Vidi ti ovog, korona - korola, nije slučajnost. Japanci su to zamijesili, a svi krivimo Kineze.
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laplace
- Posts: 14703
- Joined: 19/11/2012 18:37
#33526 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
- Laplace
- Posts: 14703
- Joined: 19/11/2012 18:37
#33528 Re: Pitamo Mehanicare ?
A mi krivimo Kineze.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#33531 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja oriđiđi platnene prod'o, i kupio tipske u maji, i zaEb, vi nemojte, radje otidjite u selo Gumene, pored graĆanice 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#33533 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa majine gumene, nisu klik klak ebes mu misha, ono lafo tipske zaboravi, hodaju ispod nogu kao one najjeftinije pikushe 
-
zposao
- Posts: 2940
- Joined: 22/03/2019 09:27
#33534 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na temi za mehaničare umjesto o motorima na 2 stranice se raspravlja o tepisima... 
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#33535 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vjerujes lose, zbog patosnica vise kvacilo pritisĆem moglo bi se obatalit' 
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#33536 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam narucio pa ti javim kakve su kad mi stignu. Tip mi je poslao sliku prednjih kako izgledaju ali slika nije mjerodavna.Laplace wrote: ↑28/01/2021 12:58Ja nisam, ali sam planirao da probam jer ove koje su došle sa autom nisu baš u cvijetu mladosti. Ionako je to moj bivši kraj. Gračanica, ne patosnice.preludezalude wrote: ↑27/01/2021 12:07Da li je neko kupovao ove patosnice i kako je zadovoljan. Imaju od 43KM, 50KM i 70KM...ovisno od kvalitete materijala. Sve su platnene.
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33537 Re: Pitamo Mehanicare ?
- Tatjana75
- Posts: 74
- Joined: 19/10/2012 12:47
#33538 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozz
Jedno pitanje za znalce. Da li Reno Laguna 2 (2005god.) ima zvučni signal kad nestane gorivo. Lampica se upali ali nema mi zvučnog signala, s obzirom da sam prije vozila megana koji je imao zvučni signal pretpostavljam da i ona ima (hm... a možda ipak NE).... Nisam ters al bas me nervira stoje ne oglašava

Jedno pitanje za znalce. Da li Reno Laguna 2 (2005god.) ima zvučni signal kad nestane gorivo. Lampica se upali ali nema mi zvučnog signala, s obzirom da sam prije vozila megana koji je imao zvučni signal pretpostavljam da i ona ima (hm... a možda ipak NE).... Nisam ters al bas me nervira stoje ne oglašava
-
Naslovnica
- Posts: 35461
- Joined: 20/03/2013 15:38
#33539 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne znam da li ima zvučni signal, ali kada nestane goriva automobil se obično ugasi.Tatjana75 wrote: ↑28/01/2021 19:49 Pozz
Jedno pitanje za znalce. Da li Reno Laguna 2 (2005god.) ima zvučni signal kad nestane gorivo. Lampica se upali ali nema mi zvučnog signala, s obzirom da sam prije vozila megana koji je imao zvučni signal pretpostavljam da i ona ima (hm... a možda ipak NE).... Nisam ters al bas me nervira stoje ne oglašava![]()
![]()
![]()
Tako ćeš najlakše skontati da je nestalo goriva.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33540 Re: Pitamo Mehanicare ?
ima zvucni signal samo kad je pun rezervoar,nalij sutra pa probaj 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#33541 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nekad kazaljkica bila sasvim dovoljna, sad ne valja ni kad svijetli ni kad pišti, prikazuje i koliko je ostalo kilometara al dzaba, trebalo bi telefonom da te obavijestibitanga_sa_otesa wrote: ↑28/01/2021 19:56 ima zvucni signal samo kad je pun rezervoar,nalij sutra pa probaj![]()
Treba jos samo sam da se puni
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33542 Re: Pitamo Mehanicare ?
treba samo na rezervi vozat 
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#33543 Re: Pitamo Mehanicare ?
Isplati li se trazit majstora da popravlja sjedista na preklapanje, ili trazit i kupit sjedista. Autic je Fiesta 2008, ruckica za preklapanje je pukla, i sajla je sad haman u sjedistu, jer je prakticno nemoguce izvuci. Radi li to iko vise
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33544 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kad se ozenis, samo za zeninu familiju znas, svojoj rjedje ideskonektovan wrote: ↑28/01/2021 19:21Meni je samo zena familija, iz Gracanice...![]()
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#33545 Re: Pitamo Mehanicare ?
I omirazis "slatku majku". 
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#33546 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje uzeti original castrol zejtin?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33547 Re: Pitamo Mehanicare ?
u motorexu 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
tabija
- Posts: 1156
- Joined: 11/12/2012 22:27
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17

