Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Rockefeller
Posts: 8706
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#34251 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Rockefeller »

:lol:

Bitanga je legenda.

Laku noc.
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#34252 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Hajd ovako - ko ima kontakt sa tim tersom nek ga pozdravi od profija.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#34253 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Sta je, nedostaje vam sad, a kad je tu ne slusate nista sta vam kaze. Otisao u privatnike, otvorio privatno sebi forum i bira klijente, psiho test uslov prijema.
User avatar
Optimist
Posts: 15527
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#34254 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

drug_profi wrote: 19/02/2021 00:48 ma ko je foxlife, nemojte da mjere preduzimam... nema ko nije progovorio...
Respo
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#34255 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

fala vi
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#34256 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by foxlife »

basicm wrote: 18/02/2021 23:35 Malo se drukcije cesljate ali brzo se skonta povratnik :)
Sta se brzo skonta ja u prvom postu napisao ko sam 😂
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#34257 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Pa ne stalkam te da ti cesljam postove...
Nema veze, sve ok.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#34258 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by foxlife »

drug_profi wrote: 19/02/2021 09:47 Pa ne stalkam te da ti cesljam postove...
Nema veze, sve ok.
Ne moras ni stalkati vidis da ih ima vec koji to urade 😁
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#34259 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

drug_profi wrote: 19/02/2021 09:47 Pa ne stalkam te da ti cesljam postove...
Nema veze, sve ok.
A zanima te, na vise tema se pitas :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#34260 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

basicm wrote: 19/02/2021 13:40
drug_profi wrote: 19/02/2021 09:47 Pa ne stalkam te da ti cesljam postove...
Nema veze, sve ok.
A zanima te, na vise tema se pitas :D
Na dvije.
Pa vidim da je forumas stari, a taze registrovan. Da ne bih nagadjao.
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#34261 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by avijon »

103.50 posts per day :skoljka: bravo
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#34262 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by foxlife »

avijon wrote: 19/02/2021 13:46 103.50 posts per day :skoljka: bravo
Samo 103.50 malo jbt
User avatar
ElRe
Posts: 16920
Joined: 12/12/2011 11:28

#34263 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by ElRe »

https://www.youtube.com/watch?v=vy2GzLHUC_k

Neki od najboljih TD CR motora.
User avatar
konektovan
Posts: 51435
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#34264 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

foxlife wrote: 19/02/2021 09:41
basicm wrote: 18/02/2021 23:35 Malo se drukcije cesljate ali brzo se skonta povratnik :)
Sta se brzo skonta ja u prvom postu napisao ko sam 😂
Jes aha, kad sam te ja demaskirao... :mrgreen:
Samo je jedan covjek u istoriji foruma, pisao bez interpunkcijskih znakova....nije te bilo teško prepoznati. :mrgreen:
Znam da se prije desavalo da serveri stradaju, kad ti ubacis tacku ili zarez.. :mrgreen:
Salimo se.. :mrgreen: :bih:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#34265 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by foxlife »

konektovan wrote: 19/02/2021 15:22
foxlife wrote: 19/02/2021 09:41
basicm wrote: 18/02/2021 23:35 Malo se drukcije cesljate ali brzo se skonta povratnik :)
Sta se brzo skonta ja u prvom postu napisao ko sam 😂
Jes aha, kad sam te ja demaskirao... :mrgreen:
Samo je jedan covjek u istoriji foruma, pisao bez interpunkcijskih znakova....nije te bilo teško prepoznati. :mrgreen:
Znam da se prije desavalo da serveri stradaju, kad ti ubacis tacku ili zarez.. :mrgreen:
Salimo se.. :mrgreen: :bih:
a ti demaskirao kad sam rekao sta :D


ps. svaki put kad vidim ovo foxlife kontam koji li je ovaj sta li je napisao :D
sve kontam stari nik mi :D
tahirbeg
Posts: 20
Joined: 07/08/2011 14:53

#34266 Seat leon problem

Post by tahirbeg »

Imam problem sa seat leonom, 2012 godina, 1.8 tsi (ako sta znaci). Prikljucen je bio na dijagnostiku i od su prestala raditi dnevna svjetla, zadnji brisac, zadnja desna vrata ne zakljucavaju, instrumental tabla svjetli normalno pa slabije, treperi. Bio kod elektricara osiguraci rade, ako je neko imao slican problem..pozz
sarajevowintwr
Posts: 222
Joined: 18/06/2011 09:22

#34267 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sarajevowintwr »

