Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#11201 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Styling wrote: 16/02/2021 11:15 Ovo sa Dinom ne traje od juce. Otkako je napustio SDA i poceo iznosiri na vidjelo njihov kriminal prijetnje stizu. SDA naravno nece direktno. Uvijek ce se naci neko da za njih to uradi.
Znaju oni šta će se desiti ako Dino 'preuzme' pravosuđe. Jedina sreća im je što je ustrojstvo nakaradno pa će se veoma teško desiti da neko drugi osim njih i HDZ preuzme te ključne institucije, ako to stranci ne urade, onda bi im bio kraj.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#11202 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by fosna2014 »

:D

User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#11203 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Nakon ovih vratolomija SDP-a, a prethodnih neozbiljnosti NS-a, meni preostaje da pocnem razmisljati o NiP-u kao opciji.

Majku mu... a bojim se da ce sebi ruku odsjec nekad tamo 2023.
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#11204 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

drug_profi wrote: 16/02/2021 21:56 Nakon ovih vratolomija SDP-a, a prethodnih neozbiljnosti NS-a, meni preostaje da pocnem razmisljati o NiP-u kao opciji.

Majku mu... a bojim se da ce sebi ruku odsjec nekad tamo 2023.
Ja već pola godine tako razmišljam, još su oni ostali, ako izdaju, batali sve i završi sa politikom.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11205 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

fosna2014 wrote: 16/02/2021 21:54 :D

dino (nas vrli majstor igranja) uporan i istrajan u svojoj igri na igraca 8) DINO, daj bar jedanred na loptu zaigraj ako je ikako moguce 8)
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11206 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11207 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Tačno me je sram naših političara. :(

Pa na forumu je super obzirom kakvi su oni.

Koji vrag ovom Dini treba da politički komentar spušta na primitivni nivo. Mahalaški. Tite mi ko tetkica kakva. 🙈
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4100
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#11208 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Generalno i nemamo baš nekih opcija, ja sam pristupnicu ima vremena uzeo ali nikako da je ispunim i predam :D.

Ne odbija me od istog koraka toliko zastranjivanje NiP-a koliko me odbija mogućnost da isti eventualno neće narasti do te mjere da budu brojčano jači od SDA i satelita im. To znači da će vazda biti uslovljeni koaliranjem sa nekim drugim u koga se realno ne smiješ pouzdati i gdje na kraju uvijek dobijemo rezultat rahat patnje. Da me se pogrešno ne razumije, različitosti su dobre i idealna situacija bi i bila da imamo jedan front kad se radi o borbi protiv SDA i partnera im u kriminalu kako na nižim tako i na višim nivoima. Što se samog pristupanja stranci tiče još uvijek nisam siguran čime bih stvarno mogao doprinijeti istima jer sam čovjek "neuobičajenih talenata i poziva".

Dvojbi nemam što se glasanja tiče, definitivno glasam za njih kao i svi oni na koje mogu uticati u krugu porodice i prijatelja i isto ćemo učiniti i na narednim izborima.

Ova govna iz SDA se moraju prije svega pobjediti i poniziti u najvećem centru moći a to je KS, rezultati prošlih izbora jesu obećavajući ali to nije to još uvijek i mora biti mnogo bolje. Kad im se ovdje oduzmu poluge moći i smanji pristup novcu vjerujem da će isto biti moguće i u ostatku FBiH a nakon toga i na državnom nivou.
Last edited by Billy The Pljuc on 17/02/2021 08:27, edited 1 time in total.
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#11209 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Malo sam se vratio na prvu stranicu ove teme, i nekoliko narednih... Bošnjo ponovo pogodio k'o prstom u govno...
suspect_zero
Posts: 28002
Joined: 11/10/2008 21:45

#11210 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by suspect_zero »

Billy The Pljuc wrote: 16/02/2021 22:34 Generalno i nemamo baš nekih opcija, ja sam pristupnicu ima vremena uzeo ali nikako da je ispunim i predam :D.

