Jasno je to. Ektsremisti prvo prave bakljade za zlocince a sad vatromet. Ima i drugih nacina da se takvom ponasanju kisik prekine.palermo wrote: ↑16/02/2021 21:06Simbolika je važna stvar. U ime simbolike su i glave padale. Ja kao mostaravc vrlo dobro znam da se ne bi ništa promijenilo, mislim da sam i postovima na temi izbora u Mostaru to i pokazivao, al vjeruj mi to zna gotovo svaki mostarac.....ali ne možeš ljude osuđivati zbog toga što su i oni htjeli osjetiti slast pobjede, što su i oni htjeli praviti vatromet.....
Treba proci nekoliko sedmica da se prasina slegne i glave ohlade. Prave bitke tek slijede...
