Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Da li imate za preporuku nekog automehanicara na području Sarajeva, koji bi otisao do jedne auto kuće na podrucju grada da pregelda vozilo. Oni imaju svoju dizalicu, tako da bi mu samo trebala dijagnostika. Naravno, bilo bi placeno, i mogu ga ja odbaciti i vratiti kući. U pitanju je VW Passat CC
drug_profi wrote: ↑18/01/2021 15:31
Uvijek je fabrika, pa i polovna, bolja ideja.
Zamjenski djelovi karoserije i svjetlosnih sklopova samo kad nema dostupnih polovnih
drug_profi wrote: ↑18/01/2021 15:31
Uvijek je fabrika, pa i polovna, bolja ideja.
Zamjenski djelovi karoserije i svjetlosnih sklopova samo kad nema dostupnih polovnih
Ja sam na astri J fabricki akumulator morao u jesen pete godine zamijeniti. Prvi znaci ujutro teze zavergla. Otisao u vesprom, kazu moze jos, ali je pri kraju. Da ne bih u neko zimsko jutro ostao parkiran, lijepo zamijenio.
Normalno pali, zazmiri sekundu, ali tako je od pocetka. jedini mi problem sad ovaj cep za vodu
Čokotom od kukuruza začepi.
"Veri fani".
I onda ti neko kaze, Fufe glup. O zemljo Indijo, Afganistan, Pakistan i svi stani svijeta.
Pa jel moguce da ima ljudi koji bi auto sredjivali i odrzavali za 3 KM ako je ikako moguce.
Uzmem jucer kozicu i rucicu mjenjaca da promjenim, ocekujuci da ce to biti za 5 minuta gotovo, i napatim se sat vremena skidajuci staru rucicu jer se neki idot prije sjetio da je zalijepi nekim ljepilom i nekom zivom gumom sta li je vec. A razlog tome je, izgubio ili pukao mu je onaj prsten što steze plastiku za metalnu sipku i onda se rucica okretala malo. Lik se sjetio da je učvrsti
Sta mislite moze li se ovo rijesiti nekako..Farba pukla ali je i branik ostecen malo.Znam da se udubljenja na gornjem djelu branika mogu lako ispraviti ali kako ide kad je ovaj donji dio, jebem onoga ko je dizajnirao ovo da ovako strsi naprijed
Hvala na odgovoru, to je onda vlasnik prije mene udarao vjerovatno, meni je ovo prvi put da sa prednjim zakacim Ja mislio moracu mijenjati citav branik ako zelim da izgleda fino, kad je neko laik za auta
_someone wrote: ↑19/01/2021 18:44
Hvala na odgovoru, to je onda vlasnik prije mene udarao vjerovatno, meni je ovo prvi put da sa prednjim zakacim Ja mislio moracu mijenjati citav branik ako zelim da izgleda fino, kad je neko laik za auta
Meni su i veća oštećenja sredili tako dobro da ja i ne vidim gdje je bilo udareno. Prislanjanje na željezni stub bilo (žene me dekoncentrisale pa nisam dobro pazio kad sam išao unazad). Stub je prošao bez oštećenja.
Ima li kakva kamera za crveno ili nadzorna prati li se prolazak kroz "crveno" na Otoci prema Ilidzi?
Danas debili hoce lijevo ono malo prostora sto ima da skrenu i kao da motaju kamion, poggledam u retrovizor malo da zaobidjem debila koji sa puntom se ne moze ugurati i prodjem kroz zuto
JavierBosnia wrote: ↑19/01/2021 23:41
Ima li kakva kamera za crveno ili nadzorna prati li se prolazak kroz "crveno" na Otoci prema Ilidzi?
Danas debili hoce lijevo ono malo prostora sto ima da skrenu i kao da motaju kamion, poggledam u retrovizor malo da zaobidjem debila koji sa puntom se ne moze ugurati i prodjem kroz zuto