Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11151 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Jel do mene il i vi kad ukucate klix.ba ne vidite ikonu "forum"?
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#11152 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

emmir1 wrote: 14/02/2021 17:49 Djaba SDA botovima plakanje po forumima i portalima.

Ovo patosiranje u kantonu Sarajevo nije ništa kako će tek na opcim izborima proći kriminalna organizacija SDA.

Samo zamjerke Dini što se previše bavi sa SDA.

On nikom zaista ne treba da dokazuje da je SDA izvor svog zla koje se dešava našoj BiH

Ta lopovska organizacija koja djeluje samo za svoj račun i račun svojih bližnji će uskoro nestati.

Kada im se oduzmu tužilastva, sudovi i koalicioni kapacitet....onda slijede istrage i hapšenja.
Ne moze se zamjerat Dini sto se bavi sa SDA kad ljudi vode sve procese u BiH zadnjih 25 godina.Kreni od opstinskog saltera,pa odes na kantonalni salter,pa produzis do sudstva,pa svratis do kakvog lokalnog SDA tajkuna u hotel,firmu,restoran,,SDA je izgradila ovaj sistem i jedini nacin da ova drzava bar malo ozdravi jest da joj se prebiju poluge dominacije.

To da ne treba nikom da dokazuje da je SDA izvor zla je zabluda jer ta sekta uporno manipulise skoro 300 000 gradjana.Neke je interesno zarobila sa pozicijama,neke svjesno truje preko STAV,Faktora,raznih stranica na facebook i slicno.Ja mogu shvatiti da neko podrzava ovako retrogadan rezim a da je nepismen i nema pristup informacijama o tome sta ljudi rade,ali da ljudi koji bi trebali biti malo "pametniji" ovdje na forumu podrzavaju ovako smece ja to nikako ne mogu shvatiti.Vjerovatno su neki ljudi i na dnevnici pa opravdavaju ovako nesto,ali da ljudi koji ne primaju kintu mogu da stvore sebi sliku da je ovo sto radi ova stranka dobro za BiH i Bosnjake to nikako ne mogu shvatiti.

Tu dolazimo do tuzilastva i sudova koje je nazalost nemoguce ozdraviti kad stranka koja organizuje kriminal i unistenje svog naroda upravo postavlja te sudije i tuzioce.Zbog toga je bitno da ih svaki dan proziva Dino i da im ne da disati,nebi li i oni koji jos nisu progledali od ovih 300 000,konacno se umili i skontali da patriotizam nije prodat drzavu da se sebija zadrzi na mjestu UKC-a,pljuvat gradjane u facu opravdavajuci kriminal Fadila Novalica,pravdajuci Midhata Hubiljara i kios od 25 miliona,pravdati Asima Sarajlica kuma,ili reci da je kamera napala Husu Cesira.Imas na milion primjera SDA kriminala i nekim ljudima ni jedan od tih primjera nije dovoljan da vide da se sistemski pljacka i raseljava ovaj narod a tako i slabi pozicija Bosnjaka a samim tim i drzave BiH.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#11153 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JohnnyS »

Kako esdeaovci ismijavaju Konakovića zbog DIF-a, rekao bi čovjek u SDA sve go Nobelovac i akademik
finansijska kriza
Posts: 185
Joined: 11/11/2008 09:04

#11154 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by finansijska kriza »

Pausal wrote: 14/02/2021 23:00 Dinina DIF bot army je aktivna u veličanju svog idola. Na istinite postove ne mogu dati odgovor jer diskredituje njihovog duhovnog vođu.
Kao na primjer? Ako ne daš primjer ispade da lažeš...
finansijska kriza
Posts: 185
Joined: 11/11/2008 09:04

#11155 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by finansijska kriza »

Pausal wrote: 14/02/2021 23:48
finansijska kriza wrote: 14/02/2021 23:47
Pausal wrote: 14/02/2021 23:00 Dinina DIF bot army je aktivna u veličanju svog idola. Na istinite postove ne mogu dati odgovor jer diskredituje njihovog duhovnog vođu.
Kao na primjer? Ako ne daš primjer ispade da lažeš...
Eto ti gore opširan post. Ne da mi se ponovo pisati. Preskočili su ga svi glavni botovi sa ove teme, a inače se lijepe na etiketiranje velikog vođe kao muhe na govno.
Ne dade ti primjer znači.... :thumbup:
finansijska kriza
Posts: 185
Joined: 11/11/2008 09:04

#11156 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by finansijska kriza »

Pausal wrote: 14/02/2021 23:48
finansijska kriza wrote: 14/02/2021 23:47
Pausal wrote: 14/02/2021 23:00 Dinina DIF bot army je aktivna u veličanju svog idola. Na istinite postove ne mogu dati odgovor jer diskredituje njihovog duhovnog vođu.
Kao na primjer? Ako ne daš primjer ispade da lažeš...
Eto ti gore opširan post. Ne da mi se ponovo pisati. Preskočili su ga svi glavni botovi sa ove teme, a inače se lijepe na etiketiranje velikog vođe kao muhe na govno.
Ne dade ti primjer, znači.... :thumbup:
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#11157 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ole69 »

Pausal x login77 x patton44 - tri glavna bota na forumu

Gori od ovih spodoba su samo ovi sto im odgovaraju na njihovo trolanje
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#11158 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Ja i dalje ne mogu da vjerujem da postoje ljudi koji nakon svega mogu javno braniti SDA.

Koliko moraš lagati sebe da braniš SDA?

