Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48751 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Leverage wrote: 19/02/2021 14:21
kluz franjo wrote: 19/02/2021 14:05
Leverage wrote: 19/02/2021 14:03
Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.

Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.

Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
Samo konstatujem da si se malo nespretno izrazio, ti kako hoćeš.
A meni je drag svaki glas za SĐP.
NjS znači Njihova Stranka.

Šta znači Đ u SĐP?
Đ je greška u tipkanju, a ko je Njiho?
Ja znam jednog Nihada, zovu ga Niho, ali nije iz Crne Gore... :hmpf:
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48752 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Samo nekoliko sati nakon što je izabran gradonačelnik Mostara ministar vanjskih poslova Republike Hrvatske Gordan Grlić Radman ponovo je, po milioniti put, u nadi da održi psihološki pritisak na bosanski politički faktor, pozvao na promjenu Izbornog zakona. Dok ljevica i desnica u Hrvatskoj, najjača srpska stranka u BiH, Srbija, Lavrov i mnogi drugi, bez obzira na sve razlike, štite svoje političke pozicije u BiH ostvarene ratom, Naša stranka, SDA, SDP, NiP i ostali često najveću energiju troše na lokalnu politiku te sve nas uvjeravaju da je to presudno
DF i SBB su znaci u koshari ostalih.

A manje vise je ovo tacno. Temeljna stranka Bosnjaka ogromnu energiju trosi na diskreditaciju liberalne stranke koja ima simpatije medjunarodnog faktora pred vazne pregovore gdje ce glavnu rijec da vodi medjunarodni faktor. To je taj SDA drzavotvorni 4D chess koji niko na ovom forumu ne konta.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sta-se- ... /210219034
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#48753 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Emiremir33 »

Login7777 wrote: 19/02/2021 14:09 Image
Sanja?
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#48755 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Leverage wrote: 19/02/2021 14:23
Gluposti. Kad neko pročita onako kako hoće pa onda komentariše bezveze.

Evo ti, da se ne ponavljam:

viewtopic.php?f=77&t=74553&start=48775#p17163347
Šta je netačno i šta su gluposti?

Jesi li prije tri dana na temi o SDP napisao da bi se NS trebala ugasiti, jer je njihova uloga bila da sačuvaju glasove dok se SDP ne oporavi od vlastitih zajeba? Jesi.

Je li SDP dva dana prije trećeg kruga glasanja u Mostaru izašla sa 10-ak zahtjeva za SDA da bi ponovo sjeli sa njima za pregovarački stol? Jeste.

Je li jedan od zahtjeva bio da se Salem Marić i još tri kandidata SDA povuku? Jeste.

Je li sutradan SDP izašao sa prijedlogom o rotirajućem gradonačelniku, a zahtjevi stari 12 sati otišli u zaborav? Jeste.

Jeste li u sljedećih 12 sati podržali Salema Marića za Predsjedavajućeg GV? Jeste.

Jeste li u 72 sata prošli put od - nikad nećemo podržati SDA, preko nekih zahtjeva (čemu zahtjevi ako nikad nećete podržati SDA), rotirajućeg gradonačelnika, do glasanja za SDA? Jeste.

Jeste li bahati, prepotentni i bezobrazni, ali isključivo sa onima slabijim od vas? Jeste.

Bojite li se Stava, Filipa i Mursela? Bojite.


NS je ispala šupak u TK, a vi ste ispali šupci na kvadrat i nepouzdan partner u Mostaru.

Tako se ne grade politička partnerstva.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#48756 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Login7777 wrote: 19/02/2021 14:09 Image
Buhahahaha...

Vlaisavljevićka traži pažnju, pa makar bilo kakvu.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#48757 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

pemanapemani wrote: 19/02/2021 15:04
Šta je netačno i šta su gluposti?

Jesi li prije tri dana na temi o SDP napisao da bi se NS trebala ugasiti, jer je njihova uloga bila da sačuvaju glasove dok se SDP ne oporavi od vlastitih zajeba? Jesi.