Pitanje za majstore. Koje diskove i plocice preporucukete, koje imaju najmanje problema i reklamacija?
U ovlastenom za passata 7 prednji i zadnji diskovi sa radom i akcijom 4+ 935KM, u radnjama textar oko 540KM, brembo od 360KM autoparts do 490KM ac skoljic, kod skore ferodo 530KM, zimmermann samo diskovi 300KM...
User avatar
nivla
Posts: 6572
Joined: 12/01/2008 23:44

#34268 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nivla »

posalji email ili nazovi unitrade-u i vidi koliko kod njih kosta reci ce ti cijenu po broji sasije, ako si clan bihamka imas 10% na dijelove, a ako im je redoslijed akcija kao ranije sljedecih mjesec-dva trebalo bi biti 20% na kocioni sistem (ruke i dijelovi)
dijelovi nisu skart,a nerijetko sa zamjenom kod njih bez akcije izadju jeftiniji od cijene samih dijelova kod mnogih garaza majstora
Al'din
Posts: 1649
Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:

#34269 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Al'din »

sarajevowintwr wrote: 20/02/2021 00:26 Pitanje za majstore. Koje diskove i plocice preporucukete, koje imaju najmanje problema i reklamacija?
U ovlastenom za passata 7 prednji i zadnji diskovi sa radom i akcijom 4+ 935KM, u radnjama textar oko 540KM, brembo od 360KM autoparts do 490KM ac skoljic, kod skore ferodo 530KM, zimmermann samo diskovi 300KM...
Posaljite br sasije pa posaljem ponudu. Od svega niste pomenuli Meyle PD, vrhunski.
Al'din
Posts: 1649
Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:

#34270 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Al'din »

nivla wrote: 20/02/2021 00:33 posalji email ili nazovi unitrade-u i vidi koliko kod njih kosta reci ce ti cijenu po broji sasije, ako si clan bihamka imas 10% na dijelove, a ako im je redoslijed akcija kao ranije sljedecih mjesec-dva trebalo bi biti 20% na kocioni sistem (ruke i dijelovi)
dijelovi nisu skart,a nerijetko sa zamjenom kod njih bez akcije izadju jeftiniji od cijene samih dijelova kod mnogih garaza majstora
I oni su garaza majstori.
User avatar
nivla
Posts: 6572
Joined: 12/01/2008 23:44

#34271 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nivla »

eh da od majstora sa foruma ostao aldin, tako da sve preporuke
pod garaza sam mislio, jeftiniji sa pdvom nego komsija bez pdva

edit:bitange nema al je dobar majstor
Last edited by nivla on 20/02/2021 00:41, edited 2 times in total.
Al'din
Posts: 1649
Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:

#34272 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Al'din »

nivla wrote: 20/02/2021 00:38 eh da od majstora sa foruma ostao aldin, tako da sve preporuke
Tu je i bitanga, imao neki slucaj pa ga nema trenutno, svracao mi je prije par dana.
sarajevowintwr
Posts: 222
Joined: 18/06/2011 09:22

#34273 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sarajevowintwr »

nivla wrote: 20/02/2021 00:33 posalji email ili nazovi unitrade-u i vidi koliko kod njih kosta reci ce ti cijenu po broji sasije, ako si clan bihamka imas 10% na dijelove, a ako im je redoslijed akcija kao ranije sljedecih mjesec-dva trebalo bi biti 20% na kocioni sistem (ruke i dijelovi)
dijelovi nisu skart,a nerijetko sa zamjenom kod njih bez akcije izadju jeftiniji od cijene samih dijelova kod mnogih garaza majstora
Zaboravio sam unitrade ponuda brembo i bosch plocice prednje 236KM. Njihovu kombinaciku sam imao na golfu 4 i plocice su brzo "spekle" izgubile svojstvo da koce. I jos kare dijelovi febi diskovi i bosch plocice 345KM komplet.
Meyle stvarno nisam pitao. Od brembo diskova isao bih na Max ili standardne ali sa onom zastitom protiv korozije, isto tako i ATE... Textar sam imao na g4 i nisam imao problema.
User avatar
konektovan
Posts: 51435
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#34274 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Meni je unitrade sigurica,...dobijes fiskalni, garanciju na dio, ugradnju....
BiBi911
Posts: 5336
Joined: 09/12/2018 17:47

#34275 Re: Seat leon problem

Post by BiBi911 »

Da nisi prikljucivao dijagnostiku u Vogosci kod onih sto rade klime/alarme
Post Reply