Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#48801 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne moraš sa SDA, ali moraš sa HDZ-om sve dok HDZ kontroliše DN.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48802 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa NS ce ici sa HDZ-om samo kad budu imali priliku za to.
Isporucit ce im ne samo izbori zakon, nego i treci entitet.
Ova izdaja u Mostaru sa gradonacelnikom ce biti mala maca, za izdaju koju nam spremaju ako ojacaju na sljedecim izborima.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48803 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Izdajnici dosli u Mostar da dokazuju kako postoji treca opcija
Isti ti bi 1993. bili baceni u Neretvu da jedna im jedna od strana nije otvorila svoja vrata.
Isti ti bi 1993. bili baceni u Neretvu da jedna im jedna od strana nije otvorila svoja vrata.
-
kakabanja213
- Posts: 3833
- Joined: 10/12/2012 22:16
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48805 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Razumijete se i svi, samo sto sada okrecete ledja onoj casnoj borbi.
Onda niste bili neutralni, jer bi vas pojeli oni iz HDZ-a.
-
kakabanja213
- Posts: 3833
- Joined: 10/12/2012 22:16
#48806 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Samo sto bih ja sutra opet isto, a ti bi casno slao freze iz Svedske.zlajaBHF wrote: ↑21/02/2021 10:27Razumijete se i svi, samo sto sada okrecete ledja onoj casnoj borbi.
Onda niste bili neutralni, jer bi vas pojeli oni iz HDZ-a.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#48807 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pridruzi se Boski i Irmi Hadezejevic.dustaban wrote: ↑21/02/2021 08:26
Ove dvije dame... su jedini "rezultat" mostarskih izbora koji vrijedi istaći.
I sve je ispalo kako treba. SDA i svi građanski glupani koji ih napadaju su ih htjeli proglasiti krivim "što Hrvat i dalje vodi Mostar"! Sasvim zanemarujući posljedice drugačijeg njihovog poteza.
Dolaze vremena kad će građanski glupani tek shvatiti ovu SDAHDZ klopku. Da su Irma&Boska poklekle "probosanskim" pritiscima pobijedio bi zaista "probosanski" nacelnik Mostara, ali vise nikad i niko ne bi mogao dokazati da ovdje osim tro-nacizma postoji i cetvrta opcija.
BRAVO CURE ne dajte se.
P.S. Prijateljski savjet dr. Guzinu. Fin si covjek, zasluzio si da vodis Mostar ali si nazalost u krivoj ekipi. Razmisli o prikljucenju njima dvijema!
E jesi mu savjet dao
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48808 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Izdali ste Mostar, tako cete i BiH.kakabanja213 wrote: ↑21/02/2021 10:30
Samo sto bih ja sutra opet isto, a ti bi casno slao freze iz Svedske.
Nadam se da vam se nece dati prilika. U Mostaru vas vise nece biti na mapi.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#48809 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ovog zlaju treba ignorisati skroz
Upravo ovakvi kao on zavadjaju narode ovdje i uspjevalo im je zadnjih 25 godina
Upravo ovakvi kao on zavadjaju narode ovdje i uspjevalo im je zadnjih 25 godina
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48811 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zavadjaju narode....O boze
Pobili i protjerali narod, unistili sve.....i ja zavadjam narod.
Vi i vasa bolesna ideologija ste htjeli da unistite jedan narod a ovu drzavu sa sva vremena podjelite.
Niste zavrsili projekat u ratu, i zelite sad u miru.
Nadam se da vam narod nece dozvoliti.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#48812 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ajde ba idi kupi alkohola napij se dodji sebi i gledaj svedjanke
Ps. Napisao bih ti nesto konkretno za to niste unistili u ratu a ja proveo citav rat u sarajevu skorojevicu al nisi vrijedan
Zahvali se karadzicu i mladicu sto sada zivis u svedskoj a ne u nekoj vukojebini
Ps. Napisao bih ti nesto konkretno za to niste unistili u ratu a ja proveo citav rat u sarajevu skorojevicu al nisi vrijedan
Zahvali se karadzicu i mladicu sto sada zivis u svedskoj a ne u nekoj vukojebini
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48814 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nije baba kriva.... Krivi su nalogodavci iz Sarajeva.
