hahhaha,moram malo,hvale se ljudi svacimSnake Eyes wrote: ↑15/01/2021 21:43
Makni ovaj horor, uđem na temu i moram ove grozote gledat, potresen sam.
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33101 Re: Pitamo Mehanicare ?
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#33102 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam primjedbu, ko´ da ti bjezi ova horizontalna od vertikalne 1mm.
Svidja mi se mustra na musemi.
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#33103 Re: Pitamo Mehanicare ?
Oj musema, otkad nisam cuo

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#33105 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vrata od vozaca nece da se zatvore,renault megane 2005, ima li kako nacina da ih zatvorim? Izgleda da onaj hepek ne odradi svoje,ni kada se zatvara ni kada se zakljuca, sta mi je ciniti? Do sada sa tim nisam imao problema.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33106 Re: Pitamo Mehanicare ?
ako si prao auto zaledila ti brava/zabravak...
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#33107 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisam u skorije vrijeme,posao vani otkljucao ga i da zatvorim nece 
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#33108 Re: Pitamo Mehanicare ?
Citam u FRA traze varioca sa iskustvom za rad u atomskoj centrali 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33109 Re: Pitamo Mehanicare ?
probaj u toplu garazu ako imas ,ako ne proradi kad se ugrije,onda majstoru jbga...moon_walker_90 wrote: ↑16/01/2021 18:14 Nisam u skorije vrijeme,posao vani otkljucao ga i da zatvorim nece![]()
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#33110 Re: Pitamo Mehanicare ?
Drži šteku podignutu i tako probaj zatvoriti, trebalo bi da fercera. 
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#33111 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala ljudi uspio sam zatvoriti i zakljucati
izgleda da je bilo zaledilo, mada sam i sa otvorenom stekom pokusavao, tako da uglavnom zatvorio sam i zakljucao 
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#33112 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobar piš, i zaledjene brave otvara!!!moon_walker_90 wrote: ↑16/01/2021 18:06 Vrata od vozaca nece da se zatvore,renault megane 2005, ima li kako nacina da ih zatvorim? Izgleda da onaj hepek ne odradi svoje,ni kada se zatvara ni kada se zakljuca, sta mi je ciniti? Do sada sa tim nisam imao problema.
Stara japanska poslovica
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#33113 Re: Pitamo Mehanicare ?
Popišaj ti tu bravu koja na prvi minus zaledi.RagibUzoriti wrote: ↑16/01/2021 18:57Dobar piš, i zaledjene brave otvara!!!moon_walker_90 wrote: ↑16/01/2021 18:06 Vrata od vozaca nece da se zatvore,renault megane 2005, ima li kako nacina da ih zatvorim? Izgleda da onaj hepek ne odradi svoje,ni kada se zatvara ni kada se zakljuca, sta mi je ciniti? Do sada sa tim nisam imao problema.
Stara japanska poslovica
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#33114 Re: Pitamo Mehanicare ?
Uvijek sam se pitao, sta je u Sibiru teze?! biti mehanicar ili vozaĆ? 
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#33115 Re: Pitamo Mehanicare ?
Naprsci silikonskim sprejem bravu ubuducemoon_walker_90 wrote: ↑16/01/2021 18:40 Hvala ljudi uspio sam zatvoriti i zakljucatiizgleda da je bilo zaledilo, mada sam i sa otvorenom stekom pokusavao, tako da uglavnom zatvorio sam i zakljucao
![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33118 Re: Pitamo Mehanicare ?
los je elektriĆar trebao je na desnu stranu pedale taster 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33120 Re: Pitamo Mehanicare ?
is tupila tise igla na gramo fonu poyyy
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33121 Re: Pitamo Mehanicare ?
Danas mi suvozač otkopča pojas malo prije nego sam se zaustavio da izađe. Naravno počelo ono da zvoni u kabini. Kontam staće kad zatvori vrata. Jok. Probao ukočat nejgov pojas na prazno. Jok. Svoj iskopčaj-ukopčaj. Jok. Probi glavu zvono.
Na kraju stao. Ugasio. Ono i dalje zvoni na ugasenom autu i izvucenom kljucu. Izadjem zakljucam, otkljucam. Zvoni i dalje. Sva vrata otvorio zatvorio, gepek, farove palio gasio, vezivao odvezivao pojaseve. Jok.
Na kraju odustanem reko jbg. idem do jarana da prikači dijagnostiku. I kako sam sjeo i zatvorio svoja vrata tako ono prestalo zvoniti.
E jebem ti mater kontam.
Na kraju stao. Ugasio. Ono i dalje zvoni na ugasenom autu i izvucenom kljucu. Izadjem zakljucam, otkljucam. Zvoni i dalje. Sva vrata otvorio zatvorio, gepek, farove palio gasio, vezivao odvezivao pojaseve. Jok.
Na kraju odustanem reko jbg. idem do jarana da prikači dijagnostiku. I kako sam sjeo i zatvorio svoja vrata tako ono prestalo zvoniti.
E jebem ti mater kontam.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33122 Re: Pitamo Mehanicare ?
senzor u sjedistu zabagovao garant
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#33123 Re: Pitamo Mehanicare ?
Isto mi se desilo, stao na semaforu kolegi da "izleti", u voznji se otkopco. Tandrkalo dok ja nisam pojas iskopco/ukopco.drug_profi wrote: ↑16/01/2021 21:29 Danas mi suvozač otkopča pojas malo prije nego sam se zaustavio da izađe. Naravno počelo ono da zvoni u kabini. Kontam staće kad zatvori vrata. Jok. Probao ukočat nejgov pojas na prazno. Jok. Svoj iskopčaj-ukopčaj. Jok. Probi glavu zvono.
Na kraju stao. Ugasio. Ono i dalje zvoni na ugasenom autu i izvucenom kljucu. Izadjem zakljucam, otkljucam. Zvoni i dalje. Sva vrata otvorio zatvorio, gepek, farove palio gasio, vezivao odvezivao pojaseve. Jok.
Na kraju odustanem reko jbg. idem do jarana da prikači dijagnostiku. I kako sam sjeo i zatvorio svoja vrata tako ono prestalo zvoniti.
E jebem ti mater kontam.
Ja sam svasta konto, i posto ce biti
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo



