Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Evolution_IV wrote: ↑24/01/2021 20:18
jutros upali na "po kljuca" al vidim skakuce i bori se,reko stari nije ovo dobro nikako,dodam gasa malo ko smiri se....hajmo reko probat oko zgrada
Pozovi BIHAMK ima ih sposobnih i znaju svoj zanat. Mnogima koje poznajem su pomogli. Ja se mrcvarim, aku, danas sutra ce, 5 ta godina...
Ima BIHAMK , opusteno.
topcam wrote: ↑24/01/2021 21:11
U moj vakat bile one na izvlacenje. On tvrdi da su ovakve antene u opticaju bile kad je on dijete bio. To bi bilo prije 50 godina. Uvjeren sam da masla, opet da pitam. Da nisam neki trend propustio.
bile su one gumene 25-30 cm na navrtanje ,onako podebele...
Naslovnica wrote: ↑24/01/2021 17:00
Besplatna dostava na sve na SILUXU, za narudžbe iznad 20 KM
Nije dostava ni skupa i kad se placa.
6,5KM za dva amortizera. Jedino nisu bas brzi. 7 dana trebalo do Tuzle. Ako se kome zuri, bolje trazi na drugom mjestu.
Neko je spominjao neke sijalice, pozicije da bi naručivao, valjda je na ovom pf.
Ja bih naručio sa siluxa neke sijalice H7, ulje i još neke sitnice, kakva su vaša iskustva sa siluxom?
Naslovnica wrote: ↑24/01/2021 21:15
Mene handri izgleda ona krovna antena, ima valjda tu neke sitne elektronike, varira prijem užasno.
Ima li ko iskustva sa popravkama, pretpostavljam nova antena?
Da li bi mi bilo jednostavnije kupiti onu el.antenu što se lijepi na šajbu?!
Imas u Bingu, ajkulin rep, dodje 11 KM
Jednostavno za montirat, odvrnes staru, spojis tu iz Binga, usput i silikon uzmes, fiksiras je i rahat si
Hem lijepo izgleda, hem dobro radi.
Kod mene vec neko vrijeme i odlicna je
Nije dostava ni skupa i kad se placa.
6,5KM za dva amortizera. Jedino nisu bas brzi. 7 dana trebalo do Tuzle. Ako se kome zuri, bolje trazi na drugom mjestu.
Neko je spominjao neke sijalice, pozicije da bi naručivao, valjda je na ovom pf.
Ja bih naručio sa siluxa neke sijalice H7, ulje i još neke sitnice, kakva su vaša iskustva sa siluxom?
Samo jednom naručio brisače, čisto da probam.
Sve 5, samo je umjesto obećanih 24-48 sati isporuka, to potrajalo min. 5 dana, ne sjećam se tačno
Naslovnica wrote: ↑24/01/2021 21:15
Mene handri izgleda ona krovna antena, ima valjda tu neke sitne elektronike, varira prijem užasno.
Ima li ko iskustva sa popravkama, pretpostavljam nova antena?
Da li bi mi bilo jednostavnije kupiti onu el.antenu što se lijepi na šajbu?!
Imas u Bingu, ajkulin rep, dodje 11 KM
Jednostavno za montirat, odvrnes staru, spojis tu iz Binga, usput i silikon uzmes, fiksiras je i rahat si
Hem lijepo izgleda, hem dobro radi.
Kod mene vec neko vrijeme i odlicna je
Hvala na odgovoru!
A ima li kakve elektronike u toj koju si kupio?
topcam wrote: ↑24/01/2021 21:11
U moj vakat bile one na izvlacenje. On tvrdi da su ovakve antene u opticaju bile kad je on dijete bio. To bi bilo prije 50 godina. Uvjeren sam da masla, opet da pitam. Da nisam neki trend propustio.
bile su one gumene 25-30 cm na navrtanje ,onako podebele...
Sve mi se cini da je sa fice skid´o po dva macija oka.
