Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52051 Re: Liverpool FC
Opet Thiago.
Kakav idiot
Kakav idiot
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52052 Re: Liverpool FC
Brža im je tranzicija sa Brunom sad, plivaćemo bojim se.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52054 Re: Liverpool FC
Evo i treceg.
- BHF_Manijak
- Posts: 28534
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52056 Re: Liverpool FC
Smijesan faul umrle im jebem engleske!
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#52058 Re: Liverpool FC
To je to. Shaqiri i Origi za preokret.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52059 Re: Liverpool FC
Minamino je očito nešto žešće zasro u pozadini, ne vidim drugo objašnjenje.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#52060 Re: Liverpool FC
Daj ba budi realan, usao mu koljenom s ledja
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#52061 Re: Liverpool FC
Ni ja. Ko da je umro. Keita igra vise od njegaAmiĐa_Idriz wrote: ↑24/01/2021 19:41 Minamino je očito nešto žešće zasro u pozadini, ne vidim drugo objašnjenje.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52062 Re: Liverpool FC
Ugasiše nas ovim trećim.
- BHF_Manijak
- Posts: 28534
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52063 Re: Liverpool FC
Ma ovaj mali je degenerik, nemam drugog objasnjenja.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#52064 Re: Liverpool FC
Jebaji ga.
Ima Liga Prvaka vazda.
Ima Liga Prvaka vazda.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#52065 Re: Liverpool FC
Salah propusti onu šansu kod 2:2.
No, bolje je Liverpool igrao nego sam očekivao.
No, bolje je Liverpool igrao nego sam očekivao.
-
Zgembo030
- Posts: 66
- Joined: 28/02/2020 18:01
#52066 Re: Liverpool FC
Nije mali degenerik nego nema dovoljno minuta da stekne iskustvo
Last edited by Zgembo030 on 24/01/2021 19:54, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52067 Re: Liverpool FC
Ne znam šta da kažem, pomiješana su mi osjećanja. No, jedno ostaje, a to je poraz.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52068 Re: Liverpool FC
Koliko imamo pobjeda kad Thiago pocinje utakmice?
- BHF_Manijak
- Posts: 28534
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52069 Re: Liverpool FC
Kakva kurceva sezona, na kraju ce bez igdje ista ostati. Ali hajd, zlobnici bi rekli nije da se nije naviklo.

- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#52070 Re: Liverpool FC
Jedva cekam vidjeti leđa Origiju i Shaqiriu seljacicu i da dovedu 1 normalnog igrača umjesto njih 2.
Za Trenta se mora naci neki backup, nikakav je citavu sezonu.
Za Trenta se mora naci neki backup, nikakav je citavu sezonu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28534
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52071 Re: Liverpool FC
Liverpool nije ekipa gdje ce se ta djeca kalit i sticat iskustvo. Ima Championship, imaju karine ekipe... Ne mozes pocetnicke greske tolerisat na ovom nivou.
Origi - kao da lopta od drvo udara.
A ruku na srce ni Mane bas nista od ulaska nije pokazao. Nista.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52072 Re: Liverpool FC
Mane je gori od Firmina ove sezone a to je jako tesko
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52073 Re: Liverpool FC
Ruku na srce, i Alisson je morao bolje kod slobodnjaka.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52074 Re: Liverpool FC
Bruno opalio jedino gdje je i mogao, Becker sam sebe prvo trznu desno. Neobjasnjivo.
Salah osim 2 gola, nista napravio nije. Lik ne moze predriblati ivicnjak vise.
Drvlje i kamenje na malog. Najlakse tako. Pustis ga 2 tekme da sjedi na klupi i onda ga suprostavis najvrednijem igracu na svijetu. Mali je kriv za sve, nema dalje.
O uvodjenju Origija stvarno se vise nema sta reci, osim se dobro isplakati. Sacir iz kornera ne moze do gola dobaciti
Sreca za nas, naviklo se gubiti ovih mjesec dana, ne pada to vise tako tesko na zeludac.
Salah osim 2 gola, nista napravio nije. Lik ne moze predriblati ivicnjak vise.
Drvlje i kamenje na malog. Najlakse tako. Pustis ga 2 tekme da sjedi na klupi i onda ga suprostavis najvrednijem igracu na svijetu. Mali je kriv za sve, nema dalje.
O uvodjenju Origija stvarno se vise nema sta reci, osim se dobro isplakati. Sacir iz kornera ne moze do gola dobaciti
Sreca za nas, naviklo se gubiti ovih mjesec dana, ne pada to vise tako tesko na zeludac.
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#52075 Re: Liverpool FC
Ali Tiago se nakloni ispred lopte, jbg. Razumijem refleks, ali zar ne bi trebao trening dati svoje...