Ne odbija me od istog koraka toliko zastranjivanje NiP-a koliko me odbija mogućnost da isti eventualno neće narasti do te mjere da budu brojčano jači od SDA i satelita im. To znači da će vazda biti uslovljeni koaliranjem sa nekim drugim u koga se realno ne smiješ pouzdati i gdje na kraju uvijek dobijemo rezultat rahat patnje. Da me se pogrešno ne razumije, različitosti su dobre i idealna situacija bi i bila da imamo jedan front kad se radi o borbi protiv SDA i partnera im u kriminalu kako na nižim tako i na višim nivoima. što se samog pristupanja stranci tiče još uvijek nisam siguran čime bih stvarno mogao doprinjeti istima jer sam čovjek "neuobičajenih talenata i poziva".

Dvojbi nemam što se glasanja tiče, definitivno glasam za njih kao i svi oni na koje mogu uticati u krugu porodice i prijatelja i isto ćemo učiniti i na narednim izborima.

Ova govna iz SDA se moraju prije svega pobjediti i poniziti u najvećem centru moći a to je KS, rezultati prošlih izbora jesu obećavajući ali to nije to još uvijek i mora biti mnogo bolje. Kad im se ovdje oduzmu poluge moći i smanji pristup novcu vjerujem da će isto biti moguće i u ostatku FBiH a nakon toga i na državnom nivou.
Haman isto razmišljam.
Nije NiP nešto ekstra ali sada trenutno jedini uspijevaju tresti gaće najvećim neprijatelja BiH građana-SDA.
Možda Dino i stasa u ozbiljnijeg igrača ili ponudi neke nove ljude koji nisu ruke isprljali.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11211 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image

Ne može 7 dana bez Sebije.
Oni su nekad bili ljubavni trougao. Za ispitivanja.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11212 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 17/02/2021 06:12 Image

Ne može 7 dana bez Sebije.
Oni su nekad bili ljubavni trougao. Za ispitivanja.
Naravno kad ona vedri i oblaci. I Mostar je zbog nje prodao, kreten jedan. Na svaku njegovu i njihovu laz treba odgovoriti. Sada su u situaciji da ne prezaju ni od cega. Lazu, i znaju da lazu, i znaju da narod zna da lazu, ali opet lazu.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#11213 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

Styling wrote: 17/02/2021 06:17
Login7777 wrote: 17/02/2021 06:12 Image

Ne može 7 dana bez Sebije.
Oni su nekad bili ljubavni trougao. Za ispitivanja.
Naravno kad ona vedri i oblaci. I Mostar je zbog nje prodao, kreten jedan. Na svaku njegovu i njihovu laz treba odgovoriti. Sada su u situaciji da ne prezaju ni od cega. Lazu, i znaju da lazu, i znaju da narod zna da lazu, ali opet lazu.
Ali spinujes zeno, BIA ti nije ravna.
Last edited by _Reds_ on 17/02/2021 08:15, edited 1 time in total.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11214 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Styling wrote: 17/02/2021 06:17
Login7777 wrote: 17/02/2021 06:12 Image

Ne može 7 dana bez Sebije.
Oni su nekad bili ljubavni trougao. Za ispitivanja.
Naravno kad ona vedri i oblaci. I Mostar je zbog nje prodao, kreten jedan. Na svaku njegovu i njihovu laz treba odgovoriti. Sada su u situaciji da ne prezaju ni od cega. Lazu, i znaju da lazu, i znaju da narod zna da lazu, ali opet lazu.
Pokazalo se u Kladuši da je Bakir u pravu, bar slučaj u koji sam dobro upućena ... mada i za ostale, svako normalan zna da je tako ... :-D
Šteta u Kladuši je opet mizerna na spram Srebrenice i Mostara. :)
dzigerica
Posts: 67
Joined: 23/12/2020 14:09

#11215 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dzigerica »

hajde ba ne citirajte jednu sliku 6 puta
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15271
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#11216 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Forumske serdare i vojvode na jednu stranu, ali da je poceo pretjerivati sa Sebijom i Bakirom, jeste. Ne u smislu stvari za koje ih proziva, vec u smislu da bi se vise trebao fokusirati na planove i rad svojih vlasti u Starom gradu, Centru, Novom Sarajevu, Ilidzi i Kantonu Sarajevo, i uskoro Gradu Sarajevu.

