bi me cudilo ako ovaj politci brak pukne zbog lockdowna.
Glasat cu dozivotno za Dinu kada ugasi NS
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83511
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17091 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

A jesu vam naredili da unosite smutnju u Cetvorku jbt :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#17092 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

_BataZiv_0809 wrote: 08/03/2021 23:33 A jesu vam naredili da unosite smutnju u Cetvorku jbt :D
Sta god da uradi cetvorka ovi SDA botovi ce sr.ati.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#17093 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nivelacija »

made_in_sarajevo wrote: 08/03/2021 22:53
Ludzak wrote: 08/03/2021 22:45 Sarajevo je toliko nakralo para od drugih gradova, da ih ni tri lockdowna ne bi ugrozilo.

Necete moci na kaficu, bašticu... Ee jaka stvar.
Svi rade sarajevo se gradi 8-) :lol: :lol: :lol: tugy plaky :lol: :lol:

Inace cim je onaj spomeni kako je on u ratu branio, jebo mu rat sve po spisku ne moze a da nije SDA. Jednostavno ne moze i za 25 godina ko god je spomeno rat za bilo koji problem, sda igrac je 100%.

Kad ljudi nauce sta znaci virus, sta znaci da nema instagramusa u kafani, itd onda nece biti ovakvih mjera. Eh sad ce sda napasti na vladu, dok granice nece da zatvore uz karantin kao sto su nama.svi uveli, drzava i fbih gdje sda vlada boli cuna za vakcine i medicinski sektor ali nema veze, forto je kriv.
Pa logicno da je SDA branila kad su svi drugi 92 pobjegli tipa Forte, Pedje i kompanije.
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#17094 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by N.N. »

DebelinJoe wrote: 08/03/2021 23:26 Ljubav NIP-a i NS je neprirodna i ne bi me cudilo ako ovaj politci brak pukne zbog lockdowna.
Dino ceka 2022. i izbore. Ide na siguricu.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#17095 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nivelacija »

Agresivniji clanovi NIPa nego SDA e moj Zahiragicu hahaha
DebelinJoe
Posts: 4257
Joined: 03/03/2021 20:06

#17096 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by DebelinJoe »

Nivelacija wrote: 08/03/2021 23:32
DebelinJoe wrote: 08/03/2021 23:26 Vidim da je mnogo NIP - ovaca protiv Fortinih mjera, Vidim na FB da se mnogi Dinini vijecnicki i aktivisti protive zatvaranju i da su na strani ugostitelja. Ljubav NIP-a i NS je neprirodna i ne bi me cudilo ako ovaj politci brak pukne zbog lockdowna.
Glasat cu dozivotno za Dinu kada ugasi NS
Kifla mudro suti i ceka rasplet situacije. U neko ne tako daleko vrijeme njemu nece trebati ni Forto ni Pedja, ni ovo se je ostalo od SDP -a. Moci ce laganini formirati vlast i jos ce napraviti koaliciju sa SDA, odnosno onim sto od nje ostane...
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#17097 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MUNAFIK »

Nivelacija wrote: 08/03/2021 23:32
DebelinJoe wrote: 08/03/2021 23:26 Vidim da je mnogo NIP - ovaca protiv Fortinih mjera, Vidim na FB da se mnogi Dinini vijecnicki i aktivisti protive zatvaranju i da su na strani ugostitelja. Ljubav NIP-a i NS je neprirodna i ne bi me cudilo ako ovaj politci brak pukne zbog lockdowna.
Glasat cu dozivotno za Dinu kada ugasi NS
Ideologije i stranke nemaju veze sa ovom krizom koja je zdravstvena.

Ja sam generalno protiv nekakvih nelogicnih mjera, ali treba nekad biti malo realan, virus se siri, ljudi zaista idu u bolnice, a kapaciteti za sve teze oboljele su puni dakle imamo problem sada i ovdje.

Uz sve to korupcija nas ubi, policija i inspekcija pustaju raznorazne gazdice da rade sta zele dok neke druge ljude kaznjavaju... Kao u svemu korupcija je glavni razlog sto neki centri, radnje i kafane ne postuju mjere.

Bolje je da se zatvori sve za vikend nego da bude potpuni lockdown... Svi mi pricamo vidi kafana pune... Derneci se... Evo sad je donesena mjera da se to ukine i opet nije dobro...

Na primjer polocijski sat od 23:00 mi je potpuna glupost kad vec ugostitelji ne rade, ali ovaj djelimicni lockdown mi ima vise smisla jer jednostavno 90% ugostitelja nije postovalo nikakve mjere...
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#17098 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Ricken »

MUNAFIK wrote: 08/03/2021 23:52
Nivelacija wrote: 08/03/2021 23:32
DebelinJoe wrote: 08/03/2021 23:26 Vidim da je mnogo NIP - ovaca protiv Fortinih mjera, Vidim na FB da se mnogi Dinini vijecnicki i aktivisti protive zatvaranju i da su na strani ugostitelja. Ljubav NIP-a i NS je neprirodna i ne bi me cudilo ako ovaj politci brak pukne zbog lockdowna.
Glasat cu dozivotno za Dinu kada ugasi NS
Ideologije i stranke nemaju veze sa ovom krizom koja je zdravstvena.

Ja sam generalno protiv nekakvih nelogicnih mjera, ali treba nekad biti malo realan, virus se siri, ljudi zaista idu u bolnice, a kapaciteti za sve teze oboljele su puni dakle imamo problem sada i ovdje.

Uz sve to korupcija nas ubi, policija i inspekcija pustaju raznorazne gazdice da rade sta zele dok neke druge ljude kaznjavaju... Kao u svemu korupcija je glavni razlog sto neki centri, radnje i kafane ne postuju mjere.

Bolje je da se zatvori sve za vikend nego da bude potpuni lockdown... Svi mi pricamo vidi kafana pune... Derneci se... Evo sad je donesena mjera da se to ukine i opet nije dobro...

Na primjer polocijski sat od 23:00 mi je potpuna glupost kad vec ugostitelji ne rade, ali ovaj djelimicni lockdown mi ima vise smisla jer jednostavno 90% ugostitelja nije postovalo nikakve mjere...
Kakav smisao imaju mjere koje uključuju kretanje, kad će se raja samo preslit iz kafana u Sarajevu u kafane po Trebeviću i Lukavici?
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#17099 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Besmisleno i bespotrebno pucanje sebi u obje noge. Alibi potez bez ikakve koristi. Potez koji ce napraviti materijalnu stetu mnogima, povecati revolt, smanjiti podrsku, a ko je god mislio izaci za vikend izaci ce, ali u Lukavicu, Mostar, Kiseljak, Zenicu...

Forto i Vranicu, razocarenja moja velika....
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#17100 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by cyprus »

invincible1921 wrote: 08/03/2021 23:06Ma stisni damu i uradi sto mislis da treba..pa ako pogrijesis kaznit ce te na izborima i cao, ako uradis pravu stvar vidjece se to i kod raje..
Ovo je lose-lose situacija... Šta god da uradiš ne valja i oštro će te kritikovat najmanje 40-50% populacije... Eno ti i anketa na klixu to govori...

Ja sam lično protiv lokdauna, zato što mislim da neće polučiti neke značajne rezultate - brojevi će i dalje rasti...

Međutim, jasno je da nešto treba uradit, i zato ne mogu puno zamjerit vladi što evo pokušavaju sa ovim... Isto bih rekao i da je riječ o SDA vladi... Jednostavno, nezavidna je situacija...
Locked