tacno im se Atletico naguzi a oni kao necemo mi jos
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10402 Re: La Liga Santander
Koju li si ti utakmicu gledao...Crvena Tifoza wrote: ↑01/03/2021 22:55 Šteta, ispusti Real Sociedad sigurna tri boda. Svaka čast na zalaganju![]()
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10403 Re: La Liga Santander
Real Madrid - Real Sociedad. Ne znam šta si ti gledao.ultima_palabra wrote: ↑02/03/2021 13:40Koju li si ti utakmicu gledao...Crvena Tifoza wrote: ↑01/03/2021 22:55 Šteta, ispusti Real Sociedad sigurna tri boda. Svaka čast na zalaganju![]()
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10404 Re: La Liga Santander
Utakmicu u kojoj je domaci tim imao desetak sansi, a gostujuci jednu-dvije.Crvena Tifoza wrote: ↑02/03/2021 14:36Real Madrid - Real Sociedad. Ne znam šta si ti gledao.ultima_palabra wrote: ↑02/03/2021 13:40Koju li si ti utakmicu gledao...Crvena Tifoza wrote: ↑01/03/2021 22:55 Šteta, ispusti Real Sociedad sigurna tri boda. Svaka čast na zalaganju![]()
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10405 Re: La Liga Santander
Malo je reći desetak. Dvadesetak.
Osim onog šuta Casemira pored gola iz prvog, apsolutno ništa vrijedno pomena nisu pokazali. Dok na drugoj strani da je bilo preciznosti u napadu bili bi u prednosti već u prvom.
Osim onog šuta Casemira pored gola iz prvog, apsolutno ništa vrijedno pomena nisu pokazali. Dok na drugoj strani da je bilo preciznosti u napadu bili bi u prednosti već u prvom.
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10406 Re: La Liga Santander
Ma samo objektivno, ne znam koji se kurac zamaramCrvena Tifoza wrote: ↑02/03/2021 14:44 Malo je reći desetak. Dvadesetak.![]()
Osim onog šuta Casemira pored gola iz prvog, apsolutno ništa vrijedno pomena nisu pokazali. Dok na drugoj strani da je bilo preciznosti u napadu bili bi u prednosti već u prvom.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10407 Re: La Liga Santander
Ma ja
nisu jedva izvukli bod na kraju nego su dobili tekmu. Piši tri boda u svesku. Idemo dalje.
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
#10408 Re: La Liga Santander
Moj @ultima_palabra ovdje na sport podforumu nema pet-šest forumaša da možeš povezati koju normalnu.
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10409 Re: La Liga Santander
Vise su zasluzili da dobiju Sociedad nego Valladolid i Atalantu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10410 Re: La Liga Santander
- Logovan
- Posts: 102799
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10411 Re: La Liga Santander
Nije baš tako. Iz prvog poluvremena vrijedi izdvojiti šanse Vasqueza, Asensia, Casemira, Kroosa i Modrića.Crvena Tifoza wrote: ↑02/03/2021 14:44 Malo je reći desetak. Dvadesetak.![]()
Osim onog šuta Casemira pored gola iz prvog, apsolutno ništa vrijedno pomena nisu pokazali. Dok na drugoj strani da je bilo preciznosti u napadu bili bi u prednosti već u prvom.
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10413 Re: La Liga Santander
Istina.
Ljudi nisu objektivni sekunde. Sinoc domacin izdominirao, gosti dali gol iz jedine poluprilike, ali kako ocekivati od likova koji misle da je Pjanic najbolji vezni svijeta da budu objektivni?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10414 Re: La Liga Santander
Kad dežurne trole pričaju o ‘znanju’.
Pišite o utakmici znalci. Lafo sve nekakvi znalci, a nijedan da jednu pametnu napiše na temu. Kad Barcelona kiksa ovdje se skupite i podjebavate i ono će da piše o ‘podjebavanju’. Od sinoć nijedno slovo na temi. Da se niste navukli na komentare nebi ništa ni pisali.
Razbili ste RS sinoć, petardu im uvalili ali samo se pika jedan bod.
Ljudi se povukli nakon gola, da su nastavili istim tempom još deset minuta zabili bi tricu.

Pišite o utakmici znalci. Lafo sve nekakvi znalci, a nijedan da jednu pametnu napiše na temu. Kad Barcelona kiksa ovdje se skupite i podjebavate i ono će da piše o ‘podjebavanju’. Od sinoć nijedno slovo na temi. Da se niste navukli na komentare nebi ništa ni pisali.
Ljudi se povukli nakon gola, da su nastavili istim tempom još deset minuta zabili bi tricu.
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
#10415 Re: La Liga Santander
HaHaHa.. To je to što pričam 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10416 Re: La Liga Santander
Šta kaže Seoce iz Rosarija

-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10418 Re: La Liga Santander
Zamarate se sa ovim katalončićima djaba.
. Kod njih Risto Djogo komentira prenose utakmica... 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
#10421 Re: La Liga Santander
Trolovi po svom standardno.
@LSD trolu na kvadrat jesi li ti lakše svariti ako kažem seosko naselje iz Rosarija?
Dođi malo sebi, nisi zanimljiv. Non stop peckaš u ovoj El Clasico raspravi pa malo-malo podjebavaš u stvarima koje nemaju veze
sa sportom, provociraš.
@LSD trolu na kvadrat jesi li ti lakše svariti ako kažem seosko naselje iz Rosarija?
Dođi malo sebi, nisi zanimljiv. Non stop peckaš u ovoj El Clasico raspravi pa malo-malo podjebavaš u stvarima koje nemaju veze
sa sportom, provociraš.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10422 Re: La Liga Santander
Ne provaljuj se paša sa stvarima o kojima nemaš pojma. Nemoj biti svakom loncu poklopac. Ljudi te ismijavaju.
LSD to za tvoje dobro
LSD to za tvoje dobro
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10424 Re: La Liga Santander
Po kojim pravilima ovo nije penal?
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10425 Re: La Liga Santander
Luis Suarez samara neznalice koje su govorile da je Benzema bolji igrac hahah 