Sarajevska "raja"
Sarajevska "raja"
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#48815 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Krivi smo mi sto smo vas pustili
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#48816 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Svi će ići sa HDZ-om ako im rezultat bude poput ovog zadnjeg jer je nemoguće na drugi način formirati vlast. Razlika je u tome što će SDP pokušati da ih izbjegne ako je to moguće, a SDA neće. NjS je tu manje bitna.
Niko nikom neće dati treći entitet, a što se tiče izbornog zakona Čović nikad neće dobiti ono što traži, tj. morat će se zadovoljiti nekim srednjim rješenjem. S kim će to dogovoriti ostaje da vidimo.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48817 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vi pustili?
Vi ste silom pokusali, i niste uspjeli.....sad pokusavate obmanama. Ali nece vam proci.....barem ne van Sarajeva
Last edited by zlajaBHF on 21/02/2021 11:46, edited 1 time in total.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48818 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A jeli.....Pa u tom i jeste fazon. Sa HDZ-om bi, ali sa SDA nebi. Kakva je to principjelnost?Leverage wrote: ↑21/02/2021 11:42Svi će ići sa HDZ-om ako im rezultat bude poput ovog zadnjeg jer je nemoguće na drugi način formirati vlast. Razlika je u tome što će SDP pokušati da ih izbjegne ako je to moguće, a SDA neće. NjS je tu manje bitna.
Niko nikom neće dati treći entitet, a što se tiče izbornog zakona Čović nikad neće dobiti ono što traži, tj. morat će se zadovoljiti nekim srednjim rješenjem. S kim će to dogovoriti ostaje da vidimo.
To je zato sto su to igraci HDZ-a i Dodika.
Grijesis itekako......treci entitet bi pospito Pedja Kojovic sutra! Stvarno mislis da bi njemu i slicnim Bosnjaci dali pravo da pregovara u ime Bosnjaka u Daytonu 2 koji ce doci, samo je itanje kada.
Pa taj covjek bi nas prodao prvom prilikom. Njegovi interesi i interesi Bosnjaka i drzave BiH nisu apsolutno isti.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#48819 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Da mi smo vas pustili sto ste borbu za cjelovitu bih pretvorili u borbu za vlast na trecini teritorije i uspostavljanja begovata gdje ce vladati odredjene porodice
Valjda kontali da ce svi biti ovce pa popusiti tu foru
Ne bi me cudilo da sutra dragana vikica i jovana divjaka isto nazovete agresorima i da nisu uspjeli da uniste bosnjake itd
Al nece vam uspjeti jer smo se napokon trznuli
Necete vi mog komsiju ratka koji je poginuo u armiji bih proglasavati izdajnikom njegove sinove koji su veci patrioti nego ti i tebi slicni koji serete iz svedske nama ovdje a gore slusate cece jece ace mace
Necete fasisti necete
Valjda kontali da ce svi biti ovce pa popusiti tu foru
Ne bi me cudilo da sutra dragana vikica i jovana divjaka isto nazovete agresorima i da nisu uspjeli da uniste bosnjake itd
Al nece vam uspjeti jer smo se napokon trznuli
Necete vi mog komsiju ratka koji je poginuo u armiji bih proglasavati izdajnikom njegove sinove koji su veci patrioti nego ti i tebi slicni koji serete iz svedske nama ovdje a gore slusate cece jece ace mace
Necete fasisti necete
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48821 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Upravo ste podrzali fasiste u Mostaru, svaka vam cast!foxlife wrote: ↑21/02/2021 11:50 Da mi smo vas pustili sto ste borbu za cjelovitu bih pretvorili u borbu za vlast na trecini teritorije i uspostavljanja begovata gdje ce vladati odredjene porodice
Valjda kontali da ce svi biti ovce pa popusiti tu foru
Ne bi me cudilo da sutra dragana vikica i jovana divjaka isto nazovete agresorima i da nisu uspjeli da uniste bosnjake itd
Al nece vam uspjeti jer smo se napokon trznuli
Necete vi mog komsiju ratka koji je poginuo u armiji bih proglasavati izdajnikom njegove sinove koji su veci patrioti nego ti i tebi slicni koji serete iz svedske nama ovdje a gore slusate cece jece ace mace
Necete fasisti necete
Zeljko Komsic je niko i nista, a Covic se bori za europsku BiH, jel tako?
