Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#52076 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Jeste, Thiago umjesto da je skocio i izbio u aut, on jos naklon napravi.
Zalosno je reci, ali setajuci Bruno je bolji od komplet naseg veznog reda.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52077 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Jbg previse ste se nadali Thiagu. Bayern ne osjeti njegov izostanak.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52078 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Blokirati onako silovit šut iz onakve blizine bi vjerovatno vodio ka concussionu.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52079 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

sto znaci da ga ne bi bilo na narednim utakmicama, te bi tako i on doprinio dobrim rezultatima
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52080 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Spurs - Premier League [A]
West Ham - Premier League [A]
Brighton - Premier League [H]
City - Premier League [H]
Leicester - Premier League [A]
Leipzig - Champions League [A]
Everton - Premier League [H]
Sheff United - Premier League [A]
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52081 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

👀 | Liverpool još uvijek nije pobijedio u utakmici koju je Thigao započeo | 2D 3L


bAgAtElA 25 MiLiOnA. ElItNi VeznJaK
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#52082 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

drug_profi wrote: 24/01/2021 20:12 Ali Tiago se nakloni ispred lopte, jbg. Razumijem refleks, ali zar ne bi trebao trening dati svoje...

Fakat :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52083 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

@no_sekirli Nije mali za sve kriv, ekipa je u qrcu svakako zadnja 2 mjeseca kompletne, posebno ovi sto zaradju 100+ hiljada sedmicno, vec samo konstatujemo da je mali kita ovo dosad sto je igrao.
Sta cu mu ja kad protiv Ville prodje onakav pas, protiv United prodje isti pas, sta treba da kazem? Hajde jebaji ga, bice bolje? Boli me qrac, nisam ga ja stavio da igra.
Kriv je i to je cinjenica. Sad sto je dijete zavaljeno u ovom svemu - jebi ga brate, to je zivot, nije ni tebi sigurno lakse na poslu, ni meni, Amidji...

PS Koji je zadnji Origijev gol? Minamino je enigma, pa u ovakvoj utakmici decko ne dobije sansu. Ili je zajeb sto Amidja kaze ili su ga vec otpisali, u sta cisto sumnjam.
Jones danas isto 0, nije se vidio momak.

Meni iskreno jedino pozitivno iz danasnje utakmice je sto se prekinuo post golova. Sve ostalo je ili isto ili jos gore (odbrana).

I ne znam jeste primjetili, ali Thiago uzasno kasni sa startovima. Ovo utakmica sto je igrao, brat bratu pravio je 5 bespotrebnih faulova po utakmici i to u opasnoj zoni, jer svaki put zakasni na loptu.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52084 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

ma motor ekipe :oops:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#52085 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Thiago u napadu nesto i odigra, u obrani je katastrofa. Spor je, skoka nema, fizicki je inferioran.
Svi znamo da malac nije na nivou na kojem bi morao igrati stoper Liverpoola, ali ili ga poceraj, ili ga pusti da igra svaku tekmu, mora nakupiti iskustva da bi bio dobar.
Valjda je Klopp znao, jer smo svi znali, da ce se prenositi lopta na Rasha, da zavrsi sa malim. Jasno i ocito je bilo svima. I onda Klopp pusti malog da cijelu tekmu ostaje 1 na 1 s njim, TAA igra kao krilo, a sredine nidje. Salah bezopasan totalno, Shaw ga ubija cijelo vrijeme, ne trebaju ga cak ni duplirat. Pustaju Arnolda da se zabija sto vise gore, da bi Rash rijesavao sta treba. I svi to znaju da ce se igrati tako, samo Klopp to ignorira.

Neki su prizeljkivali ispadanje, i dobili su ga. Sad se mozemo kvalitetno posvetiti hvatanju mjesta za ulazak u LP, te zavrsinici u LP. Ali samo do Leipziga :shock:
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#52086 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Nek smo ispali, ionako svake godine ispadamo. :D

Ko vam je najbolji igrac do sada?
Meni Alisson i Salah ( jedini konstantan, sta god rekli)
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52087 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Salah je danas dao 2 gola, a meni nije odigrao nista posebno, zadnjih 5-6 utakmica je dosta los, Alisson takodjer ne briljira.

