Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Bas mi je enigma kako se strah uvukao u ofanzivni dio ove ekipe, kao da gledam neku osrednju ekipu i osrednje igrace. I tacno je svako kolo sve gore i gore, vidis pri svakom kontaktu da se neko boji opalit, uci u sansu, lopta se alibi daje "samo da nije kod mene", pa nek zajebe ko hoce i sve vise bole oci gledati kako se pate sansu iskreirati.
Ono peljanje po sesnaestercu bih kaznjavao oduzimanjem sedmicne plate. Imas sansu sa penala ti fol nesto driblas, namjestas, opali je jebo je lopta.
Ocekujem vec protiv Burnlya nekog na klupi od ove trojice i Minamina od prve. Sramota je sta se radi momku sto Amidja rece nakon Palacea.
Nije Mbappe, nije Ronaldo, ali daj mu 20 minuta...
Ono s Origijem vec godinu i po je mamuzanje mrtvog konja.
Doduse koliko su god sva trojica naprijed u karina formi, ima puno i do pretumbane veze. Dva jako bitna veznjaka su pomaknuta stepenicu nazad, posebno Henderson i nema tog potrebnog udara iz veze. Jednostavno je sve poremeceno trvdoglavoscu boli me qrac koga vise, ali je tako. Nespremno se uslo u sezonu. Ende.
PS Sta je sa mrtvim vise Keitom, oca mu jebem neotesanog??? Sta bi Amidja od tog "fitness" nakon Palacea, kakav je to fitness tito ga jebo?
Uhljup bezobrazni.
Edin H. wrote: ↑17/01/2021 19:43
Izgleda da će se ove sezone morati zadovoljiti samo titulom Lige šampiona.
Bez stopera mogu biti sretni ako vide četvrtfinale FA kupa.
Pa kakve veze imaju stoperi sa time sto ekipa ne zna dati gola vec 7 poluvremena. Pri tom odbrana primila ukupno 2
Kako nema? Pa cijeli sistem nam je poremećen radi odbrane. Dva najbolja vezna igrača igraju u odbrani, linija je deset metara dublje da kompenzira, bekovi dublje i manje sudjeluju u kvalitetnim napadima i vezni red mora pokriti širi prostor i prenijeti loptu brže jer su nam linije rastegnute.
Ima dosta razloga zašto, ali sklepana odbrana je sigurno jedan od važnijih.
Bez stopera mogu biti sretni ako vide četvrtfinale FA kupa.
Pa kakve veze imaju stoperi sa time sto ekipa ne zna dati gola vec 7 poluvremena. Pri tom odbrana primila ukupno 2
Kako nema? Pa cijeli sistem nam je poremećen radi odbrane. Dva najbolja vezna igrača igraju u odbrani, linija je deset metara dublje da kompenzira, bekovi dublje i manje sudjeluju u kvalitetnim napadima i vezni red mora pokriti širi prostor i prenijeti loptu brže jer su nam linije rastegnute.
Ima dosta razloga zašto, ali sklepana odbrana je sigurno jedan od važnijih.
Igramo mi sa sklepanom odbranom vec dugo, i imamo najvise datih golova u ligi.
A u zadnje 4 tekme jedan gol postigli, bio Henda na stoperu ili ne bio. Bio u sredini ili ne bio. Ona trojica naprijed su se pogubila totalno. Sve zivo komplikuju, svaki put potez viška, sve kilavo bez snage, šutevi kao dodavanja golmanu, ili wide off.
Očajna igra. Spetljaju se u završnici, pogrešne odluke donose u napadu; kretanje, po kojem je trojac bio poznat, sad je beskorisno. Ponekad malo bljesnu, ali uvijek daleko od gol šanse. Kako znaju i umiju trebaju dovesti stopera. Ovako, bit će guravo do kraja. No, prije svega treba neko da im objasni jednostavnu formulu - kako dati gol. Ličimo na Arsenal sve više. S tim što je Arsenal počeo davati golove.
Eto, sve receno, ono kad ih citavu utakmicu gledas kako napadaju i znas da nece dat gol taman i da imaju 100% sansu. Jednostavno ne ide.
Da je makar Jota u napadu, al povrede nas jebu nenormalno, svaki jaci kontakt samo strepim kad ce ko fasovat novu povredu. I to narocito ovi igraci koji su vazda povrijedjeni. Za kurac su kad nikad ne igraju.
Ja sam se ohladio kad je Tiago dobio po koljenima u prvom poluvremenu. Deja vu Richarlisona.
Ustade, a hoće li sutra biti vijest da ima problem sa fitnesom, vidjećemo.
drug_profi wrote: ↑18/01/2021 12:54
Ja sam se ohladio kad je Tiago dobio po koljenima u prvom poluvremenu. Deja vu Richarlisona.
Ustade, a hoće li sutra biti vijest da ima problem sa fitnesom, vidjećemo.
Bas tako. Narocito zato sto je on sklon povredama, kad Mane padne i ne bojim se.
Liverpool are constantly reviewing deals but have yet to present new terms to the likes of Virgil van Dijk, Fabinho and Alisson since they joined. The financial repercussions of coronavirus are also being factored into Liverpool’s decision making.[paul joyce - times]
Mohamed Salah is continuing to angle for a new contract at Liverpool after stating that “it’s in the club’s hands” as to whether he remains at Anfield. [paul joyce - times]
Liverpool are constantly reviewing deals but have yet to present new terms to the likes of Virgil van Dijk, Fabinho and Alisson since they joined. The financial repercussions of coronavirus are also being factored into Liverpool’s decision making.[paul joyce - times]
Mohamed Salah is continuing to angle for a new contract at Liverpool after stating that “it’s in the club’s hands” as to whether he remains at Anfield. [paul joyce - times]
30 godina, nece dobiti nikakav duzi unosan ugovor od fsg. Znaci mogao bi dici sidro ovo ili iduce ljeto.