Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11576 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

high_volume wrote: 28/02/2021 12:09 Kakva je razlika između stranaka NiP i SDA, kad obje stranke čine članovi koji su identičnog političkog obrazovanja, kad im je background zajednički, koriste istu infrastrukturu i imaju identičnu političku platformu :-)

Razlika je jedino u "datumu proizvodnje kaputa", ali je krojač isti, isti je i model i kroj, možda sa drugačijim reverom i dugmićima, prilagođenim dnevnim trendovima... :D

Zapravo, jedina razlika je u interesu! Interes vođa stranaka i njihovih članova nije isti. Tamo, u SDA, NiP-ovci nisu mogli profitirati, nisu mogli provoditi ni ostvarivati vlastite interese, pa su pronašli drugačiji način i put...

NiP = SDA, da se ne lažemo :-) Za nekoliko godina, dok NiP ne ojača drastično da na svim nivoima vlasti u BiH bude ravnopravan sa SDA, NiP će komotno, "svijetla obraza", koalirati sa SDA, imati tijesnu i prisnu saradnju. Ko zna, možda bude i kakvog ujedinjenja :D
Mokri snovi. It will never happen.
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#11577 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Franco Baresi »

Zašto SDP ili NS ne pokušaju pridobiti nezadovoljne glasače SDA?
U čemu je problem ako to NiP radi?
Ima SDA masu glasača koji nisu na državnoj sisi niti poslovno vezanih za tu stranku.
Ovdje je očito da SDA gubi glasačko tijelo eto šanse za SDP i NS.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11578 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

emmir1 wrote: 28/02/2021 09:22 Dino misli da će prevarit narod.

Obećao je iz temelja, a onda počeo da skuplja one koji su već 25 godina na vlasti

Samo što su do sada imali zelene majice, sada će plave.


Ne ide to tako Dino
Naravno, problem je sto je medju hiljade clanova NiP-a, ljudi koji nikada nisu bili u politici i koji nose ovaj projekat na ledjima, dosao jedan Campara. Koliko je vazan gubitak Campare za SDA govori i hajka koja se digla zbog njegovog prelaska.

Providni ste.
DonieBrasco
Posts: 20109
Joined: 31/08/2016 16:09

#11579 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Franco Baresi wrote: 28/02/2021 13:40 Ima SDA masu glasača koji nisu na državnoj sisi niti poslovno vezanih za tu stranku.
To su idioti zatucani blago recno.

Ali nije da ih nema, boracke organizacije, rudari, penzjoneri, skalpaju kraj sa krajem, protestuju svake godine i svake godine ih zeleni kupe za litar ulja i obecanje.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11580 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

nosara wrote: 28/02/2021 12:43
Industrialyzer wrote: 28/02/2021 12:36
nosara wrote: 28/02/2021 12:35

HDZ ih popisa u Mostaru, u kompletu, skupa sa stozernom.
Ti znas da NiP nije uvestvovao na tim izborima?


Podrzali ove sto su dobili po usima, nudio se kifla da poljubi ruku baketu, drzavniku... slao mu srca, ko zaljubljeni tetrijeb. :lol:

Puce klempa!
Jos jedan poziv predsjedniku SDA, gospodinu Bakiru Izetbegovicu.
Dajte da vam jednom kao drzavniku aplaudiramo!
Mostar ❤️
Podrzali su pravu stranu. Da se ne lazemo, Mostar je Bakir prodao prosle godine kada su potpisali izbore u Mostaru. Sve poslije toga je realizacija te ideje.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11581 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

DonieBrasco wrote: 28/02/2021 12:25 Samo se ne upustajte u bilo kakve politicke diskusije sa SDA glasacima, pogotovo diskusije koje se ticu politickih promjena u BiH.
Nakon sinocnjeg nastupa Campare na FACE TV nemaju vise sta ni reci. Covjek ih je zakucao.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#11582 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RagibUzoriti »

Kazu Konakoviceva supruga prije par dana kupila 3 apartmana na Bjelasnici.
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...

Aferim.

Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanju
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#11583 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Styling wrote: 28/02/2021 13:46
nosara wrote: 28/02/2021 12:43
Industrialyzer wrote: 28/02/2021 12:36

Ti znas da NiP nije uvestvovao na tim izborima?