Bio mi je Robertson donedavno, ali je i on pao u formi, Fabinho je u vrhu svakako. Lakse bi bilo reci ko je najgori
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52088 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Fabinho i Alisson.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52089 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Liverpool are closing in on the signing of Kaide Gordon from Derby County. He’s 16, fee is £1m+ and could rise to £3m. Not signed yet but almost complete. (The Telegraph)
Eto, da ne plačemo za pojačanjima više :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52090 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Liverpool made contact towards the end of last week with Greece international Sokratis Papastathopoulos — a free agent following his release by Arsenal. The conversation is not thought to have progressed past checking on his situation. [David Ornstein]
Reports suggest the 32-year-old, who has not played since August, is set to join Olympiakos anyway. Sokratis was signed by Klopp in 2013 at Borussia Dortmund, but it seems they will not be reunited at Anfield. [David Ornstein]
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52091 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Raspucao se i Jimbo:


Liverpool have paid a heavy price for failing to replace Dejan Lovren when they sold him last July. The irony is that the Croatian left in pursuit of regular game-time when if he had stayed put he would have played 40-plus matches this season. [@JamesPearceLFC]
In the absence of the funds required to sign an elite game-changer, a quick fix is needed. He doesn’t need to be a world-beater. He just needs to be better than what Klopp can pick from currently and, with respect, that shouldn’t be too difficult to find. [@JamesPearceLFC]
The window is open for another week and Mike Gordon and Michael Edwards need to reassess. It would be irresponsible if Liverpool head into the rest of the season without bolstering their backline. Liverpool can’t afford not to dip into the market. [@JamesPearceLFC]
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#52092 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ovo je ključno:
Liverpool need a quick fix at centre-back – it’s unfair to rely on a 19-year-old
Dečka ne treba pljuvati, jednostavno nije imao vremena da bude bolji.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52093 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Samo, možda griješim, ali sada je već kasno za bilo šta, debelo smo zaglibili. To se trebalo završiti početkom mjeseca.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52094 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Imamo pola seniorskog stopera od minimalno 4 koje bi trebali imati. nema tu quick fixa, bojim se. i da uzmeš nekoga šta ćeš nakon pola godine? možeš jedino kupiti nekog za prvi tim a za to nema para.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52095 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma jedino realno je da se dovede neki novi Caulker. Koliko to žele, nešto sam sumnjičav.

Ali nema potrebe ni trošiti energiju na to, nema od toga ništa taman i da ima dobrih a pristupačnih opcija na pretek.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#52096 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

drug_profi wrote: 25/01/2021 09:30 Ovo je ključno:
Liverpool need a quick fix at centre-back – it’s unfair to rely on a 19-year-old
Dečka ne treba pljuvati, jednostavno nije imao vremena da bude bolji.
Tako je druze :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#52097 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Pominju se fri agenti, a izgleda da ih ima puno.
Spominjani Sokratis Papastatopulos ili kako se vec kaze.
Neven Subotic (isto Klopov igrac iz Dortmunda)
Ezequiel Garay iz Valencie, star ali mozda ima kuveta za pola sezone.

Pa onda i igraci koji bi mogli na posudbu iz maticnih klubova na pola sezone:
Samuel Umtiti - Barca
Mateo Musacchio - Milan
Chris Richards - Bayern

Kako god, ovo bi mogli biti isplativi dilovi, cak i da se dovedu dvojica od ovih gore nabrojanih.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52098 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Gori od goreg sve jbt
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#52099 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 25/01/2021 14:23 Gori od goreg sve jbt
Pa da su prva klasa, ne bi bili dostupni za džabe.
A nama treba nešto jeftino da zakrpi.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#52100 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

drug_profi wrote: 25/01/2021 14:21 Pominju se fri agenti, a izgleda da ih ima puno.
Spominjani Sokratis Papastatopulos ili kako se vec kaze.
Neven Subotic (isto Klopov igrac iz Dortmunda)
Ezequiel Garay iz Valencie, star ali mozda ima kuveta za pola sezone.

Pa onda i igraci koji bi mogli na posudbu iz maticnih klubova na pola sezone:
Samuel Umtiti - Barca
Mateo Musacchio - Milan
Chris Richards - Bayern

Kako god, ovo bi mogli biti isplativi dilovi, cak i da se dovedu dvojica od ovih gore nabrojanih.
Mozda i Puyola da probaju ili Spahića... :-)
Post Reply