Evolution_IV wrote: ↑24/01/2021 20:18
jutros upali na "po kljuca" al vidim skakuce i bori se,reko stari nije ovo dobro nikako,dodam gasa malo ko smiri se....hajmo reko probat oko zgrada
Pozovi BIHAMK ima ih sposobnih i znaju svoj zanat. Mnogima koje poznajem su pomogli. Ja se mrcvarim, aku, danas sutra ce, 5 ta godina...
Ima BIHAMK , opusteno.
hocu cim dodjem do para i ide na pregled ?Naravno da ce na slepu
topcam wrote: ↑24/01/2021 21:11
U moj vakat bile one na izvlacenje. On tvrdi da su ovakve antene u opticaju bile kad je on dijete bio. To bi bilo prije 50 godina. Uvjeren sam da masla, opet da pitam. Da nisam neki trend propustio.
bile su one gumene 25-30 cm na navrtanje ,onako podebele...
Sve mi se cini da je sa fice skid´o po dva macija oka.
Evolution_IV wrote: ↑24/01/2021 20:18
jutros upali na "po kljuca" al vidim skakuce i bori se,reko stari nije ovo dobro nikako,dodam gasa malo ko smiri se....hajmo reko probat oko zgrada
Pozovi BIHAMK ima ih sposobnih i znaju svoj zanat. Mnogima koje poznajem su pomogli. Ja se mrcvarim, aku, danas sutra ce, 5 ta godina...
Ima BIHAMK , opusteno.
hocu cim dodjem do para i ide na pregled ?Naravno da ce na slepu
Ujede karma za guzicu, svakojaka ismijavanja od tebe posebno prema svim drugim markama, na svakoj temi podsmijavanja drugim ljudima koji su dosli u slicne situacije kao ti sad, zanimao bi me komentar tvoj da si sam iza sebe vozio i gledao tu patnju. Znas ti najbolje i ima vas jos slicnih.
Nadam se da ces naucit iz tog svog "humbling" iskustva.
Razmisljao sam 10min bi li poslao ovaj komentar ali skontam i ti si po mnogim srao bez konteksta sto ne bi i ti malo osjetio nista licno
ma nije problem bihamka,nego necu da odvucem nikom pa da bude,eto pasha ja ti nemam,moreL na rate,za mjesec da platim i slicno,zato nek stoji jer je rulet,moze bit jeftin kvar a moze i skup ,necu izdangubit bez auta...
konektovan wrote: ↑24/01/2021 22:49
Ma sramota je da ponos japanske industrije lezi pred zgradom, a komšije to iza zavjese komentarisu sa podsmijehom..
Moras ti ubrzati....
znas kolko me briga,svakako je hibrid japansko-francuski
konektovan wrote: ↑24/01/2021 22:49
Ma sramota je da ponos japanske industrije lezi pred zgradom, a komšije to iza zavjese komentarisu sa podsmijehom..
Moras ti ubrzati....
znas kolko me briga,svakako je hibrid japansko-francuski
Ma ja, dok se kotrlja onda je kamikaza, kad lezi, onda je francuz i japaner....
Nek to babo proda, i kupi sebi kakvog europejca..
konektovan wrote: ↑24/01/2021 22:49
Ma sramota je da ponos japanske industrije lezi pred zgradom, a komšije to iza zavjese komentarisu sa podsmijehom..
Moras ti ubrzati....
znas kolko me briga,svakako je hibrid japansko-francuski
Ma ja, dok se kotrlja onda je kamikaza, kad lezi, onda je francuz i japaner....
Nek to babo proda, i kupi sebi kakvog europejca..
lissaly_manny wrote: ↑24/01/2021 23:10
procital ti za gorivo pusti se ovih talibalijskih komentashitanja
jesam evo tek sad,hvala,vidjet cemo al necu bez majstora da skacem po njemu,mada sam natocio na drugoj pumpi goriva juce...fakat ne kontam koji mu je q,a i aditiv za dizel sam natocio isto prosle sedmice
Imal se gdje kvalitetnija kakva sijalica naci, malo malo crkne neka. Sad pozicija otisla, promjenim za 2-3 mjeseca pregori druga, oprt prodje tako pregori ona druga, pa pregori glavna izmedju.
Kad udjem u auto samo cekam sta ce se pojaviti sta ne svijetli danas