Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#52026 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

BHF_Manijak wrote: 24/01/2021 18:56 Ovaj mali Rhys je karinas teski Boga mi, slabo hajra tu da bude... Jebo mater nema ko mu ne pobjegne.
Više kose nego fudbalskog znanja ima, je*em ti omladinu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52027 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Rhys nije ništa kriv. Kriv je onaj ko misli da on može igrati na ovom nivou.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52028 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote: 24/01/2021 19:10 Rhys nije ništa kriv. Kriv je onaj ko misli da on može igrati na ovom nivou.
:thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52029 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

I kaze daj djeci sansu, daj im kurac. Nemaju ba kad veliki klubovi trpiti da se on nagrijesi i razvije, idi na posudbu pa se jebi.
To bas bas izniman talenat mora biti, pa da ga trpis. Mada ti takve talente ne moras nuzno ni trpiti, oni su od starta jako solidni.

Ovaj mali je karina golema od pocetka.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52030 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Kriv je brazilsko spanski peglator
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52031 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 24/01/2021 19:12 I kaze daj djeci sansu, daj im kurac. Nemaju ba kad veliki klubovi trpiti da se on nagrijesi i razvije, idi na posudbu pa se jebi.
To bas bas izniman talenat mora biti, pa da ga trpis. Mada ti takve talente ne moras nuzno ni trpiti, oni su od starta jako solidni.

Ovaj mali je karina golema od pocetka.
On nije ni najavljivan ko neki talenat, tu je silom prilika. Nije ni na pripremama bio.
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#52032 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

sve_ovo_ja wrote: 24/01/2021 19:09
BHF_Manijak wrote: 24/01/2021 18:56 Ovaj mali Rhys je karinas teski Boga mi, slabo hajra tu da bude... Jebo mater nema ko mu ne pobjegne.
Više kose nego fudbalskog znanja ima, je*em ti omladinu.
Pa momku tek nepunih 20 godina i nema kontinuitet igranja utakmica, nije ni čudo što je tanak.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#52033 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Joj, Bobby.. pa kakav je ono potez
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52034 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Ajde sad
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#52035 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Rhys nije za ovaj level ali nije njegova krivica sto je tu.

2:2
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52036 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Što je najgore ne igramo večeras loše uopšte.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52037 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Dvije asistencije brazilskog fudbalskog deusa :izet:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52038 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 24/01/2021 19:17 Rhys nije za ovaj level ali nije njegova krivica sto je tu.

2:2
Ma naravno da nije. On poslije ove sezone nece primirisati prvom timu realno.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#52039 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Toooo... Rhys je amater i očekivano je da griješi, ali Maguire... :lol: :lol:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#52040 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

zomri wrote: 24/01/2021 19:18 Dvije asistencije brazilskog fudbalskog deusa :izet:
Ovo je Milnerova asistencija. :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52041 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

King_Kenny wrote: 24/01/2021 19:19
zomri wrote: 24/01/2021 19:18 Dvije asistencije brazilskog fudbalskog deusa :izet:
Ovo je Milnerova asistencija. :mrgreen:
oficijelna statistika se ne slaže :oops:
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#52042 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

King_Kenny wrote: 24/01/2021 19:19
zomri wrote: 24/01/2021 19:18 Dvije asistencije brazilskog fudbalskog deusa :izet:
Ovo je Milnerova asistencija. :mrgreen:
Yup
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52043 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dobro je, biće izmjena prije Origija u 90-oj :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52044 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote: 24/01/2021 19:21
King_Kenny wrote: 24/01/2021 19:19
zomri wrote: 24/01/2021 19:18 Dvije asistencije brazilskog fudbalskog deusa :izet:
Ovo je Milnerova asistencija. :mrgreen:
Yup
Firminu je upisana.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#52045 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Milner je napravio potez koji je odbranu i golmana poslao po ćevape
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52046 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Pa Milner odradio 90% posla. Vjerovatno na to misle. Kakav trzaj tijelom maestra
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52047 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Salah opet u golmana kod gola, sreća potrefio između nogu :izet: :lol: :lol:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#52048 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Sad je Salah upropastio Bobbijevu asistenciju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52049 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovo me podsjetilo na 17/18 link up njih dvojice. Šteta.
User avatar
Edin H.
Posts: 53581
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#52050 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote: 24/01/2021 19:03
Edin H. wrote: 24/01/2021 19:01
no_sekirli wrote: 24/01/2021 18:53 Sto je najveci crnjak, kod njihovog gola smo imali mi sansu, ali manjak muda i komplikacija dovedose do teskog sranja.

Salah je kriv, jer da je prišao umijesto povukao se nazad mogao je spriječiti onu dugu loptu.
Kriv je Wijnaldum što nije pucao, bezveze vraćanje lopte Firminu.
Da, ali govorim poslije.
Post Reply