A kako ih kazniti što žrtva nije obavila ono za šta je išla u vikendicu? Duševna bol?Laplace wrote: ↑08/01/2021 10:35Udarali ga nogama u glavu a ovi pričaju o lakšim tjelesnim povredama?Naslovnica wrote: ↑07/01/2021 12:26 https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/62 ... e-sklanjam
Brutalno pretukli mladića jer ih je pretekao autom u saobraćaju: Ja se nikome ne sklanjam
![]()
Za divno čudo, ovaj put su novinari žrtvi stavili inicijale a nasilnicima puno ime i prezime. Dosad su radili suprotno. Bar po tom pitanju napredujemo, ili je ovo izuzetak
Pa kad ja kažem da su vozači VW-a sektaši, ispadam ovakav i onakav.
Ovome bih prvo naplatio kaznu za nepridržavanje mjera zaštite od pandemije pa onda naredao kazne za sve gorepomenute prekršaje + suđenje za pokušaj ubistva.
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laertes
- Posts: 5062
- Joined: 08/01/2015 18:25
#5601 Re: Crna hronika BH cesta
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5603 Re: Crna hronika BH cesta
omladine i govana


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5604 Re: Crna hronika BH cesta
bilde teski...
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#5605 Re: Crna hronika BH cesta
Mogu misliti tog "crnog bmw a" spadaju dijelovi garant u toku voznje. Polo ga "uzeo" 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#5606 Re: Crna hronika BH cesta
nid for spid
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5607 Re: Crna hronika BH cesta
Redovno se mogu pročitati ovakve objave. Toliko ima ovakvih objava da se baš šokiraš.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5609 Re: Crna hronika BH cesta
Ma lafo jebača, sve ostane suha kurca.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5610 Re: Crna hronika BH cesta
Tu je uglavnom ko koci taj gubi, a to je uglavnom prva krivina 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5612 Re: Crna hronika BH cesta
Da su pravi jebaci ne bi im trebale utrke i te gluposti sa spoteda

-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5613 Re: Crna hronika BH cesta
zaboravio si i onaj improvizovani parking prije tunela za vogoscu. Bude redovno tu rajebitanga_sa_otesa wrote: ↑08/01/2021 15:55uuu nemoj da te cuju ovi sa spoteda najebo si![]()
njihov jebodrom je trebevic i parkig kod rtv doma![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5615 Re: Crna hronika BH cesta
Nije bilo boljeg auta za žeganje od Opela Omege.

-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5616 Re: Crna hronika BH cesta
'dje celjad nije bijesna ni zastava 750 nije bila tijesna". 
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5617 Re: Crna hronika BH cesta
Pogresno auto vozim, gdje su te picoke samnom da se trkaju
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5619 Re: Crna hronika BH cesta
ma ja trollam te budale uvijek,kofol krenem ostro,prva druga i pustim gas
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5620 Re: Crna hronika BH cesta
Ma zato ja redovno suha qrca, ovo od zene ne pikam 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5621 Re: Crna hronika BH cesta
slabo se vozam ja prema vogosci,za trebevic sam cuo od jednog brude te vrsteJuka Jebach wrote: ↑08/01/2021 16:00
zaboravio si i onaj improvizovani parking prije tunela za vogoscu. Bude redovno tu raje
samo jos da pocnu grupnjaci na parkingu kod energoinvesta i bice vrh vrhova
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#5622 Re: Crna hronika BH cesta
niste vi vidjeli kako himeni pucaju na parkingu velikom ispred Zetre 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5623 Re: Crna hronika BH cesta
i kod reflektora od stadiona kosevo,sad su i parking napravili 
nisam upucen ali sam poprilicno siguran da ima kazna za jebacinu na javnom mjestu,samo sto policija drka neku stvar
sve mogu razumjet al da ne moze stavit ono u kesu i ponjet do prve kante to ne mogu,kakve fukare i odvratni ljudi
nisam upucen ali sam poprilicno siguran da ima kazna za jebacinu na javnom mjestu,samo sto policija drka neku stvar
sve mogu razumjet al da ne moze stavit ono u kesu i ponjet do prve kante to ne mogu,kakve fukare i odvratni ljudi
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5624 Re: Crna hronika BH cesta
Hahah e cuj jebodrombitanga_sa_otesa wrote: ↑08/01/2021 15:55uuu nemoj da te cuju ovi sa spoteda najebo si![]()
njihov jebodrom je trebevic i parkig kod rtv doma![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:

