Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Napokon jebo te, napokon. Odlična utakmica. Dobro je i počela sa prvim poluvremenom, ali onda je pročepilo u drugom na svim onim mjestima gdje je najviše kočilo do sada. 3 boda i nenormalan boost za ubuduće.
Sad ovjeriti ove bodove na još jednom teškom ispitu.
Kako je pocelo - odlicno na kraju ispade. Kont'o sam nakon one Maneove - ma idite u PM vise.
Salah i danas imao par strasnih kloc momenata, nevjerovatno Boga mi.
Ovaj Nat za cudo Bozije fino izgledao nazad ovo sto je odigrao ,2 bas fine intervencije. Vidjet cemo ga protiv WH.
Helem drago mi je da ih je procpeilo. Vezni red sa Milnerom i Ginijem jako dobar. Thiago me nervira, dzaba. Eto vidjet cemo kad zaigra sa pravom postavkom, valjda docekamo nekad Fabinha nazad u vezu i Hendersona. Dotad - jebe ga defanziva strasno!
Ovo s Matipom vise postaje ocajno Boga mi. Strasno frsutrirajuce. Kako napisah u toku utakmice, fakat se nadam da je dosta i da ce se okrenuti dugorocnim rjesenjima! Frajer odigra 3 utakmice pa 2 mjeseca povrijedjen i tako otkako je dosao! Gomez ista prica, Ox. Keitu vise ne vrijedi spominjati, oca mu jebem.
BHF_Manijak wrote: ↑28/01/2021 23:02
Ovo s Matipom vise postaje ocajno Boga mi. Strasno frsutrirajuce.
Ja ne znam kako je moguće ovo stići sve
Haj ovi ostali što su injury prone pokupe jednu povredu pa ih nema duže vremena, ali ovaj lik svako par dana nova povreda i novo odsustvo od par dana i onda opet u krug sve
BHF_Manijak wrote: ↑28/01/2021 23:23
Ma jebe frajer i ne vadi. Ono imas stopera, a nemas. Na platnom spisku, a nikakva jebena hajra od njega. Noga odmah na ljeto.
Ma ja bih ga odmah nogirao iskreno, ne bih cekao ljeto. Dobar je igrac al dzaba kad nije pouzdan.
BHF_Manijak wrote: ↑28/01/2021 23:23
Ma jebe frajer i ne vadi. Ono imas stopera, a nemas. Na platnom spisku, a nikakva jebena hajra od njega. Noga odmah na ljeto.
Pitanje je ko će ga ovakvog. Plus je skoro dobio deblji ugovor.
Ma da, realnost je takva da imas jednog vrhunskog stopera i 2 lika koje udisaj zraka povrijedi, upalu pluca fasuju, jedno dijete koje nit jebi nit kuci vodi i Nata koji je za nivo Brightona, Burnleya itd...
Stoper prioritet prioriteta na ljeto najkasnije. Sad je kasno, jebaji ga.
BHF_Manijak wrote: ↑28/01/2021 23:37
Ma da, realnost je takva da imas jednog vrhunskog stopera i 2 lika koje udisaj zraka povrijedi, upalu pluca fasuju, jedno dijete koje nit jebi nit kuci vodi i Nata koji je za nivo Brightona, Burnleya itd...
Stoper prioritet prioriteta na ljeto najkasnije. Sad je kasno, jebaji ga.
Sekiras se previse. Dogodine opet postajemo glavni kandidati za ligu, a ovu sezonu smo batalili
Drago mi je da smo podsjetili sve ko smo i sta smo da smo najbolja ekipa lige kad su svi zdravi i kad je sudjenje fer. Da je kako treba imali bi bar 10 bodova vise od Citya ali tako je moralo biti
Jedan dio mene misli da će biti zaista teški fijasko ako se ništa ne uradi u ovih par dana, razmišljajući kako odavno već postoje opcije na tržištu koje se razmatraju, a opet drugi dio konta šta i ako se dovede...