Mokri snovi. It will never happen.high_volume wrote: ↑28/02/2021 12:09 Kakva je razlika između stranaka NiP i SDA, kad obje stranke čine članovi koji su identičnog političkog obrazovanja, kad im je background zajednički, koriste istu infrastrukturu i imaju identičnu političku platformu![]()
Razlika je jedino u "datumu proizvodnje kaputa", ali je krojač isti, isti je i model i kroj, možda sa drugačijim reverom i dugmićima, prilagođenim dnevnim trendovima...![]()
Zapravo, jedina razlika je u interesu! Interes vođa stranaka i njihovih članova nije isti. Tamo, u SDA, NiP-ovci nisu mogli profitirati, nisu mogli provoditi ni ostvarivati vlastite interese, pa su pronašli drugačiji način i put...
NiP = SDA, da se ne lažemoZa nekoliko godina, dok NiP ne ojača drastično da na svim nivoima vlasti u BiH bude ravnopravan sa SDA, NiP će komotno, "svijetla obraza", koalirati sa SDA, imati tijesnu i prisnu saradnju. Ko zna, možda bude i kakvog ujedinjenja
![]()
Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11576 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Franco Baresi
- Posts: 111
- Joined: 04/01/2021 14:10
#11577 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zašto SDP ili NS ne pokušaju pridobiti nezadovoljne glasače SDA?
U čemu je problem ako to NiP radi?
Ima SDA masu glasača koji nisu na državnoj sisi niti poslovno vezanih za tu stranku.
Ovdje je očito da SDA gubi glasačko tijelo eto šanse za SDP i NS.
U čemu je problem ako to NiP radi?
Ima SDA masu glasača koji nisu na državnoj sisi niti poslovno vezanih za tu stranku.
Ovdje je očito da SDA gubi glasačko tijelo eto šanse za SDP i NS.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11578 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Naravno, problem je sto je medju hiljade clanova NiP-a, ljudi koji nikada nisu bili u politici i koji nose ovaj projekat na ledjima, dosao jedan Campara. Koliko je vazan gubitak Campare za SDA govori i hajka koja se digla zbog njegovog prelaska.
Providni ste.
-
DonieBrasco
- Posts: 20109
- Joined: 31/08/2016 16:09
#11579 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
To su idioti zatucani blago recno.Franco Baresi wrote: ↑28/02/2021 13:40 Ima SDA masu glasača koji nisu na državnoj sisi niti poslovno vezanih za tu stranku.
Ali nije da ih nema, boracke organizacije, rudari, penzjoneri, skalpaju kraj sa krajem, protestuju svake godine i svake godine ih zeleni kupe za litar ulja i obecanje.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11580 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Podrzali su pravu stranu. Da se ne lazemo, Mostar je Bakir prodao prosle godine kada su potpisali izbore u Mostaru. Sve poslije toga je realizacija te ideje.nosara wrote: ↑28/02/2021 12:43
Podrzali ove sto su dobili po usima, nudio se kifla da poljubi ruku baketu, drzavniku... slao mu srca, ko zaljubljeni tetrijeb.![]()
Puce klempa!
Jos jedan poziv predsjedniku SDA, gospodinu Bakiru Izetbegovicu.
Dajte da vam jednom kao drzavniku aplaudiramo!
Mostar
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11581 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nakon sinocnjeg nastupa Campare na FACE TV nemaju vise sta ni reci. Covjek ih je zakucao.DonieBrasco wrote: ↑28/02/2021 12:25 Samo se ne upustajte u bilo kakve politicke diskusije sa SDA glasacima, pogotovo diskusije koje se ticu politickih promjena u BiH.
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#11582 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kazu Konakoviceva supruga prije par dana kupila 3 apartmana na Bjelasnici.
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...
Aferim.
Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanju
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...
Aferim.
Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanju
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#11583 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Podrzali su sda, koliko mogu vidjeti. Ne nudis savez i ljubav nekome koga ne podrzavas. Cuj, da mu aplaudira!?Styling wrote: ↑28/02/2021 13:46Podrzali su pravu stranu. Da se ne lazemo, Mostar je Bakir prodao prosle godine kada su potpisali izbore u Mostaru. Sve poslije toga je realizacija te ideje.
Svasta.
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11584 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
investitori po mjeri ucitelja fizickog vaspitanja i mentalnog zdravlja druga konakovicaRagibUzoriti wrote: ↑28/02/2021 13:49 Kazu Konakoviceva supruga prije par dana kupila 3 apartmana na Bjelasnici.
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...
Aferim.
Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanju
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#11585 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne mogu SDP i NjS puno zagrabiti u tom bazenu iz ideoloških razloga.Franco Baresi wrote: ↑28/02/2021 13:40 Zašto SDP ili NS ne pokušaju pridobiti nezadovoljne glasače SDA?
U čemu je problem ako to NiP radi?
Ima SDA masu glasača koji nisu na državnoj sisi niti poslovno vezanih za tu stranku.
Ovdje je očito da SDA gubi glasačko tijelo eto šanse za SDP i NS.
Zato je u ovom momentu vrlo bitno da postoji jasna alternativa SDA-u na desnom centru. U ovom momentu nema dovoljan broj glasača orijentisanih lijevo od centra za formiranje vlasti zbog čega će SDP biti primoran da pravi koaliciju sa NiP-om, NES-om, Kasumovićem, itd. U SDP-u to i ne kriju, niti bi ovi nabrojani imali bilo šta protiv toga, odnosno sa nekima to već i funkcioniše.