Je li SDP dva dana prije trećeg kruga glasanja u Mostaru izašla sa 10-ak zahtjeva za SDA da bi ponovo sjeli sa njima za pregovarački stol? Jeste.

Je li jedan od zahtjeva bio da se Salem Marić i još tri kandidata SDA povuku? Jeste.

Je li sutradan SDP izašao sa prijedlogom o rotirajućem gradonačelniku, a zahtjevi stari 12 sati otišli u zaborav? Jeste.

Jeste li u sljedećih 12 sati podržali Salema Marića za Predsjedavajućeg GV? Jeste.

Jeste li u 72 sata prošli put od - nikad nećemo podržati SDA, preko nekih zahtjeva (čemu zahtjevi ako nikad nećete podržati SDA), rotirajućeg gradonačelnika, do glasanja za SDA? Jeste.

Jeste li bahati, prepotentni i bezobrazni, ali isključivo sa onima slabijim od vas? Jeste.

Bojite li se Stava, Filipa i Mursela? Bojite.


NS je ispala šupak u TK, a vi ste ispali šupci na kvadrat i nepouzdan partner u Mostaru.

Tako se ne grade politička partnerstva.
Moraš znati da raspravljaš sa stranačkim pobočnikom koji smatra da formiranje vlasti sa Kukićem u TK znači podizanje demokratskih standarda u ovome društvu za cio jedan podiok.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48758 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

Login7777 wrote: 19/02/2021 14:09 Image
Covjek rekao istinu.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#48759 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

BHCluster wrote: 19/02/2021 15:16
Covjek rekao istinu.
Nije ovo Peđin nivo. Glavu dajem.

Jednostavno ta žena ima strašne komplekse.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#48760 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Emiremir33 »

Škobo Habu wrote: 19/02/2021 15:09
Login7777 wrote: 19/02/2021 14:09 Image
Buhahahaha...

Vlaisavljevićka traži pažnju, pa makar bilo kakvu.
Ma " pala je u zaborav "
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48761 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

pemanapemani wrote: 19/02/2021 15:04
Leverage wrote: 19/02/2021 14:23
Gluposti. Kad neko pročita onako kako hoće pa onda komentariše bezveze.

Evo ti, da se ne ponavljam:

viewtopic.php?f=77&t=74553&start=48775#p17163347
Šta je netačno i šta su gluposti?

Jesi li prije tri dana na temi o SDP napisao da bi se NS trebala ugasiti, jer je njihova uloga bila da sačuvaju glasove dok se SDP ne oporavi od vlastitih zajeba? Jesi.

Je li SDP dva dana prije trećeg kruga glasanja u Mostaru izašla sa 10-ak zahtjeva za SDA da bi ponovo sjeli sa njima za pregovarački stol? Jeste.

Je li jedan od zahtjeva bio da se Salem Marić i još tri kandidata SDA povuku? Jeste.

Je li sutradan SDP izašao sa prijedlogom o rotirajućem gradonačelniku, a zahtjevi stari 12 sati otišli u zaborav? Jeste.

Jeste li u sljedećih 12 sati podržali Salema Marića za Predsjedavajućeg GV? Jeste.

Jeste li u 72 sata prošli put od - nikad nećemo podržati SDA, preko nekih zahtjeva (čemu zahtjevi ako nikad nećete podržati SDA), rotirajućeg gradonačelnika, do glasanja za SDA? Jeste.

Jeste li bahati, prepotentni i bezobrazni, ali isključivo sa onima slabijim od vas? Jeste.

Bojite li se Stava, Filipa i Mursela? Bojite.


NS je ispala šupak u TK, a vi ste ispali šupci na kvadrat i nepouzdan partner u Mostaru.

Tako se ne grade politička partnerstva.
Prvo je tačno.

