Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11176 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

A_A_AKCIJA wrote: 15/02/2021 19:28
finansijska kriza wrote: 15/02/2021 00:04
Pausal wrote: 14/02/2021 23:48

Eto ti gore opširan post. Ne da mi se ponovo pisati. Preskočili su ga svi glavni botovi sa ove teme, a inače se lijepe na etiketiranje velikog vođe kao muhe na govno.
Ne dade ti primjer, znači.... :thumbup:
Neka, možda je od silne želje, jadan, sanjao da poentira na forumu, a raja se žari i pali na upis...

Treba ih razumjeti. Teško se pravi pita od govana. Valja izmišljati afere i kreveljiti se gomilom smajlija da se pokuša ubiti smrad, ali daBogda šćeri... :D
Nije tesko.
NIPita je od govana.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11177 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 15/02/2021 21:50
A_A_AKCIJA wrote: 15/02/2021 19:28
finansijska kriza wrote: 15/02/2021 00:04

Ne dade ti primjer, znači.... :thumbup:
Neka, možda je od silne želje, jadan, sanjao da poentira na forumu, a raja se žari i pali na upis...

Treba ih razumjeti. Teško se pravi pita od govana. Valja izmišljati afere i kreveljiti se gomilom smajlija da se pokuša ubiti smrad, ali daBogda šćeri... :D
Nije tesko.
NIPita je od govana.
Vama je Dino pravi pencilin. Sanjate li ga po noci? Prividja li vam se? Imate li apetita? Morete li durati?
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#11178 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Styling wrote: 15/02/2021 21:53
Vama je Dino pravi pencilin. Sanjate li ga po noci? Prividja li vam se? Imate li apetita? Morete li durati?
polako kada tu temu potežete. ne prodje dan, dva, a da dino ne spomene bakira ili sebiju. ako je dino pencilin za ove, onda možemo reći i da su bračni par izetbegović pencilin za dinu.

ne vidim da mu odgovaraju na prozivke. :lol:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#11179 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

Nisam o ovome govorio, prvi put pričam sad o ovome. Ja sam prošle godine imao poziv iz Kantonalnog tužilaštva. Često sam pozivan, 14 krivičnih prijava, Dalida Burzić prolazi sad kroz disciplinski postupak jer je tjerala tužioce da mi napakuju izjavu…Ali sam imao interesantan poziv. Tužiteljica mi je rekla: Radi vaše lične sigurnosti hitno dođite u tužilaštvo. Došao sam i rekla mi je da su na mjerama, slušajući kriminalce u zatvoru čuli jednog od zatvorenika kako se sprema, kad izađe iz zatvora, da organizira grupu koja će napasti mene i još nekoliko ljudi. Dakle, dobio sam to kao ozbiljno upozorenje institucije. Otišao sam u MUP Kantona Sarajevo da to prijavim, jer je to procedura, prijavio sam i nakon 20-tak dana sam došao kod te iste tužiteljice da pitam ima li nekih novih informacija. Ona mi je rekla: Izgleda da je to procurilo kada si to rekao u MUP-u”, kazao je Konaković.



Upitan od koga je procurilo, da li zna imena inspektora, Konaković je kazao da ima neke sumnje, ali da ne želi s tim da izlazi u javnost.

„Taj zapisnik sa moje prijave je moglo vidjeti više ljudi. To se, dakle, dešava. Ja više vodim računa o svojoj porodici, nego o sebi. Šta će mi, imam dva metra… Nije lako napasti političara od dva metra, DIF-ovca. Ja to ne dramatizujem, niti o tome pričam. Ne može se kriminalna, koruptivna hobotnica razbijati u salonskim bijelim rukavicama i pišući Facebook status. To iziskuje energiju, hrabrost i požrtvovanje. Mi, hvala Bogu, to imamo. I još jedva važna stvar – ima nas ozbiljnih, spremnih da se branimo fizički, koliko god treba. To je već jedna vojska unutar Naroda i pravde. Mi na sebe ne damo“, naveo je Konaković.
Koji car :mrgreen: :mrgreen: :thumbup: :izet:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11180 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 15/02/2021 21:53
Patton44 wrote: 15/02/2021 21:50
A_A_AKCIJA wrote: 15/02/2021 19:28

Neka, možda je od silne želje, jadan, sanjao da poentira na forumu, a raja se žari i pali na upis...

Treba ih razumjeti. Teško se pravi pita od govana. Valja izmišljati afere i kreveljiti se gomilom smajlija da se pokuša ubiti smrad, ali daBogda šćeri... :D
Nije tesko.
NIPita je od govana.
Vama je Dino pravi pencilin. Sanjate li ga po noci? Prividja li vam se? Imate li apetita? Morete li durati?
Samo tebe pencilinko moja. :kiss:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11181 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

Patton44 wrote: 15/02/2021 21:50
A_A_AKCIJA wrote: 15/02/2021 19:28
finansijska kriza wrote: 15/02/2021 00:04

Ne dade ti primjer, znači.... :thumbup:
Neka, možda je od silne želje, jadan, sanjao da poentira na forumu, a raja se žari i pali na upis...

Treba ih razumjeti. Teško se pravi pita od govana. Valja izmišljati afere i kreveljiti se gomilom smajlija da se pokuša ubiti smrad, ali daBogda šćeri... :D
Nije tesko.
NIPita je od govana.
Što bi se reklo u narodu bez*urac :mrgreen:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4100
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#11182 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11183 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Shit just got real.
Snimajuce olovke,pistolji...
Ko u filmovima o Bond James Bondu :mrgreen:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11184 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

bunk wrote: 15/02/2021 23:31 Shit just got real.
Snimajuce olovke,pistolji...
Ko u filmovima o Bond James Bondu :mrgreen:
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
caros
Posts: 1513
Joined: 16/03/2012 19:05

#11185 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by caros »

Nadam se da će Dino iskoristiti ovaj autogol NS-a i iskoristiti ovo da postane ubjedljivo najjača stranka u budućnosti.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11186 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 15/02/2021 23:56
bunk wrote: 15/02/2021 23:31 Shit just got real.
Snimajuce olovke,pistolji...
Ko u filmovima o Bond James Bondu :mrgreen:
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ne znam sta ima smijesno u tome da covjek stiti sebe. Nije zajebancija kada dobijes prijetece poruke, ne samo za sebe nego i svoju porodicu. Dijete ne smijes u park odvesti da se igra. Zenu ti pljuju na svakom koraku. Zivot ti u opasnosti samo zato sto se boris za svoju ideju. Nije zajebancija. Devedest posto ovih sto ismijavaju tu izjavu bi umrli od straha da im jedan prijeteci SMS stigne od SDA. Odustali bi od svega i vjerovatno pobjegli i iz zemlje. Lahko je iza tastature ismijavati sve i svakoga. Budi mangup pa se javno suprotstavi onima koji ti prijete i ostani dosljedan. Malo ih je, vrlo malo, koji bi imali petlju da nastave. Nije zajebancija.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11187 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 16/02/2021 06:49
Patton44 wrote: 15/02/2021 23:56
bunk wrote: 15/02/2021 23:31 Shit just got real.
Snimajuce olovke,pistolji...
Ko u filmovima o Bond James Bondu :mrgreen:
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ne znam sta ima smijesno u tome da covjek stiti sebe. Nije zajebancija kada dobijes prijetece poruke, ne samo za sebe nego i svoju porodicu. Dijete ne smijes u park odvesti da se igra. Zenu ti pljuju na svakom koraku. Zivot ti u opasnosti samo zato sto se boris za svoju ideju. Nije zajebancija. Devedest posto ovih sto ismijavaju tu izjavu bi umrli od straha da im jedan prijeteci SMS stigne od SDA. Odustali bi od svega i vjerovatno pobjegli i iz zemlje. Lahko je iza tastature ismijavati sve i svakoga. Budi mangup pa se javno suprotstavi onima koji ti prijete i ostani dosljedan. Malo ih je, vrlo malo, koji bi imali petlju da nastave. Nije zajebancija.
:? Jesi sigurna da si ovo poslala na pravu adresu.
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#11188 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Prekucava ih Dino ko tetris

User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11189 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 16/02/2021 08:24
Styling wrote: 16/02/2021 06:49
Patton44 wrote: 15/02/2021 23:56
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ne znam sta ima smijesno u tome da covjek stiti sebe. Nije zajebancija kada dobijes prijetece poruke, ne samo za sebe nego i svoju porodicu. Dijete ne smijes u park odvesti da se igra. Zenu ti pljuju na svakom koraku. Zivot ti u opasnosti samo zato sto se boris za svoju ideju. Nije zajebancija. Devedest posto ovih sto ismijavaju tu izjavu bi umrli od straha da im jedan prijeteci SMS stigne od SDA. Odustali bi od svega i vjerovatno pobjegli i iz zemlje. Lahko je iza tastature ismijavati sve i svakoga. Budi mangup pa se javno suprotstavi onima koji ti prijete i ostani dosljedan. Malo ih je, vrlo malo, koji bi imali petlju da nastave. Nije zajebancija.
:? Jesi sigurna da si ovo poslala na pravu adresu.
Da.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11190 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 16/02/2021 09:01
Patton44 wrote: 16/02/2021 08:24
Styling wrote: 16/02/2021 06:49

Ne znam sta ima smijesno u tome da covjek stiti sebe. Nije zajebancija kada dobijes prijetece poruke, ne samo za sebe nego i svoju porodicu. Dijete ne smijes u park odvesti da se igra. Zenu ti pljuju na svakom koraku. Zivot ti u opasnosti samo zato sto se boris za svoju ideju. Nije zajebancija. Devedest posto ovih sto ismijavaju tu izjavu bi umrli od straha da im jedan prijeteci SMS stigne od SDA. Odustali bi od svega i vjerovatno pobjegli i iz zemlje. Lahko je iza tastature ismijavati sve i svakoga. Budi mangup pa se javno suprotstavi onima koji ti prijete i ostani dosljedan. Malo ih je, vrlo malo, koji bi imali petlju da nastave. Nije zajebancija.
:? Jesi sigurna da si ovo poslala na pravu adresu.
Da.
Kad si vec tako sigurna,probaj nac jedan moj post, da ima bilo kakve veze sa onim sto si ti napisala.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11191 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Patton44 wrote: 15/02/2021 23:56
bunk wrote: 15/02/2021 23:31 Shit just got real.
Snimajuce olovke,pistolji...
Ko u filmovima o Bond James Bondu :mrgreen:
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Lik otvoreno prijeti nasiljem i to "narodom" kao da 99% naroda stoji njemu iza leđa. Radi svoje osvete onima koji su ga politički napravili, ova budala je spremna da zavadi Bošnjake međusobno.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11192 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Styling wrote: 16/02/2021 06:49
Patton44 wrote: 15/02/2021 23:56
bunk wrote: 15/02/2021 23:31 Shit just got real.
Snimajuce olovke,pistolji...
Ko u filmovima o Bond James Bondu :mrgreen:
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ne znam sta ima smijesno u tome da covjek stiti sebe. Nije zajebancija kada dobijes prijetece poruke, ne samo za sebe nego i svoju porodicu. Dijete ne smijes u park odvesti da se igra. Zenu ti pljuju na svakom koraku. Zivot ti u opasnosti samo zato sto se boris za svoju ideju. Nije zajebancija. Devedest posto ovih sto ismijavaju tu izjavu bi umrli od straha da im jedan prijeteci SMS stigne od SDA. Odustali bi od svega i vjerovatno pobjegli i iz zemlje. Lahko je iza tastature ismijavati sve i svakoga. Budi mangup pa se javno suprotstavi onima koji ti prijete i ostani dosljedan. Malo ih je, vrlo malo, koji bi imali petlju da nastave. Nije zajebancija.
Iz osobnog iskustva znam kako je to, suosjećam, a dolazilo je od onih koji trebaju da te štite.
Sve nekako mogu, al' kad je ugrožena sigurnost mog djeteta , zubima bih mogla trgati ljude.

U našem slučaju, bio je lik koji je bio SDA-ovac,
podržan od njih al' nije radio po direktivi stranke nego svoje osobne interese gledao.

Ne branim SDA, al' prijetnje mogu biti i od pojedinaca, koji možda imaju al' i ne moraju biti simpatizeri SDA, pa i kadar koji samostalno djeluje.