Podrzali ove sto su dobili po usima, nudio se kifla da poljubi ruku baketu, drzavniku... slao mu srca, ko zaljubljeni tetrijeb. :lol:

Puce klempa!
Jos jedan poziv predsjedniku SDA, gospodinu Bakiru Izetbegovicu.
Dajte da vam jednom kao drzavniku aplaudiramo!
Mostar ❤️
Podrzali su pravu stranu. Da se ne lazemo, Mostar je Bakir prodao prosle godine kada su potpisali izbore u Mostaru. Sve poslije toga je realizacija te ideje.
Podrzali su sda, koliko mogu vidjeti. Ne nudis savez i ljubav nekome koga ne podrzavas. Cuj, da mu aplaudira!?

Svasta.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11584 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

RagibUzoriti wrote: 28/02/2021 13:49 Kazu Konakoviceva supruga prije par dana kupila 3 apartmana na Bjelasnici.
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...

Aferim.

Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanju
investitori po mjeri ucitelja fizickog vaspitanja i mentalnog zdravlja druga konakovica :lol: jel ucitelj fizickog iso na otvaranje fast fooda da se slika??? :izet:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#11585 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Leverage »

Franco Baresi wrote: 28/02/2021 13:40 Zašto SDP ili NS ne pokušaju pridobiti nezadovoljne glasače SDA?
U čemu je problem ako to NiP radi?
Ima SDA masu glasača koji nisu na državnoj sisi niti poslovno vezanih za tu stranku.
Ovdje je očito da SDA gubi glasačko tijelo eto šanse za SDP i NS.
Ne mogu SDP i NjS puno zagrabiti u tom bazenu iz ideoloških razloga.

Zato je u ovom momentu vrlo bitno da postoji jasna alternativa SDA-u na desnom centru. U ovom momentu nema dovoljan broj glasača orijentisanih lijevo od centra za formiranje vlasti zbog čega će SDP biti primoran da pravi koaliciju sa NiP-om, NES-om, Kasumovićem, itd. U SDP-u to i ne kriju, niti bi ovi nabrojani imali bilo šta protiv toga, odnosno sa nekima to već i funkcioniše.

Najvažnija stvar na narednim izborima je rasklimati tronožac. SNSD je ozbiljno poljuljan nakon lokalnih izbora, pri čemu ne glorifikujem tamošnju opoziciju ali im želim pobjedu jer smatram da su prihvatljiviji za saradnju u nekim stvarima. Što se tiče HDZ-a potrebno je samo nešto pismenije preferencijalno glasanje u nekim kantonima, zapravo je HDZ ubjedljivo najklimavija noga tronošca samo što ih je SDA učvrstila da izgledaju kao da su najjača.

Ubjedljivo najjača i najopasnija noga tronošca je SDA. Ne obraćam se baš često u etnonacionalnom kontekstu, ali moram reći da Bošnjaci imaju obavezu da slome ovu nogu jer mi glasamo za ovu stranku od 1990. godine. Ako to ne uradimo slijedeće godine gotovo je, pakujte prnje i pravac Hans.
Last edited by Leverage on 28/02/2021 14:00, edited 2 times in total.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#11586 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Uplatila Dalija i dva duluma na Marsu sad preko ovog NASA sistema, tako sam bar čuo...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#11587 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Styling wrote: 28/02/2021 13:47
DonieBrasco wrote: 28/02/2021 12:25 Samo se ne upustajte u bilo kakve politicke diskusije sa SDA glasacima, pogotovo diskusije koje se ticu politickih promjena u BiH.
Nakon sinocnjeg nastupa Campare na FACE TV nemaju vise sta ni reci. Covjek ih je zakucao.
:thumbup:
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#11588 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RagibUzoriti »

sitni svercer wrote: 28/02/2021 13:57
RagibUzoriti wrote: 28/02/2021 13:49 Kazu Konakoviceva supruga prije par dana kupila 3 apartmana na Bjelasnici.
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...

Aferim.

Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanju
investitori po mjeri ucitelja fizickog vaspitanja i mentalnog zdravlja druga konakovica :lol: jel ucitelj fizickog iso na otvaranje fast fooda da se slika??? :izet:
Ne

SDA ne volim.

Ali ni ovima ne vjerujem.
Mislim da ce raja dozivjeti takvo razočarenje, da to nije humano.

Muzur i bivsi nacelnik Ilidze Memic, komsije kuca do kuce.
Svi znaju da Memic i Fikro se vole ko hodža i krme. Memic gurao svim snagama da Muzur dobije izbore.

Sve je to isti k...
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#11589 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RagibUzoriti »

Osim_13 wrote: 28/02/2021 13:58 Uplatila Dalija i dva duluma na Marsu sad preko ovog NASA sistema, tako sam bar čuo...
Sve ce se čuti za par godina
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11590 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

@Leverage
Onda vadi kofere...
Ovo prdenje sa Champarom,kadrovima sda iz ruralnih :mrgreen: krajeva samo.pokazuje da se sa Bosnjacima aktivno igraju raznorazne tajne sluzbe...
Hajde molim vas drugovi.
Prije 8 mjeseci " champaroidi" " zeleni" blabla..
A sad...stize princ na bijelom konju Champara ili ovi iz Srebrenika..
De malo viberom vi drugovi iz sdp se raspitajte malo kod drugova u Srebreniku :D
Last edited by bunk on 28/02/2021 14:03, edited 1 time in total.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#11591 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nivelacija »

RagibUzoriti wrote: 28/02/2021 13:49 Kazu Konakoviceva supruga prije par dana kupila 3 apartmana na Bjelasnici.
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...

Aferim.

Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanju
Kod nas je Fudo alternativa SDA u kao Konakovic kod vas za 2-3 godine uposlio 200+ svojih ljudi na budzet.

Ove godine u budzetu je odvojeno oko 2 miliona pazi sad za jos 33 nova uposlena.

Sve iz kampanje njegove ljudi.


Sa takvim ljudima ocekivati promjenu sistema i napredak mogu samo budale isto kao i sa Čamparom koji prica ono sto jesi vole cuti. Stari iskusni SDAovci koji ce opet preveslati narod
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#11592 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Zamijenite vi fino tu jednu nogu, a za ove dvije ne brinite.

sdp je beznacajan bosnjacki privjesak, interesna sacica ljudi, kao i ns.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11593 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Osim_13 wrote: 28/02/2021 13:58 Uplatila Dalija i dva duluma na Marsu sad preko ovog NASA sistema, tako sam bar čuo...
de malo kifli
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11594 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image

Izgovorio tri oče naš pred Kiflom velečasnim i ...
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#11595 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Leverage »

nosara wrote: 28/02/2021 14:03 Zamijenite vi fino tu jednu nogu, a za ove dvije ne brinite.

sdp je beznacajan bosnjacki privjesak, interesna sacica ljudi, kao i ns.
SDP je privjesak, NjS također, Čampara ne valja, Dino ne valja, niko ne valja.

Pa kojom tačno strankom da ih zamijenimo? Hoćeš li možda ti da ih zamijeniš?

Za tebe nije politika nego crtani filmovi.
izvrsni direktor
Posts: 14753
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#11596 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

Gledaj sad kad pocnu pisati aljosa se obogatio od kako je u nip presao :-)
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11597 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image

Sad će velečasni Kifla da spriječi ovakvo kaljanje Aljoše opranog svetom vodicom.
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#11598 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ANamelessGhoul »

SDA na aparatima. Izdali NATO integracije i drzavu ko zna koji put, a vamo skrecu s teme o Dini i Campari. Majku vam jebem zelenu
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11599 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Dino najavio formiranje jakog odbora u Prijedoru, jedan je covjek koji ima kapacitet to uraditi :thumbup:

Ovi truhli botovi samo pokazuju koliko je NiP ozbiljan projekat.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#11600 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

jefff wrote: 28/02/2021 14:04
Osim_13 wrote: 28/02/2021 13:58 Uplatila Dalija i dva duluma na Marsu sad preko ovog NASA sistema, tako sam bar čuo...
de malo kifli
Obloge preporučujem :lol:
Post Reply