Da, ali to je bio obični trik, svi su znali da od toga nema ništa.

Vidi pod dva.

Još jedan prijedlog za koji se znalo da nema podršku. Cilj je bio pokazati da SDP nije statičan.

Niko iz SDP-a nije podržao Marića, to ti se pričinjava.

Vidi gore smisao tih poteza.

To je tvoje bezvezno mišljenje.

Pa u tom postu ti je razjašnjeno da se niko ne boji Filipa i Mursela nego da smo glasanjem za Guzina poslali Filipe i Mursele da plaše biračko tijelo NjS tobožnjom izdajom kako bismo pridobili te glasače. Fino piše al ti opet kreštiš "bojite se Mursela". Polij se hladnom vodom.

NjS se ponijela šupački nekoliko puta, ovo je samo odgovor na njihovo ponašanje.

Naravno da se tako ne grade partnerstva i to je poruka koju će iz NjS naučiti na ovaj način.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48762 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

Škobo Habu wrote: 19/02/2021 15:25
BHCluster wrote: 19/02/2021 15:16
Covjek rekao istinu.
Nije ovo Peđin nivo. Glavu dajem.

Jednostavno ta žena ima strašne komplekse.
Koliko se ja sjecam ta ista je godinama stazirala pisajuci grozote da bi kasnije bila nagradjena od HDZ-a.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#48763 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Leverage wrote: 19/02/2021 15:29
pemanapemani wrote: 19/02/2021 15:04
Leverage wrote: 19/02/2021 14:23
Gluposti. Kad neko pročita onako kako hoće pa onda komentariše bezveze.

Evo ti, da se ne ponavljam:

viewtopic.php?f=77&t=74553&start=48775#p17163347
Šta je netačno i šta su gluposti?

Jesi li prije tri dana na temi o SDP napisao da bi se NS trebala ugasiti, jer je njihova uloga bila da sačuvaju glasove dok se SDP ne oporavi od vlastitih zajeba? Jesi.

Je li SDP dva dana prije trećeg kruga glasanja u Mostaru izašla sa 10-ak zahtjeva za SDA da bi ponovo sjeli sa njima za pregovarački stol? Jeste.

Je li jedan od zahtjeva bio da se Salem Marić i još tri kandidata SDA povuku? Jeste.

Je li sutradan SDP izašao sa prijedlogom o rotirajućem gradonačelniku, a zahtjevi stari 12 sati otišli u zaborav? Jeste.

Jeste li u sljedećih 12 sati podržali Salema Marića za Predsjedavajućeg GV? Jeste.

Jeste li u 72 sata prošli put od - nikad nećemo podržati SDA, preko nekih zahtjeva (čemu zahtjevi ako nikad nećete podržati SDA), rotirajućeg gradonačelnika, do glasanja za SDA? Jeste.

Jeste li bahati, prepotentni i bezobrazni, ali isključivo sa onima slabijim od vas? Jeste.

Bojite li se Stava, Filipa i Mursela? Bojite.


NS je ispala šupak u TK, a vi ste ispali šupci na kvadrat i nepouzdan partner u Mostaru.

Tako se ne grade politička partnerstva.
Prvo je tačno.

Da, ali to je bio obični trik, svi su znali da od toga nema ništa.

Vidi pod dva.

Još jedan prijedlog za koji se znalo da nema podršku. Cilj je bio pokazati da SDP nije statičan.

Niko iz SDP-a nije podržao Marića, to ti se pričinjava.

Vidi gore smisao tih poteza.

To je tvoje bezvezno mišljenje.

Pa u tom postu ti je razjašnjeno da se niko ne boji Filipa i Mursela nego da smo glasanjem za Guzina poslali Filipe i Mursele da plaše biračko tijelo NjS tobožnjom izdajom kako bismo pridobili te glasače. Fino piše al ti opet kreštiš "bojite se Mursela". Polij se hladnom vodom.