Da imate obarza bilo bi vas stid, ali nemate......"sve je na prodaju" zar ne?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#48823 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nemoj mi stavljati u usta ono sto nisam rekao to ti drugi ili treci put govorimzlajaBHF wrote: ↑21/02/2021 11:54Upravo ste podrzali fasiste u Mostaru, svaka vam cast!foxlife wrote: ↑21/02/2021 11:50 Da mi smo vas pustili sto ste borbu za cjelovitu bih pretvorili u borbu za vlast na trecini teritorije i uspostavljanja begovata gdje ce vladati odredjene porodice
Valjda kontali da ce svi biti ovce pa popusiti tu foru
Ne bi me cudilo da sutra dragana vikica i jovana divjaka isto nazovete agresorima i da nisu uspjeli da uniste bosnjake itd
Al nece vam uspjeti jer smo se napokon trznuli
Necete vi mog komsiju ratka koji je poginuo u armiji bih proglasavati izdajnikom njegove sinove koji su veci patrioti nego ti i tebi slicni koji serete iz svedske nama ovdje a gore slusate cece jece ace mace
Necete fasisti necete
Zeljko Komsic je niko i nista, a Covic se bori za europsku BiH, jel tako?
Da imate obarza bilo bi vas stid, ali nemate......"sve je na prodaju" zar ne?
Kod zeljke i jeste sve na prodaju
Kao npr obraz
Da nije prodao ne bi nikad isao sa bakirom da koalira sa hdz om
Ne glasanje u mostaru nije podrzavanje jer kako god da glasas podrzavas sdahdz lopove u namjeri da pljackaju gdje su stali
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#48825 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Slabo poznaješ politički sistem i odnose u Bosni i Hercegovini.zlajaBHF wrote: ↑21/02/2021 11:45A jeli.....Pa u tom i jeste fazon. Sa HDZ-om bi, ali sa SDA nebi. Kakva je to principjelnost?Leverage wrote: ↑21/02/2021 11:42Svi će ići sa HDZ-om ako im rezultat bude poput ovog zadnjeg jer je nemoguće na drugi način formirati vlast. Razlika je u tome što će SDP pokušati da ih izbjegne ako je to moguće, a SDA neće. NjS je tu manje bitna.
Niko nikom neće dati treći entitet, a što se tiče izbornog zakona Čović nikad neće dobiti ono što traži, tj. morat će se zadovoljiti nekim srednjim rješenjem. S kim će to dogovoriti ostaje da vidimo.
To je zato sto su to igraci HDZ-a i Dodika.
Grijesis itekako......treci entitet bi pospito Pedja Kojovic sutra! Stvarno mislis da bi njemu i slicnim Bosnjaci dali pravo da pregovara u ime Bosnjaka u Daytonu 2 koji ce doci, samo je itanje kada.
Pa taj covjek bi nas prodao prvom prilikom. Njegovi interesi i interesi Bosnjaka i drzave BiH nisu apsolutno isti.
Sa HDZ-om bi ako mora, a sa SDA se neće morati jer neće kontrolisati niti jedan klub u Domu naroda. To je stvar izbornog zakona, najbolje bi bilo izbjeći i jedne i druge, ali Ljuljan je odradio svoje pa je to sad problem.
Peđa Kojović i NjS nikad neće imati političku moć da zajedno sa HDZ-om odlučuju o tome tako da je bespotrebno uopšte se zamarati tim glupostima. Jedina stranka koja će ikad imati priliku da takve stvari potpiše sa HDZ-om je SDA. Da li će to napraviti ostaje da vidimo.


