Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48801 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Ne moraš sa SDA, ali moraš sa HDZ-om sve dok HDZ kontroliše DN.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48802 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Leverage wrote: 21/02/2021 10:08 Ne moraš sa SDA, ali moraš sa HDZ-om sve dok HDZ kontroliše DN.
Pa NS ce ici sa HDZ-om samo kad budu imali priliku za to.

Isporucit ce im ne samo izbori zakon, nego i treci entitet.

Ova izdaja u Mostaru sa gradonacelnikom ce biti mala maca, za izdaju koju nam spremaju ako ojacaju na sljedecim izborima.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48803 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Izdajnici dosli u Mostar da dokazuju kako postoji treca opcija :-)

Isti ti bi 1993. bili baceni u Neretvu da jedna im jedna od strana nije otvorila svoja vrata.
kakabanja213
Posts: 3833
Joined: 10/12/2012 22:16

#48804 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 21/02/2021 10:17 Izdajnici dosli u Mostar da dokazuju kako postoji treca opcija :-)

Isti ti bi 1993. bili baceni u Neretvu da jedna im jedna od strana nije otvorila svoja vrata.
"Mostarac" vidim razumijes se i u 93cu. Svaka cast.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48805 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kakabanja213 wrote: 21/02/2021 10:24
zlajaBHF wrote: 21/02/2021 10:17 Izdajnici dosli u Mostar da dokazuju kako postoji treca opcija :-)

Isti ti bi 1993. bili baceni u Neretvu da jedna im jedna od strana nije otvorila svoja vrata.
"Mostarac" vidim razumijes se i u 93cu. Svaka cast.
Razumijete se i svi, samo sto sada okrecete ledja onoj casnoj borbi.

Onda niste bili neutralni, jer bi vas pojeli oni iz HDZ-a.
kakabanja213
Posts: 3833
Joined: 10/12/2012 22:16

#48806 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 21/02/2021 10:27
kakabanja213 wrote: 21/02/2021 10:24
zlajaBHF wrote: 21/02/2021 10:17 Izdajnici dosli u Mostar da dokazuju kako postoji treca opcija :-)

Isti ti bi 1993. bili baceni u Neretvu da jedna im jedna od strana nije otvorila svoja vrata.
"Mostarac" vidim razumijes se i u 93cu. Svaka cast.
Razumijete se i svi, samo sto sada okrecete ledja onoj casnoj borbi.

Onda niste bili neutralni, jer bi vas pojeli oni iz HDZ-a.
Samo sto bih ja sutra opet isto, a ti bi casno slao freze iz Svedske.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48807 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

dustaban wrote: 21/02/2021 08:26 Image

Ove dvije dame... su jedini "rezultat" mostarskih izbora koji vrijedi istaći.

I sve je ispalo kako treba. SDA i svi građanski glupani koji ih napadaju su ih htjeli proglasiti krivim "što Hrvat i dalje vodi Mostar"! Sasvim zanemarujući posljedice drugačijeg njihovog poteza.

Dolaze vremena kad će građanski glupani tek shvatiti ovu SDAHDZ klopku. Da su Irma&Boska poklekle "probosanskim" pritiscima pobijedio bi zaista "probosanski" nacelnik Mostara, ali vise nikad i niko ne bi mogao dokazati da ovdje osim tro-nacizma postoji i cetvrta opcija.

BRAVO CURE ne dajte se.

P.S. Prijateljski savjet dr. Guzinu. Fin si covjek, zasluzio si da vodis Mostar ali si nazalost u krivoj ekipi. Razmisli o prikljucenju njima dvijema!
Pridruzi se Boski i Irmi Hadezejevic.
E jesi mu savjet dao :pisnuo:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48808 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kakabanja213 wrote: 21/02/2021 10:30
Samo sto bih ja sutra opet isto, a ti bi casno slao freze iz Svedske.
Izdali ste Mostar, tako cete i BiH.

Nadam se da vam se nece dati prilika. U Mostaru vas vise nece biti na mapi.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48809 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Ovog zlaju treba ignorisati skroz
Upravo ovakvi kao on zavadjaju narode ovdje i uspjevalo im je zadnjih 25 godina
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#48810 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »



Obrlati ih ova baba.

Image
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48811 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

foxlife wrote: 21/02/2021 11:15 Ovog zlaju treba ignorisati skroz
Upravo ovakvi kao on zavadjaju narode ovdje i uspjevalo im je zadnjih 25 godina
:-)

Zavadjaju narode....O boze

Pobili i protjerali narod, unistili sve.....i ja zavadjam narod.

Vi i vasa bolesna ideologija ste htjeli da unistite jedan narod a ovu drzavu sa sva vremena podjelite.

Niste zavrsili projekat u ratu, i zelite sad u miru.