Koliko god podcjenjivali i mrzili SDA, tako nešto ne bi sebi dozvolila i ne može priuštiti obzirom na trenutnu situaciju kad je udaraju sa svih strana.
Neko treći tu može biti, zavadi pa vladaj.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11193 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Login7777 wrote: 16/02/2021 10:08
Patton44 wrote: 15/02/2021 23:56
bunk wrote: 15/02/2021 23:31 Shit just got real.
Snimajuce olovke,pistolji...
Ko u filmovima o Bond James Bondu :mrgreen:
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Lik otvoreno prijeti nasiljem i to "narodom" kao da 99% naroda stoji njemu iza leđa. Radi svoje osvete onima koji su ga politički napravili, ova budala je spremna da zavadi Bošnjake međusobno.
Klasicno sviranje ku.... prijete oni meni ja njima. Dok je Samanti ko ova gore pice vode.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11194 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Chloe wrote: 16/02/2021 10:23
Styling wrote: 16/02/2021 06:49
Patton44 wrote: 15/02/2021 23:56
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ne znam sta ima smijesno u tome da covjek stiti sebe. Nije zajebancija kada dobijes prijetece poruke, ne samo za sebe nego i svoju porodicu. Dijete ne smijes u park odvesti da se igra. Zenu ti pljuju na svakom koraku. Zivot ti u opasnosti samo zato sto se boris za svoju ideju. Nije zajebancija. Devedest posto ovih sto ismijavaju tu izjavu bi umrli od straha da im jedan prijeteci SMS stigne od SDA. Odustali bi od svega i vjerovatno pobjegli i iz zemlje. Lahko je iza tastature ismijavati sve i svakoga. Budi mangup pa se javno suprotstavi onima koji ti prijete i ostani dosljedan. Malo ih je, vrlo malo, koji bi imali petlju da nastave. Nije zajebancija.
Iz osobnog iskustva znam kako je to, suosjećam, a dolazilo je od onih koji trebaju da te štite.
Sve nekako mogu, al' kad je ugrožena sigurnost mog djeteta , zubima bih mogla trgati ljude.

U našem slučaju, bio je lik koji je bio SDA-ovac,
podržan od njih al' nije radio po direktivi stranke nego svoje osobne interese gledao.

Ne branim SDA, al' prijetnje mogu biti i od pojedinaca, koji možda imaju al' i ne moraju biti simpatizeri SDA, pa i kadar koji samostalno djeluje.

Koliko god podcjenjivali i mrzili SDA, tako nešto ne bi sebi dozvolila i ne može priuštiti obzirom na trenutnu situaciju kad je udaraju sa svih strana.
Neko treći tu može biti, zavadi pa vladaj.
Mujo letva
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11195 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Patton44 wrote: 16/02/2021 10:27
Chloe wrote: 16/02/2021 10:23
Styling wrote: 16/02/2021 06:49

Ne znam sta ima smijesno u tome da covjek stiti sebe. Nije zajebancija kada dobijes prijetece poruke, ne samo za sebe nego i svoju porodicu. Dijete ne smijes u park odvesti da se igra. Zenu ti pljuju na svakom koraku. Zivot ti u opasnosti samo zato sto se boris za svoju ideju. Nije zajebancija. Devedest posto ovih sto ismijavaju tu izjavu bi umrli od straha da im jedan prijeteci SMS stigne od SDA. Odustali bi od svega i vjerovatno pobjegli i iz zemlje. Lahko je iza tastature ismijavati sve i svakoga. Budi mangup pa se javno suprotstavi onima koji ti prijete i ostani dosljedan. Malo ih je, vrlo malo, koji bi imali petlju da nastave. Nije zajebancija.
Iz osobnog iskustva znam kako je to, suosjećam, a dolazilo je od onih koji trebaju da te štite.
Sve nekako mogu, al' kad je ugrožena sigurnost mog djeteta , zubima bih mogla trgati ljude.

U našem slučaju, bio je lik koji je bio SDA-ovac,
podržan od njih al' nije radio po direktivi stranke nego svoje osobne interese gledao.

Ne branim SDA, al' prijetnje mogu biti i od pojedinaca, koji možda imaju al' i ne moraju biti simpatizeri SDA, pa i kadar koji samostalno djeluje.

Koliko god podcjenjivali i mrzili SDA, tako nešto ne bi sebi dozvolila i ne može priuštiti obzirom na trenutnu situaciju kad je udaraju sa svih strana.
Neko treći tu može biti, zavadi pa vladaj.
Mujo letva
Komesar Ramo Brkić :D
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11196 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Chloe wrote: 16/02/2021 10:33
Patton44 wrote: 16/02/2021 10:27
Chloe wrote: 16/02/2021 10:23

Iz osobnog iskustva znam kako je to, suosjećam, a dolazilo je od onih koji trebaju da te štite.
Sve nekako mogu, al' kad je ugrožena sigurnost mog djeteta , zubima bih mogla trgati ljude.

