Narod i Pravda (Konakovic)
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11151 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jel do mene il i vi kad ukucate klix.ba ne vidite ikonu "forum"?
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#11152 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne moze se zamjerat Dini sto se bavi sa SDA kad ljudi vode sve procese u BiH zadnjih 25 godina.Kreni od opstinskog saltera,pa odes na kantonalni salter,pa produzis do sudstva,pa svratis do kakvog lokalnog SDA tajkuna u hotel,firmu,restoran,,SDA je izgradila ovaj sistem i jedini nacin da ova drzava bar malo ozdravi jest da joj se prebiju poluge dominacije.emmir1 wrote: ↑14/02/2021 17:49 Djaba SDA botovima plakanje po forumima i portalima.
Ovo patosiranje u kantonu Sarajevo nije ništa kako će tek na opcim izborima proći kriminalna organizacija SDA.
Samo zamjerke Dini što se previše bavi sa SDA.
On nikom zaista ne treba da dokazuje da je SDA izvor svog zla koje se dešava našoj BiH
Ta lopovska organizacija koja djeluje samo za svoj račun i račun svojih bližnji će uskoro nestati.
Kada im se oduzmu tužilastva, sudovi i koalicioni kapacitet....onda slijede istrage i hapšenja.
To da ne treba nikom da dokazuje da je SDA izvor zla je zabluda jer ta sekta uporno manipulise skoro 300 000 gradjana.Neke je interesno zarobila sa pozicijama,neke svjesno truje preko STAV,Faktora,raznih stranica na facebook i slicno.Ja mogu shvatiti da neko podrzava ovako retrogadan rezim a da je nepismen i nema pristup informacijama o tome sta ljudi rade,ali da ljudi koji bi trebali biti malo "pametniji" ovdje na forumu podrzavaju ovako smece ja to nikako ne mogu shvatiti.Vjerovatno su neki ljudi i na dnevnici pa opravdavaju ovako nesto,ali da ljudi koji ne primaju kintu mogu da stvore sebi sliku da je ovo sto radi ova stranka dobro za BiH i Bosnjake to nikako ne mogu shvatiti.
Tu dolazimo do tuzilastva i sudova koje je nazalost nemoguce ozdraviti kad stranka koja organizuje kriminal i unistenje svog naroda upravo postavlja te sudije i tuzioce.Zbog toga je bitno da ih svaki dan proziva Dino i da im ne da disati,nebi li i oni koji jos nisu progledali od ovih 300 000,konacno se umili i skontali da patriotizam nije prodat drzavu da se sebija zadrzi na mjestu UKC-a,pljuvat gradjane u facu opravdavajuci kriminal Fadila Novalica,pravdajuci Midhata Hubiljara i kios od 25 miliona,pravdati Asima Sarajlica kuma,ili reci da je kamera napala Husu Cesira.Imas na milion primjera SDA kriminala i nekim ljudima ni jedan od tih primjera nije dovoljan da vide da se sistemski pljacka i raseljava ovaj narod a tako i slabi pozicija Bosnjaka a samim tim i drzave BiH.
- JohnnyS
- Posts: 17602
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#11153 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kako esdeaovci ismijavaju Konakovića zbog DIF-a, rekao bi čovjek u SDA sve go Nobelovac i akademik
-
finansijska kriza
- Posts: 185
- Joined: 11/11/2008 09:04
-
finansijska kriza
- Posts: 185
- Joined: 11/11/2008 09:04
#11155 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne dade ti primjer znači....Pausal wrote: ↑14/02/2021 23:48Eto ti gore opširan post. Ne da mi se ponovo pisati. Preskočili su ga svi glavni botovi sa ove teme, a inače se lijepe na etiketiranje velikog vođe kao muhe na govno.
-
finansijska kriza
- Posts: 185
- Joined: 11/11/2008 09:04
#11156 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne dade ti primjer, znači....Pausal wrote: ↑14/02/2021 23:48Eto ti gore opširan post. Ne da mi se ponovo pisati. Preskočili su ga svi glavni botovi sa ove teme, a inače se lijepe na etiketiranje velikog vođe kao muhe na govno.
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#11157 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pausal x login77 x patton44 - tri glavna bota na forumu
Gori od ovih spodoba su samo ovi sto im odgovaraju na njihovo trolanje
Gori od ovih spodoba su samo ovi sto im odgovaraju na njihovo trolanje
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#11158 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja i dalje ne mogu da vjerujem da postoje ljudi koji nakon svega mogu javno braniti SDA.