Nadam se da vam narod nece dozvoliti.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48812 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Ajde ba idi kupi alkohola napij se dodji sebi i gledaj svedjanke

Ps. Napisao bih ti nesto konkretno za to niste unistili u ratu a ja proveo citav rat u sarajevu skorojevicu al nisi vrijedan
Zahvali se karadzicu i mladicu sto sada zivis u svedskoj a ne u nekoj vukojebini
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48813 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Login7777 wrote: 21/02/2021 11:22

Obrlati ih ova baba.

Image
Vidi smjeska kod babe,usa joj kifla sazad.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48814 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Nije baba kriva.... Krivi su nalogodavci iz Sarajeva.

Sarajevska "raja"
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48815 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Krivi smo mi sto smo vas pustili
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48816 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

zlajaBHF wrote: 21/02/2021 10:14
Leverage wrote: 21/02/2021 10:08 Ne moraš sa SDA, ali moraš sa HDZ-om sve dok HDZ kontroliše DN.
Pa NS ce ici sa HDZ-om samo kad budu imali priliku za to.

Isporucit ce im ne samo izbori zakon, nego i treci entitet.

Ova izdaja u Mostaru sa gradonacelnikom ce biti mala maca, za izdaju koju nam spremaju ako ojacaju na sljedecim izborima.
Svi će ići sa HDZ-om ako im rezultat bude poput ovog zadnjeg jer je nemoguće na drugi način formirati vlast. Razlika je u tome što će SDP pokušati da ih izbjegne ako je to moguće, a SDA neće. NjS je tu manje bitna.

Niko nikom neće dati treći entitet, a što se tiče izbornog zakona Čović nikad neće dobiti ono što traži, tj. morat će se zadovoljiti nekim srednjim rješenjem. S kim će to dogovoriti ostaje da vidimo.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48817 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

foxlife wrote: 21/02/2021 11:40 Krivi smo mi sto smo vas pustili
Vi pustili?

Vi ste silom pokusali, i niste uspjeli.....sad pokusavate obmanama. Ali nece vam proci.....barem ne van Sarajeva
Last edited by zlajaBHF on 21/02/2021 11:46, edited 1 time in total.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48818 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Leverage wrote: 21/02/2021 11:42
zlajaBHF wrote: 21/02/2021 10:14
Leverage wrote: 21/02/2021 10:08 Ne moraš sa SDA, ali moraš sa HDZ-om sve dok HDZ kontroliše DN.
Pa NS ce ici sa HDZ-om samo kad budu imali priliku za to.

Isporucit ce im ne samo izbori zakon, nego i treci entitet.

Ova izdaja u Mostaru sa gradonacelnikom ce biti mala maca, za izdaju koju nam spremaju ako ojacaju na sljedecim izborima.
Svi će ići sa HDZ-om ako im rezultat bude poput ovog zadnjeg jer je nemoguće na drugi način formirati vlast. Razlika je u tome što će SDP pokušati da ih izbjegne ako je to moguće, a SDA neće. NjS je tu manje bitna.

Niko nikom neće dati treći entitet, a što se tiče izbornog zakona Čović nikad neće dobiti ono što traži, tj. morat će se zadovoljiti nekim srednjim rješenjem. S kim će to dogovoriti ostaje da vidimo.
A jeli.....Pa u tom i jeste fazon. Sa HDZ-om bi, ali sa SDA nebi. Kakva je to principjelnost?
To je zato sto su to igraci HDZ-a i Dodika.

Grijesis itekako......treci entitet bi pospito Pedja Kojovic sutra! Stvarno mislis da bi njemu i slicnim Bosnjaci dali pravo da pregovara u ime Bosnjaka u Daytonu 2 koji ce doci, samo je itanje kada.

Pa taj covjek bi nas prodao prvom prilikom. Njegovi interesi i interesi Bosnjaka i drzave BiH nisu apsolutno isti.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48819 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Da mi smo vas pustili sto ste borbu za cjelovitu bih pretvorili u borbu za vlast na trecini teritorije i uspostavljanja begovata gdje ce vladati odredjene porodice
Valjda kontali da ce svi biti ovce pa popusiti tu foru
Ne bi me cudilo da sutra dragana vikica i jovana divjaka isto nazovete agresorima i da nisu uspjeli da uniste bosnjake itd
Al nece vam uspjeti jer smo se napokon trznuli
Necete vi mog komsiju ratka koji je poginuo u armiji bih proglasavati izdajnikom njegove sinove koji su veci patrioti nego ti i tebi slicni koji serete iz svedske nama ovdje a gore slusate cece jece ace mace
Necete fasisti necete
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48820 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spreca »

Login7777 wrote: 21/02/2021 11:22
:thumbup: sve covjek objasnio
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48821 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

foxlife wrote: 21/02/2021 11:50 Da mi smo vas pustili sto ste borbu za cjelovitu bih pretvorili u borbu za vlast na trecini teritorije i uspostavljanja begovata gdje ce vladati odredjene porodice
Valjda kontali da ce svi biti ovce pa popusiti tu foru
Ne bi me cudilo da sutra dragana vikica i jovana divjaka isto nazovete agresorima i da nisu uspjeli da uniste bosnjake itd
Al nece vam uspjeti jer smo se napokon trznuli
Necete vi mog komsiju ratka koji je poginuo u armiji bih proglasavati izdajnikom njegove sinove koji su veci patrioti nego ti i tebi slicni koji serete iz svedske nama ovdje a gore slusate cece jece ace mace
Necete fasisti necete
Upravo ste podrzali fasiste u Mostaru, svaka vam cast!