U našem slučaju, bio je lik koji je bio SDA-ovac,
podržan od njih al' nije radio po direktivi stranke nego svoje osobne interese gledao.

Ne branim SDA, al' prijetnje mogu biti i od pojedinaca, koji možda imaju al' i ne moraju biti simpatizeri SDA, pa i kadar koji samostalno djeluje.

Koliko god podcjenjivali i mrzili SDA, tako nešto ne bi sebi dozvolila i ne može priuštiti obzirom na trenutnu situaciju kad je udaraju sa svih strana.
Neko treći tu može biti, zavadi pa vladaj.
Mujo letva
Komesar Ramo Brkić :D
:lol:
Rasim Smajic Bizon, Dragan Lukac.
Ima toga dosta.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11197 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Patton44 wrote: 16/02/2021 10:42
Chloe wrote: 16/02/2021 10:33
Patton44 wrote: 16/02/2021 10:27
Mujo letva
Komesar Ramo Brkić :D
:lol:
Rasim Smajic Bizon, Dragan Lukac.
Ima toga dosta.
Ah, uvijek se nađe neko, i ne gledam to kroz stranke, do ljudi je,
upakovanih u celofan.
A kroz život sam naučila da nije sve crno - bijelo,
onih 50 nijansi sive nas zeza .... :lol:
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11198 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Chloe wrote: 16/02/2021 10:23
Styling wrote: 16/02/2021 06:49
Patton44 wrote: 15/02/2021 23:56
Kakav Bond, jesi gledo Sex i Selo. Cuvene tri rjeci, jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ne znam sta ima smijesno u tome da covjek stiti sebe. Nije zajebancija kada dobijes prijetece poruke, ne samo za sebe nego i svoju porodicu. Dijete ne smijes u park odvesti da se igra. Zenu ti pljuju na svakom koraku. Zivot ti u opasnosti samo zato sto se boris za svoju ideju. Nije zajebancija. Devedest posto ovih sto ismijavaju tu izjavu bi umrli od straha da im jedan prijeteci SMS stigne od SDA. Odustali bi od svega i vjerovatno pobjegli i iz zemlje. Lahko je iza tastature ismijavati sve i svakoga. Budi mangup pa se javno suprotstavi onima koji ti prijete i ostani dosljedan. Malo ih je, vrlo malo, koji bi imali petlju da nastave. Nije zajebancija.
Iz osobnog iskustva znam kako je to, suosjećam, a dolazilo je od onih koji trebaju da te štite.
Sve nekako mogu, al' kad je ugrožena sigurnost mog djeteta , zubima bih mogla trgati ljude.

U našem slučaju, bio je lik koji je bio SDA-ovac,
podržan od njih al' nije radio po direktivi stranke nego svoje osobne interese gledao.

Ne branim SDA, al' prijetnje mogu biti i od pojedinaca, koji možda imaju al' i ne moraju biti simpatizeri SDA, pa i kadar koji samostalno djeluje.

Koliko god podcjenjivali i mrzili SDA, tako nešto ne bi sebi dozvolila i ne može priuštiti obzirom na trenutnu situaciju kad je udaraju sa svih strana.
Neko treći tu može biti, zavadi pa vladaj.
Ovo sa Dinom ne traje od juce. Otkako je napustio SDA i poceo iznosiri na vidjelo njihov kriminal prijetnje stizu. SDA naravno nece direktno. Uvijek ce se naci neko da za njih to uradi.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11199 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 16/02/2021 10:06
Styling wrote: 16/02/2021 09:01
Patton44 wrote: 16/02/2021 08:24 :? Jesi sigurna da si ovo poslala na pravu adresu.
Da.
Kad si vec tako sigurna,probaj nac jedan moj post, da ima bilo kakve veze sa onim sto si ti napisala.
Onaj koji sam prvobitno i citirala.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11200 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Styling wrote: 16/02/2021 11:15
Ovo sa Dinom ne traje od juce. Otkako je napustio SDA i poceo iznosiri na vidjelo njihov kriminal prijetnje stizu. SDA naravno nece direktno. Uvijek ce se naci neko da za njih to uradi.
Kad tad, sve dođe na vidjelo, pa i to će.
Dinu ne simpatišem, al' na stranu to, situaciju posmatram sa ljudske strane.
Ne odobravam te licemjerne i podmukle igre, al' nekako smo postali otrovni kao društvo, sve od, vrha do dna,
mahalška spika i primitivni postupci.
Post Reply