Vise vrijedi npr. uvodjenje 4 opstine u registar zaposlenih nego sve trabunjanje o Sebijetini i njenim forumskih serdarima i vojvodama zajedno.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#11217 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Control panel »

Chloe wrote: 17/02/2021 07:57

Pokazalo se u Kladuši da je Bakir u pravu, bar slučaj u koji sam dobro upućena ... mada i za ostale, svako normalan zna da je tako ... :-D
Šteta u Kladuši je opet mizerna na spram Srebrenice i Mostara. :)
Control panel wrote: 27/07/2020 12:50 Za homogenizaciju srpskih stranaka u srebrenici treba zahvaliti reisu kavazovicu i onoj njegovoj cuvenoj da vlah ne vlada u srebrenici. Svaka mu cast. Uspio je sastaviti nemoguce. SNSD i SDS+PDP.
Bravo reise.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4100
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#11218 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

suspect_zero wrote: 17/02/2021 01:24
Billy The Pljuc wrote: 16/02/2021 22:34 Generalno i nemamo baš nekih opcija, ja sam pristupnicu ima vremena uzeo ali nikako da je ispunim i predam :D.

Ne odbija me od istog koraka toliko zastranjivanje NiP-a koliko me odbija mogućnost da isti eventualno neće narasti do te mjere da budu brojčano jači od SDA i satelita im. To znači da će vazda biti uslovljeni koaliranjem sa nekim drugim u koga se realno ne smiješ pouzdati i gdje na kraju uvijek dobijemo rezultat rahat patnje. Da me se pogrešno ne razumije, različitosti su dobre i idealna situacija bi i bila da imamo jedan front kad se radi o borbi protiv SDA i partnera im u kriminalu kako na nižim tako i na višim nivoima. Što se samog pristupanja stranci tiče još uvijek nisam siguran čime bih stvarno mogao doprinijeti istima jer sam čovjek "neuobičajenih talenata i poziva".

Dvojbi nemam što se glasanja tiče, definitivno glasam za njih kao i svi oni na koje mogu uticati u krugu porodice i prijatelja i isto ćemo učiniti i na narednim izborima.

Ova govna iz SDA se moraju prije svega pobjediti i poniziti u najvećem centru moći a to je KS, rezultati prošlih izbora jesu obećavajući ali to nije to još uvijek i mora biti mnogo bolje. Kad im se ovdje oduzmu poluge moći i smanji pristup novcu vjerujem da će isto biti moguće i u ostatku FBiH a nakon toga i na državnom nivou.
Haman isto razmišljam.
Nije NiP nešto ekstra ali sada trenutno jedini uspijevaju tresti gaće najvećim neprijatelja BiH građana-SDA.
Možda Dino i stasa u ozbiljnijeg igrača ili ponudi neke nove ljude koji nisu ruke isprljali.
A vidjećemo gdje će nas odvesti NiP i Konaković, isti je vrlo dobro svjestan onoga što ne smije činiti ni on ni članovi stranke. Napravi li se kakav pogrešan korak i dođe li do razvodnjavanja priče oko svrgavanja SDA sa vlasti mi definitivno možemo pogasiti sva svjetla i staviti ključ u bravu.

Ako nam išta treba biti jasno a bez obzira kojoj političkoj opciji pripadali ili podržavali, to je da osovina SDA-HDZ-SNSD (ili bilo koja opcija iz RS-a) nema budućnosti u smislu napretka običnog čovjeka, društva u cjelini i države.

Pokazatelja istog je isuviše mnogo ko želi da ih vidi, onaj koji ne želi a trenutno uživa sve benefite ove i ovakve vlasti, društva i države će prije ili kasnije doživjeti prizemljenje jer isto ne može trajati vječno.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11219 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Evo i razloga sto nemere dan proc brez Sebije.






