Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#33526 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

NediM17 wrote: 28/01/2021 14:23
basicm wrote: 28/01/2021 14:21
NediM17 wrote: 28/01/2021 14:12

Logično, ja stiropoL desetku, i ugradio podno. :thumbup:
Je li ti ko na naselje dolazio? :-D
Niko, ne primam goste, strah me ove coroLLe. 8)
Vidi ti ovog, korona - korola, nije slučajnost. Japanci su to zamijesili, a svi krivimo Kineze.
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#33527 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#33528 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

NediM17 wrote: 28/01/2021 14:50 I to još davne 1957. :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Corona
:D

A mi krivimo Kineze.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33529 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

Laplace wrote: 28/01/2021 12:58 Ja nisam, ali sam planirao da probam jer ove koje su došle sa autom nisu baš u cvijetu mladosti. Ionako je to moj bivši kraj. Gračanica, ne patosnice.
Vidi s jaranom konektovanim, i on ide tamo ako sam dobro upratio, mozda ste familija :lol:
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#33530 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »


:lol: :lol: :lol:
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#33531 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

Ja oriđiđi platnene prod'o, i kupio tipske u maji, i zaEb, vi nemojte, radje otidjite u selo Gumene, pored graĆanice :mrgreen:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#33532 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

iceman ze wrote: 28/01/2021 16:01 Ja oriđiđi platnene prod'o, i kupio tipske u maji, i zaEb, vi nemojte, radje otidjite u selo Gumene, pored graĆanice :mrgreen:
Nevjerovatno :)
Pa kakve sad imas?
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#33533 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

Pa majine gumene, nisu klik klak ebes mu misha, ono lafo tipske zaboravi, hodaju ispod nogu kao one najjeftinije pikushe :mrgreen:
zposao
Posts: 2940
Joined: 22/03/2019 09:27

#33534 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by zposao »

Na temi za mehaničare umjesto o motorima na 2 stranice se raspravlja o tepisima... :zjev:
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#33535 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

Vjerujes lose, zbog patosnica vise kvacilo pritisĆem moglo bi se obatalit' :mrgreen:
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#33536 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by preludezalude »

Laplace wrote: 28/01/2021 12:58
preludezalude wrote: 27/01/2021 12:07
Laplace wrote: 27/01/2021 08:02

U polje za pretragu treba napisati "auto podmetači" (bez navodnika), a ne "auto prostirke".
Da li je neko kupovao ove patosnice i kako je zadovoljan. Imaju od 43KM, 50KM i 70KM...ovisno od kvalitete materijala. Sve su platnene.
Ja nisam, ali sam planirao da probam jer ove koje su došle sa autom nisu baš u cvijetu mladosti. Ionako je to moj bivši kraj. Gračanica, ne patosnice.
Ja sam narucio pa ti javim kakve su kad mi stignu. Tip mi je poslao sliku prednjih kako izgledaju ali slika nije mjerodavna.
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33537 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Throttle wrote: 28/01/2021 15:50
Laplace wrote: 28/01/2021 12:58 Ja nisam, ali sam planirao da probam jer ove koje su došle sa autom nisu baš u cvijetu mladosti. Ionako je to moj bivši kraj. Gračanica, ne patosnice.
Vidi s jaranom konektovanim, i on ide tamo ako sam dobro upratio, mozda ste familija :lol:
Meni je samo zena familija, iz Gracanice... :lol:
User avatar
Tatjana75
Posts: 74
Joined: 19/10/2012 12:47

#33538 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Tatjana75 »

Pozz
Jedno pitanje za znalce. Da li Reno Laguna 2 (2005god.) ima zvučni signal kad nestane gorivo. Lampica se upali ali nema mi zvučnog signala, s obzirom da sam prije vozila megana koji je imao zvučni signal pretpostavljam da i ona ima (hm... a možda ipak NE).... Nisam ters al bas me nervira stoje ne oglašava :lol: :lol: :lol:
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#33539 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Tatjana75 wrote: 28/01/2021 19:49 Pozz
Jedno pitanje za znalce. Da li Reno Laguna 2 (2005god.) ima zvučni signal kad nestane gorivo. Lampica se upali ali nema mi zvučnog signala, s obzirom da sam prije vozila megana koji je imao zvučni signal pretpostavljam da i ona ima (hm... a možda ipak NE).... Nisam ters al bas me nervira stoje ne oglašava :lol: :lol: :lol:
Ne znam da li ima zvučni signal, ali kada nestane goriva automobil se obično ugasi.
Tako ćeš najlakše skontati da je nestalo goriva.
:thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#33540 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

ima zvucni signal samo kad je pun rezervoar,nalij sutra pa probaj :-D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#33541 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by JavierBosnia »

bitanga_sa_otesa wrote: 28/01/2021 19:56 ima zvucni signal samo kad je pun rezervoar,nalij sutra pa probaj :-D
Nekad kazaljkica bila sasvim dovoljna, sad ne valja ni kad svijetli ni kad pišti, prikazuje i koliko je ostalo kilometara al dzaba, trebalo bi telefonom da te obavijesti

Treba jos samo sam da se puni :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#33542 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

treba samo na rezervi vozat :lol:
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#33543 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Revolucionar ★ »

Isplati li se trazit majstora da popravlja sjedista na preklapanje, ili trazit i kupit sjedista. Autic je Fiesta 2008, ruckica za preklapanje je pukla, i sajla je sad haman u sjedistu, jer je prakticno nemoguce izvuci. Radi li to iko vise
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33544 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

konektovan wrote: 28/01/2021 19:21
Throttle wrote: 28/01/2021 15:50
Laplace wrote: 28/01/2021 12:58 Ja nisam, ali sam planirao da probam jer ove koje su došle sa autom nisu baš u cvijetu mladosti. Ionako je to moj bivši kraj. Gračanica, ne patosnice.
Vidi s jaranom konektovanim, i on ide tamo ako sam dobro upratio, mozda ste familija :lol:
Meni je samo zena familija, iz Gracanice... :lol:
Kad se ozenis, samo za zeninu familiju znas, svojoj rjedje ides :lol:
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#33545 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

I omirazis "slatku majku". :lol:
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#33546 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by zigson »

Gdje uzeti original castrol zejtin?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#33547 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

u motorexu :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#33548 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Evolution_IV »

Image
tabija
Posts: 1156
Joined: 11/12/2012 22:27

#33549 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tabija »

zigson wrote: 28/01/2021 22:35 Gdje uzeti original castrol zejtin?
Unitrade i Magnaoil
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#33550 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by zigson »

tabija wrote: 28/01/2021 23:47
zigson wrote: 28/01/2021 22:35 Gdje uzeti original castrol zejtin?
Unitrade i Magnaoil
Ko da mi neko rece da magnaoil nije ovlasteni distributer vise za castrol, ili sam pomjesao. Vidjecu unitrade hvala :thumbup:
Post Reply