NjS se ponijela šupački nekoliko puta, ovo je samo odgovor na njihovo ponašanje.

Naravno da se tako ne grade partnerstva i to je poruka koju će iz NjS naučiti na ovaj način.
Mora se priznati da ste pravo zajebani, a ujedno imate i smisao za humor. :lol:

Znači, zahtjevi bili trik, šala i pošalica, kao i rotirajući gradonačelnik.

Glasanje za SDA je isključivo bilo da se Filipi i Murseli nahuškaju na NS.

Bojim se da je i ovo oko pridobijanja budućih glasača na ovaj način kako ti radiš tek vrhunska zajebancija. Takve zajebancije će nas skupo koštati nakon izbora 2022.
Ali boli vas neka stvar, fino si naveo da idete u koaliciju sa SDA ako osvojite manje od 150 hiljada glasova.

To su te dileme, trileme i principi SDP.

Meni je odlično da ste dvije godine prije izbora najavili moguću koaliciju sa SDA, ako ne budete ostvarili dobar rezultat. Dobro je da nas niste doveli pred svršen čin kao 2010., ili sad u Mostaru.
Dakle za elitu u SDP nema zime kako god okreneš.

Hoće li ovaj put Nikšić cmizdriti u podrumu Villa Parka o ugroženosti Bošnjaka, kako je Lagumdžija cvilio tokom protesta 2014.?

:-) :run:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48764 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Ti si ko i onaj Škobo, bezvezan lik koji puno pametuje i na kraju da glas za stranku koja ne pređe izborni prag. Nisi interesantan kao potencijalni glasač, politički si polupismen i za tebe nije politika nego crtani filmovi.

Haj zdra'o.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48765 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Ko se plaši Poskoka? Ko svoje stavove prilagođava STAV-u i Saff-u?
Ove dvije žene dokazano ne.
Mogli bi se i muški ugledati na njih. Slobodno za početak u NS.
Image
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48766 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

pemanapemani wrote: 19/02/2021 15:43
Ali boli vas neka stvar, fino si naveo da idete u koaliciju sa SDA ako osvojite manje od 150 hiljada glasova.

To su te dileme, trileme i principi SDP.

Meni je odlično da ste dvije godine prije izbora najavili moguću koaliciju sa SDA, ako ne budete ostvarili dobar rezultat.
Moram i ovo da prokomentarišem jer se radi o bezobraznom spinovanju. Govorio sam o hipotetičkom scenariju da ako SDP osvoji 100, 200 ili 300 hiljada glasova i ode u koaliciju sa SDA nema šanse da se formira druga vlast osim te. Dakle, svi ste primorani da vjerujete SDP-u jer bez SDP-a nema rušenja SDA.

Nit će bit ta koalicija, nit je ko šta najavio, to si ti samo neodgojen, nekulturan i bezobrazan pa spinuješ da bi nekog ubijedio u to.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48767 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Leverage wrote: 19/02/2021 15:52 Ti si ko i onaj Škobo, bezvezan lik koji puno pametuje i na kraju da glas za stranku koja ne pređe izborni prag. Nisi interesantan kao potencijalni glasač, politički si polupismen i za tebe nije politika nego crtani filmovi.

Haj zdra'o.
Winning hearts and minds simpatizera Nase Stranke na njihovoj temi na forumu.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48768 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 15:57 Ko se plaši Poskoka? Ko svoje stavove prilagođava STAV-u i Saff-u?
Ove dvije žene dokazano ne.
Mogli bi se i muški ugledati na njih. Slobodno za početak u NS.
Image
Ili "ko se umilio Poskoku" .

Jesil vidio što je lako zaspinovat priču.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#48769 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by The 51st State »

Sta je NjS,?
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#48770 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Leverage wrote: 19/02/2021 15:52 Ti si ko i onaj Škobo, bezvezan lik koji puno pametuje i na kraju da glas za stranku koja ne pređe izborni prag. Nisi interesantan kao potencijalni glasač, politički si polupismen i za tebe nije politika nego crtani filmovi.

