Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#11426 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Dino, ako imas pameti, a imas, potrazi bivse sindikalce koje su sadasnji banditi rastjerali, pa im ponudi mjesta na listama. To su ljudi koji nose postovanje drugih jer su po cijenu svoje karijere cuvali obraz. Sve su to ljudi koji su i edukovani i obrazovani za rad sa ljudima i sa zakonima. Oni danas nikome ne valjaju jer nisu klimoglavci. Ja znam i jednu osobu koja je danas bez posla jer se previse zamjerila mnogima braneci radnicke interese.
Batali ove isprane i preprane face koji vuku repove skandala, afera, glasina...
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#11427 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

drug_profi wrote: 22/02/2021 21:11 Dino, ako imas pameti, a imas, potrazi bivse sindikalce koje su sadasnji banditi rastjerali, pa im ponudi mjesta na listama. To su ljudi koji nose postovanje drugih jer su po cijenu svoje karijere cuvali obraz. Sve su to ljudi koji su i edukovani i obrazovani za rad sa ljudima i sa zakonima. Oni danas nikome ne valjaju jer nisu klimoglavci. Ja znam i jednu osobu koja je danas bez posla jer se previse zamjerila mnogima braneci radnicke interese.
Batali ove isprane i preprane face koji vuku repove skandala, afera, glasina...
Učini dobro djelo, toj osobi i društvu. Nagovori ga da ode do prve općinske organizacije NiP i neka ponudi svoje znanje i iskustvo na raspolaganje.

I javi nam kako je prošlo.
El_comadante
Posts: 9046
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#11428 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

e još ako pirmi onu iz Hadžića Edmla Admela kako već onda je stvarno b SDA
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#11429 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Lakat Jebić »

nisam odusevljen ni camparom, al razumijem potez, campara ce donijet neku tezinu.

celik bi bio totalni promasaj
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11430 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Lakat Jebić wrote: 22/02/2021 22:23 nisam odusevljen ni camparom, al razumijem potez, campara ce donijet neku tezinu.

celik bi bio totalni promasaj
Ne mozes nikome zabraniti da se uclani. Ali prije bilo kakvog ozbiljnog angazmana u stranci prvo ide klupa za rezerve jednu-dvije sezone pa onda da se razmislja gdje i sta s njim.
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#11431 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mayab »

Image
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#11432 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Lakat Jebić wrote: 22/02/2021 22:23 nisam odusevljen ni camparom, al razumijem potez, campara ce donijet neku tezinu.

celik bi bio totalni promasaj


Da....donijet će isto ono što je donosila SDA evo decenijama.

Ni manje ni više.

Valjda je Dino tako zamislio ono obećano iz temelja.

No neka ne misli da će nekoga da prevari.

Dino ima moju podršku, dodje li Čampara ili neko iz SDA onda više nema moje povjerenje.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11433 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Tako je i Vučić počeo da čita Webera, a Mateo Renzi mu bio kućni prijatelj.
Dinokio počeo da uzdiže Bogićevića i čita o njemu, za sobom povlaći bivše SDA-ovce, uzima nešto i iz lijevih. Kao što je Vučić povukao klempu Martinovića, pokupio dio Demokratske Stranke i skoro je ugasio.
A onda...prestao da čita Webera i spanđo se sa Veljom Nevoljom.
Kifla krenuo istim putem, pištolj se nosa, očekujem neki "atentat"... BH verzija.
Faćo će bit Velja za sirotinju.
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11434 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Bila je prigoda da se uclanimo u NIP
Sta smo cekali???
CAMPARA je ok lik
Vec celik bi bio truba
Mislim da je Konan pametan da pazi koga prima

Takodjer ekspresno izbacuju one koji mute...tako je izletio onaj drkadzija iz sjevera bosne onda onaj srdjan iz novog sarajeva...sta bi s onim dilerom gram je kod mene gram...mada on je odlezao svoje
Dobro je dok ne brani one koji useru
mahalik
Posts: 2009
Joined: 12/09/2009 16:48

#11435 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mahalik »

El_comadante wrote: 22/02/2021 21:39 e još ako pirmi onu iz Hadžića Edmla Admela kako već onda je stvarno b SDA
pa ona i Čelik dolaze u paketu
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11436 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

A neće valjda Čelik jbt. mislim nemam ništa protiv čovjeka ali kao političar mislim da je fula totalna, ne zna dvije čiste sastaviti.
breuer
Posts: 7885
Joined: 06/07/2009 15:44

#11437 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

danas se ništa ne baca, recikliraš i ponovo u upotrebu...
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11438 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

ko ili tko je danaske preso u NiP?
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#11439 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Čelik je reciklažna sirovina, skoro pa 100%.
breuer
Posts: 7885
Joined: 06/07/2009 15:44

#11440 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

:lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#11441 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Što je najtužnije, vjerovatno bi bio vredniji da se procjenjuje po kilogramu.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#11442 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tovarish »

drug_profi wrote: 23/02/2021 13:09 Čelik je reciklažna sirovina, skoro pa 100%.
Nema se kod njega šta reciklirati. Odmah na otpad.
breuer
Posts: 7885
Joined: 06/07/2009 15:44

#11443 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

korodirao?
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#11444 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by madesa »

Login7777 wrote: 23/02/2021 09:04 Tako je i Vučić počeo da čita Webera, a Mateo Renzi mu bio kućni prijatelj.
Dinokio počeo da uzdiže Bogićevića i čita o njemu, za sobom povlaći bivše SDA-ovce, uzima nešto i iz lijevih. Kao što je Vučić povukao klempu Martinovića, pokupio dio Demokratske Stranke i skoro je ugasio.
A onda...prestao da čita Webera i spanđo se sa Veljom Nevoljom.
Kifla krenuo istim putem, pištolj se nosa, očekujem neki "atentat"... BH verzija.
Faćo će bit Velja za sirotinju.
aahahhahahah vrh :thumbup: :thumbup: :thumbup:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#11445 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11446 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

4ka -》 SDA, SDA, NS i SDP.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#11447 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Cherry-Cherry »

Kada će Bakir i Sebija u NiP?
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11448 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

meridiyan wrote: 23/02/2021 17:44 Izgleda i komplet A SDA u cetvorci :-)

https://ba.n1info.com/vijesti/nova-stra ... WWHSdyR5i8
Sastajali su se prije par sedmica sa Camparom. Ovo se moglo ocekivati.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#11449 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

Login7777 wrote: 23/02/2021 19:10 4ka -》 SDA, SDA, NS i SDP.
Ali stvarno je tako.....

A-SDA i NiP su SDA likovi, koji nisu mogli dobiti sto zele u SDA :D

Kaze, PRINCIPI :-D
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#11450 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cimara »

Krajina se mora ujediniti u jednu stranku...ako je to A-SDA neka je!
Post Reply