La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#10251 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Logovan wrote: 17/01/2021 23:30 Fasova Messi crveni.
Mogo je i prije. Barca nebi osjetila ... :-D


Čestitke bilabu. I real su pošamarali. Zasluzeno....
Last edited by B6Redhell on 17/01/2021 23:35, edited 1 time in total.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#10252 Re: La Liga Santander

Post by Romanista 101% »

Nije mu ovo prvi put.

Inace, bravo za Athtletic. Prvo Real, a sad i Barcu :thumbup:
Last edited by Romanista 101% on 17/01/2021 23:36, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102830
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10253 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

U cetvrtak pobjeda protiv Reala, a veceras pobjeda protiv Barce. Nije lako u istoj sedmici pobijediti dva najveca kluba. :thumbup:

A prije ove dvije utakmice izgubise od Barce 3:2. Ovo dodje kao neka osveta. :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10254 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Koeman glavni krivac, a radio je fantastican posao u zadnje vrijeme. Popisa mu se Pjanic na legacy u Barci, zbog ovog zasluzuje otkaz. Odlazi ubleho, daj nam Bazdarevica. :bih:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#10255 Re: La Liga Santander

Post by ruud »

B6Redhell wrote: 17/01/2021 23:34 Čestitke bilabu. I real su pošamarali. Zasluzeno....
eskuća me perdona me,

Realu je poništen gol, Asensio je pogađao i prečku i stativu, Ramos glavom milimetar od stative... drugo poluvrijeme znači invazija...

možda si mislio provukli se?
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#10256 Re: La Liga Santander

Post by ruud »

Bravo Bilbao!
Raduju se kao da je LP. 8)
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#10257 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

ruud wrote: 17/01/2021 23:41
B6Redhell wrote: 17/01/2021 23:34 Čestitke bilabu. I real su pošamarali. Zasluzeno....
eskuća me perdona me,

Realu je poništen gol, Asensio je pogađao i prečku i stativu, Ramos glavom milimetar od stative... drugo poluvrijeme znači invazija...

možda si mislio provukli se?
Jarane su oni zabili dva gola i prosli.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#10258 Re: La Liga Santander

Post by ruud »

aha, nisam znao da je to šamaranje
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#10259 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

Ovaj Gerro ce svaku tekmu da unisti, kakav lik, bas ubija zelju da covjek otvori temu gdje on komentarise. :-)
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#10260 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Vala onaj bradonja Vilabre ili kako vec je citavo vrijeme tražio belaj. Đubre bezobrazno se valjao, krao vrijeme, pravio cirkus okolo, pogledati kako on ulijeće u Messija na onom klipu i traži belaj. Ni žuti da dobije.
I onda Lionel ko zadnji levat nasjeda i pravi glupost.


Inace, Bilbao sasvim zasluženo osvojio Supercopu :thumbup: ljudi su prava borbena ekipa, za razliku od onih raspalih klošara koji primaju milione za šetnju po terenu.
Koeman je nešto najgore što se moglo zadesiti Barcu. Kakvo smeće od trenera :shock:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10261 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Prvi crveni Messija u dresu Barcelone.
Crvena Tifoza
Posts: 11777
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10262 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Svaka čast Bilbao :thumbup: Zaslužili su ljudi. Nisu se predali ni u jednoj sekundi. Prelijep treći gol. :thumbup: Neka se i mali Kodro slika sa trofejom ako ništa. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#10263 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

Jebo te docekam da se radujem porazu Barse zbog debila na klupi.Raspali se da Bog da
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10264 Re: La Liga Santander

Post by Point. »

Distortion wrote: 18/01/2021 00:02 Ovaj Gerro ce svaku tekmu da unisti, kakav lik, bas ubija zelju da covjek otvori temu gdje on komentarise. :-)
Samo ga ignoriši, vidiš da se trudi fol biti zanimljiv al niko ga ne benda ni 2%. Tako i treba sa trollovima.

Znači Xavi dolazi na ljeto.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#10265 Re: La Liga Santander

Post by kory_galaktikos »

Yebote mogu mislit kolika bi se hajka digla ovdje da je Ronaldo onako stosiro igraca kao onaj levat sinoc. Da li ce uopste bit predmet rasprave za kaznu.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#10266 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

kory_galaktikos wrote: 18/01/2021 12:04 Yebote mogu mislit kolika bi se hajka digla ovdje da je Ronaldo onako stosiro igraca kao onaj levat sinoc. Da li ce uopste bit predmet rasprave za kaznu.
Ne bi se ovdje nikakva hajka digle na Ronalda jer on nema veze sa spanskom ligom
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#10267 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Suarez je veliki profesionalac u padanju. Na koje fore sudije i dan danas padaju. Nevjerovatno kakav penal se dosvira..
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10268 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Cist penal. Kakva igracina Allahu dragi :run:

Ma bolji Benzema ovdje me ubjedjivale forumske neznalice.

Najbolji napadac 21 vijeka. Bez sumnje.
_Coconut_
Posts: 109
Joined: 07/07/2018 16:02

#10269 Re: La Liga Santander

Post by _Coconut_ »

Ma tebi je sve plus i najbolje ono što ti preferiraš. Lik zivi u svom nekom zacaranom cyber svijetu. :-) :lol:
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#10270 Re: La Liga Santander

Post by Van Halen »

Hajmo Atletico Madrid,da hoce konacno neko smijeniti dvojac na tronu
IJQ
Posts: 46
Joined: 29/12/2020 13:26

#10271 Re: La Liga Santander

Post by IJQ »

Point. wrote: 18/01/2021 09:21
Distortion wrote: 18/01/2021 00:02 Ovaj Gerro ce svaku tekmu da unisti, kakav lik, bas ubija zelju da covjek otvori temu gdje on komentarise. :-)
Samo ga ignoriši, vidiš da se trudi fol biti zanimljiv al niko ga ne benda ni 2%. Tako i treba sa trollovima.

Znači Xavi dolazi na ljeto.
Da li je Xavi najbolje rjesenje u ovom trenutku?

Po meni za par godina, nakon iskustva u ozbiljnoj ligi, ce biti top ali nekako kao da bi Guardila u ovom vaktu bio mnogo bolji za tim...
User avatar
Logovan
Posts: 102830
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10272 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Odličan gol! :thumbup:

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10273 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Luis Suarez :run: Hejteri na aparatima. Najbolji napadač 21 vijeka nastavlja trpati. Kakva igračina.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#10274 Re: La Liga Santander

Post by Van Halen »

Svaka cast,malo koja reprezentacija je imala duet napadaca kao Urugvaj Suarez,Cavani
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#10275 Re: La Liga Santander

Post by Romanista 101% »

Izdrzi Rayo :D
Post Reply