La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#10376 Re: La Liga Santander

Post by Leopard_SA »

Izgleda da Alaba dolazi u Real na kraju sezone
https://www.cbssports.com/soccer/news/d ... e%20agent.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10377 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Imali koja utakmica. Da se barci ne svira penal. :D :wink:

Jos onaj maloljetnik tamo baca komentar nepostojeci za kadiz. A postojeci za katalonce. :lol: :lol:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10378 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

hehe pazi Hella , malog kastiljčića što se uznemirio i uzvrtio ovdje zbog Barce :lol: :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10379 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

LSD wrote: 21/02/2021 16:30 hehe pazi Hella , malog kastiljčića što se uznemirio i uzvrtio ovdje zbog Barce :lol: :lol:
Ooo djesi katalonski advokatiću . :D. Sta velis. Zuta ubleha i bartomeu krivi za sve. :wink: i niko vise. Niko drugi. :)
User avatar
Logovan
Posts: 102803
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10380 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Ovo se pretvorilo u takmičenje ko neće uzeti titulu.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10381 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

B6Redhell wrote: 21/02/2021 16:36
LSD wrote: 21/02/2021 16:30 hehe pazi Hella , malog kastiljčića što se uznemirio i uzvrtio ovdje zbog Barce :lol: :lol:
Ooo djesi katalonski advokatiću . :D. Sta velis. Zuta ubleha i bartomeu krivi za sve. :wink: i niko vise. Niko drugi. :)
Ma jok, gdje bi oni bili krivi :-) mi forumaši smo glavni krivci :lol:
JelBistro
Posts: 740
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#10382 Re: La Liga Santander

Post by JelBistro »

Dežurni advokati standardno tu da pravdaju i brane sve od ćelavaca iz Manchestera preko katalonske prijestolnice
pa do seoceta u Rosariju. :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#10383 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

Logovan wrote: 21/02/2021 16:46 Ovo se pretvorilo u takmičenje ko neće uzeti titulu.
Tacno neki igraci Barse ne bi uspjeli izboriti mjesto u prvih 11 ekipi iz Premijer ligr
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10384 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Samo na Klix forumu možemo procitati kako je Rosario seoce :lol: :lol: Bože, smiluj im se i uputi ih.
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#10385 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

LSD wrote: 21/02/2021 19:26 Samo na Klix forumu možemo procitati kako je Rosario seoce :lol: :lol: Bože, smiluj im se i uputi ih.
Seoce malo manje od BiH sa skoro 2 miliona stanonika
Crvena Tifoza
Posts: 11769
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10386 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote: 21/02/2021 19:26 Samo na Klix forumu možemo procitati kako je Rosario seoce :lol: :lol: Bože, smiluj im se i uputi ih.
Zamisli da su izgubili danas od Cadiza kao njihovi ljubimci. Kako bi se tek upalili. Nije ih bilo tri sedmice i evo konačno izašli iz rupa. I opet nikad ništa pametno od tog karavana da pročita čovjek.
Crvena Tifoza
Posts: 11769
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10387 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote: 21/02/2021 19:31
LSD wrote: 21/02/2021 19:26 Samo na Klix forumu možemo procitati kako je Rosario seoce :lol: :lol: Bože, smiluj im se i uputi ih.
Seoce malo manje od BiH sa skoro 2 miliona stanonika
Zamisli samo onda iz kakvog je seoca napisan taj komentar. :-)
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#10388 Re: La Liga Santander

Post by Van Halen »

Nazalost jorgandzije padaju,Real prvak
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10389 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Crvena Tifoza wrote: 21/02/2021 19:37
LSD wrote: 21/02/2021 19:26 Samo na Klix forumu možemo procitati kako je Rosario seoce :lol: :lol: Bože, smiluj im se i uputi ih.
Zamisli da su izgubili danas od Cadiza kao njihovi ljubimci. Kako bi se tek upalili. Nije ih bilo tri sedmice i evo konačno izašli iz rupa. I opet nikad ništa pametno od tog karavana da pročita čovjek.
Zabio Kazemiro gol Valjadolidu iz prekida (jedino tako su ga i mogli zabiti) i forumski kastiljčići se odmah nafurali na titulu :lol: :lol: koliko im malo treba :lol: a ne vide koliko im je ekipa šuplja.
Neka, realnost ce ih brzo opaliti po glavi :gunjastajl:
User avatar
Logovan
Posts: 102803
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10390 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Ovo isto kao kada se skupi raja na terminu pa svako igra ono što hoće.

Image
JelBistro
Posts: 740
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#10391 Re: La Liga Santander

Post by JelBistro »

:lol: :lol: PRIGOVOR !! :lol: :lol:
Seoceta iz Rosarija! Koliko pjene počeli izokretati riječi . :-)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10392 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

JelBistro wrote: 21/02/2021 19:53 :lol: :lol: PRIGOVOR !! :lol: :lol:
Seoceta iz Rosarija! Koliko pjene počeli izokretati riječi . :-)
Rosario je grad od milion i pol stanovnika, a pokrajina je Santa Fe :lol: :lol: o kakvim seocetima pricas, nesrećo :-)
Pa tebi ne treba niko drugi, ti sam sebe šamaraš i brukaš javno :lol: :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 11769
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10393 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Logovan wrote: 21/02/2021 19:50 Ovo isto kao kada se skupi raja na terminu pa svako igra ono što hoće.

Image
Pazi, nije do igračkog kadra koliko je do trenera.
Koeman je taj koji je doveden da pravi taktiku, izmjene koje će donijeti neku prevagu, ali jednostavno čovjek nije dorastao tome poslu. Siguran sam da neki trener poput Enriquea, iz ove ekipe bi mogao izvući maksimum i definitivno bi imao bolje rezultate.
Koeman zna da mu je noga sa novom upravom, zato sad djeluje nekako u ‘leru’, a plata naravno liježe.
JelBistro
Posts: 740
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#10394 Re: La Liga Santander

Post by JelBistro »

Image
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#10395 Re: La Liga Santander

Post by c_g »

Mes Que un Club

User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10396 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Ima ovaj cholo srece. Ovaj žuti vilareal igrom pojeli atletiko ali realizacija nula... cholovci iz jedne polušanse dva gola dali :-D
Crvena Tifoza
Posts: 11769
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10397 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Šteta, ispusti Real Sociedad sigurna tri boda. Svaka čast na zalaganju :thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#10398 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote: 01/03/2021 22:55 Šteta, ispusti Real Sociedad sigurna tri boda. Svaka čast na zalaganju :thumbup:
Ma rano se povukli samo je bilo pitanje vremena kada ce ga primiti
Crvena Tifoza
Posts: 11769
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10399 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote: 01/03/2021 23:19
Crvena Tifoza wrote: 01/03/2021 22:55 Šteta, ispusti Real Sociedad sigurna tri boda. Svaka čast na zalaganju :thumbup:
Ma rano se povukli samo je bilo pitanje vremena kada ce ga primiti
Šteta, mogli su ih otresti.
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10400 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

I dalje traje mrtva trka izmedju Barce i Reala ko ne zeli biti prvi.
Post Reply