Haj zdra'o.
Arumentirano nema šta. :)

Boli te neka stvar, ako osvojite ispod 150 hiljada glasova idete u koaliciju sa SDA i eto te na konju.

Također, zaboravio sam da si pisao kako ćete bez problema koalirati i sa HDZ, ako samostalna ili varijanda sa SDA propadne.

SDP pršti od principjelnosti, naravno, hipotetički. :D

Moja malenkost nije dostojna da bude vaš glasač.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48771 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Evenine wrote: 19/02/2021 15:58
Leverage wrote: 19/02/2021 15:52 Ti si ko i onaj Škobo, bezvezan lik koji puno pametuje i na kraju da glas za stranku koja ne pređe izborni prag. Nisi interesantan kao potencijalni glasač, politički si polupismen i za tebe nije politika nego crtani filmovi.

Haj zdra'o.
Winning hearts and minds simpatizera Nase Stranke na njihovoj temi na forumu.
Moram i peti put u kratkom roku pomenuti riječ "spinovanje".

Fino piše koji profil glasača NjS-a će SDP pridobiti. Vas dvojica niste na radaru, džaba se trpate u red.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48772 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

pemanapemani wrote: 19/02/2021 16:00
Leverage wrote: 19/02/2021 15:52 Ti si ko i onaj Škobo, bezvezan lik koji puno pametuje i na kraju da glas za stranku koja ne pređe izborni prag. Nisi interesantan kao potencijalni glasač, politički si polupismen i za tebe nije politika nego crtani filmovi.

Haj zdra'o.
Arumentirano nema šta. :)

Boli te neka stvar, ako osvojite ispod 150 hiljada glasova idete u koaliciju sa SDA i eto te na konju.

Također, zaboravio sam da si pisao kako ćete bez problema koalirati i sa HDZ, ako samostalna ili varijanda sa SDA propadne.

SDP pršti od principjelnosti, naravno, hipotetički. :D

Moja malenkost nije dostojna da bude vaš glasač.
Haj ba odgovorio sam ti na to, ne pravi se "nevješt".

P.S. "nevješt" ima drugo značenje.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48773 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

The 51st State wrote: 19/02/2021 16:00 Sta je NjS,?
Njihova Stranka.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48774 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Leverage wrote: 19/02/2021 15:59
kluz franjo wrote: 19/02/2021 15:57 Ko se plaši Poskoka? Ko svoje stavove prilagođava STAV-u i Saff-u?
Ove dvije žene dokazano ne.
Mogli bi se i muški ugledati na njih. Slobodno za početak u NS.
Image
Ili "ko se umilio Poskoku" .

Jesil vidio što je lako zaspinovat priču.
Naravno, ali spin je spin, a činjenice su činjenice.

Sreća pa SDP-u ne trebaju saffovske poskočice. Barem se nadam.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48775 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Leverage wrote: 19/02/2021 16:01
Evenine wrote: 19/02/2021 15:58
Leverage wrote: 19/02/2021 15:52 Ti si ko i onaj Škobo, bezvezan lik koji puno pametuje i na kraju da glas za stranku koja ne pređe izborni prag. Nisi interesantan kao potencijalni glasač, politički si polupismen i za tebe nije politika nego crtani filmovi.

Haj zdra'o.
Winning hearts and minds simpatizera Nase Stranke na njihovoj temi na forumu.
Moram i peti put u kratkom roku pomenuti riječ "spinovanje".

Fino piše koji profil glasača NjS-a će SDP pridobiti. Vas dvojica niste na radaru, džaba se trpate u red.
Mostarce znaci. Dobicete i ove sto cijene iskrenost. Nema laznih prica o izdajama kao kod SDA. Posteno, otvoreno. Sve je bio samo igrokaz za dobijanje glasova.

Osvjezavajuce.
Locked