Narod i Pravda (Konakovic)
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11426 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dino, ako imas pameti, a imas, potrazi bivse sindikalce koje su sadasnji banditi rastjerali, pa im ponudi mjesta na listama. To su ljudi koji nose postovanje drugih jer su po cijenu svoje karijere cuvali obraz. Sve su to ljudi koji su i edukovani i obrazovani za rad sa ljudima i sa zakonima. Oni danas nikome ne valjaju jer nisu klimoglavci. Ja znam i jednu osobu koja je danas bez posla jer se previse zamjerila mnogima braneci radnicke interese.
Batali ove isprane i preprane face koji vuku repove skandala, afera, glasina...
Batali ove isprane i preprane face koji vuku repove skandala, afera, glasina...
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#11427 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Učini dobro djelo, toj osobi i društvu. Nagovori ga da ode do prve općinske organizacije NiP i neka ponudi svoje znanje i iskustvo na raspolaganje.drug_profi wrote: ↑22/02/2021 21:11 Dino, ako imas pameti, a imas, potrazi bivse sindikalce koje su sadasnji banditi rastjerali, pa im ponudi mjesta na listama. To su ljudi koji nose postovanje drugih jer su po cijenu svoje karijere cuvali obraz. Sve su to ljudi koji su i edukovani i obrazovani za rad sa ljudima i sa zakonima. Oni danas nikome ne valjaju jer nisu klimoglavci. Ja znam i jednu osobu koja je danas bez posla jer se previse zamjerila mnogima braneci radnicke interese.
Batali ove isprane i preprane face koji vuku repove skandala, afera, glasina...
I javi nam kako je prošlo.
-
El_comadante
- Posts: 9046
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#11428 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
e još ako pirmi onu iz Hadžića Edmla Admela kako već onda je stvarno b SDA
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#11429 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
nisam odusevljen ni camparom, al razumijem potez, campara ce donijet neku tezinu.
celik bi bio totalni promasaj
celik bi bio totalni promasaj
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11430 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne mozes nikome zabraniti da se uclani. Ali prije bilo kakvog ozbiljnog angazmana u stranci prvo ide klupa za rezerve jednu-dvije sezone pa onda da se razmislja gdje i sta s njim.Lakat Jebić wrote: ↑22/02/2021 22:23 nisam odusevljen ni camparom, al razumijem potez, campara ce donijet neku tezinu.
celik bi bio totalni promasaj
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
-
emmir1
- Posts: 4940
- Joined: 07/06/2013 15:28
#11432 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Lakat Jebić wrote: ↑22/02/2021 22:23 nisam odusevljen ni camparom, al razumijem potez, campara ce donijet neku tezinu.
celik bi bio totalni promasaj
Da....donijet će isto ono što je donosila SDA evo decenijama.
Ni manje ni više.
Valjda je Dino tako zamislio ono obećano iz temelja.
No neka ne misli da će nekoga da prevari.
Dino ima moju podršku, dodje li Čampara ili neko iz SDA onda više nema moje povjerenje.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11433 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tako je i Vučić počeo da čita Webera, a Mateo Renzi mu bio kućni prijatelj.
Dinokio počeo da uzdiže Bogićevića i čita o njemu, za sobom povlaći bivše SDA-ovce, uzima nešto i iz lijevih. Kao što je Vučić povukao klempu Martinovića, pokupio dio Demokratske Stranke i skoro je ugasio.
A onda...prestao da čita Webera i spanđo se sa Veljom Nevoljom.
Kifla krenuo istim putem, pištolj se nosa, očekujem neki "atentat"... BH verzija.
Faćo će bit Velja za sirotinju.
Dinokio počeo da uzdiže Bogićevića i čita o njemu, za sobom povlaći bivše SDA-ovce, uzima nešto i iz lijevih. Kao što je Vučić povukao klempu Martinovića, pokupio dio Demokratske Stranke i skoro je ugasio.
A onda...prestao da čita Webera i spanđo se sa Veljom Nevoljom.
Kifla krenuo istim putem, pištolj se nosa, očekujem neki "atentat"... BH verzija.
Faćo će bit Velja za sirotinju.
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11434 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Bila je prigoda da se uclanimo u NIP
Sta smo cekali???
CAMPARA je ok lik
Vec celik bi bio truba
Mislim da je Konan pametan da pazi koga prima
Takodjer ekspresno izbacuju one koji mute...tako je izletio onaj drkadzija iz sjevera bosne onda onaj srdjan iz novog sarajeva...sta bi s onim dilerom gram je kod mene gram...mada on je odlezao svoje
Dobro je dok ne brani one koji useru
Sta smo cekali???
CAMPARA je ok lik
Vec celik bi bio truba
Mislim da je Konan pametan da pazi koga prima
Takodjer ekspresno izbacuju one koji mute...tako je izletio onaj drkadzija iz sjevera bosne onda onaj srdjan iz novog sarajeva...sta bi s onim dilerom gram je kod mene gram...mada on je odlezao svoje
Dobro je dok ne brani one koji useru
-
mahalik
- Posts: 2009
- Joined: 12/09/2009 16:48
#11435 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
pa ona i Čelik dolaze u paketuEl_comadante wrote: ↑22/02/2021 21:39 e još ako pirmi onu iz Hadžića Edmla Admela kako već onda je stvarno b SDA
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#11436 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A neće valjda Čelik jbt. mislim nemam ništa protiv čovjeka ali kao političar mislim da je fula totalna, ne zna dvije čiste sastaviti.
-
breuer
- Posts: 7884
- Joined: 06/07/2009 15:44
#11437 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
danas se ništa ne baca, recikliraš i ponovo u upotrebu...
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11438 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ko ili tko je danaske preso u NiP?
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11439 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Čelik je reciklažna sirovina, skoro pa 100%.
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11441 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Što je najtužnije, vjerovatno bi bio vredniji da se procjenjuje po kilogramu.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#11442 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nema se kod njega šta reciklirati. Odmah na otpad.
- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
#11444 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
aahahhahahah vrhLogin7777 wrote: ↑23/02/2021 09:04 Tako je i Vučić počeo da čita Webera, a Mateo Renzi mu bio kućni prijatelj.
Dinokio počeo da uzdiže Bogićevića i čita o njemu, za sobom povlaći bivše SDA-ovce, uzima nešto i iz lijevih. Kao što je Vučić povukao klempu Martinovića, pokupio dio Demokratske Stranke i skoro je ugasio.
A onda...prestao da čita Webera i spanđo se sa Veljom Nevoljom.
Kifla krenuo istim putem, pištolj se nosa, očekujem neki "atentat"... BH verzija.
Faćo će bit Velja za sirotinju.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11446 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
4ka -》 SDA, SDA, NS i SDP.
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#11447 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kada će Bakir i Sebija u NiP?
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#11448 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sastajali su se prije par sedmica sa Camparom. Ovo se moglo ocekivati.meridiyan wrote: ↑23/02/2021 17:44 Izgleda i komplet A SDA u cetvorci![]()
https://ba.n1info.com/vijesti/nova-stra ... WWHSdyR5i8
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
-
cimara
- Posts: 614
- Joined: 02/08/2020 01:18
#11450 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Krajina se mora ujediniti u jednu stranku...ako je to A-SDA neka je!

