Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52151 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Prosjecan realno, kao Lovren recimo, ali je uvijek davao 100 % i bio je dugo u klubu pa se precjenjuje.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52152 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Fabrizio Romano: "Yves Bissouma has been scouted by Liverpool and is appreciated as a player but they are looking at Renato Sanches as well. Lille need money. Liverpool have a list and they’ll decide in April who they want to go for.”
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#52153 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Gerro wrote: 28/01/2021 12:55 Prosjecan realno, kao Lovren recimo, ali je uvijek davao 100 % i bio je dugo u klubu pa se precjenjuje.
:thumbup:
Status legende svakako ima i sve što to vuče sa sobom, međutim igrački je uvijek bilo mnogo boljih opcija na tržištu ali eto iz Liverpoola je pa je imalo svoju težinu to. Što i treba svakako jel.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52154 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Plunkett wrote: 28/01/2021 14:12
Gerro wrote: 28/01/2021 12:55 Prosjecan realno, kao Lovren recimo, ali je uvijek davao 100 % i bio je dugo u klubu pa se precjenjuje.
:thumbup:
Status legende svakako ima i sve što to vuče sa sobom, međutim igrački je uvijek bilo mnogo boljih opcija na tržištu ali eto iz Liverpoola je pa je imalo svoju težinu to. Što i treba svakako jel.
Ma da. Sjecam se perioda dok su tu bili Agger i Hyypia, on je igracki bio daleko iza njih
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#52155 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Duša mu bilo dat gol sam sebi :-D
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#52156 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Gerro wrote: 28/01/2021 12:55 Prosjecan realno, kao Lovren recimo, ali je uvijek davao 100 % i bio je dugo u klubu pa se precjenjuje.
Takvi i trebaju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52157 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joj al mi ovo večeras smrdi na teški 0-0 :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#52158 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Ne znam; ako budu Matip i Fabinho u odbrani - možda. Red je da i mi nekoga iznenadimo. Kad može Burnley, kad može Sheffield, što ne i Liverpool. :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#52159 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Doslo vrijeme da je iznenadjenje kad mi nekoga dobijemo. Yebem ti zivot :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53618
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#52160 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Gerro wrote: 28/01/2021 12:55 Prosjecan realno, kao Lovren recimo, ali je uvijek davao 100 % i bio je dugo u klubu pa se precjenjuje.
Bolji je Lovren bio, efikasniji iz prekida. :oops:

Ali Carragher je Scouser, pa ga gotive.
User avatar
Edin H.
Posts: 53618
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#52161 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

King_Kenny wrote: 28/01/2021 17:03 Ne znam; ako budu Matip i Fabinho u odbrani - možda. Red je da i mi nekoga iznenadimo. Kad može Burnley, kad može Sheffield, što ne i Liverpool. :mrgreen:
Sheffield nije nikoga iznenadio :oops:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52162 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Jel vrijeme da brazilski Werner i senegalski Downing urade sta konkretno u napadu pa da i uzmemo nekoga?

Valjda ce i spanski Poulsen biti izostavljen iz prvih 11, a na klupi mu se moze pridruziti i holandski Aqilani
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52163 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52164 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

a dobro dugo se nije povrijedio, dosao je i na njega red
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52165 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52166 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Super, ako ne gubimo Fabinha u vezi onda gubimo Hendu. Fuj, povraća mi se.

+ za Milnera, drago mi je da počinje.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#52167 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Jao tvrdoglav li je Klopp majko moja.

Steta za Fabina, izgorio i on jadan, a rezultati katastrofa.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#52168 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Joj špice :lol:
Možemo li uvesti nagradnu igru, pogodi prvih 11?
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52169 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

gubimo samo zbog španskog Blagojevića
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52170 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

no_sekirli wrote: 28/01/2021 20:09
Steta za Fabina, izgorio i on jadan, a rezultati katastrofa.
A možda je ovo samo dio masterplana da se natjera dovođenje stopera fejk povredom :smeker: :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52171 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nije do Kloppa, sto ste mogli neki dan procitati iz izjava, nego do mrcina i ovih bezobraznih supcina na celu kluba, koji marke ne daju za pojacanja, familiju im jebem.
Da sam Klopp namjerno bih onog cupu malog stavlj'o, cisto da su primorani svake sedmice gledati kakvu karinu imaju u odbrani.

I ovo je divna karma, da se samo povrjedjuju igraci na poziciji gdje si najtanji, sve dolazi na naplatu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52172 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mane :facepalm:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#52173 Re: Liverpool FC

Post by Osim_13 »

Za obostrano zadovoljstvo mislim da je razilaženje sa Firminom na kraju sezone najbolje rješenje. Nije to to više.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52174 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pa kakav degenerik je ovaj Alcantara hljeb te jebo. Hem nejak u svakom duelu, hem u svakoj utakmici isprebija ljude jer idiot kasni sa startovima! Ali svaku utakmicu po 3 zakasnjela najmanje.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#52175 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Modus operandi sudaca ovu sezonu: na prvi start, Thiago, Fab, Hendo odmah dobiju zuti karton. Kasnije igraju s pola zestine. Mamu im sudacku vise.
Post Reply