Ne moraš biti za kiflu ili za NIP ili NS ili SDP itd... Ali braniti SDA uporno i to javno je bas posebna dijagnoza.
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#11159 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

malakh wrote: 14/02/2021 19:44 ja bih malo korigirao tvoj post. neće sda uopće loše proći na sljedećim općim izborima, niti je na lokalnim izborima u sarajevu loše prošla, ali će zato njihove produžene ruke (sbb i df) biti ugašene i uništene, a tako i sda možemo očekivati u opoziciji.
Mislim da ce SBB uspjeti malo da se popravi, pa mozda i bude parlamentarna.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#11160 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

drug_profi wrote: 15/02/2021 01:08
malakh wrote: 14/02/2021 19:44 ja bih malo korigirao tvoj post. neće sda uopće loše proći na sljedećim općim izborima, niti je na lokalnim izborima u sarajevu loše prošla, ali će zato njihove produžene ruke (sbb i df) biti ugašene i uništene, a tako i sda možemo očekivati u opoziciji.
Mislim da ce SBB uspjeti malo da se popravi, pa mozda i bude parlamentarna.
sumnjam. mislim da će dogoditi nešto slično 2010. godini kada je sbb zamijenio sbih, samo što će sada nip zamijeniti sbb. ali, budemo vidjeli. ništa nas ne može iznenaditi.

@Patton44 smiješna ti je priča, ali o tom po tom.
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#11161 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by BHDragons »

SBB će biti sigurno parlamentarna stranka. Već se guraju Četvorci neofirno. Nadam se da će se Četvorka održati do izbora i proširiti na čitavu BiH. Ključ će biti dobar kandidat(i) za predsjedništvo.
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#11162 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Nek se oni guraju, a ako je Dino pametan drzace ih podalje.
Za Pedju i Nerka znamo da nisu pametni.
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#11163 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by BHDragons »

SBB i DF treba ugasiti ili ih marginalizovati kao u KS. Nipošto ne koalirati sa njima, meni su oni gori od SDA.
Moje mišljenje je da treba koalirati sa ovim manjim kantonalnim strankama kao što su A-SDA i NB u USK, ZI u ZDK, itd.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#11164 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

pa i sbb i df će biti parlamentarne stranke, to nije sporno. samo je ogromna razlika u jednom zastupniku i u njih četiri.

a ja im prognoziram po jednog na svim nivoima i tada i nisu bitni.
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#11165 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Ako DF bude imao i jednog na visim nivoima vlasti, taj ce biti naravno SDA supozitorij. I onda se postavlja pitanje o tim biračima: zašto nisu glasali direktno za SDA?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11166 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

malakh wrote: 15/02/2021 02:35 pa i sbb i df će biti parlamentarne stranke, to nije sporno. samo je ogromna razlika u jednom zastupniku i u njih četiri.

a ja im prognoziram po jednog na svim nivoima i tada i nisu bitni.
Jedan glas donosi prevagu, zato je nekad bitniji od 17 glasova. Mostar - Sarajevo
User avatar
JohnnyS
Posts: 17602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#11167 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JohnnyS »

Pausal wrote: 14/02/2021 23:43
JohnnyS wrote: 14/02/2021 23:32 Kako esdeaovci ismijavaju Konakovića zbog DIF-a, rekao bi čovjek u SDA sve go Nobelovac i akademik
Nije samo on DIF-ovac, 70 % stranke je.
Što od škole ima 70% SDA? Za glasače znamo, neki su čak i srednju završili
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11168 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Nije samo dif.
Ima i diplomiranih konobara :lol: :lol:
A zajednicki sadrzioc :mrgreen: je i ona islamska pedagoska u zenici...
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#11169 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

finansijska kriza wrote: 15/02/2021 00:04
Pausal wrote: 14/02/2021 23:48
finansijska kriza wrote: 14/02/2021 23:47

Kao na primjer? Ako ne daš primjer ispade da lažeš...
Eto ti gore opširan post. Ne da mi se ponovo pisati. Preskočili su ga svi glavni botovi sa ove teme, a inače se lijepe na etiketiranje velikog vođe kao muhe na govno.
Ne dade ti primjer, znači.... :thumbup:
Neka, možda je od silne želje, jadan, sanjao da poentira na forumu, a raja se žari i pali na upis...

Treba ih razumjeti. Teško se pravi pita od govana. Valja izmišljati afere i kreveljiti se gomilom smajlija da se pokuša ubiti smrad, ali daBogda šćeri... :D
Last edited by A_A_AKCIJA on 15/02/2021 21:03, edited 1 time in total.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11170 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

https://fb.watch/3Gz0Xw6FtC/


POLITBIRO - Dino Konaković

Večeras prvi put govori neke stvari pa i to da hoda naoružan.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11171 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Milenkov buraz wrote: 15/02/2021 21:00 https://fb.watch/3Gz0Xw6FtC/


POLITBIRO - Dino Konaković

Večeras prvi put govori neke stvari pa i to da hoda naoružan.
I treba, dozvole u dzep i bemas problema. I ja sam u procesu nabavke, apsolutno opravdavam :thumbup:
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#11172 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Janjicar »

Zar se moze dobiti dozvola za nosanje oruzja ?
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11173 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Janjicar wrote: 15/02/2021 21:08 Zar se moze dobiti dozvola za nosanje oruzja ?
Naravno
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11174 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Otkad on hoda naoruzan
Prava muskarcina
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11175 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

Black swan wrote: 15/02/2021 21:21 Otkad on hoda naoruzan
Prava muskarcina
Pojasnio je od kada i zašto.
Post Reply