Najvažnija stvar na narednim izborima je rasklimati tronožac. SNSD je ozbiljno poljuljan nakon lokalnih izbora, pri čemu ne glorifikujem tamošnju opoziciju ali im želim pobjedu jer smatram da su prihvatljiviji za saradnju u nekim stvarima. Što se tiče HDZ-a potrebno je samo nešto pismenije preferencijalno glasanje u nekim kantonima, zapravo je HDZ ubjedljivo najklimavija noga tronošca samo što ih je SDA učvrstila da izgledaju kao da su najjača.
Ubjedljivo najjača i najopasnija noga tronošca je SDA. Ne obraćam se baš često u etnonacionalnom kontekstu, ali moram reći da Bošnjaci imaju obavezu da slome ovu nogu jer mi glasamo za ovu stranku od 1990. godine. Ako to ne uradimo slijedeće godine gotovo je, pakujte prnje i pravac Hans.
Last edited by Leverage on 28/02/2021 14:00, edited 2 times in total.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#11586 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Uplatila Dalija i dva duluma na Marsu sad preko ovog NASA sistema, tako sam bar čuo...
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#11587 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Styling wrote: ↑28/02/2021 13:47Nakon sinocnjeg nastupa Campare na FACE TV nemaju vise sta ni reci. Covjek ih je zakucao.DonieBrasco wrote: ↑28/02/2021 12:25 Samo se ne upustajte u bilo kakve politicke diskusije sa SDA glasacima, pogotovo diskusije koje se ticu politickih promjena u BiH.
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#11588 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nesitni svercer wrote: ↑28/02/2021 13:57investitori po mjeri ucitelja fizickog vaspitanja i mentalnog zdravlja druga konakovicaRagibUzoriti wrote: ↑28/02/2021 13:49 Kazu Konakoviceva supruga prije par dana kupila 3 apartmana na Bjelasnici.
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...
Aferim.
Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanjujel ucitelj fizickog iso na otvaranje fast fooda da se slika???
![]()
SDA ne volim.
Ali ni ovima ne vjerujem.
Mislim da ce raja dozivjeti takvo razočarenje, da to nije humano.
Muzur i bivsi nacelnik Ilidze Memic, komsije kuca do kuce.
Svi znaju da Memic i Fikro se vole ko hodža i krme. Memic gurao svim snagama da Muzur dobije izbore.
Sve je to isti k...
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11590 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
@Leverage
Onda vadi kofere...
Ovo prdenje sa Champarom,kadrovima sda iz ruralnih
krajeva samo.pokazuje da se sa Bosnjacima aktivno igraju raznorazne tajne sluzbe...
Hajde molim vas drugovi.
Prije 8 mjeseci " champaroidi" " zeleni" blabla..
A sad...stize princ na bijelom konju Champara ili ovi iz Srebrenika..
De malo viberom vi drugovi iz sdp se raspitajte malo kod drugova u Srebreniku
Onda vadi kofere...
Ovo prdenje sa Champarom,kadrovima sda iz ruralnih
Hajde molim vas drugovi.
Prije 8 mjeseci " champaroidi" " zeleni" blabla..
A sad...stize princ na bijelom konju Champara ili ovi iz Srebrenika..
De malo viberom vi drugovi iz sdp se raspitajte malo kod drugova u Srebreniku
Last edited by bunk on 28/02/2021 14:03, edited 1 time in total.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#11591 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kod nas je Fudo alternativa SDA u kao Konakovic kod vas za 2-3 godine uposlio 200+ svojih ljudi na budzet.RagibUzoriti wrote: ↑28/02/2021 13:49 Kazu Konakoviceva supruga prije par dana kupila 3 apartmana na Bjelasnici.
Muzur na Ilidzi dao sestri opstinski prostor, pored graficke skole, fast food.
Najblizu familiju vec uhljebio na budzet...
Aferim.
Samo me strah da ovo nije SDA u drugom izdanju
Ove godine u budzetu je odvojeno oko 2 miliona pazi sad za jos 33 nova uposlena.
Sve iz kampanje njegove ljudi.
Sa takvim ljudima ocekivati promjenu sistema i napredak mogu samo budale isto kao i sa Čamparom koji prica ono sto jesi vole cuti. Stari iskusni SDAovci koji ce opet preveslati narod
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#11592 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zamijenite vi fino tu jednu nogu, a za ove dvije ne brinite.
sdp je beznacajan bosnjacki privjesak, interesna sacica ljudi, kao i ns.
sdp je beznacajan bosnjacki privjesak, interesna sacica ljudi, kao i ns.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#11595 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SDP je privjesak, NjS također, Čampara ne valja, Dino ne valja, niko ne valja.
Pa kojom tačno strankom da ih zamijenimo? Hoćeš li možda ti da ih zamijeniš?
Za tebe nije politika nego crtani filmovi.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14753
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#11596 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Gledaj sad kad pocnu pisati aljosa se obogatio od kako je u nip presao 
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#11598 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SDA na aparatima. Izdali NATO integracije i drzavu ko zna koji put, a vamo skrecu s teme o Dini i Campari. Majku vam jebem zelenu
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#11599 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dino najavio formiranje jakog odbora u Prijedoru, jedan je covjek koji ima kapacitet to uraditi
Ovi truhli botovi samo pokazuju koliko je NiP ozbiljan projekat.
Ovi truhli botovi samo pokazuju koliko je NiP ozbiljan projekat.