Koliko moraš lagati sebe da braniš SDA?
Ne moraš biti za kiflu ili za NIP ili NS ili SDP itd... Ali braniti SDA uporno i to javno je bas posebna dijagnoza.
Koliko moraš lagati sebe da braniš SDA?
Ne moraš biti za kiflu ili za NIP ili NS ili SDP itd... Ali braniti SDA uporno i to javno je bas posebna dijagnoza.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11159 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Mislim da ce SBB uspjeti malo da se popravi, pa mozda i bude parlamentarna.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#11160 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
sumnjam. mislim da će dogoditi nešto slično 2010. godini kada je sbb zamijenio sbih, samo što će sada nip zamijeniti sbb. ali, budemo vidjeli. ništa nas ne može iznenaditi.drug_profi wrote: ↑15/02/2021 01:08Mislim da ce SBB uspjeti malo da se popravi, pa mozda i bude parlamentarna.
@Patton44 smiješna ti je priča, ali o tom po tom.
- BHDragons
- Posts: 424
- Joined: 18/08/2020 15:24
#11161 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SBB će biti sigurno parlamentarna stranka. Već se guraju Četvorci neofirno. Nadam se da će se Četvorka održati do izbora i proširiti na čitavu BiH. Ključ će biti dobar kandidat(i) za predsjedništvo.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11162 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nek se oni guraju, a ako je Dino pametan drzace ih podalje.
Za Pedju i Nerka znamo da nisu pametni.
Za Pedju i Nerka znamo da nisu pametni.
- BHDragons
- Posts: 424
- Joined: 18/08/2020 15:24
#11163 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SBB i DF treba ugasiti ili ih marginalizovati kao u KS. Nipošto ne koalirati sa njima, meni su oni gori od SDA.
Moje mišljenje je da treba koalirati sa ovim manjim kantonalnim strankama kao što su A-SDA i NB u USK, ZI u ZDK, itd.
Moje mišljenje je da treba koalirati sa ovim manjim kantonalnim strankama kao što su A-SDA i NB u USK, ZI u ZDK, itd.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#11164 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
pa i sbb i df će biti parlamentarne stranke, to nije sporno. samo je ogromna razlika u jednom zastupniku i u njih četiri.
a ja im prognoziram po jednog na svim nivoima i tada i nisu bitni.
a ja im prognoziram po jednog na svim nivoima i tada i nisu bitni.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11165 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ako DF bude imao i jednog na visim nivoima vlasti, taj ce biti naravno SDA supozitorij. I onda se postavlja pitanje o tim biračima: zašto nisu glasali direktno za SDA?
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11166 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jedan glas donosi prevagu, zato je nekad bitniji od 17 glasova. Mostar - Sarajevo
- JohnnyS
- Posts: 17602
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11168 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije samo dif.
Ima i diplomiranih konobara
A zajednicki sadrzioc
je i ona islamska pedagoska u zenici...
Ima i diplomiranih konobara
A zajednicki sadrzioc
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#11169 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Neka, možda je od silne želje, jadan, sanjao da poentira na forumu, a raja se žari i pali na upis...finansijska kriza wrote: ↑15/02/2021 00:04Ne dade ti primjer, znači....![]()
Treba ih razumjeti. Teško se pravi pita od govana. Valja izmišljati afere i kreveljiti se gomilom smajlija da se pokuša ubiti smrad, ali daBogda šćeri...
Last edited by A_A_AKCIJA on 15/02/2021 21:03, edited 1 time in total.
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#11170 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
https://fb.watch/3Gz0Xw6FtC/
POLITBIRO - Dino Konaković
Večeras prvi put govori neke stvari pa i to da hoda naoružan.
POLITBIRO - Dino Konaković
Večeras prvi put govori neke stvari pa i to da hoda naoružan.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#11171 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I treba, dozvole u dzep i bemas problema. I ja sam u procesu nabavke, apsolutno opravdavamMilenkov buraz wrote: ↑15/02/2021 21:00 https://fb.watch/3Gz0Xw6FtC/
POLITBIRO - Dino Konaković
Večeras prvi put govori neke stvari pa i to da hoda naoružan.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#11172 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zar se moze dobiti dozvola za nosanje oruzja ?
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11174 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Otkad on hoda naoruzan
Prava muskarcina
Prava muskarcina
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#11175 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pojasnio je od kada i zašto.