Image

Sekina :maca: kiflica
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11220 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Patton44 wrote: 17/02/2021 09:11 Evo i razloga sto nemere dan proc brez Sebije.






Image

Sekina :maca: kiflica
Ima lik neku bolesnu fiksaciju, treba to psiholog istražit. Sam je u glavi iskonstruisao zlu vješticu od žene kojoj se divio i sad filuje svoj kult, inat stranku, istom tom fiksacijom. On zalaje, a botovi reže na Sebiju. Bogzna kako mu je ego povrijedila. Čudne su igre u SDA nekad bile.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11221 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

_Reds_ wrote: 17/02/2021 07:47
Styling wrote: 17/02/2021 06:17
Login7777 wrote: 17/02/2021 06:12

Ne može 7 dana bez Sebije.
Oni su nekad bili ljubavni trougao. Za ispitivanja.
Naravno kad ona vedri i oblaci. I Mostar je zbog nje prodao, kreten jedan. Na svaku njegovu i njihovu laz treba odgovoriti. Sada su u situaciji da ne prezaju ni od cega. Lazu, i znaju da lazu, i znaju da narod zna da lazu, ali opet lazu.
Ali spinujes zeno, BIA ti nije ravna.
Otkad je istina postala spin? Mozda jeste za one koji ne zele da progledaju i vide stvari kakve jesu vec gledaju SDA ocima.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11222 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Login7777 wrote: 17/02/2021 09:45
Patton44 wrote: 17/02/2021 09:11 Evo i razloga sto nemere dan proc brez Sebije.






Image

Sekina :maca: kiflica
Ima lik neku bolesnu fiksaciju, treba to psiholog istražit. Sam je u glavi iskonstruisao zlu vješticu od žene kojoj se divio i sad filuje svoj kult, inat stranku, istom tom fiksacijom. On zalaje, a botovi reže na Sebiju. Bogzna kako mu je ego povrijedila. Čudne su igre u SDA nekad bile.
Između ljubavi i mržnje je jedan korak.
definitivno je opsjednut osvetom ili čim već, i to mu je kamen spoticanja u donošenju političkih odluka.

A pošto sam ja gladna, odoh tužiti Seku jer kasni dostava ... :twisted:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11223 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Login7777 wrote: 17/02/2021 09:45
Patton44 wrote: 17/02/2021 09:11 Evo i razloga sto nemere dan proc brez Sebije.






Image

Sekina :maca: kiflica
Ima lik neku bolesnu fiksaciju, treba to psiholog istražit. Sam je u glavi iskonstruisao zlu vješticu od žene kojoj se divio i sad filuje svoj kult, inat stranku, istom tom fiksacijom. On zalaje, a botovi reže na Sebiju. Bogzna kako mu je ego povrijedila. Čudne su igre u SDA nekad bile.
Bol boluje svakom kazuje.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11224 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Chloe wrote: 17/02/2021 07:57
Styling wrote: 17/02/2021 06:17
Login7777 wrote: 17/02/2021 06:12 Image

Ne može 7 dana bez Sebije.
Oni su nekad bili ljubavni trougao. Za ispitivanja.
Naravno kad ona vedri i oblaci. I Mostar je zbog nje prodao, kreten jedan. Na svaku njegovu i njihovu laz treba odgovoriti. Sada su u situaciji da ne prezaju ni od cega. Lazu, i znaju da lazu, i znaju da narod zna da lazu, ali opet lazu.
Pokazalo se u Kladuši da je Bakir u pravu, bar slučaj u koji sam dobro upućena ... mada i za ostale, svako normalan zna da je tako ... :-D
Šteta u Kladuši je opet mizerna na spram Srebrenice i Mostara. :)
bake treba svakako u koaliciju sa fikretom. Imaju dosta zajednickog. Izdajica i jedan i drugi. :bih:
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#11225 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Arachnoidea »

Transfer godine, Čampara u NiP :izet:
Post Reply