Zeljko Komsic je niko i nista, a Covic se bori za europsku BiH, jel tako?

Da imate obarza bilo bi vas stid, ali nemate......"sve je na prodaju" zar ne?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#48822 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ExNihilo »

Login7777 wrote: 21/02/2021 11:22

Obrlati ih ova baba.

Image
Genijalno. :thumbup:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48823 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 21/02/2021 11:54
foxlife wrote: 21/02/2021 11:50 Da mi smo vas pustili sto ste borbu za cjelovitu bih pretvorili u borbu za vlast na trecini teritorije i uspostavljanja begovata gdje ce vladati odredjene porodice
Valjda kontali da ce svi biti ovce pa popusiti tu foru
Ne bi me cudilo da sutra dragana vikica i jovana divjaka isto nazovete agresorima i da nisu uspjeli da uniste bosnjake itd
Al nece vam uspjeti jer smo se napokon trznuli
Necete vi mog komsiju ratka koji je poginuo u armiji bih proglasavati izdajnikom njegove sinove koji su veci patrioti nego ti i tebi slicni koji serete iz svedske nama ovdje a gore slusate cece jece ace mace
Necete fasisti necete
Upravo ste podrzali fasiste u Mostaru, svaka vam cast!

Zeljko Komsic je niko i nista, a Covic se bori za europsku BiH, jel tako?

Da imate obarza bilo bi vas stid, ali nemate......"sve je na prodaju" zar ne?
Nemoj mi stavljati u usta ono sto nisam rekao to ti drugi ili treci put govorim
Kod zeljke i jeste sve na prodaju
Kao npr obraz
Da nije prodao ne bi nikad isao sa bakirom da koalira sa hdz om
Ne glasanje u mostaru nije podrzavanje jer kako god da glasas podrzavas sdahdz lopove u namjeri da pljackaju gdje su stali
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48824 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

spreca wrote: 21/02/2021 11:53
Login7777 wrote: 21/02/2021 11:22
:thumbup: sve covjek objasnio
:thumbup:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48825 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

zlajaBHF wrote: 21/02/2021 11:45
Leverage wrote: 21/02/2021 11:42
zlajaBHF wrote: 21/02/2021 10:14

Pa NS ce ici sa HDZ-om samo kad budu imali priliku za to.

Isporucit ce im ne samo izbori zakon, nego i treci entitet.

Ova izdaja u Mostaru sa gradonacelnikom ce biti mala maca, za izdaju koju nam spremaju ako ojacaju na sljedecim izborima.
Svi će ići sa HDZ-om ako im rezultat bude poput ovog zadnjeg jer je nemoguće na drugi način formirati vlast. Razlika je u tome što će SDP pokušati da ih izbjegne ako je to moguće, a SDA neće. NjS je tu manje bitna.

Niko nikom neće dati treći entitet, a što se tiče izbornog zakona Čović nikad neće dobiti ono što traži, tj. morat će se zadovoljiti nekim srednjim rješenjem. S kim će to dogovoriti ostaje da vidimo.
A jeli.....Pa u tom i jeste fazon. Sa HDZ-om bi, ali sa SDA nebi. Kakva je to principjelnost?
To je zato sto su to igraci HDZ-a i Dodika.

Grijesis itekako......treci entitet bi pospito Pedja Kojovic sutra! Stvarno mislis da bi njemu i slicnim Bosnjaci dali pravo da pregovara u ime Bosnjaka u Daytonu 2 koji ce doci, samo je itanje kada.

Pa taj covjek bi nas prodao prvom prilikom. Njegovi interesi i interesi Bosnjaka i drzave BiH nisu apsolutno isti.
Slabo poznaješ politički sistem i odnose u Bosni i Hercegovini.

Sa HDZ-om bi ako mora, a sa SDA se neće morati jer neće kontrolisati niti jedan klub u Domu naroda. To je stvar izbornog zakona, najbolje bi bilo izbjeći i jedne i druge, ali Ljuljan je odradio svoje pa je to sad problem.

Peđa Kojović i NjS nikad neće imati političku moć da zajedno sa HDZ-om odlučuju o tome tako da je bespotrebno uopšte se zamarati tim glupostima. Jedina stranka koja će ikad imati priliku da takve stvari potpiše sa HDZ-om je SDA. Da li će to napraviti ostaje da vidimo.
Locked